Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) woodbear válasza raziel01 (#18849) üzenetére


woodbear
addikt

Látod, Tomb Raidert már megjelenéskor megvettem és a postát buktam rajta, ennyi volt a kiadásom amikor eladtam Giinosnak :D Azt mindenki játssza végig ha teheti. Nálam a 2. helyezett eddig az évben a legjobbak közül.

Bioshockot minimum grafikán??? Biztos jó ötlet ez? :U

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18852) WhiteWalker válasza woodbear (#18851) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megvettem Tőled,fetelepítettem és azóta ott figyel a dobozba...hozzá sem nyúltam :B

(#18853) raziel01 válasza woodbear (#18851) üzenetére


raziel01
veterán

Egyelőre úgyse lenne rá időm. :D
Addig még meggondolhatom magam párszor.
-------
Mivel a héten eladtam 3 játékom is így van lóvé "új" játékokra, ezeket rendeltem most GAME-ről:

Lost Planet: Extreme Condition Collectors Edition - 5 font - PC-n tetszett, ráadásul ez gyűjtői is. Acsik miatt végig viszem majd boxon is.
LA NOIRE - 5 font - tavaly megvolt de el kellett adnom gyorsan így csak egy gyors végigjátszásra volt idő, csomó mellékküldi kimaradt.
Robert Ludlums The Bourne Conspiracy - 2 font - jókat írtak róla. ennyiért adok neki esélyt.
Killzone 2 - 4 font - Platinum kiadásban már megvan de most meglesz első kiadásban is. A másikat meg eladom.

(#18854) Nescafé válasza woodbear (#18851) üzenetére


Nescafé
őstag

Tomb Raider nállam is nagy kedvenc végigvittem párszor :)
Még a multi achievements-ek hiányoznak.

 iPhone 15 Pro

(#18855) Buster17 válasza woodbear (#18847) üzenetére


Buster17
addikt

Hát nekem a Tomb Raider meg a Gears of War 3 ücsörög bontatlanul :D
Bioshockbol nekem a song bird edition kéne. Azt akciózhatnák már le végre.

Más.
Azt vettem észre, hogy nem csatlakozik teljesen a livera. Azt látom, hogy vannaj fent ismerősök de a dashboardon ugy jelzi mintha full ofline lennék. Semmi nincs ott. Hibaüzenet is fogadott de gyorsan elléptem arról és azóta nem is láttam. :F

raziel01

Ha kiacsiztad a Lost Planet: Extreme Condition Collectors Editiont akkor gondolj rám légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#18856) woodbear válasza WhiteWalker (#18852) üzenetére


woodbear
addikt

Nyomjad már bászkiii! :D
raziel01 LA noire nekem is kell majd még, de a complete edition-t akarom beszerezni. Amúgy a bourne tényleg nem rossz, nekem eléggé tetszett. Nagyon rövid amúgy de akciódús rendesen.

Nescafé én anno nagyon ráfüggtem. pár nap alatt a multis acsik is megvoltak mind :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18857) Pantal


Pantal
senior tag

Race Driver Grid-et miért nem lehet megvásárolni a storeban? Mit ajánlotok, csináljak egy UK accot, és vegyem meg ott, vagy honnan érdemes beszerezni?

(#18858) MasterMark válasza Pantal (#18857) üzenetére


MasterMark
titán

Vagy így vagy lemezesen.

Switch Tax

(#18859) mobal


mobal
MODERÁTOR

BF3 Premium használtan jó vétel?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18860) woodbear válasza Pantal (#18857) üzenetére


woodbear
addikt

Vedd meg lemezesbe ezt. Ebben benne van a dlc is.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18861) Tigi válasza mobal (#18859) üzenetére


Tigi
őstag

Attól függ mennyiért?
Én pont most értem haza Újpestről a BF3 Limited-el, full karcmentes mindkét lemez és a tok is és 2.500-ért adta a srác, szerintem nagyon korrekt volt.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#18862) Algotis válasza Tigi (#18861) üzenetére


Algotis
addikt

Annyiért szinte ingyen volt :C

Androidos Outlookból küldve

(#18863) mobal válasza Tigi (#18861) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Igazándiból új. Használt esetén mire kell figyelni? Prémium egy kód?

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18864) Tigi válasza Algotis (#18862) üzenetére


Tigi
őstag

Ja.
Ráígértek a srácnak, de nem adta el. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#18865) Tigi válasza mobal (#18863) üzenetére


Tigi
őstag

Most telepítettem fel és most meg szedem le a plusz kiegészítéseket hozzá ingyen.
Gondolom, hogy a Prémium is ilyen csak talán 1-2 dologgal többet lehet pluszba leszedni hozzá.
Hogy a használt is olyan teljes értékű e mint az új azt nem tudom, de a többiek mindjárt megmondják.

#18866: Mennyi az a félár? :)

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#18866) mobal válasza Tigi (#18865) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Összes DLC-t tartalmazza, kb. fél áron.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18867) salgocomp


salgocomp
senior tag

GTA 5-ben van lehetőség anélkül bemenni a katonai bázisra, hogy a nyakunkba szakadjon az összes rendfenntartó erő ?

Michael házánál van a garázs...ha az udvarba pakolom a feltuningolt kocsikat, azok is ott maradnak, vagy kiteleportálnak az utcára ?

(#18868) negyven2 válasza salgocomp (#18867) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, sajnos nem lehet pedig az épületek is belül ki vannak dolgozva. Talán majd egy DLC vagy Online küldetés játszódik itt.

ha a legutolsó javítást felteszed akkor megmarad a garázsba is a tuningolt jármű.

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#18869) salgocomp válasza negyven2 (#18868) üzenetére


salgocomp
senior tag

Javítást sajnos csak alternatív módon tudom megcsinálni (nemrég linkelte valaki youtube videóban), mert netet nem tudom jelenleg adni a gépnek. Le lehet tölteni valahonnan külön csak a javítást ?

Igazából a most nem az a gondom, hogy eltűnik a garázsból (mindig csinálok mentést, ha berakok valamit), hanem, hogy irtó kicsi a garázs. Szóval az udvarba pakolnám a kocsikat, már csak az a kérdés, hogy ott is ugyan úgy megmarad, mint a garázsban ?!

(#18870) negyven2 válasza salgocomp (#18869) üzenetére


negyven2
veterán

Nem tudsz, vagy nem szeretnél netet adni? Hivatalos út úgy tudom az offline játékfrissítésre. Csak a konzolfrissítéseket lehet megoldani offline.

A háznál lévő garázsban a patch nélkül előfordulhat, hogy eltűnik a jármű, hiába mentettél (nekem ilyen nem volt másnak igen), az udvaron nem tárolhatsz járművet (talán csak azt amit éppen használsz). vistont mindhárom karakternek van a városban külön garázsa ahonnan nem tűnik el a jármű és sokkalta nagyobb mint a házaknál lévő.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#18871) raziel01 válasza salgocomp (#18869) üzenetére


raziel01
veterán

LINK

Pendrive-ra kell rárakni.

PL a Horizon nevű progi is jó erre a célra szerintem.

Rég csináltam már de így a boxra tudod másolni egy pendrive segítségével a javítást.
Az már más kérdés, hogy a játék elfogadja-e. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#18872) air válasza salgocomp (#18867) üzenetére


air
nagyúr

Ha csak körül akarsz nézni, akkor van 5 perces sérthetetlenségi csít. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18873) salgocomp


salgocomp
senior tag

Köszi majd szenvedek vele.

Tudom, hogy vannak garázsok, csak már végigvittem a játékot, és kinőttem a garázsokat. KB 4 autó fél el azokban a garázsokban is sajnos. :)

Na majd azt a sérthetetlenséget lehet kipróbálom. :D

[ Szerkesztve ]

(#18874) salgocomp válasza raziel01 (#18871) üzenetére


salgocomp
senior tag

Hát ez valami synces német programon át akarja nekem letölteni, ami persze, hogy nem működik. Szerintem nem szenvedek vele, lényegében így, hogy végigvittem, úgy is csak szabadon marhulok a térképen, egy mentésből, szóval el már csak nem tűnnek a kocsijaim. Ha meg igen, akkor a 34 millió dollárból futja megint feltuningolni egy lopottat...:D Az zavart csak, hogy a háznál lévő garázsba csak 2 lopott kocsi fért.

(#18875) woodbear válasza salgocomp (#18874) üzenetére


woodbear
addikt

Akkor lehet összeszedni a gyűjteni valókat, meg a hidak alatt átrepkedni! :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18876) salgocomp válasza woodbear (#18875) üzenetére


salgocomp
senior tag

Bizony. Még a mellék küldetések meg vannak, tehát olyan 68 %-ál járok, de igazából a főszál után azok már lehangolóak számomra. A fő sztorit nagyon eltalálták, sok mai filmet megszégyenít.

(#18877) raziel01


raziel01
veterán

Dirt 2-vel játszottam ma.
Hangulatos, jók a pályák de belső nézetből kb esélytelen játszani. :D
Mindig van valami pocsolya ami a képernyő 99%-át beteríti és semmit se látni 3 mp-g.

(#18878) xenom0rph válasza salgocomp (#18874) üzenetére


xenom0rph
őstag

A másik ikonra kattints és letudod tölteni..

halahala

(#18879) salgocomp válasza xenom0rph (#18878) üzenetére


salgocomp
senior tag

Teljesen jogos, köszi.

Igazából nem találom a Pendriveomat, esetleg egy újraírható lemezzel nem lehet megoldani ?

[ Szerkesztve ]

(#18880) woodbear válasza salgocomp (#18876) üzenetére


woodbear
addikt

Én minden hülyeséget csinálok párhuzamosan. Keresgélek, strangers küldiket nyomok, repülőzgetek, és ez mellett néha a fő szálat nyomom. :D El lehet vele nagyon durván lenni.
Amúgy pénzt lehet valahogy egyik karakterrel a másiknak adni??

gondoltam, hogy nem csak nekem jut eszembe , hogy kéne ilyet gyártani

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18881) xenom0rph válasza salgocomp (#18879) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem, nekem meg nincs 1gb-nál nagyobb pendriveom itthon ezért nem tudom feltenni a title update-et.. :/

halahala

(#18882) salgocomp válasza woodbear (#18880) üzenetére


salgocomp
senior tag

Én is el vagyok vele, általában megyek a hegyekbe kocsikázni, gyönyörű tud lenni a játék. Pénzt sajnos nem tudsz átadni, de ha kevés a pénzed, akkor van egy bug, amit kihasználhatsz, és még cheatelésnek se veszi a konzol. Bár személy szerint inkább kivártam, amíg dől a lé a sztori szerint. :D

(#18883) woodbear válasza salgocomp (#18882) üzenetére


woodbear
addikt

Tudom, láttam a videót, hogy az óceánban egy repülőroncsnál felveszi a pénzes táskát 25000dollárral, aztán cserél karaktert, és aztán visszavált az előzőre és újra felveszi a pakkot. És ezt ismételgeti. De patchelték már és nem működik :)
Én sem fogok amúgy ilyenekkel szutykolni, úgyis lesz lóvé benne alapból.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18884) salgocomp válasza woodbear (#18883) üzenetére


salgocomp
senior tag

Lesz. Konkrétan nem tudom elkölteni...:D

(#18885) woodbear válasza salgocomp (#18884) üzenetére


woodbear
addikt

Vedd meg a golfpályát :D Vagy annyira sok, hogy az is belefér?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18886) salgocomp válasza woodbear (#18885) üzenetére


salgocomp
senior tag

Nem olyan sok, jelenleg 30 misim van karakterenként, bizniszekre nem költök, mert nem látom értelmét. Akkor úgy mondom, hogy számomra értelmes dologra (ami kb nekem a kocsik, vettem tankot, repcsit, helikoptert) nem tudom elkölteni...:D

Most látom, hogy még az előzőt lehetett volna szerkeszteni, na majd legközelebb. :U

Amúgy meg lehetne 13.-a és folytatódhatna már a Walking Dead. :Y

[ Szerkesztve ]

(#18887) oriic válasza woodbear (#18847) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vedd csak meg, annyiért best buy, főleg hogy most jön egy víz alatti dlc hozzá.

Live-Die-Respawn

(#18888) Evil Snowman válasza raziel01 (#18871) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jó az a belső nézet. Én úgy toltam végig. :D Pocsolyáknál egy idő után "ráérzel" a pályára, valamint bíznod kell a navigátorban. :)

(#18889) xenom0rph válasza Evil Snowman (#18888) üzenetére


xenom0rph
őstag

A való életben vakon is tudnál tempót autózni egy navigátorral és egy jól megírt itinerrel magad mellet . A dirt 2 megsem közelíti azt a szintet. Navigator csak azért van abban a játékban hogy azt ne mondhasd nincs benne..

[ Szerkesztve ]

halahala

(#18890) Evil Snowman válasza xenom0rph (#18889) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Azért valamennyit próbált az segíteni. :DDD Hozzáteszem az első vízfelverődésnél reflexből belefékeztem. :D Persze nem árt ha az ember begyakorolja a pályát is. :))

(#18891) MasterMark válasza xenom0rph (#18889) üzenetére


MasterMark
titán

Át lehet állítani profibbra, akkor kicsit részletesebben mondja. :)
Meg szakkifejezésekkel. Illetve ahhoz hasonlókkal, mert nem értek hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18892) mephi666


mephi666
nagyúr

valaki meg tudná nézni boxról, hogy goldból csak 12hónapost lehet perpill venni? 3-4 hónapja járt le az 1hónaposom, netes felületen drágáért láttam (5ezer talán?) 3hónapot, viszont boxról 3500/3750-ért meg tudtam venni... most szombaton néztem, de csak évest láttam 15ért, olyat pedig tuti nem veszek.... lehet hogy csak az ingyengoldos hétvége miatt nem volt 1/3/6 hónap és most már van, vagy én vagyok vak?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18893) woodbear válasza salgocomp (#18886) üzenetére


woodbear
addikt

Hát akkor a "költs el 200milliót" acsit necces lesz kiszedni :)

oric: megvenném, de tudom, hogy mire rákerülne a sor, vagy lesz GOTY vagy még olcsóbb lesz. Rakás játékom van most.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18894) Napfénysüti válasza woodbear (#18893) üzenetére

Nem biztos hogy arra hajt. :)

Més que un club!

(#18895) woodbear válasza Napfénysüti (#18894) üzenetére


woodbear
addikt

Amúgy az sem nehéz :D tőzsde....eladod visszaveszed újra és újra :D költésnek számolja.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18896) Napfénysüti válasza woodbear (#18895) üzenetére

Nem tudom ezeket nem vágom nincs GTA 5-öm. Jó játék amúgy, megéri majd egyszer megvenni?

Més que un club!

(#18897) mephi666 válasza Napfénysüti (#18896) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem... sz@r játék... többmillió hülye meg beugrott és azonnal megvette ;] :DDD

cinizmus off: ...én is megveszem majd, ha 15font környékére megy az ára :B

18898: nálam 0napos vétel esetleg a diablo3kieg lesz, aztán tervben a gta5 meg a castlevania los2 lesz, de mindkettő ilyen 15-20font körüli áron... következő évre durván ennyi

18899: ja, ha tényleg a maxpayne3 harc-/fedezékrendszerét tették át, akkor nagyon easy lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18898) Napfénysüti válasza mephi666 (#18897) üzenetére

PC-n nagyon bírtam a sorozatot még az első résztől kezdve de tartok a konzolos irányítástól. Na meg annyiért nem veszem meg amibe most kerül újonnan.

Més que un club!

(#18899) Def26 válasza Napfénysüti (#18898) üzenetére


Def26
félisten

Olyan auto aim van benne, hogy ezzel nem lesz gondod. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18900) salgocomp válasza woodbear (#18893) üzenetére


salgocomp
senior tag

Tőzsdét nem is próbáltam még a játékban...:D

Szerintem simán megéri megvenni, mert a történet végigjátszása után is bármikor le tud kötni a játék. Egyszerűen gyönyörű a grafika is, főleg napszakváltakozásoknál. El lehet benne szórakozni. Célzás is marhára egyszerű, bár a "célpötty" fehér és pici, sokszor keresem, hogy hol is van, de az autoaim megoldja a problémát, egy az egyben Max Payne 3.

BF 4 XBOX One módra. Kicsit szebb lesz azt hiszem mint 360-on...:D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.