Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-26 13:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
Xiaomi.eu rom telepítése, root, root elrejtés, stb.: [link] (dchard írása, Maist közreműködésével)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) tom81042 válasza Bruck (#2193) üzenetére


tom81042
tag

Én azért is a simple pay virtualis kartyat fogok tovabbra is használni, a jo kurva anyjukkal baszakodjanak!!

(#2202) mgaben válasza tom81042 (#2201) üzenetére


mgaben
senior tag

Szerintem az is idő kérdése, a sima OPT app már nem megy magisk hide-al.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2203) this is life válasza Bruck (#2200) üzenetére


this is life
Ármester

Ha van benned egy kis kompromisszumkészség, akkor bátran ajánlom a tw stock romot.Sok kényelmetlen helyzetet megúszol vele.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2204) laracroft


laracroft
aktív tag

@crok fórumtásunk írását ide is berakom
Xiaomi.EU - a Google bannolta a fingerprint-et - de itt az új spoofing app
(Frissítés után Google app adattörlések nélkül simán megy vele).

(#2205) Bruck válasza this is life (#2203) üzenetére


Bruck
csendes tag

Ha majd lesz időm,én már csak a gyári romot próbálom majd vissza hegeszteni,végeztem a mindenféle mókolással.

(#2206) Bruck válasza laracroft (#2204) üzenetére


Bruck
csendes tag

És ez mire jó? Fizetni ugyanúgy nem lehet.

(#2207) mgaben válasza Bruck (#2205) üzenetére


mgaben
senior tag

A Taiwan global az gyári, semmi mókolás. Ugyanúgy le lehet vele zárni a bootloadert, mint az EEA rom-al. Annyi, hogy ebben benne van pár dolog a kínaiból, mint a tárcsázó (hívásrögzítés), üzenetek, meg még 1-2 dolog. Azóta is szépen működik minden.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2208) p@gabi válasza Bruck (#2206) üzenetére


p@gabi
tag

Lehet vele fizetni,ma többször is megtettem
Persze csak,ha feltetted az legutolsó rebuildelt eu romot,amiben már integrálva van ez az app
Na,ez annak a frissített verziója,mert az előző verzió óta megint mókolt google barátunk
Elméletileg ezután (ha csak nem talál ki valamilyen újabb csavart a google) már elég lesz csak ezt az apk-t frissítened,nem kell az egész romot rebuildelni a fejlesztőgárdának,neked meg minden alkalommal újból letölteni és telepíteni több GB-ot

(#2209) Bruck válasza p@gabi (#2208) üzenetére


Bruck
csendes tag

Feltettem a romot,fizettem, azóta frissült a wallet, azóta ezzel a telefonnal megint nem fizetek.

(#2210) Bruck válasza mgaben (#2207) üzenetére


Bruck
csendes tag

Elhiszem,de mivel vettem egy 12 lite-ot, rájöttem,nem hianyoznak ezek a funkciók. A hívás rögzítést hosszú évek óta nem használtam,az üzenetek addig volt érdekes, míg működött a mi üzenet,ma már senki nem küld sms,a működő aod sem fontos,azt is kikapcsoltam legtöbbször. Fontosabb a megbízhatóság, meg a nyugalom

(#2211) this is life válasza mgaben (#2207) üzenetére


this is life
Ármester

Vsz, nem maga a rom telepítése a gond, hanem ismét belakni, beállítani fájdalmas.
Igaza google, genyozása a fentiekre lassan köröket ver rá. Ami nevetséges az egészben, hogy a banki app-om szép csendesen el van, holmi nyitott bl és custom rom nem zavarja (az én saram, ha valami történne az egyedi sw miatt), ezzel szemben a G csendőrt játszik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2212) p@gabi válasza Bruck (#2209) üzenetére


p@gabi
tag

Akkor nem tudom nálad mi lehet a gond
Minden alkalmazásom frissítve,beleértve a google-t is,wallet is friss,fél órával ezelőtt is fizettem vele
És a rom felrakása után letöltötted és frissítetted az eu rom modult is,amit laracroft fórumtárs linkelt?
Mert ha nem,akkor valószínűleg azért nem működik nálad,mert abban még a régebbi verziója van integrálva

(#2213) Indiant válasza this is life (#2211) üzenetére


Indiant
addikt

hanem ismét belakni, beállítani fájdalmas - mert ezt is tönkrevágta a google. Titanium backuppal régen pillanatok alatt belaktuk ugyanolyanra. Egyetértek tom81042 kollégával.

(#2214) Bruck válasza p@gabi (#2212) üzenetére


Bruck
csendes tag

Igen,minden megvolt. Azt hiszem a Google play rendszeresítés tett be nekem. Azután nem működik.

(#2215) mgaben válasza Indiant (#2213) üzenetére


mgaben
senior tag

Az a baj, hogy csak idő kérdése amikor a többi app is fog vinnyogni a nyitott bl miatt. Régen én is simple-t használtam, de iszonyat instabil, kiszámíthatatlan mikor nem működik. Ráadásul baxhatom ha az órákhoz nem adnak ki applikációt. De amikor egy mezei TV GO app sem működik nyitott bl-el... Szóval én "behódoltam". Van a francnak kedve ezekkel mókolni, aztán vagy működik vagy nem.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2216) Indiant válasza laracroft (#2204) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi, működik vele a Kréta. :C

(#2217) tom81042 válasza mgaben (#2202) üzenetére


tom81042
tag

De olyan nincs hogy nem megy valami Magisk hide-al, az azért hide! :D Max olyan lehet hogy az OTP elindit valami masik processzt a hatterben ami root jogot kér es kap, vagy nem tudom. Ha minden appot hide-olsz es csak azt engedelyezed aminek kell root akkor elvileg mennie kell mindennek, az OTP-nek is! (Ez engem szerintem annyira baszna fel, hogy azonnal bankot váltanék ha másképp nem tudnám megoldani!)

Én amugy is hányok már ettol az egésztől, hogy megveszek egy hardvert a leadózott pénzembol es akkor korlatozgatja valami retek multi ceg hogy hogyan meg mit hasznalhatok rajta??? WTF?!?

Ha én egy vésőt beleállítok a képernyőmbe és utána a keletkező lyukba beleszarok, és tenyérrel szétcsapokodom mert én így szeretném használni a saját telefonomat akkor úgy fogom használni!! Senki, semmilyen módon ne pofázzon bele!

(#2218) dchard válasza Indiant (#2216) üzenetére


dchard
veterán

Hogy legyen egy általános link ha később frissülne: [link]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2219) mgaben válasza tom81042 (#2217) üzenetére


mgaben
senior tag

De, van olyan. A Telekom TV GO sem megy, még root sem kell neki, ha nyitott a BL akkor off. Épp ezt ecsetelem.

Egyébként használhatod ahogy akarod a telefont, senki sem korlátozza, max van pár applikáció ami nem fog menni.

Engem is idegesít hidd el. De én elengedtem. Igazából az almások felé mennek ezzel. Már úgy értem, hogy ott régóta tilva van az ilyen mókolás.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2220) p@gabi válasza Bruck (#2214) üzenetére


p@gabi
tag

Érdekes,ugyanaz a telefon,ugyanaz a rom verzió és nálam mégis működik (még:K)
Sem gyorsítótárakat,sem alkalmazásadatokat nem töröltem én sem és mégis simán működik a fizetés
Nekem is tegnap éjszaka frissült a play,most ez a verzió van fenn:

(#2221) Bruck válasza p@gabi (#2220) üzenetére


Bruck
csendes tag

Csak hogy te a play áruházról beszélsz,én meg a play rendszerfrissítésről.

[ Szerkesztve ]

(#2222) p@gabi válasza Bruck (#2221) üzenetére


p@gabi
tag

Ja,azt elnéztem,bocsi:D
Nekem is ugyanez már,mint neked,ráfrissítettem
Fizetni ma már nem fogok vele,de holnap,ha kipróbáltam majd jelentkezem az eredménnyel

(#2223) p@gabi válasza Bruck (#2214) üzenetére


p@gabi
tag

Na,a gyanúd nem látszik beigazolódni,hogy a play rendszerfrissítés óta nem tudsz érintéssel fizetni,nálad valami más is történhetett a háttérben
Tegnap este én is ráfrissítettem,most már mindkettőnknek ugyanaz a verzió van fenn és ma is gond nélkül tudtam érintéssel fizetni többször is,és még kp-t is vettem fel érintéssel

(#2224) Bruck válasza p@gabi (#2223) üzenetére


Bruck
csendes tag

Ezek az élet nagy kérdései. Mint ahogyzaz is,h ha reggel 7kor még nekem nem működött,akkor délután egyre hogyan lett jó,amikor még hálózaton se, wifin se volt a telefon. Nem lett hozzá nyulva sem,pihent az asztalon :)

[ Szerkesztve ]

(#2225) V.Dave


V.Dave
senior tag

Sziasztok
Xiaomi EU rom és Google wallet. Az NFC fizetést nem engedi. Ha vissza zárom a bootloadert akkor ugyebár töröl mindent a telóról. De utána tudok fizetni telefonnal?

Xiaomi mi 8 6/128

(#2226) Gabás válasza V.Dave (#2225) üzenetére


Gabás
addikt

A legfrissebb Xiaomi EU rom+APK-val működik a fizetés

(#2227) p@gabi válasza Bruck (#2224) üzenetére


p@gabi
tag

Szóval akkor most neked is működik
Örülök neki
Ki érti ezt?:W

(#2228) p@gabi válasza V.Dave (#2225) üzenetére


p@gabi
tag

Bár azt nem írtad,hogy mire zárnád,de azt gondolom tudod már ,hogy ha az eu romra rázárod,akkor legfeljebb szekrény lába alá lesz jó a telefon,téglázni fogod!?
Csak arra lehet visszazárni,amivel gyárilag kijött a telefon(egy két kivétel,páran már a taiwanira is visszazártak a tárcsázó,ill. a hívásrögzítés miatt)

(#2229) this is life válasza V.Dave (#2225) üzenetére


this is life
Ármester

Szigorúan csak stock rommal lehet/szabad zárni a bl-t mert custom rom esetén tégla lesz a telefonból. A zárás és a hivatalos rom rom telepítése teljes adatvesztéssel jár. Eszedbe se jusson xiomi.eu romot zárni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2230) V.Dave válasza Gabás (#2226) üzenetére


V.Dave
senior tag

Ezt az EU bigyot is telepítettem a sourceforget rol de nem változott semmi. Lehet twrp alól kell?

Xiaomi mi 8 6/128

(#2231) tom81042 válasza this is life (#2229) üzenetére


tom81042
tag

Nekem sikerult :D tégla ugyan nem lett, de egybol kiirta hogy "System destroyed" és fastboot rom-ot kellett utana feltenni windows promt-bol futtatva..

Nem vágom hogy honnan tudják egyáltalán hogy nyitva van a bootloader??

Az meg hogy mi a fasz közük van hozzá ugye az a nagyobb kérdés, de azt leszarom, ha el tudnám valahogy rejteni hogy nyitva van meg hogy root-olva van, és akkor szépen kaphatná be a faszt az összes csendőrködő nyomorult!

[ Szerkesztve ]

(#2232) tom81042


tom81042
tag

Szerintem ez az ami működne a TV meg OTP alkalmazásokhoz:
https://xiaomi.eu/community/threads/unlocking-bootloader-breaks-gpay.69195/
Én egyelőre nem próbálom ki, de amint valamelyik alkalmazás elkezd szarakodni és nincs alternatívája tuti ki fogom!

(#2233) Nightmare666


Nightmare666
tag

Sziasztok. Másnál se lehet a Mi alkalmazásokat frissíteni a Play Áruházból?. Pl. Mi Video, Mi Music? Nem telepíthető hibát hoznak, mind két telefonon. Eu rom.

TvGo Apphoz annyi, hogy egyszer megy , egyszer hozza a hibát és az óriás Qr kódot . Jelentve. De még vizsgálják.

(#2234) fa4hu válasza Nightmare666 (#2233) üzenetére


fa4hu
őstag

Azért nem lehet, mert az Xiaomi.EU ROM saját verziót tesz fel, nem a Play-en lévőt. Majd a ROM-mal frissül.

(#2235) lopertpeter


lopertpeter
csendes tag

Sziasztok!
Megjelent a TKOEUXM v14.0.10.0 OTA

(#2236) GoodSpeed válasza lopertpeter (#2235) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Na most ez hivatalos lenne nem? Mert nem látom fent. Már múltkor beszívtam ezzel, hogy .EU ROM volt.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2237) lopertpeter válasza GoodSpeed (#2236) üzenetére


lopertpeter
csendes tag

hivatalos EEA, tegnap este kaptam OTA

(#2238) GoodSpeed válasza lopertpeter (#2237) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Érdekes,mert nekem régióváltással sem találja,és itt sincs fent:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2239) lopertpeter válasza GoodSpeed (#2238) üzenetére


lopertpeter
csendes tag

Én sem találtam sehol, egyszercsak jött kedd este, felment, működik rendben.

(#2240) GoodSpeed válasza lopertpeter (#2239) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Kicsit olyan, mintha egy RC verziót kaptál volna meg véletlen.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2241) mgaben


mgaben
senior tag

This is life! Ha erre jársz. Neked a messenger üzenetek értesítési nem késnek a taiwan romon? Van, hogy pc-n már rég elolvastam az üzit(ket), telefonon meg utána jön egyszerre 10 értesítés.

De bárki adhat ötletet ha találkozott ilyesmivel. :R

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2242) lopertpeter


lopertpeter
csendes tag

Ha érdekel valakit:
[link]

(#2243) Garf. válasza lopertpeter (#2242) üzenetére


Garf.
tag

Nem megy fel ugyan úgy mit az éppen aktuális verzió se ment fel.

(#2244) this is life válasza mgaben (#2241) üzenetére


this is life
Ármester

Pontosak, mint az atomóra, de még sem lehetek mérvadó, mert a messenger lite 270.0.0.3.110 8 ( kb 1 éves) alkalmazását használom.
Nem rég frissítettem a 130.x.x.x verzióról, mert az már nagyon köhögött. A miui kanosszát eljártad, megejtetted, a messenger gördülékeny működése érdekében?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2245) mgaben válasza this is life (#2244) üzenetére


mgaben
senior tag

Ahh, nem tudom mire gondolsz ezekkel. Miui akkukímélő kikapcs, meg zároljam a folyamatot? Azt most csináltam miután írtam neked. Viszont azóta nem nagyon írtak messengeren. :DDD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2246) this is life válasza mgaben (#2245) üzenetére


this is life
Ármester

Miui kanossza:
Biztonság app -> Akku
-Akkukímélő módot kapcsold ki
-Alkalmazás akkukímélés listában állítsd át az appot "nincs korlátozásra"
-Jobb felső sarok fogaskerék menü -> cache törlés a készülék lezárásakor: kapcsold ki
(1-5-10-30 perccel lezárás után lehet ezt beállítani, ha erre illik hogy mikor lövi ki (10 perc?) akkor lehet meg is vagy a megoldással)
Az appot az appok listájában keresd meg, majd:
(Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazások kezelése -> keresd meg az appot):
-Automatikus indítás jog megadva?
-Háttérben futás engedve?
-Akkukímélés az appra kikapcsolva / "nincs korlátozás"?
(Előzőleg a Biztonság -> Akku menüben megvolt?)
Lakatold is le az alkalmazásváltóban az appod:
-Alkalmazásváltóban az app képét nyomj sokáig majd megjelenik 4 ikon és nyomd meg a lakatot)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2247) mgaben válasza this is life (#2246) üzenetére


mgaben
senior tag

Köszi, átnézem őket. :R

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2248) mgaben


mgaben
senior tag

Ahhh! Be volt kapcsolva az engedélyeknél egy opció, hogy "App szüneteltetése ha nem használja". Valszeg ez lesz a ludas. Meglátjuk.

Köszi a segítséget. :R

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#2249) Indiant


Indiant
addikt

Az apk-s megoldás működik xiaomi.eu romon, de a mcdonalds app (aminek nagyon kell a védelem, mert még valaki fehasznál egy 100Ft-os kupont) nem működik.

(#2250) GoodSpeed válasza Indiant (#2249) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Ez a McDonald's appos dolog, lol.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.