Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Donki Hóte válasza adam055 (#120) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kövezz meg a véleményemért de ezzel a telefonnal a Xiaomi olyan szintre lépett hogy már nembiztos hogy jobb az iOS...

Majd ha a MIUI/HyperOS nem lesz tele bloatware programokkal, akkor elhiszem, hogy szoftverben elérte a Xiaomi az IOS/OneUi szintjét.

Értem én, hogy (programonként) csak 30 másodperc törölni a bloatware programokat, de egy 600 eFt-os telefon ne legyen már tele a non-kínai felhasználók 99,99 %-a szerint felesleges programokkal :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#152) Graphics válasza Aryon87 (#150) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honda Jazz van itt is. ;] Occcson megoldottam.. 32 Ezer volt azt hiszem pár éve.

Csak már öreg a kecske. ( 425 ezer km... )

De legalább oda tudod tenni a km óra elé a telót. Legalábbis én mindig úgy csináltam anno.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#153) Hobbbyt válasza Graphics (#135) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Am sokan szeretjük a "gyári" műszerfalat.
Nekem ugyan van már gyári GPS a kocsiban, de offline és még nincs benne android autó.. lehet venni hozzá is androidos kijelzőt, de úgy oda a kocsi integritása, és sok extra dolgotól esnék el vele. Szóval 2016-os offline GPS+ teló a tuti :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#154) Graphics válasza Hobbbyt (#153) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kocsi integritása?

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#155) bostone válasza Donki Hóte (#151) üzenetére


bostone
addikt

Szerintem is több kell attól, hogy egy készülékbe belegyömöszöljék az aktuális újdonságokat megtámogatva magas fotó/videó képességekkel.
Amit a vezető gyártók a termék mögé raknak az még mindig hiányzik.
Ügyesen felskálázta a Xiaomi az Ultra árát, hogy a nagyok között foglaljon helyet.
Én még emlékszem, nem is oly régen, hogy belenevetett az európai forgalmazók arcába a cég. Ezt lehet így is.
De elég csak belegondolni, ahogy a BBK kivonult. Tényleg bizalommal forduljon a vásárló ezentúl feléjük?
Picit messzire mentem pár mondaton belül, pedig tényleg nem állok negatívan kínai termékekhez.

(#156) Graphics válasza Donki Hóte (#151) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rengeteg a bloatware (App Mall, Booking.com, Facebook, FitBit, LinkedIn, Netflix, Spotify, Xiaomi Community, TikTok

Letörlöd. :)

Mondjuk ebből a felhasználók egy része használja a Spotify-t, a FB-t, Netflixet, TikTokot..

Ezeket bloatware-nek nevezni? Elég pontatlan... Tény, lehet kapaszkodni bele.

non-kínai felhasználók 99,99 %-a

Ez elég merész kijelentés, a fórumra alapozod?
Számokkal dobálozni úgy, hogy semmi alapos nincs hozzá...

Ki mondta ezt, miből jött ki a matek?
Na mindegy, én magabiztosan ilyet nem mernék állítani... Miközben ezeket az appokat használják a legtöbbet , legalábbis egy részét, és azt mondod 99,99% felesleges.

Esetleg a fele..., de hogy 99,99% ... kételkedek. Vagy nagyon sok boomer veszi akkor ezeket a készülékeket.

Szerk.: és még mielőtt az jönne le, hogy védem a márkát, nem, mert ez nem az én ársávom.

@bostone: a BBK helyrette a dolgait pár hónapja. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#157) xabolcsy válasza Graphics (#156) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

"Mondjuk ebből a felhasználók egy része használja a Spotify-t, a FB-t, Netflixet, TikTokot.."

Pont ezeket hagytam meg, a többit töröltem😉

(#158) Aryon87 válasza Graphics (#152) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor neked még a facelift előtti van. Miénk 2005-ös évjárat. Fenéket 17 éves jó lesz az 19-nek is :D Nem mai csirke, egy Rossfeld Panorama strasse kis híjján megfektette szerencsétlent :)) Kevés a ló és nyomaték alá. Már az is nehéz volt benne amúgy, mikor egy nyamvadt jack kábelért szét kellett barmoljam a konzolját, hogy betegyem. Meg is látszik a burkolaton. Egy full fejegység nem hinném hogy megérne bele, pláne hogy Aliról 100K+ az ára. És akkor még vacakolj a cserével. Áá, ez így rohad meg. Ha idén nem is, jövőre már lecseréljük. Megszolgálta a 4 évét, úgy 60-70K km-t mentünk vele eddig. Olyan 240ezernél jár.

Sorry az OFF-ért :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#159) Aryon87 válasza Donki Hóte (#151) üzenetére


Aryon87
félisten

Már sorry. Nem egy Xiaomin vagyok túl. Egyikben sem volt bloatware program. Van gyárilag benne 1-2 cucc, de azt 2mp kipucolni és gond egy szál se. Ahogy egy reklámmal se találkoztam még, ami fullba nyomná. Se app se rendszerileg.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#160) Atomgeszi válasza Aryon87 (#159) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert Az S24U-ban nincs felesleges bloatware [link] :U

(#161) Aryon87 válasza Atomgeszi (#160) üzenetére


Aryon87
félisten

Fel se mertem hozni a Samsungot, így is eléggé utál annak közössége, még évvekkel ezelőttről :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#162) bostone válasza Graphics (#156) üzenetére


bostone
addikt

A BBK kivonulása mégsem volt túl elegáns válasz az elmaradt kifizetésekre.

Egyébként vegyen mindenki olyan cuccokat magának, amilyet szeretne.

(#163) Danex válasza nuke7 (#8) üzenetére


Danex
addikt

Sokan utaznak / repülnek, a telefon pedig jelenleg amúgy veri az összes oled TV-t fényerőben és aránylag elég jók a színek is.

Szerintem több értelme van ennek, mintsem CPU-ban menni az egekbe az akksiidő rovására.

Nyilván nem azért kell a dolby vision a telefonba, hogy a család azon nézze az Avengerst hétvégén.

(#164) vlesi69 válasza Donki Hóte (#151) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem is az a gondom a Xiomikal hogy nem lehet törőlni vagy letíltani a felesleges appokat, a többi telefonokon lehet, meg Novát használok gesztusvezérléssel és a Xiaomikon nem lehet használni.

(#165) Atomgeszi válasza vlesi69 (#164) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha csak ennyi a bajod, akkor egy adb-vel le lehet szedni két kattintással.
Én míg globalt használtam, nem emlékszem törölhetetlen appra.
Bár preferencia kérdése, ránézésre az Samsung, sem ios előre telepített sem használnék, amik ott vannak.
De megkeresném a megoldást, ha annyira érdekelne a telefon.

A nova sajnos valóban nem megy.

(#166) Neurotoxin válasza nuke7 (#8) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nyilván nem megkerülhetetlen feature-ök, ott lehet jelentősége, ha HDR-ben rögzítesz valamit, utána pedig egy HDR képes TV-n nézed vissza, jó tud az lenni. Néha belefutok a FB-on HDR tartalomba, a mobilom kijelzője tudja, de nem jövök lázba tőle. Arra ott van az OLED TV-m.

A telefon árára pedig nem találok szavakat, de nyílván a Leica lencsét is (licensz stb) ki kell fizetni.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#167) *RLaci* válasza vlesi69 (#164) üzenetére


*RLaci*
addikt

(#168) bigmasterg


bigmasterg
addikt

2-3 éves modellek esetén mi a tapasztalat? Hogyan ütemezi a xiaomi a frissítéseket?
13U-ról írtak itt feljebb. Oké eddig az volt a csúcsmodell, egyértelmű hogy elsőnek kapja a frissítéseket.
De mire lehet számítani pl 3 év múlva egy csúcs xiaomi esetén?

S22 Ultrám van, ott is azzal reklámozták hogy 4 év főverzió frissítés és 5 év secu update.
Secu jövöget szépen havonta, de a nagyobb frissítések azért szépen csúsznak.
Pl One UI 6.1 februárban be lett jelentve s23-24 száriára, s22-re pedig hivatalos bejelentés még nincs, csak várhatóan, talán május körül jön valami.

(#169) doooo válasza bigmasterg (#168) üzenetére


doooo
veterán

Nem csúsznak rá a nagyobbak sem, hamarabb megkapta a 14-es főverziót is, mint más gyártóknál a legfrissebb modellek.
Az új frissítés az nem tartozik egyik kategóriába sem ilyen szempontból. Ez egy teljesen más típus, új dolgokkal, stb, aminél nincsenek megszokott időintervallumok. Ez is egyedülálló amúgy is, hogy 2 éves szériák is megkapnak ilyesmiket (itt van a mai, hivatalos megerősítés is [link] ), sőt, most írják, hogy még a 3 éves S21-ek is kapnak majd olyan dolgokat, amiket a hw még meg tud csinálni az AI-dolgokból.

(#170) vlesi69 válasza Atomgeszi (#165) üzenetére


vlesi69
senior tag

Sajnos nem vagyok egy számítógépes zseni, sem hogy belebabráljak a telefonba, így ha Xiaomit veszek csak el tudom fogadni. Más Xiaomi fórumon írták hogy talán az Android 15 től már elérhető lesz a felesleges cuccok törlése meg egy linket is felraktak ahol géppel összekötni és törőlni de mint említettem ehez a részéhez nem nagyon értek így kimaradt nehogy valamit elb@szak.
*RLaci* :R Köszönöm de fentebb írtam.

[ Szerkesztve ]

(#171) xabolcsy válasza bigmasterg (#168) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Na ezért kell venni minden évben új telót, és a legújabb szoftver lesz rajta :DDD :DD

(#172) Alaaf Pi válasza xabolcsy (#171) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Inkább egy évvel előtte kiadott.

(#173) xabolcsy válasza Alaaf Pi (#172) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Miért is? Most x14 van előtte x13 volt, az kapta meg a leghamarabb az Android 14-et. Most a 15-öt a 14 fogja a leghamarabb megkapni. Akkor minden évben a legújabbat kell megvenni!

(#174) Alaaf Pi válasza xabolcsy (#173) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Csak épp továbbra sem garancia, hogy a latest and greatest Android verziót bármely gyártó mindig fel is pakolja, hogy sokszor megjelenéskor még eggyel korábbi verzió van az adott telefon.

(#175) mjani1172 válasza *RLaci* (#167) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért ehhez már igencsak kell érteni, nehogy valamit törölj amit nem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#176) Atomgeszi válasza mjani1172 (#175) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Van egy lista, amin végig lehet menni, hogy mi kell és mi nem.
Egyébként meg, ha valakinek ez sok, akkor megfogja azt a pár appot, berakja egy mappába, és elrakja a sarokba. Aztán nem fogja zavarni.
Ha meg van ismerőse,akit meg tud kérni, hogy törölje, akkor törli és ennyi. :F

(#177) Lami66 válasza Atomgeszi (#176) üzenetére


Lami66
őstag

Nem igazán értem én ezeket. A félgiga és egygiga ramok korában még volt értelme az app törölgetésnek. De 12 giga (+még ugyanennyi virtuális) ram esetén nem fér el akárhány app a sarokban? A rendszer úgyis hibernálja ha azt látja, hogy egy alkalmazás már hónapok óta nem volt használva.

(#178) Alaaf Pi válasza Lami66 (#177) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

A jogosultságok, adatokhoz hozzáférések és eme információk elküldözgetése lehet problémás, ahogy biztonsági rést is jelenthetnek. (A programok méretének növekedése az idövel meg pláne kellemes móka)

(#179) joey04 válasza Lami66 (#177) üzenetére


joey04
titán

nem ez a gond ezzel...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#180) Atomgeszi válasza Alaaf Pi (#178) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Rengeteg a bloatware (App Mall, Booking.com, Facebook, FitBit, LinkedIn, Netflix, Spotify, Xiaomi Community, TikTok

Ez volt az eredeti feltevés.
Ezek közül mindegyik elérhető a Play áruházban, és mindegyik törölhető is a készülékről. :F És ezek közül egyiket sem nevezném blotware-nek, amíg nem jelentkezel be. Máskülönben megfogod és bedobod a lomtárba.

Egyébként, ha már egy google vagy apple fiókot beregisztrálsz/bejelentkezel a telefonodon, már minden információt küldözgetnek rólad mindenhova.

(#181) Alaaf Pi válasza Atomgeszi (#180) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Ami küldözgetést tudod, hogy küldözgeti. Ellenben a telefon fenn dekkoló gyárilag felpakolt appok vagy küldözgetnek, vagy nem, vagy kell ehhez fiók, vagy nem, mindig lutri, plusz belakási meló, utánjárás stb.
Sziamiaú teleofnomon millió játékféleség (vagy a tényleges app, vagy csak valami telepítöje került fel), néha tölem függetlenül cserélödve, elég követhetetlen módon. Engem kevésbé zavart, de megértem, ha valakit nagyon.

(#182) Donki Hóte válasza Atomgeszi (#180) üzenetére


Donki Hóte
veterán

És ezek közül egyiket sem nevezném blotware-nek, amíg nem jelentkezel be.

Ezt akkor Bone123-nak kellene megírnod, aki a tesztről szóló cikkben egyértelműen bloatware-nek nevezte ezeket.

Ráadásul a felsorolt programok közül egyedül a bookingot használom (negyedévente egyszer, akkor is böngészőből), a többit sosem.

Pluszban Bone123 olyat is írt, hogy bár reklámot nem látott a szoftverben, kéretlenül felugró tartalmakat viszont többször is (bár szerintem ez is reklám, de ne hasogassuk a szőrt).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#183) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Megjött tegnap a telefon. Kicsit belaktam, nyomkodtam stb...
Nekem tetszik, nagyon szép, nagyon gyors. Szerintem maradni fog. :) Éjszaka csak 1%-ot merült AOD bekapcsolva. Az akksi azért remélem majd beáll.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#184) Atomgeszi válasza Donki Hóte (#182) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, most megnéztem, hogy mit neveznek hivatalos bloatware-nek, hogy ne C4H10 kelljen meghalnom.
"Bloatware is software that uses up resources without doing anything useful."

Na, most gondolom ezért jelölte dőlt betűvel, mivel csak néhány embernek számít bloatware-nek/haszontalannak magyarul(Az agyas facebook , meg netflix meg tiktok azon mondjuk lehet vitatkozni, hogy "anything useful" - mert (véleményem szerint) csak egy időrabló baromság)
App Mall, Booking.com, Facebook, FitBit, LinkedIn, Netflix, Spotify, Xiaomi Community, TikTok

Most komolyan. Ezek mind törölhetők. Nem? Valaki nézze már meg. Nekem legutolsó információm decemberi, ott gond nélkül tudtam törölni ezeket.
De tovább megyek. Ha nem is törölhető, tiltható. Berakható egy mappába. Ahol nem fog erőforrást felhasználni, ahogy a bloatware definiciója említi(Egy 512GB-os készülék esetén pedig nem beszélhetünk arról, hogy 6 db pár mbyte-os appon múlik valakinek az élete)

A felét meg kb mindenki az az első, hogy felrakja. Aki meg nem, az meg le tudja törölni.
Ha esetleg mégsem törölhető, akkor elnézést kérek.

(#185) Alaaf Pi válasza Atomgeszi (#184) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag


Ezek gyárilag voltak fenn, és 2023 február óta többször változott a lista. Egyszer sem nyúltam hozzá. Kéretlen is, a cserebere benne meg zavaró is, és felvet kérdéseket.

(#186) Atomgeszi válasza Alaaf Pi (#185) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(Ez Redmi vagy Mi készülék?)
Nem lehet, hogy ez valami Games appnak megadott engedély okán telepít ennyi játékot?

Mondjuk, amikor rákérdez a telefon, hogy szeretne-e egyéni reklámokat? Szeretne-e minden reggel üdvözlő játékot? Szeretné-e eladni a lelkét az ördögnek?
És az ember csak vadul kattintgat az elfogadom gombra. :D
(Nem tudom, hogy ez áll-e fent, de vannak, akik mindenre kattintanak elolvasás nélkül)
Magát a global rendszer működését kellene megérteni, és úgy lehetne levonni a konzekvenciát, hogy ez egy tiltható dolog, állítható, vagy önkénytelenül is jönnek?

Én a helyedben megpróbálnám a nem használt gyári appok mindegyikét tiltani. Első körben.

De ennek a megismerése valóban úgy történhet csak, hogy egy friss belakás alkalmával mindenki elolvas mindent, és megnézi a választási lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#187) Helltak válasza kiezTe90 (#183) üzenetére


Helltak
őstag

1,5 hete használom, az üzemidő nem annyira acélos, de egy normál napot kibír.
Nálam 6-7 óra kijelző időt tud (nem játszom), a készenléti fogyasztása kiemelkedően jó amúgy.

Vivo X100 Pro

(#188) kiezTe90 válasza Helltak (#187) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Mondjuk az érdekes, hogy ezaz aksi csak ennyit bír. Jó így is, de nem kiemelkedő azért. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#189) joey04


joey04
titán

24 ultra nálam is többet bírt. Átlagos napot kibír, de mondjuk egy kirándulós napot erős napfényben, gps meg kamera használattal már lehet nem bírna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#190) Alaaf Pi válasza Atomgeszi (#186) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Redmi. Gyárilag fenn volt még több is. És mondom, cserélődnek. Semmi ilyen engedélyt nem adtam. Ráadásul egy app két helyen is ott van.
Részemről a telefon eleve csak vész miatt lett, s már van újabb, így már nem fogok vele szórakozni, csak azért nem kell úgy csinálni, hogy mindig a júzer a hülye.

(#191) Atomgeszi válasza Alaaf Pi (#190) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Redminél teljesen máshogy működik amúgy is. Mi esetén iylenek nincsenek

(#192) Helltak válasza joey04 (#189) üzenetére


Helltak
őstag

A kamera nagyon zabálja az akksit, de mondjuk ez minden csúcstelefonnal így van.

Egy durva napot, amilyet te is írtál, szerintem max késő délutánig bírna.
Legalább cserébe gyorsan lehet tölteni, ez némi vigaszt jelent. 🙃

Nálam egy Vivo X100 Pro-t váltott, az legalább 20%-al jobban bírta az átlag napot.
Pár napig kipróbáltam egy Magic6 Pro-t is emellett, de érthetetlen, hogyan lett az DXO bajnok..

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#193) doooo válasza Helltak (#192) üzenetére


doooo
veterán

Úgy lett DxO-bajnok, hogy a DxO egy nagy rakás sz@r. Lehetetlen, hogy bajnok legyen, objektív módon, szóval nyilvánvalóan nem szabad adni az ottani "szerkesztők" véleményére.

(#194) Hobbbyt válasza Helltak (#192) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Én egyelőre elégedett vagyok. Nálam simán meglesz a 2 nap. Hozzáteszem, átlag hétköznap csak telefonálgatok, munka miatt amúgy is végig gép közelben vagyok, nem ezen netezek napközben. Jó telefon, nagy de szerethető egyelőre. :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#195) Helltak válasza doooo (#193) üzenetére


Helltak
őstag

Igen, sajnos pár éve egy vicc kategória, ami ott folyik.. 😏

Hobbbyt:

Igen, ha nem nagyon használod, remekül bírja 😁😅

Amúgy remek telefon, főleg a Yettel-től vásárolva ajándék nyomtatóval 443k-ért. 😎

Vivo X100 Pro

(#196) joey04 válasza Helltak (#192) üzenetére


joey04
titán

Igen, a vivo nálam is jobban bírta még a samunál is picit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#197) bepe79 válasza Aryon87 (#161) üzenetére


bepe79
addikt

Azóta nem veszek csamcsungot, mióta a fillérb@szó gyártó mindenféle környezetvédelmi okra (bullshit) hivatkozva lespórolja a kijelzőfóliát, kihagyja a töltőt, nem tesz mellé egy gyári tokot, és mindezt drágábban, mint a konkurencia, akinél mindez megvan.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#198) Elit3Zotya válasza Helltak (#192) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

A dxo egy semmi oldal, de az összehasonlításod alapján, egyáltalán nem volt rosszabb mint a 14 ultra, sőt jobbnak éreztem, ami szinte fizikailag fájt. :DDD
Csak is az miatt nem vettem még meg a 14 ultrát mert azt láttam. :K

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#199) Helltak válasza Elit3Zotya (#198) üzenetére


Helltak
őstag

Honor képei nem konzisztensek, durva változások vannak a kamerák között (fő és zoom), főleg amikor ember/portré a téma.. abban elég gatya a Honor. Nekem meg ez a legfontosabb témakör kisgyerekekkel. Ha jobb kell, arra van fényképezőgépem is. 😎

Mint telefon jobb a 14 Ultra, üzemidőt leszámítva. Durva ezt mondani, de a Hyper OS is jobb lett mint az új Magic OS (szerintem).
Gcam van rá egész jó, találtam egyet ami jónak tűnik. Még tesztelés alatt van.

(Amúgy a Motorola Edge 50 Ultrát várom, sajnos még 1,5 hónap mire kapni lehet, de előrendeltem. :)))

Vivo X100 Pro

(#200) Donki Hóte válasza Elit3Zotya (#198) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A dxo egy semmi oldal, ebben mindenki egyetért :K

Egészen addig, ameddig Samsung telefonokról nem esik szó, mert akkor mindenki lelkesen mutogat a dxomark oldalra, hogy ott milyen rosszul szerepelnek a Samsung telefonok kamerái :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.