Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-26 13:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
Xiaomi.eu rom telepítése, root, root elrejtés, stb.: [link] (dchard írása, Maist közreműködésével)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) mgaben válasza juve600 (#1299) üzenetére


mgaben
senior tag

Na, nekem ez nem lett így frankó, mert a format data után pont, hogy nem tudtam felmásolni a romot. Nem mountolta a belős memóríát. Szóval nekem az volt, hogy recovery reboot, wipe dalvik, meta, data, rom telepítés, (én itt az oranget is újratettem, de lehet DM beállításai miatt feleslegesen), format data, reboot recovery, mert itt hibával megáll a format, most format data, és reboot system.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1303) Indiant válasza juve600 (#1299) üzenetére


Indiant
addikt

" OrangeFox telepítést, majd utána Format data-yes, recovery újraindít," -és a gyári menüben találod magad. Ja és mielőtt .... válaszolna, az Ő leírását használtam a kiegészítéssel együtt. De mindjárt itt lesz nekünk is a 3.7-es TWRP és az már támogatja az A12-őt.

[ Szerkesztve ]

(#1304) p@gabi válasza #46372352 (#1302) üzenetére


p@gabi
tag

Azt nem tudom,hogy a felugró menüt hogy lehet visszahozni,viszont a fejlesztői beállításokban van egy menüpont ahol ki tudod választani,hogy mi legyen az alapértelmezett usb beállítás,így,ha csak fájlátvitelre használod nem kell vacakolni minden alkalommal a mód kiválasztásával.

(#1306) p@gabi válasza #46372352 (#1305) üzenetére


p@gabi
tag

Ha nincs még aktiválva nálad a fejlesztői beállítások lehetőség,akkor a készülék adatok vagy jellemzőknél a miui verzióra ötször kopp és megjelenik majd a fejlesztői beállítások menüpont és ott megtalálod
Ennél pontosabban nem tudom sajna leírni,mert én már nem gyári romon vagyok,hanem eu weekly-n és nem biztos,hogy nekem is pont ugyanazon a helyen szerepel a menüpont,ahol a gyárin
Ezek szerint,ha még a fejlesztői sincs nálad bekapcsolva,akkor te még gyári romon vagy

[ Szerkesztve ]

(#1307) mgaben


mgaben
senior tag

Ugyanott lesz a fejlesztői beállítás. Beállítások > További beállítások.
Nekem is weekly van, mégsincs fejlesztői, mert kikapcsolom. Alapból is ki van kapcsolva, ha első telepítés után nem kapcsolod be.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1308) gigabytman válasza #46372352 (#1302) üzenetére


gigabytman
tag

Néha banális is lehet. Próbáltad, másik USB kábel, másik port, másik PC, kicsit megmozgatod? Én is gyári ROM-on vagyok, nincs fejlesztői mód. Azonnal felugró ablak és még értesítés is megjelenik csatlakoztatáskor.

(#1310) DroiDMester válasza #46372352 (#1309) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

attól hogy kivan választva mi legyen az alapértelmezett USB kapcsolat még nem jelenik meg a teló az intézőben, a telónak feloldott állapotban kell lennie(biztonsági okokból)

(#1311) p@gabi válasza #46372352 (#1309) üzenetére


p@gabi
tag

Értesítéseket nem tiltottál le véletlenül mostanában?
Meg persze ilyen alap dolgokat megcsináltál már,hogy telefon kikapcs/bekapcs?
Néha csak ezen múlik,ha valami beragad a rendszerben... :K

[ Szerkesztve ]

(#1313) Indiant válasza DroiDMester (#1013) üzenetére


Indiant
addikt

Javíts ki ha tévedek, de ez a Migrate app nem a recovery mentés helyett van, hanem a Titanium Backupot helyettesíti. Nem romot ment , csak appokat. Tehát "rendszert nemigen lehet...visszaállítani" vele.

(#1314) DroiDMester válasza Indiant (#1313) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Rendszert minek vissza állítani?

Gyorsabb és egyszerűbb újra telepíteni, eddig se igen volt értelme a rendszert menteni, csak a data partíciót, arra meg most a migrate app a megoldás.
Ugyan azt tudja, vagyis inkább többet ugye azt és úgy mentesz vele ahogy akarsz.

1ébként a rendszert és a többi partíciót most is tudod menteni/vissza állítani TWRP/ORANGEFOX.al (de leírtam hogy tök felesleges mert gyorsabb újra telepíteni mint twrp.vel vissza állítani) egyedül a DATA partíció az amit nemnagyon lehet, arra meg ott a MIGRATE :)

[ Szerkesztve ]

(#1315) Indiant válasza DroiDMester (#1314) üzenetére


Indiant
addikt

Talán, hogy a belakott rendszeredet ne kelljen újra napokig beállítgatni, ha esetleg valami történik vele. Jó hogy ajánlgatod a Migrate appot, de magyar leírás nincs róla. Kb. 3 programból áll, a fene tudja melyik mit csinál. (Migrate - ROM data backup: 4.0, Migrate flasher, Migrate helper [4.0]) Ja és 2 éve nem frissült.

(#1316) mgaben


mgaben
senior tag

A legnagyobb baj ezekkel, hogy kizárólag root joggal lehet használni, és a google pay újítása miatt nem sz@rakodok vele, macera, és nem is 100%-os. Én swift backupot használtam. Viszont az is jelzi, hogy nem minden mentést fogsz tudni használni a különböző biztonság (ujjlenyomat, pin, stb) miatt, mert mindegyik az adott rendszerhez készít egy kulcsot, amit nem tud visszafejteni. Vagy valami ilyesmi, nem a legjobb az angoltudásom. Bár írja, hogy van olyan app, ami segítségével meg lehet oldani. De a tök fog szórakoszni vele.
Végül maradtam a mi felhőnél, ahová elmenti az asztal beállítást, és, hogy milyen appok voltak fent. Azt letölti és beállítok mindent újra.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1317) Tidzsi1953 válasza Indiant (#1315) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Nekem is ugyan ez a véleményem! Az újra beállítgatás a legnagyobb ellenségem. Ezért hiányolom a régi jó TWRP-t! És várom, hogy legyen elérhető.
A Migrate appot nekem is ajánlotta DroidMester, letöltöttem mentettem is vele, de még visszaállítani nem állítottam semmit. A Swiftbackupot egyébként többre tartom.

[ Szerkesztve ]

(#1318) MeroM válasza Tidzsi1953 (#1317) üzenetére


MeroM
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni hogy a képernyőzár ne egyből kapcsoljon be? Ha kinyomom a kijelzőt ne kérjen egyből feloldó mintát?

Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#1319) mgaben válasza MeroM (#1318) üzenetére


mgaben
senior tag

Szerintem nincs ilyen lehetőség.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1320) Viktor0610 válasza MeroM (#1318) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Xiaomin nincs ilyen lehetőség.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1321) Indiant válasza MeroM (#1318) üzenetére


Indiant
addikt

[link] ..esetleg

(#1322) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!
120 ért érdemes 5g 8 gb os modelt venni ? van valami hiba ,bug a telefonnak ?

(#1323) mgaben válasza jenei1994 (#1322) üzenetére


mgaben
senior tag

Én is annyiért vettem. A szoftverről sokat nem tudok mondani, mert fejleszői xiaomi eu romot használok.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1324) Pisti 1969 válasza jenei1994 (#1322) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Én 145-ért vettem, Vodás, nincs vele gond. Vedd nyugodtan, nincs vele gond. Használok mellette egy iPhone 11-et is, annyival nem jobb, mint amennyivel drágább.

(#1325) MaxBayne válasza jenei1994 (#1322) üzenetére


MaxBayne
újonc

Én tavaly nov. 24- én vettem 119-ért . Függetlenül. Mi-home nyitási akcióban.
Nincs vele semmi baj.

(#1326) zorzy4 válasza jenei1994 (#1322) üzenetére


zorzy4
őstag

Bug nincs. az üzemidő botrány. Ha nem kell wifi 6 meg 5g, akkor a note 11s jobb választás ennyiért.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1327) Pisti 1969 válasza zorzy4 (#1326) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Nálam másfél napot simán elketyeg, viszonylag erős használattal. Annyira nem botrány ez.

(#1328) mr.perfect


mr.perfect
tag

szerintem sincs semmi gond az üzemidővel.. normál használat mellett simán kibír másfél napot.. 5G + Wifi + BT folyamatosan bekapcsolva..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#1329) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok chrome alatt a háttérképet állítok be változik a szöveg szín .

Ezt hol lehet kikapcsolni?

(#1330) Viktor0610 válasza jenei1994 (#1329) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nem lehet.
Droid 12 feature.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1331) jenei1994 válasza Viktor0610 (#1330) üzenetére


jenei1994
addikt

Értem köszi!

(#1332) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok, a képernyőzárat hogy tudom hosszabb időre tenni? ne kérje minden egyes feloldásnál (gomb) :R

(#1333) jenei1994 válasza MeroM (#1332) üzenetére


jenei1994
addikt

Always-on display funkció és képernyőzár menű és ott alvó üzemmód.

10 perc a max

[ Szerkesztve ]

(#1334) juve600 válasza jenei1994 (#1329) üzenetére


juve600
nagyúr

gmai,google fotók,keep,stb google alkalmazások színe is változik

(#1335) Viktor0610 válasza MeroM (#1332) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudod.
A Xiaomi telefonok azonnal kérik a lezárás után.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1336) avl


avl
aktív tag

altalanos androidos kerdes, de ilyen telefonom van

(a telefonon lokalisan tárolt, letöltött) podcastokat (vagy epp mast is) hallgatva nehanyban van reklam vagy zeneblokk, amiket atugranek, ehhez 1perc, de neha akar 10 perc elöre ugrás is szükséges

milyen zene/hanglejatszo (mp3, flac) app-ban lehet ezt (1-10 perc ugras) legegyszerübben, legkenyelmesebben megtenni ? ...es más téren se legyen hátránya, kezelhetösegi bonyoldalma stb.

az alapbol meglevö "music"-ban nem latok erre jo modot

köszönöm

(#1337) AiRLAC válasza avl (#1336) üzenetére


AiRLAC
addikt

Esetleg itt gyorsabb lesz

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1338) Headbang


Headbang
aktív tag

Sziasztok

Vettem az asszonynak egy 11 lite 5g ne-t. Ez a snap 778g-s variáns. Az lenne a kérdésem, hogy fizikai méretben, kivágásokban megegyezik az összes 11lite verzió? Tehát Snap732g, 780g, 778g re ugyanaz a tok jó lesz?

Köszi szépen!

(#1339) mgaben


mgaben
senior tag

Igen, külső jegyeiben mindhárom 11 lite megegyezik.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1340) Headbang válasza mgaben (#1339) üzenetére


Headbang
aktív tag

Nagyon jó. Köszi.

(#1341) jenei1994


jenei1994
addikt

Vásároltam kétt fóliát is üveget egyik se passzol rendesen a telefonra.

Ajánljatok már egy jót. :C

(#1342) dchard


dchard
veterán

Gondoltam beírom hátha érint valakit: úgy tűnik a Lisa (Mi 11 5G NE) november végével kikerül a DEV channel-ből, ami azt jelenti, hogy várhatóan nem lesznek heti Xiaomi.eu ROM-ok erre a készülékre. Mivel novemberi weekly még nincs, ezért hivatalosan bejelentve sincs, a következő weekly-ben várható a bejelentés.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1343) DroiDMester válasza dchard (#1342) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

1hónapja SEMMIRE nincs heti ROM, Android 13.ra állnak át, sz.tem leghamarabb karácsony környékén lesz legközelebb heti ROM.

(#1344) mgaben


mgaben
senior tag

Blogon olvastam, hogy nem lesz dev rom, már tuti. Az Elite rom készítők is átállnak majd stable-ra.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#1345) laci laci válasza mgaben (#1344) üzenetére


laci laci
addikt

Mi is "azért" akarunk át stabilra már korábban,igaz nem ez volt a döntő.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1346) juve600 válasza laci laci (#1345) üzenetére


juve600
nagyúr

nem lesz egyáltalán heti dev rom ? akkor ami kijön stabil abból lesz mindig xiaomi.eu rom ?
van valami hivatalos lista hogy melyik teló mikor kapja meg a MIUI14-et ?
:R

(#1347) laci laci válasza juve600 (#1346) üzenetére


laci laci
addikt

Nincs hivatalos hír.Az oroszok mèg nem írták a tekegrammon..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1348) juve600 válasza laci laci (#1347) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#1349) fa4hu


fa4hu
őstag

Kijött a 13.0.11.0 frissítés EA-ra, én a Milium alkalmazásból töltöttem le, a change log szerint csak a novemberi biztonsági csomagot tartalmazza.

(#1350) juve600 válasza fa4hu (#1349) üzenetére


juve600
nagyúr

MIUI 14 jön ki holnap, amíg nem az lesz a telón addig csak biztonsági jön

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.