Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) EmThor válasza AMD Power (#47150) üzenetére


EmThor
addikt

Zombi Army-t easy-ben egyedül is el lehet tolni, kicsivel több mint a feléig játszottam eddig, de elég egykaptafa.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#47152) AMD Power válasza EmThor (#47151) üzenetére


AMD Power
titán

Az menni fog. Már a másik Zombie Army-t végig toltam. Nagyon élveztem azt is. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47153) Sefneni


Sefneni
őstag

Aki egy laza kikapcsolódós játékot keres, bátran ajánlom a GPU-ba bekerült Rain on Your Parade-t. :D Egy felhővel vagyunk, akinek el kell rontania mások napját mindenféle csínytevéseken keresztül. ;]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#47154) F_Peter válasza Sefneni (#47153) üzenetére


F_Peter
őstag

"el kell rontania mások napját mindenféle csínytevéseken keresztül"

Miért van hogy a nők általában szeretik az ilyen játékokat? (Költői kérdés. 🙂)

(#47155) Sefneni válasza F_Peter (#47154) üzenetére


Sefneni
őstag

Mert ha nekem rossz napom van, akkor garantálom hogy neked is az lesz. ;] :))

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#47156) 30z.Samu válasza Sefneni (#47155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tipikus főnök mentalitás... ;]

Sic Parvis Magna

(#47157) persil válasza Sefneni (#47155) üzenetére


persil
nagyúr

:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#47158) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az Outriders bitang jó volt. Kb 50 óra kellett,hogy elérjem a végét. Az összes nagyobb melléküldetést megcsináltam benne. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47159) 30z.Samu válasza AMD Power (#47158) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kap az a játék hideget-meleget és nincs köztes álláspont. Akinek tetszik, annak nagyon, akinek nem, az savazza a sárga földig. :D

Sic Parvis Magna

(#47160) AMD Power válasza 30z.Samu (#47159) üzenetére


AMD Power
titán

Én akivel eddig beszéltem gamer , legtöbbjüknek bejött. De persze mindenkinek más a jó....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47161) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

"In the years since, we transformed Asphalt into the most readily-accessible racing franchise in the world. This is only just the beginning for Asphalt, and with the impending launch of Asphalt 9: Legends on the Xbox platform, we further commit to bring anyone, on whatever gaming platform a racing experience beyond imagination. This is the Gameloft of today."

Link.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47162) lastmohican2 válasza EmThor (#47151) üzenetére


lastmohican2
tag

Én csak az első két chaptert fejeztem be. Nem jött be nekem. Le is töröltem...

(#47163) ProEvoFan válasza AMD Power (#47158) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

+1
Nekem is tetszik.
Most azon vagyok, hogy megcsináljam az összes mellékküldetést.

(#47164) sith7 válasza Wesder (#47148) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogyan adod át neki ?
Azt írta valaki, hogy a nyersanyag nem közös

(#47165) Wesder válasza sith7 (#47164) üzenetére


Wesder
félisten

Rengeteg cuccot dobnak, expeditionben, amit berakok stash-be, màsik karakterrel meg kiveszem és lebontom, vagy eladom. Elég kevés az a 100 hely, mert az minden itemre van. Szóval ha beraksz 80 fegyvert, akkor utàna màr csak 20 marad minden màsra. A màsik meg a Hell's Rangers szett nem eladható, és lebontani sem lehet. Szóval permanens foglalja a helyet, ha úgy döntesz hogy hasznàlod. Ezt a szettet kaptàk az előrendelők, meg külön is megvehető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47166) sith7 válasza Wesder (#47165) üzenetére


sith7
nagyúr

áh ... értem :R

(#47168) AMD Power válasza ProEvoFan (#47163) üzenetére


AMD Power
titán

Egyedűl a nagyobb tappancsos "állat" vadászatból nem csináltam meg mindegyiket. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47169) oriic válasza Wesder (#47165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" A màsik meg a Hell's Rangers szett nem eladható, és lebontani sem lehet. "

De ha kiveszed és esetleg nem kellenek akkor berakod stash-be, indítasz egy új karaktert, majd kiveszed stashből őket és törlöd az új karaktert. Így eltűnnek és nem foglalják helyet.

Live-Die-Respawn

(#47170) Wesder válasza oriic (#47169) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ezt csinàltam. Elég gagyi megoldàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47171) darkstreet89


darkstreet89
tag

De meg hűlt reggel bennem a vér. Játszok az Assassin's Creed Odyssey-el, 60 órám van benne és Attika területén 1x csak kilép a Thorikos Military Camp-nél, ahogy van a szikla. Sziklát megkerülve a közelébe se tévedve annak a kis területnek, pedig nem csinálja. Tudtok valami hasonló bugrol? Konzolnak eddig semmibaja nem volt, most is csak a menübe vágott ki, nem kapcsolt le a konzol. :Y

(#47172) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kezd frusztráló lenni, hogy a hülye quick resume miatt eleve úgy kell indítanom a játékokat, hogy betölt qr-ból, befagy, home gombbal kilépek, menü gomb, quit, és újra elindít, hogy jó legyen. Akkor legalább lenne eleve kikapcsolható ez a szar. Az ötlet jó volt, csak a megvalósítás nem sikerült. Értelme meg amúgy sem sok van, mert max 20-30 sec amúgy is egy játék indítása. Na jó, így, hogy most ki kell lépnem, hogy bezárjam, és újraindítsam, így most kicsit több... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47173) hombre[EU] válasza parandroid (#47172) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lassan jön az update és kikapcsolható/személyreszabható lesz.

ha már update, valahogy megállt az fps boost tudomány :D nem úgy volt,hogy pár hetente lesz újabb adag?

Life, Uh, Finds A Way

(#47174) Hunt3r22 válasza parandroid (#47172) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ezért lépek ki minden játékból, dashboard és quit.

Előfordul, hogy elfelejtem és elcsodálkozom rajta, hogyan töltötte be ilyen gyorsan. :DDD

Xr

(#47175) Zlathan11 válasza darkstreet89 (#47171) üzenetére


Zlathan11
újonc

Engem már vagy 3x kidobott, volt, hogy harc közben (már majdnem kiirtottam egy erődöt, kezdhettem előlröl, azóta többször kimegyek menteni miközben csinálom nehezebb területeket). Szerencsére sokszor ment automatikusan a játék.

(#47176) batai15 válasza parandroid (#47172) üzenetére


batai15
félisten

Szintén frusztrál .

(#47177) Wesder válasza hombre[EU] (#47173) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem senki nem mondott ilyet, de lehet tévedek. Majd jönnek az fps boost címek ha letesztelték őket, és végigjàtszhatóak gamebreaking bug nélkül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47178) Steve1207 válasza parandroid (#47172) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem emlékszem, hogy mikor fagyott QR-rel eddig a box, talán az elejében akadt be egy játék. Múltkor pont az Odyssey-t indítottam (nem játszottam vele 2-3 hónapja) és QR-ből egyből ott folytattam, ahol pause volt. Furcsa is volt, hogy megvolt még, hiszen azóta elég sok játék kipörgött.

(#47171) darkstreet89: ugyan még az elején járok, sokat szöszölök, hogy mindent felszedjek, plusz az erdőkben is gyűjtögetek bőven, nem volt még semmi baja.

(#47173) hombre[EU]: én is azt várnám, hogy jöjjenek a boost-osok, elejében tényleg olyasmi volt az első beharangozóban, hogy folyamatosan jönnek majd az új címek pár hetente (bár most is így van mondjuk :D ).

.

(#47179) hombre[EU] válasza Wesder (#47177) üzenetére


hombre[EU]
veterán

every couple of weeks over the next couple of months ... egész pontosan :D

Life, Uh, Finds A Way

(#47180) Wesder válasza hombre[EU] (#47179) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam lehet tévedek. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47181) Silεncε válasza parandroid (#47172) üzenetére


Silεncε
őstag

Egyszerű: amikor kilepsz, zárd be egyből a játékot és nem lesz probléma. QR-t szerintem nem is használtam még, mindig reflexből nyomom a quit-ot a játékra

(#47182) Bogyi007 válasza Hunt3r22 (#47174) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerintem egyszer se használtam eddig a, QR opciót én se, megszokás részemről is mindig bezárni a játékokat.
Viszont már egy One X elé is ülni kényelmetlen a töltési idők végett.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#47183) batai15 válasza Silεncε (#47181) üzenetére


batai15
félisten

Jó csak jó lenne ha el lehetne dönteni hogy kérem e ezt a funkciót vagy nem . Ugyan úgy mint hogy a kontroller kapcsoljon e ki magátol vagy nem . Mert kurva idegesítő hogy vezetékre van dugva , mégis warzone közbe ki kapcsol mert elfelejtem meg mozgatni.

(#47184) darkstreet89 válasza Zlathan11 (#47175) üzenetére


darkstreet89
tag

Köszi az infót, akkor nem konzol hiba, hanem játék. Kár érte, pedig be szippantott. :D

Még valami, hátha valaki találkozott hibával és tudja rá a megoldást. Le töltöttem a gyereknek a Disneyland játékot a Gamepassból, viszont német nyelvű.. Emlékszem anno az One-n pedig Angol nyelvű volt. Nem igazán értem, hogy mitől német, ha terület, nyelv is magyaron van. :F

[ Szerkesztve ]

(#47185) hombre[EU] válasza batai15 (#47183) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezzel még mindig szenvedtek? :D
ha kiveszed az elemet és úgy szúrod rá a kábelre akkor is lekapcsol 15p után?

Life, Uh, Finds A Way

(#47186) batai15 válasza hombre[EU] (#47185) üzenetére


batai15
félisten

Igen , különben nem írtam volna :(( :(((
Jelenleg is így használom amúgy , vezetékkel elemek nélkül .

[ Szerkesztve ]

(#47187) ProEvoFan válasza batai15 (#47186) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért használod vezetékkel?
Mert kikapcsol a kontroller (nemtom' hány perc múlva)?
2 másodperc, mire újra bekapcsolod. :)
Vagy csak én nem értem ezt a kontroller kiakapcsolásos mizzériát? :B
Ha játék közben kapcsol ki, az ok.Erre elvileg jött már parch.
Ha meg több percen keresztül inaktiv a kontroller, akkor az miért baj, ha kikapcsol?

[ Szerkesztve ]

(#47188) batai15 válasza ProEvoFan (#47187) üzenetére


batai15
félisten

Mer' mint írtam warzone tolom = bill +egér /elfelejtem mozgatni. Kikapcsol,elmegy a hang pár másodpercig nincs/ nem hallom a játékot/teamet. Ecseteljem jobban hogy miért olyan idegesítő /problémás?
. Én hadd döntsem el hogy kapcsolja ki magát vagy ne.

[ Szerkesztve ]

(#47189) ProEvoFan válasza batai15 (#47188) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

És ha lekapcsol a kontroller, akkor nem müködik az irányítás bill+egérrel?
Vagy xim4/apexet használsz?
Nyugi már, én csak kedvesen érdeklődtem. :D
Eddig nem tudtam hogy te bill+egérrel játszol.

[ Szerkesztve ]

(#47190) batai15 válasza ProEvoFan (#47189) üzenetére


batai15
félisten

Tudni illik a gamepadba van dugva a füles de írtam is hogy nuku hang. :U

[ Szerkesztve ]

(#47191) 30z.Samu válasza batai15 (#47190) üzenetére


30z.Samu
félisten

Take it easy, bro. :D

Sic Parvis Magna

(#47192) ProEvoFan válasza batai15 (#47190) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor játsz kontrollerrel. :DD
A 10 éves fiam is úgy nyeri a meccseket. ;]

(#47193) Wesder válasza batai15 (#47190) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért kell venni Xbox Wireless Headset-et, és akkor mindig lesz hang. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47194) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#47192) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kontrollerrel konzolon, mikor van legális csalás? Fuj, mit gondolsz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47195) batai15 válasza 30z.Samu (#47191) üzenetére


batai15
félisten

Jó csak nem szeretem ha kétszer ugyan azt le kell írni :DDD

(#47196) batai15 válasza Bad Pritt (#47194) üzenetére


batai15
félisten

Miért legális? Crossplay pont . Majd ha nem az lesz akkor gamepad.

(#47197) Zoleee83 válasza Wesder (#47193) üzenetére


Zoleee83
addikt

Vagy meg kell tanulni kontrollerrel játszani. :DDD Az is egy költség hatékony megoldás.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#47198) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#47194) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát a kontrollerhez kapsz egy aimbotot minden fps-ben szóval legálisan csalsz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#47199) Wesder válasza Zoleee83 (#47197) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor tàmogatva van a K&M és még periféria szerint is vàlogat, akkor nekem töknyolc hogy ki mivel jàtszik. Érthető a problémàja, csak az a fura hogy neki kikapcsol kàbelen is, nekem meg soha. Gondolom mert nem is hasznàlok K&M-t. Nyílvàn nem jàték közben, hanem ha otthagyom az asztalon egy 20-30p-re mert dolgom van, akkor is bekapcsolva marad, de ez lehet azért is mert nincs màsik periféria a gépre dugva, mint neki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47200) Wesder válasza hombre[EU] (#47198) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, a tipikus ultimate érv, mikor az ember még K&M-szal is szerencsétlen a controlleresek között. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.