Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Köszi a segítségeket!

Akkor a Black Ops kimarad, jöjjön az MW3, aztán ha minden jól megy, remélem sikerül összehoznom egy Xbox One-t, ha megjelenik, arra meg majd lesz Ghosts. Az lesz az igazi csúcs grafika úgyis:) Reméljük.

A Ryse: Son of Rome is egész COD-os feelingnek tűnik a gladiátorok korában. Az is megérhet egy próbát.

(#19402) G@ß! válasza raziel01 (#19395) üzenetére


G@ß!
őstag

Azért mert unshipped, általam írt emailre azt reagálták, hogy nem érkezett meg a pénz, pedig paypallal fizettem és rögtön vonta is a pénzecskét...

bLaCkDoGoNe: sajnos kedvességedet nem tudom jutalmazni...

[ Szerkesztve ]

(#19403) woodbear válasza taylorp (#19396) üzenetére


woodbear
addikt

1990-ért vettem leárazáskor live-on.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#19404) tDr1v3r válasza raziel01 (#19393) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerinted... szerintem meg oda-vissza veri az MW-ket, főleg a 3-at.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19405) oriic válasza HagaNRG (#19390) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Black Ops 1 a hidegháború alatt játszódik, a 2. része meg a jövőben ÉS a múltban.

Live-Die-Respawn

(#19406) zeee


zeee
senior tag

Valakinek van listája, mely gémek ingyenesek? Vmelyik nap a gladiator-t szedtem le (ubisoft), most olvastam hogy a halo 3-at is említettétek goldosoknak, leszedtem azt is. De azért jó lenne tudni még mi free :)

(#19407) negyven2 válasza zeee (#19406) üzenetére


negyven2
veterán

Free Xbox games: the best downloadables you can play for nothing

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#19408) zeee válasza negyven2 (#19407) üzenetére


zeee
senior tag

Uram! Köszönöm :)

(#19409) G@ß! válasza raziel01 (#19395) üzenetére


G@ß!
őstag

Nah úgy látom, hajtani kell őket. Most már azt írták, hogy megkapták a pénzt, folyamatban van az ügyintézés...

(#19410) taylorp válasza woodbear (#19403) üzenetére


taylorp
senior tag

Tnx, Mester!

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19411) negyven2 válasza taylorp (#19396) üzenetére


negyven2
veterán

Anno 800 MSP pontért vettem amikor ír volt a profilom (ez Ft-ban olyan 850 körül volt, viszont ha magyar lett volna a profilom akkor megúszom ezt 500 ft-ból). Aztán meg akcióban volt a Rockstar Pass, amit 990 Ft-t szereztem be.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#19412) dunc


dunc
nagyúr

Tegnap rendeltünk a KS-ből gépet játékot, nem postáztak (tegnap még minden rendben volt) közölték nincs gép stb! Fel lettek hívva,és dadogtak össze vissza! :U Bunkók is voltak!!! Nem értem mi történt! :U Szánalmas egy bolt!!! :W Apeh vagy valami történt....................

[ Szerkesztve ]

(#19413) mijos


mijos
senior tag

Ha nem gyári hdd-t akarok tenni a gépbe, akkor milyet érdemes ( szükségszerű ) vennem, hogy megfelelően működjön ? Ugye ha bele akarom rakni akkor 2.5"-nek kell lennie, de rpm-et és egyéb technikai jellemzőket nem tudok. Ha nem belső hdd-t szeretnék, hanem külsőt, akkor mire kell odafigyelnem ?
A gyári 250 gb-os nem túl nagy, még a 320 se, ezért szeretnék nagyobbat, meg ugye ha nem gyári xbox vinyót veszek akkor sokkal olcsóbban is tudok venni ( gondolok itt 3.5-s vinyókra amik 1 terrás mérettel 12 k körül kaphatók ).

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#19414) Fecogame


Fecogame
veterán

Xbox-al lehet hálózaton megosztott meghajtóról filmet nézni? Ha igen, hogyan?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19415) Gombinyó válasza Fecogame (#19414) üzenetére


Gombinyó
őstag

(#19416) salgocomp válasza dunc (#19412) üzenetére


salgocomp
senior tag

Én onnan rendeltem kábelt, másnapra meg is érkezett. Telefonon is érdeklődtem, teljesen korrektek voltak. Lehet, hogy csak egy "rossz" munkatársat fogtál ki, nem kell az egész boltot lehordani...:D

(#19417) dunc válasza salgocomp (#19416) üzenetére


dunc
nagyúr

Régebben ok volt,de most történt valami ott a weboldalon készleten ,tegnap meg lett rendelve minden ok volt, ma nem érkezett meg a termék fel lettek hívva ,közölték hirtelen semmi nincs (semmi egy gép se semmi) nem jeleztek,szerintem kibukott a szürke import ,apeh, vagy vám és pénzügy.... :U

[ Szerkesztve ]

(#19418) tDr1v3r válasza Gombinyó (#19415) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem kell hozzá WMC, sima megosztott mappából is tud lejátszani, annyi hogy Media Player-rel kell ügyeskedni valamit emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19419) Ronam válasza Fecogame (#19414) üzenetére


Ronam
addikt

Én próbáltam, de a feliratot sehogy nem tudtam beállítani hogy rendesen működjön. Szinkronos filmekkel nem volt gáz, WMC...

(#19420) MasterMark válasza mijos (#19413) üzenetére


MasterMark
titán

Nem jó bele akármilyen vinyó.

Fecogame: Inkább valami DLNA megosztással érdemes csinálni, mondjuk PS3 MediaServer. Ott megosztasz amit akarsz, és felirat is van, és transzkódolni is tud, ha olyan formátum lenne amit a box nem játszik le.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#19421) banderasz77


banderasz77
addikt

Amit a MM-ban lehet kapni most 360E-t FIFA14-el megéri 60k-ért? Rendes dobozos játék van a csomagban, vagy csak valami letölthető kuponos cucc?

(#19422) Algotis válasza banderasz77 (#19421) üzenetére


Algotis
addikt

Az teljes játék ami hozzá van, asszem' ilyen Bundle Edition, de az nem különbözik az eredetitől.

Androidos Outlookból küldve

(#19423) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ez a Holiday Bundle micsoda?
Dobozos játékot kapok vele, vagy csak előre van telepítve valami a HDD-re?
Van annak technikai akadálya, hogy használtan eladjam a bundleben foglalt játékokat?
Foci meg autóverseny egyáltalán nem érdekel, de azért nice to have, ha értékesebbé teszi a csomagot...

szerk:
19521: csak most látom Te is ezt kérdezed :)
Pedig rákerestem a holiday bundle kifejezésre...

J.

[ Szerkesztve ]

(#19424) Fecogame válasza MasterMark (#19420) üzenetére


Fecogame
veterán

Gyenge a gép ahhoz, hogy menet közben kódoljon, így egyenlőre a WMP-el próbálom meg :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19425) MasterMark válasza Fecogame (#19424) üzenetére


MasterMark
titán

Ami megy a WMP-vel az menni fog a PS3 MediaServer-rel is transzkódolás nélkül. Csak tudsz majd feliratot is berakni, és ezerszer egyszerűbb a megosztást kezelni.

Switch Tax

(#19426) hrvp válasza tDr1v3r (#19404) üzenetére


hrvp
aktív tag

+1
Legalábbis a multi, single nem szokott érdekelni egyikben sem.

(#19427) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!%

Töltöm a halo 3-at (sose töltöttem még játékot ) de iszonyat lassú a netem és játszhatnékom lett.

Lehet háttérbe helyezni a letöltést, vagy megszakítani és később ugyanitt folytatni ?

(#19428) MasterMark válasza #81556480 (#19427) üzenetére


MasterMark
titán

Ha B-vel visszalépsz, akkor háttérben még tölti. De van olyan játék ami ezt is megállítja, akkor kiírja a képernyőre, hogy megállt a letöltés, de ha kilépsz, akkor folytatja.

Switch Tax

(#19429) Ronam válasza #81556480 (#19427) üzenetére


Ronam
addikt

Ha olyan játékkal játszol amiben nincs Multiplayer, akkor megy tovább a letöltés.

(#19430) Def26


Def26
félisten

Van olyanra lehetőség, hogy töröljem a profilom a live -ról is? Jelenleg 7db profilom 7db email -en. Java részük 3-4 éves profilok. 1db -ot tartanék meg.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19431) MasterMark válasza Def26 (#19430) üzenetére


MasterMark
titán

Fel lehet függeszteni a fiókot, de akkor minden megy vele, MSN, meg Hotmail meg minden.

Switch Tax

(#19432) pzstm válasza Def26 (#19430) üzenetére


pzstm
titán

Hogyan szüntethetem meg az Outlook.com, a Hotmail vagy egyéb Microsoft-szolgáltatásokhoz tartozó fiókomat?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19433) Def26 válasza MasterMark (#19431) üzenetére


Def26
félisten

Nem gáz, mert ezeket hülye fejjel csak a régiók miatt csináltam, aztán elfelejtettem a hozzá tartozó emailt, jelszavat stb. Tehát hanyag módon gyűjtögettem a profilokat. Most rendet szeretnék tenni, maradna 1db profil amit mindenre használok, Win 8, xbox stb.
Még voltam olyan hülye, hogy bankkártyát is adtam a "szellem" profilokhoz, ezeket persze már kivettem.

pzstm: Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19434) raziel01


raziel01
veterán

Megjött GAME-ről a 14 napja feladott 10 fontos Kinect-em. :D
Abszolút megérte. Tökéletes állapot, nulla karc. Kinect Adventures járt hozzá. Nyomtam egy fél órát és totál leizzadtam. :D
Azért persze lehet eladom, mert hosszú távon tuti megunom.

(#19435) MasterMark válasza raziel01 (#19434) üzenetére


MasterMark
titán

Na majd én érdeklődnék akkor. :D

Switch Tax

(#19436) Micsurin válasza raziel01 (#19434) üzenetére


Micsurin
nagyúr

10 font :Y van még ilyen? :Y :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19437) raziel01 válasza MasterMark (#19435) üzenetére


raziel01
veterán

Az a baj, hogy te is olcsón szeretnéd. :D
Így nem lehet eladni. :B

13k-ért viheti bárki. Komolyan. Még így is ár alatt van. 1kg a cucc, postázom is 1000 Ft-ért.

Micsurin: ha lenne, már nem lenne. :C

[ Szerkesztve ]

(#19438) MasterMark válasza raziel01 (#19437) üzenetére


MasterMark
titán

Hát igen, 5k-t adnék érte. Annyiért megérné kipróbálnom, de 10 fölött már nem.

Switch Tax

(#19439) Micsurin válasza raziel01 (#19437) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"ha lenne, már nem lenne" :DDD nagy... beakartam vásárolni és eltenni későbbre :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19440) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ebben a pillanatban léptem be a klubba egy új X360 250GB-E-vel!! (Media Markt akció)

Most állítom be a konzolt, és kérdezi, hogy milyen régió (Magyar-Német Angol stb...)

Milyen régiót álítsak be? Nem ér hátrány, ha magyart választok?
A későbbiekben szeretnék mind magyar mind német mind angol nyelvű játékokkal játszani...

Pl gyors választ mert ill vagyok a menüben és nem merek továbblépni :U

üdv
J.

(#19441) MasterMark válasza joysefke (#19440) üzenetére


MasterMark
titán

Magyart. Aztán majd csinálhatsz más régiós profilt is. Ez szerintem csak a gépre fog vonatkozni.

Switch Tax

(#19442) raziel01 válasza joysefke (#19440) üzenetére


raziel01
veterán

Magyar. De szerintem ott még csak a locale-t állítod. Semmi jelentősége.
Annyi a lényege, hogy azoknál a játékoknál ahol van magyar felirat ott magyar lesz a játék. De bármikor átkapcsolható.

(#19443) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi mindkettőtöknek!
Már jön is a frissítés az éterből!

J.

[ Szerkesztve ]

(#19444) Freiherr


Freiherr
őstag

Valaki nem akar cserélni Forza 4-et Horizonra?

XXX

(#19445) raziel01 válasza Freiherr (#19444) üzenetére


raziel01
veterán

Te adnád a Horizont?

(#19446) Micsurin válasza raziel01 (#19445) üzenetére


Micsurin
nagyúr

tárgytalan... 1 est nekem szöv ért-re :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19447) Freiherr válasza raziel01 (#19445) üzenetére


Freiherr
őstag

Igen.Szép meg minden,de nekem jobban bejön a pályaversenyzés.

XXX

(#19448) DonMedve


DonMedve
addikt

Ejj srácok, 4év után behalt a boxom olvasója. :W :O Semmit nem hajlandó beolvasni.Pont hétvégére,ezen a tetves Kanizsán meg semmi nincs. Holnap hívhatom a konzolokszervizét.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19449) bobooo válasza bobooo (#18710) üzenetére


bobooo
addikt

Erre valaki? :O

(#19450) lajbi101 válasza Freiherr (#19444) üzenetére


lajbi101
tag

Szia nekem van forza 4 ha gondolod.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.