Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) AxBattler válasza oriic (#19350) üzenetére


AxBattler
félisten

+ MasterMark

Köszi, én is így gondoltam!

Nem én választottam, hanem egy barátom, Ő rá van gyógyulva az ilyen stílusú játékokra, témákra. Hiába mondom neki, hogy tolja inkább a BF3-at... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19352) szabacsik


szabacsik
őstag

Lejárt a bankkártyám 2 hónapja, most hogy le akartam tölteni a halo 3 at ki is írta. Ezzel még nem lenne baj, de amikor az újnak az adatait akarom felvinni folyton kidob hibával, holott nincs benne semmi hiba. MasterCard-os kártya. Mi lehet a baj? 3*250-et már zárolt
(Amúgy mennyi idő múlva kerül vissza a zárolt összeg?)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#19353) dilipok válasza szabacsik (#19352) üzenetére


dilipok
veterán

par nap/het. Probald a neten hozzaadni. Ott lehet sikerul

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19354) szabacsik válasza dilipok (#19353) üzenetére


szabacsik
őstag

3helyen próbáltam. Boxon, xbox.live-on, billing.microsoft-on , mindháromnál ugyan az.

/\____/\

(#19355) dilipok válasza szabacsik (#19354) üzenetére


dilipok
veterán

akkor support/bank hivasa marad az utolso opciod. Amugy ez egy sima dombornyomott mastercard? (en mindig elcsodalkozok, ha ilyenek nem mennek. Meg sose volt olyan dombornyomott kartyam, ami ne mukodott volna mindenhol (ertsd MINDENHOL :B ) pedig nem egy kartyam volt mar, x+1 banknal, kulfoldon, belfoldon..)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19356) negyven2 válasza szabacsik (#19352) üzenetére


negyven2
veterán

Próbáltad eltávolítani a régit?

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#19357) Mateosz0925 válasza szabacsik (#19354) üzenetére


Mateosz0925
csendes tag

én tegnap kaptam meg az uj otp-s mastercard kártyámat, és nekem is hibát írt ki, xbox.com on próbáltam és nekem 230 ft-t zárolt

(#19358) szabacsik


szabacsik
őstag

már 2-3 hete megvan vagy régebb óta, az előzőt töröltem és utána se engedte, az előzőt gond nélkül ment elsőre anno . Support annyit mondott, hogy a billing.microsoft-on keresztül nagyobb sikerült érhetek el, de az se jött össze.

Mindegy is akkor. annyira nem vészes, csak a halo 3 nál panaszkodott , hogy lejárt a kártyám, de dashboardon keresztül sikerült az is. Mostanában meg vásárolni nem nagyon fogok úgy se. Azért köszi mindenkinek :)

/\____/\

(#19359) banderasz77


banderasz77
addikt

Sziasztok!

Csak erősítsetek meg, hogy amit a barátom ajánlott, PS3 vs XBOX 360 Slim E közül az utóbbit vegyem...állítólag jobbak a játékok, gyorsabb a cucc és hamarabb is megjelenik minden.

(#19360) dilipok válasza banderasz77 (#19359) üzenetére


dilipok
veterán

egy szoval: marhasag... exkluzivak alapjan valassz. A tobbi kulonbseg elenyeszo.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19361) banderasz77 válasza dilipok (#19360) üzenetére


banderasz77
addikt

Mármint exclusive megjelenések?
Én igazából PC-s vagyok, ajándékba kellene, de FIFA tutira kell, BF, COD, ilyesmi....

(#19362) dilipok válasza banderasz77 (#19361) üzenetére


dilipok
veterán

ha csak arra kell, akkor mindegy. Amelyik olcsobb. Amugy meg igen, az exkluziv jatekokat ertettem. Ha az xbox exkluziv jatekok erdekelnek, akkor boxot, ha a ps exkluzivok, akkor ps-t vegyel. Ez ennyire egyszeru.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19363) raziel01 válasza banderasz77 (#19359) üzenetére


raziel01
veterán

PS3-on a multiplatform játékok csúnyábbak általában vagy szaggatnak.
Viszont az exkluzívok szvsz jobbak.
De nincs HDD install, mint boxon.
PSN store-ból a letöltés nevetséges, mert dupla annyi hely kell a játéknak, mert letölti, akkor még telepíti is plusz törli az ideiglenes fájlokat is. Xbox sokkal kulturáltabb ebből a szempontból.
Ha nem lennének exkluzív játékok PS3-ra meg most a PSN+ akkor a kutya se venné csak a fanok.

(#19364) banderasz77 válasza raziel01 (#19363) üzenetére


banderasz77
addikt

Na pont ez az, ezeket mondta ő is. Akkor BOX lesz. :K

(#19365) dilipok válasza raziel01 (#19363) üzenetére


dilipok
veterán

azert ne egyuk ezt annyira forron. Ertem en, hogy ez a box topic, de azert ne remitsuk meg az embereket.

PS3-on a multiplatform játékok csúnyábbak általában vagy szaggatnak: az altalaban nem igaz. A csunyabbak/szaggatnak sem. A boxhoz kepest lehet csunyabb, szaggathat jobban, de ez csak akkor jon ki, ha egymas melle teszed a kettot. De ugyanugy vannak jobban sikerult multiplatform cimek is.

De nincs HDD install, mint boxon: viszont van BR, amit eleg lenne egy-egy exkluziv jateknal felmasolni... par jatekon kivul (amik koztudottan rangatjak az olvasofejet) ez egyaltalan nem problema.

PSN store-ból a letöltés nevetséges, mert dupla annyi hely kell a játéknak, mert letölti, akkor még telepíti is plusz törli az ideiglenes fájlokat is. Xbox sokkal kulturáltabb ebből a szempontból. - ez igaz. Bar azert nem annyira egetvero hatrany ez.

Ha nem lennének exkluzív játékok PS3-ra meg most a PSN+ akkor a kutya se venné csak a fanok. - de vannak... :U

Eppen ezert is ajanljuk, hogy az exkluziv cimek alapjan valasszon az ember, mert a tobbi kulonbseg egyaltalan nem veszes.

banderasz77: ha neked ezek a fontosak, akkor mindenkeppen box (bar ezek eleg nevetseges indokok...)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19366) Ronam válasza DonMedve (#19346) üzenetére


Ronam
addikt

Az egy dolog, hogy Nightmare-n miket dobál, de Normal/Mediumon elég trék a cuccok :(.

(#19367) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Szerintetek mennyire reális a hirdetés?
Nem írtam túl magas árat?:
http://hardverapro.hu/apro/keresek_xbox_360_250_gb_slim-et

J.

(#19368) Mgabor


Mgabor
csendes tag

Sziasztok,

egy hozzáértőtől kérdezném, hogy az alábbi cucc jó vétel-e?

[link]

nincs feltüntetve, hogy az új slim gépről van-e szó, ezért elbizonytalanodtam. Meg aztán annyira nem is értek hozzá.

előre is köszönöm,
Gábor

(#19369) salgocomp válasza Mgabor (#19368) üzenetére


salgocomp
senior tag

Igen az új E szériáról van már szó, kép alapján. Na meg úgy rémlik, hogy ahhoz van Fifa 14 bundle. Ennél jobb 360-ast jelenleg nem tudsz venni. :)

Azt még vedd figyelembe, hogy az E szériát már csak HDMI kábellal tudod használni.

Ha így néz ki akkor E, ha így akkor Slim. De biztos vagyok benne, hogy E szériás.

[ Szerkesztve ]

(#19370) Mgabor


Mgabor
csendes tag

Köszi. Holnap meg is nézem.

Milyen adatokat érdemes keresnem a dobozán? Honnan tudom meg, hogy melyik sorozat?

Még egyszer köszi.

[ Szerkesztve ]

(#19371) raziel01


raziel01
veterán

Aki kapott zavvi emailt most a 4 fonttal csökkent steelbook-okról azt betudná linkelni, hogy mely termékekre érvényes a kód? Egyszerűen nem nyitja meg gmail-ben.

(#19372) MasterMark válasza Mgabor (#19370) üzenetére


MasterMark
titán

Dobozn semmi nincs.

Elég látványosan eltérnek kinézetben.

Fat-hoz pedig az összefoglalóban van, hogy lehet megállapítani.

Switch Tax

(#19373) DonMedve válasza oriic (#19347) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja tudok róla.1,5 év alatt nem láttam ennyi legendet PC-n mint boxon idáig pedig csak hétfő óta játszom,még csak 32 szintes a barbim.Ezeknek a 75%-át fel is tudom rakni. :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19374) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok. Most vettem egy xbox 360 -at. Még nem volt hozzá szerencsém ez az első! ugye kaptam hozzá 1 hónap live gold tagságot. Próbáltam regisztrálni egy windowsliveos fiókot ami valamiért sehogyan sem sierűlt. A végén felhúztam magam és méregből egy ilyet regisztráltam hogy basszameg@windowslivfe.com igen a végén windowslifve van és nem windowslive. Gyanús volt de mivel ment vele meg elfogadta ezért nem foglalkoztam vele. Ugye ezzel a tagsággal már letöltöttem a 2 darab ingyenes játékot ami ebbe a hónapban jár. Nah de közbe megtaláltam a régi normális Windowsliveos accom jelszavát és ezt szeretném használni. A kérdésem meglehet oldani valahogy hogy ne vesszen el az a két játék illetve hogy megmaradjon a hátralévő gold tagság ha én ezzel a fiókkal regisztrálok egy ujj accot?
Nah remélem azért érthető vagyok :P
Magyarán használni szeretném a régi fiókomat de úgy hogy a 2 teljes játék meg a gold tagság megmaradjon ami ahoz az elcseszett fiókhoz jár.

(#19375) lajbi101 válasza Mgabor (#19368) üzenetére


lajbi101
tag

Ugyan ezt vettem ez az új e széria!

(#19376) Algotis válasza lajbi101 (#19374) üzenetére


Algotis
addikt

basszameg@windowslivfe.com :C :C :C :R :R :R

Androidos Outlookból küldve

(#19377) lajbi101 válasza Algotis (#19376) üzenetére


lajbi101
tag

Nem tudod hogy fogadhatta el?

(#19378) dilipok válasza lajbi101 (#19377) üzenetére


dilipok
veterán

a goldot semmikeppen nem tudod atvinni, viszont a letoltott jatekokat azon a konzolon hasznalhatod mas profillal is. Viszont ujra letolteni csak a kisse obszcen fiokoddal fogod tuni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19379) lajbi101 válasza dilipok (#19378) üzenetére


lajbi101
tag

Értem. Végűl is úgy is akarok 12 hónaposat venni. Szóval akkor a halo 3 meg az migt and magic izé valami nem veszik el :D Amúgy te se tudod hogy működhet azzal a nem is windowslivfe os valamivel?
Hogyan lehet vásárolni windows live ról?

Illetve láttam ennél a hozzászólásnál : 18468 kovsol egy képet ami magyar nyelven van a profil. Én miért nem tudom beállitani? nem találom magyar nyelvet? Én vagyok béna vagy ő túl ügyes?

[ Szerkesztve ]

(#19380) lajbi101


lajbi101
tag

A Zavvi.com nál azt olvasom itt előrébb hogy ingyen posta van! Igaz ez? Magyarországra is? Mennyi idő mire idér kb?

(#19381) MasterMark válasza lajbi101 (#19380) üzenetére


MasterMark
titán

Igaz. Egy-két hét.

Switch Tax

(#19382) kovsol válasza lajbi101 (#19380) üzenetére


kovsol
titán

Nekem a leggyorsabb az 4 nap volt, leghosszabb 3 hét. Ez utóbbi karácsonykor volt.

May the Force be with you!

(#19383) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Tervezem, hogy egy Xbox 360-nal meglepem a családot karácsonyra. Sok mindent olvastam, de pár dolog nem világos.

1.: A Live gold tagság mellé jár 2 játék/hó? Milyenek? Hol lehet ezeket megnézni? A multin kívül még mire jó a Live gold tagság?
2.: Kinectet is szeretnék venni hozzá/vele, de itt eléggé bizonytalan vagyok, mert a Kisfiam még csak 110 cm, míg mi felnőttek 170-180 cm-esek vagyunk. Ez a Kinectnél okoz valamilyen problémát?
3.: A HDD-re bármilyen játékot fel lehet másolni és onnan játszani? (Nem szeretném, ha megkarcolódnának a lemezek. Természetesen nem warezre gondoltam, hanem eredetire.)
4.: A legújabb E szériához a Kinect ugyanúgy jó? Nem kell semmi plusz hozzá?
5.: Ha esetleg használtan vásárolnék, akkor mire érdemes odafigyelni? (Csak slim vagy E szériát veszek majd.)
6. Ha 4 GB-os Xbox-t veszek, akkor simán veszek hozzá egy Xbox HDD-t, beteszem és kész? Használni is lehet vagy van valami megkötés ilyenkor?
7.: Nyko Kinect Zoom mennyire rontja az esetleges érzékelést? Mert ilyet is olvastam róla, pedig helyszűke miatt jó lenne egy ilyet is beszerezni.

Ennyi jutott eszembe, előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#19384) MasterMark válasza nyikszi (#19383) üzenetére


MasterMark
titán

HDD-re felmásolható, de lemez akkor is kell az indításhoz.
Slim okés, módosítatlan, mókolatlant nézz, lehetőleg garanciával.
HDD simán berakható.

Switch Tax

(#19385) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Játszik valaki az F1 2013al? Keresek co-op partnert.

PSN ID: RemiFungus

(#19386) Romeo619 válasza raziel01 (#19371) üzenetére


Romeo619
senior tag

lesz akkor geow sorozat is benne??

(#19387) Blaise válasza Romeo619 (#19386) üzenetére


Blaise
veterán

Csak filmek, játékok nincsenek.

(#19388) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy Modern Warfare 3-at, illetve egy verekedős játékot.
Ebay-t nézegetem, MW3 7-10 GBP között volna, verekedősökhöz meg szinte egyáltalán nem értek, Soul Calibur5, Tekken, DOA5, fogalmam sincs, melyiket válasszam, szintén olyan 8 font körül.
Kérlek adjatok tanácsod, melyik bunyós game legyen a befutó. Mortal vs. DC még aránylag drága... De túl régit sem akarok csak az olcsóság miatt. Még anno a SC4 volt nekem újonnan pár éve a boxhoz, az tetszett ideig-óráig.

Van valami nagyon profi, gyors ebay-es shop, vagy vegyem meg bárhonnan, amelyik nagy forgalmat bonyolít, sok csillaggal?

Köszönöm előre is!

(#19389) HagaNRG válasza HagaNRG (#19388) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ja, ha esetleg volna itt valakinek elfekvőben valami olcsó MW3, vagy verekedős game, akkor szóljön feltétlen. Fogalmam sincs, mennyiért mennek ezek most használtan...

(#19390) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Na, még egy kérdés:

A Black ops 1-2 miben különbözik az MW szériától? Zombik ellen nem akarok harcolni, az nem bejövős, de ha jól tájékozódtam, akkor csak bónusz pálya, vagy kiegészítő formájában van jelen a black ops esetében.

Vagy nagy vonalakban ugyanaz, mint az MW, így ha abból az első kettő nagyon tetszett, akkor még ezzel leszek leginkább ezen a filmes élményt adó lineáris játékmenetet mutató kommandós vonalon?

(#19391) Blaise válasza HagaNRG (#19390) üzenetére


Blaise
veterán

Játékmenetben tök ugyanaz mint az MW részek, csak más korban játszódnak.

(#19392) bLaCkDoGoNe válasza HagaNRG (#19390) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Fanatikus taggént hadd mutassalak be a szerkesztés gombnak. :U

A topiklakók játékokat általában a Game.co.uk-ról (itt lehet kapni használt darabokat is) illetve a Zavvi-ról szoktunk rendelni. Keress rájuk a topikban, egy csomó infót fogsz találni.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19393) raziel01 válasza Blaise (#19391) üzenetére


raziel01
veterán

Sokkal rosszabb, mint az MW részek de normal szinten el lehet lenni vele.
Nehezebb szinteken neki se álljon senki, mert vannak olyan nevetséges részek, hogy azt hiszi az ember, hogy full amatőr banda csinálta. Végtelen mennyiségű ellenség párosul a szar mentésrendszerrel és nem bírsz továbbmenni, mert 1 lövéstől meghalsz. MW részek legalább korrektek nehéz szinten is.

Illetve MW-ben szerethetőbbek, kidolgozottabbak a karakterek.
----------

Játék érkezések nálam: GAME-ről 14 nap mindig, Zavviról 8 nap mindig.

[ Szerkesztve ]

(#19394) G@ß! válasza bLaCkDoGoNe (#19392) üzenetére


G@ß!
őstag

Én rendeltem pár napja a game-ről.
Mind raktáron volt, ennek ellenére a mai napig se küldték még el...hihetetlen.

(#19395) raziel01 válasza G@ß! (#19394) üzenetére


raziel01
veterán

Miből gondolod, hogy nem küldték el?
Ilyet küldenek csak: GAME: Your order is being processed!
Más nem fog jönni.

(#19396) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok! Erdeklodnek, hogy a Max Payne 3 volt mar akcioban live-on Gold elofizetoknek? Ha igen, akkor mennyibe kerult?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19397) joysefke válasza joysefke (#19367) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Erre (19367) kaphatok egy választ?

Már nem tudom mit gondoljak, mert használtban alig van olyan box, amit nem eleve RGH-val meg LT hackkel hirdetnek. Szal nem tudom, hogy fogok-e találni alig használt nagyon sok garral rendelkező legújabb X360-at....

üdv
J.

(#19398) Trak válasza taylorp (#19396) üzenetére


Trak
addikt

Jobbra fent a keresőt érdemes használni:
[link]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#19399) Romeo619 válasza HagaNRG (#19388) üzenetére


Romeo619
senior tag

Keress sima Mortal Kombat-ot vagy Komplete Editiont az van 10-15 font kørül.

(#19400) bLaCkDoGoNe válasza G@ß! (#19394) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És én ezzel mit kezdjek?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.