Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#40851) Bep válasza Madoc (#40849) üzenetére


Bep
senior tag

El kell tenni humorosba :DDD

(#40852) Micsurin válasza Madoc (#40849) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez melyik on? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40853) Madoc válasza Micsurin (#40852) üzenetére


Madoc
veterán

Xsx

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40854) Beniii06 válasza Bep (#40851) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha már belefulladtak a medencébe, akkor minek?

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#40855) Beniii06 válasza Micsurin (#40852) üzenetére


Beniii06
őstag

AZ ON. One topik már nem menő, "be kell szántani". :N /inkább ne/

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#40856) oriic válasza Wesder (#40850) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN erre már nem merte már mit írni pluszban. :D

Live-Die-Respawn

(#40857) Micsurin


Micsurin
nagyúr

...szagértők érzem akarom mondani értem. :DDD

Várom már a fejhallgatókkal kapcsolatban lesz-e téma a frekvenciatartomány vagy az érzékenység vagy a mélyek etc etc. :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40858) Beniii06 válasza Micsurin (#40857) üzenetére


Beniii06
őstag

"Aranyozott (usb) kábellel szebben szól", csak előre szólok.

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#40859) csuvicsuva válasza Micsurin (#40857) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Érzékeny az. Ha túl sokat sipákolok Gears 5 multiban, akkor wesder kikapcsolja a mikrofont. Amikor éppen lelövik és engem néz, akkor egyébként ő szokott szólni, hogy jönnek mögöttem. :DDD

Btw: itt is üzenem neki, hogy valószínűleg a ma esti kör elmarad, mert akkor kell kelnem, amikor ő fekszik. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#40860) Wesder válasza csuvicsuva (#40859) üzenetére


Wesder
félisten

4-kor? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40861) MunezXBK válasza Wesder (#40860) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én akkor kelek. Kicsit kivagyok már tőle.

Amúgy költözöm, február vége óta harmadszor. De most végre fix helyre.

Érdekel amúgy valakit, vagy ne offoljak? :D

(#40862) icemad válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem érdekel más kínja, szóval jöhet. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40863) Madoc válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


Madoc
veterán

Offolj, én még ott tartok hogy egy csajjal meg a gyerekével költöztél össze. :)

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40864) Micsurin válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jöhet, csináljunk LifeNetworkot a topikból! :K :P Én is a nős résznél ragadtam le utoljára.:D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40865) Wesder válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


Wesder
félisten

Jöhet :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40866) Bep válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


Bep
senior tag

(#40867) oriic válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhet, milyen költözés lesz ez most? Madoc-kal vagyok együtt, én is még a csaj+gyerek kombónál maradtam le anno. :D

Live-Die-Respawn

(#40868) Micsurin válasza Bep (#40866) üzenetére


Micsurin
nagyúr

....égett szagot érzek. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40869) mike1334 válasza MunezXBK (#40861) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, a csaj gyerekkel felállás rémlik nekem is :D
Amúgy aki külföldön él...titeket oltanak vagy majd csak a hazai versenyzők után?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40870) icemad válasza mike1334 (#40869) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én külföldön élek, de fogalmam sincs, hogy oltanak e. Nem jártam utána. Meg nem is érdekel. Eddig is ugyanúgy jártam dolgozni, mint előtte. A boltok nagy része december óta zárva van, mostanában nyitottak ki, de időpontra kell menni. 1.-je után meg este tíztől van kijárási korlátozás, szóval már online suli sem lesz, be kell járni. Plussz 1 óra vezetés, hetente 2x. És ez mind csak azért, hogy engem szívassanak. Bezzeg ezt a retek vírust meg nem tudom elkapni sehogy, nehogymár otthon tudjak maradni 10 napra... :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40871) mike1334 válasza icemad (#40870) üzenetére


mike1334
veterán

Nem te estél át már rajta még tavaly? Lehet keverem, de úgy rémlik..
Nálunk megint van beteg, elég vacakul is vannak :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40872) Micsurin válasza icemad (#40870) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Online sulit ne mond.... itthon is.

1,5 év nem tanítás után legyenek majd a vizsgák már fizikailag... ja de online jól ment a dolog nincs elég tanárunk mert a szokásos 250 helyett 317-en maradtak a tárgyon és tavaly hoppá megbuktattunk 150 embert... szóval a szokásos 250 helyre most 467 lennének... ja mi közben elüldöztük a Prog3 tanárt is szóval az az 1 is elment. :DDD

Megoldás: Buktassuk meg a prog2-eseket nagyobb számban mint eddig... :W :W

ZH -25% idő, érthetetlen fogalmazás, minden metódust írassunk át legalább 3x. Nem nem override hanem menjen vissza írja át. :DDOktatás lvl 20000. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40873) Madoc


Madoc
veterán

Na itt van már a másik hülye..: "Bang&Olufsen-t megvette a hp" :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40874) akooos válasza mike1334 (#40871) üzenetére


akooos
veterán

Nálunk ma jött a hír, hogy egy kolléga 3 hét alatt egészséges állapotból elhunyt a covid miatt.
Szerencsére a családot (eddig) elkerülte

(#40875) mike1334 válasza akooos (#40874) üzenetére


mike1334
veterán

Uh, az durva. Nálunk szerencsére csak ledöntötte őket a betegség, de ha jól tudom semmi durva. Ősszel/télen is átsöpört, de 1-2 kivétellel nem volt komolyabb megbetegedés.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40876) Micsurin


Micsurin
nagyúr

De a drón már ott van! :DDD :DDD

edit.: javítva, timestamp-es maradt.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40877) MunezXBK válasza Madoc (#40863) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az egy idióta volt, a végére már bedurvult.

Bejött a melóhelyemre is, követett autóval, jött a pizzériába is, ahol minijobozok. Mindezt miután leléptem tőle.

Csak azt nem tudta, hogy csajjal léptem le. :D

Ezzel akkor szembesült, amikor megjelent az új helyen, én tusoltam és a csajszi nyitott ajtót neki.

Azóta nem keres, szerencsére. Viszont az új csajjal találtunk egy penthouse-t, csütörtökön költözünk. Majd dobok képeket.

Röviden ennyi.

Szerk: oltásról nem tudok, nem is érdekel. Nem voltam beteg évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#40878) Micsurin válasza MunezXBK (#40877) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem volt ez a nő egy kicsit tipikus overly attached gf? :DDD

---

Azért a CP topikban nagyon keményen tudják mosdatni a játékot. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40879) MunezXBK válasza Micsurin (#40878) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nárcisztikus személyiségzavaros, egész pontosan.

(#40880) mike1334 válasza MunezXBK (#40877) üzenetére


mike1334
veterán

Majd dobok képeket.
A lakásról vagy a csajról? ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40881) MunezXBK válasza mike1334 (#40880) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csajról nincs. Bár behajigálta a cuccaim közé a fotóit, de valahogy eltűntek. ;]

(#40882) mike1334 válasza MunezXBK (#40881) üzenetére


mike1334
veterán

Nem a régiről..az újról :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40883) oriic válasza MunezXBK (#40877) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Bejött a melóhelyemre is, követett autóval, jött a pizzériába is, ahol minijobozok. Mindezt miután leléptem tőle"

Kicsit sem akadnek ki ha ilyen tortenne. Ugyan dehogy :DDD

Live-Die-Respawn

(#40884) S e t h válasza Micsurin (#40878) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számomra az a topik ugyanolyan mint egy oltástagadó csoport, vagy egy NER-es gyülekezde.
Időnként érdekes betekinteni egy altarnatív dimenzióba, de hosszú távon pszichésen megterhelő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40885) Bep válasza Micsurin (#40878) üzenetére


Bep
senior tag

Szvsz a grafika nem szép SX-n. A város nincs tele élettel. A pop-in nem is említve. A történetbe beleélést mindig megtöri valami, nincs karakternek hangja, grafikai glitchek tömkelege, full buta AI mind gyalogos, mind autós, vagy olyan bug ami miatt újra kell tölteni. Emellett tragikusan is fut. De a Red engine jó. Oké. Szvsz sokkal szebb az amit még prevgenen játszottam bármely ow game.
Beléptem az 1.2-be, de általánosságban, összképben nem változott semmit hiába a nagyobb listának.
Beletörődtem most, hogy ez marad ilyen. Akartam új végigjátszást is, mert eddig csak egy félig befejezett van, erre vártam 3 hónapot, de ezt befejezem, aztán...

[ Szerkesztve ]

(#40886) philoxenia válasza MunezXBK (#40881) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40887) Chumlee válasza Micsurin (#40872) üzenetére


Chumlee
senior tag

Egyik tanár 7. hétig nem adott életjelet magáról, most szóltak koronás ne is várjuk... :U
Viszont szerencsére lesz belőle vizsga azt majd oldjuk meg okosban.

Azért ez a korona dolog nem vicces, 23 éves fiatal srác tüdőembóliát kapott. Pedig “meggyógyult”, barátnőm mamáját egy hét alatt elvitte.

[ Szerkesztve ]

(#40888) MunezXBK válasza oriic (#40883) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mer én aztán nyugodt voltam, mint a fahattyú. :D

Mondtam neki, még egyszer a közelembe jössz, esküszöm zaklatásért feljelentelek a gcbe.

(#40889) ProEvoFan válasza S e t h (#40884) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert fanatikus rajongók. Vagy CP részvényesek. :D
Amíg nem jön meg a nextgen patch, addig nem indítom el a Cyberpunkot.

(#40890) csuvicsuva válasza oriic (#40883) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Neked nincs félnivalód.

"Madoc-kal vagyok együtt" ;]

wesder: 5

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#40891) Micsurin válasza Bep (#40885) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én ledobtam a konzolról majd vissza... most egész tűrhető One S-en csoda nem történt kicsit rondább mint volt de 28-30FPS körül elvan teljesen játszható legalább. Középszerá Bruce Willis film kategória :DDD

S e t h A játék csak szép és jó lehet mint a patyolat, konstruktív vélemény? Nono... kint az 1.2 és máris ott vannak a DLC-k jelei mert igen az kell legyen a legfontosabb... :C

Chumlee Átérzem... ugyan ez és nem csak a NIK-en ahogy hallottam nálunk a KGK és KVK se jobb. Ha ezek visszazavarnak minket akkor az évfolyam ~70%-a megbukik.
Progból így is, kiderül 110-150 hely lesz Prog3-on, Prog2-ön 317-en vagyunk és tavaly a nagy reform zh-kkal elérték, hogy még 150-en bukjanak vissza. (Nem nem ilyen nehezek hanem ennyire g*ik voltak, még te nézd meg az xml fájlt, hogy nem hibás-e zh-n.)
Csodálatos lesz... értelme ennek így nulla, nálunk a múltheti Prog2 ZH átlaga valami 60% volt, azt hittem mekkora tré az a 75,75%-om erre kiderült volt még felettem 12db 86%, 20-25 75-84% és még így is az élmezőnybe voltam. :DDD Megvannak veszve a tanárok...

Nem játék nekem legjobb lányhaverom(szaktárs) kapott anno embólia + trombo párost. :( De félő, hogy pont telibe fogják tojni a járványt... annak örülök, hogy legalább cukros apum és ritmus zavaros anyum kaptak oltást ha már vissza leszünk zargatva az egyetemre....

60-70 éves profok is megvannak veszve, hogy ők nem akarnak online oktatni... mit ide nekik egy kis vírnyák. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40892) Bep válasza Micsurin (#40891) üzenetére


Bep
senior tag

Remlem jó a link. Ez 1.2 SX-n. Megjelenés óta fura volt, hogy mindig mikor kocsival közel érek a jelzőlámpához akkor vált, rendőrlámpák 80%-a ilyen nálam legalább is. Ez a részletesség váltás nem csak erre, hanem más tárgyaknál is előfordul az egész világban. Belvárosban van egyik utcán pl. 15 méteről még van egy nagy szemeteskonténer a járda közepén a fele, másik bent az épületben át a textúrán, míg, ha közelebb megyek eltűnik :DDD
(A topikban persze azt írják, hogy fantasztikus az engine, mert nem is látható a lod váltás. Itt fostam le a bokám, mikor közelérek egy tárgyhoz, bárhol és 0,5-1 sec múlva lesz részletesebb.)
A videón háttérben látható "nagy forgalom generátor" is jó ötlet alapjában véve, de mikor nincs foirgalom és a messziben folyamatosan tűnnek el az autók.

[Cyberpánik gyerek és a rendőrlámpa]

Végig követtem az összes pathc változást SX-n fizikálisan, többin összehasonlító videón.
Itt normálisan végig mutatott mindent.

Írja is most 1.2 után: "- As a personal opinion, after having tested Cyberpunk 2077 49 times on 7 different platforms, I believe that the ONE / ONEX versions will no longer suffer appreciable changes in terms of their performance or graphic quality. As for Xbox Series S | X, we will also not see changes until the Nextgen patch specific for this platform and PS5 is released."

Ezt én is így látom. Kimaxolták amit tudtak, több nem lesz belőle.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40893) Madoc


Madoc
veterán

Baszki ezek a cyberpunk topicban csukott szemmel játszák a játékot. Tetszik nekem is ,de ami ottmegy!?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40894) oriic válasza Madoc (#40893) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nextgen patch-ig nem merek benézni oda :D

Live-Die-Respawn

(#40895) Madoc válasza oriic (#40894) üzenetére


Madoc
veterán

Én belesegettem, eddig :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#40896) mike1334 válasza oriic (#40894) üzenetére


mike1334
veterán

Nextgen patch ---> most már series s/x-en, és ps5-ön se megy :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40897) FollowTheORI válasza mike1334 (#40896) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Menni megy, de még el kell érni, hogy az ígért "azokon is jól fut" dolog igaz legyen. Minden konzolon egyformán kell fusson. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#40898) oriic válasza FollowTheORI (#40897) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nek rontanak a frissitesek a jatekon annyit ;]

Live-Die-Respawn

(#40899) mike1334


mike1334
veterán

Lemezes PS5 készleten! :Y [link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40900) Beniii06 válasza mike1334 (#40899) üzenetére


Beniii06
őstag

"Nem nyert", látszik a link ha ráviszed az egeret vagy hosszan rányomsz mobil eszközön.

:DDD

"Got any other secret weapons?"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.