Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hohohóóó, mindenki nyugodjon meg mielőtt gondok lesznek. :)

(#18102) Giinos

Na akkor még egyszer azt a linket. :DDD Mint a villám, olyan vagy. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18102) WhiteWalker válasza raziel01 (#18100) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#18103) woodbear válasza raziel01 (#18088) üzenetére


woodbear
addikt

Így 11 font a Farcry3...hmm elgondolkodtam rajta. Bár ma kezdtem a gta 5-öt úgyhogy egy darabig most nem vásárolgatok. Max live-on ha van valami akcijjó

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18104) oriic válasza woodbear (#18103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja kérdezni is akartam, hogy oldottad meg végül GTA megvételt?

Live-Die-Respawn

(#18105) woodbear válasza oriic (#18104) üzenetére


woodbear
addikt

Megjött hozzá, félig kikandikált a postaládából, és kivettem :D Szóval itt németbe nem divat kilopni úgy tűnik :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18106) MasterMark válasza WhiteWalker (#18102) üzenetére


MasterMark
titán

:O :C

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18107) taylorp válasza woodbear (#18105) üzenetére


taylorp
senior tag

Abban a fránya kapitalizmusban nem divat a lopás.
Ausztriától keletre viszont annál inkább.
Grat a GTA V-höz!

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#18108) norbi2010


norbi2010
őstag

Van olyan bolt ahol péntekre kiszállítanák a GTA 5-öt? Konzolvilágból a jelek szerint nem valószínű hogy megjön. :(

(#18109) mobal válasza norbi2010 (#18108) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Személyes átvétel? Nem mondom biztosra, de Konzolokszervizét kérdezd meg.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18110) norbi2010 válasza mobal (#18109) üzenetére


norbi2010
őstag

Személyes átvétel nem játszik sajnos :/

(#18111) woodbear válasza taylorp (#18107) üzenetére


woodbear
addikt

ja. Köszi. Nyomom is még egy kicsit éjszakai műszak előtt gyors :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18120) Freiherr


Freiherr
őstag

Bf 4-et ki fogja tolni multiban?Azon filózok,hogy inkább Box-ra veszem meg,mert Pc-n szerintem ez is tele lesz csalóval,mint a 3.

XXX

(#18121) dilipok válasza Freiherr (#18120) üzenetére


dilipok
veterán

lehet hogy itt nincs csalo, de sirni fogsz a latvanyon a pc utan... Arrol nem beszelve, hogy en csak a kovetkezo generaciora vennem, ha mindenaron konzolra akarnam. De te tudod :R (meg azert a csalo helyzet sem olyan veszes pc-n, de ez mar megint csak privat velemeny)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18122) Freiherr válasza dilipok (#18121) üzenetére


Freiherr
őstag

Tudom,hogy visszalépés lesz,de nem vagyok az a grafikabuzi,sokkal fontosabb nekem,hogy a sok köcsög ne tegye tönkre a játékélményem. :R

XXX

(#18123) air válasza dilipok (#18121) üzenetére


air
nagyúr

Az XBOXon a játékok általában milyen felbontáson futnak? Állítható vagy fix? Vagy mondjuk a GTA V?
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18124) WhiteWalker válasza oriic (#18101) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bezzeg a COD-ban nem jön elő :D , már láttam h nem lesz jó a link...gyorsan javítottam...de Te sem panaszkodhatsz olvasási sebességben , nem hittem volna hogy mig javítom addig valaki már csekkolja... :D

[ Szerkesztve ]

(#18125) negyven2


negyven2
veterán

Rockstar's Dan Houser Keen For Another Bully Game

Ha ez és az új RDR (Red Dead R_______) készülne valamelyike nextGen-re egyből adnám ela vesémet, hogy beszerezem őket a konzolal együtt.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#18126) bognar110 válasza Freiherr (#18120) üzenetére


bognar110
őstag

Nekem meg lesz boxra a bf4. :) Meg még egy jó pár embernek csak nem írnak.

[ Szerkesztve ]

(#18127) mobal válasza bognar110 (#18126) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szorri srácok, én pc-re tervezem :U

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18128) Freiherr válasza bognar110 (#18126) üzenetére


Freiherr
őstag

Királyság. :)
Kiváncsi leszek a rombolhatóságra,hogy mennyire lesz lebutítva konzolon,hogy bírja a vas,de lehet PC-n se lesz akkora durranás ez a ficsör.Nekem még mindig a BC2 az etalon ebből a szempontból,ahhoz képest a BF3 is visszalépés volt.

XXX

(#18129) vg válasza dilipok (#18121) üzenetére


vg
addikt

"sirni fogsz a latvanyon a pc utan"

Nem fogunk. Élvezni fogjuk a játékot. Majd integetünk neked.

(#18130) bognar110 válasza Freiherr (#18128) üzenetére


bognar110
őstag

BF3 ban sem volt akkora nagy különbség mind amekkoráról az emberek beszélnek toltam mind2-t, boxon nem volt annyi csaló mint pc-n pc meg 64 játékos volt....

(#18131) kovsol válasza bognar110 (#18130) üzenetére


kovsol
titán

A rombolhatóság tényleg nem volt nagyon butítva boxon. Viszont a texturák azok durván. Meg a felbontás is.
Mondjuk nekem a PC-n amikor toltam vele még 1920x1080 ultra 4xAA mellett ment 100+fps el. És utána beraktam a boxba a játékot és majdnem sírva fakadtam! Nem viccelek. Pedig megjelenéskor boxra volt megvéve, mert akkor még nem volt erős PC-m csak egy laptopom és akkor még az xboxost is szépnek láttam.

Hozzáteszem csak a procim drágább, mint amennyiért az xboxot vettem. Szóval nem várható el az xboxtól ugyan az a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18132) dilipok válasza kovsol (#18131) üzenetére


dilipok
veterán

errol van szo :K

vg: azert mert nem lattad meg pc-n full hd high/ultra grafikan vagy mert esetleg nem olyan jo a szemed, attol meg igazam van. Ha rapillantasz az alairasomra, nem idegen tolem a sem a konzol, sem a pc, de a bf-nel csak egy szellemi tolokocsis nem veszi eszre a kulonbseget. Uh le lehet szallni a magas lorol. Nem a konzol verziot fikazta Kovsol sem es en sem, csak pc utan (foleg egy normalis pc utan) grafikailag nagyon nagy visszalepes. Ez teny.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18133) vg válasza kovsol (#18131) üzenetére


vg
addikt

:W

(#18134) kovsol válasza vg (#18133) üzenetére


kovsol
titán

Hiába ütöd a falba a fejed. Nekem 20 éve is volt konzolom (akkor még TV játéknak hívtuk xD) és most is van xbox classik és xbox360 gépem is. És lesz next gen is. De én nem dugom a fejemet a homokba és látom mikor mire képes az aktuális konzol a pc vel szemben.
Az életciklusa végén van már az xbox360.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18135) vg válasza dilipok (#18132) üzenetére


vg
addikt

Tudod, amikor személyeskedésbe megy át egy ostoba ember véleménye(ami ráadásul teljesen értelmetlen is, hiszen én nem mondtam olyasmit, hogy nem jobb), akkor úgy rá kell hagyni. Én is így teszek. A személyeskedő véleményed pedig ha nem haragszol, akkor leszarom. Én élvezni fogom a játékot, a gagyi, csúnya grafikás xboxon is. Ti pedig menjetek és játszatok PC-n, és ne basztassátok aki nem úgy cselekszik mint TI!

(#18136) dilipok válasza vg (#18135) üzenetére


dilipok
veterán

ki basztatott? te jottel a fejed a homokba dugod velemenyeddel. Velemenyt kerdezett, elmondtuk, o megkoszonte, te meg dumalsz hulyeseget... Ennyi a sztori.

Azt hiszem, hogy miutan tobb mint 5 eve van boxom es ps-em, valamint 20 eve pc-m, nem eppen neveznem magam tapasztalatlannak a temaban. Te meg ide jarsz aprilis ota, aztan azt hitted te szartad a spanyol viaszt?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18137) bLaCkDoGoNe válasza vg (#18135) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem lassíts egy picit, vegyél egy nagy levegőt.
Az itteni törzstagok egyike sem akar a betérőnek rosszat, egyszerűen figyelmeztették egy jelenségre, amiről lehet, hogy fogalma sem volt. Nem kell ezt túlpörögni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18138) kovsol válasza vg (#18135) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem ezzel a hozzászólással te vitted a személyeskedési érdemrendet el. ;)
Amúgy senki nem mondta vegyél PC-t és én se fogom eladni az xboxot :) Én nem feketén fehéren látom a világot. Szépen megfér egymás mellett a két dolog. Mindegyiknek van előnye és hátránya.

May the Force be with you!

(#18139) bognar110 válasza kovsol (#18134) üzenetére


bognar110
őstag

1920x1080 hát jó-hogy jobb nem vicceljél már. Én meg szoktam a boxot nekem tökéletes grafikailag. De majd a nex genen mondjad ugyan ezt.... :)

[ Szerkesztve ]

(#18140) dilipok válasza bognar110 (#18139) üzenetére


dilipok
veterán

de hat a full hd az egyelore a pc terulete csak. Ismetlem, nem leszoltuk a konzol verziot, hanem figyelmeztettuk, hogy ha elotte az adatlapjan levo geppel jatszott pc-n, akkor a jelnlegi konzolverzional el fogja sirni magat (foleg a grafika miatt). Nem, nem tulzok ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18141) kovsol válasza bognar110 (#18139) üzenetére


kovsol
titán

Lehet azért látok akkora eltérést, mert ugyan azon a kijelzőn játszok. PC és az Xbox is egy 32" full hd TV -re van kötve rá. Samsung D5000. És így azonnal látom az eltérést. Olyat is csináltam, hogy ugyan arra a térképre beléptem PC és Xboxon egyszerre és váltogattam a jelforrások között, nézegetve milyen eltérések vannak.

Nextgenben nagy potenciált látok amúgy. Nagyon tetszik főleg a PS4 hardvere.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18142) vg válasza dilipok (#18140) üzenetére


vg
addikt

Hihetetlen. :W

(#18143) dilipok válasza vg (#18142) üzenetére


dilipok
veterán

az :C Ha ilyen sokat vered a fejed a falba, meg a vegen megserulsz, aztan mit kezdunk nelkuled a sok epito jellegu hozzaszolas es tanacs nelkul... Erdemben is hozza tudsz szolni a temahoz (szemellenzo nelkul) vagy csak ezt fogod csinalni mostantol?

Mellesleg megosztanad velem/velunk, hogy milyen kivetnivalot latsz az utobbi hozzaszolasban? Esetleg hulyeseget, netan nem igazat irtam valahol? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18144) vg válasza dilipok (#18143) üzenetére


vg
addikt

Már hozzászóltam. Élvezni fogjuk a játékot, és majd integetünk nektek. És nem, nem fogunk sírni.

Nézd, elég elvetemülten hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ne tudná, hogy egy mai, felső kategóriás PC-n a grafika jobb mint xbox-on. Ez neked és még három embernek fontos. Ennek a három embernek minden második hsz-ében olvasni, hogy jobb a PC egy xbox fórumon nem kellemes, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#18145) bognar110 válasza dilipok (#18140) üzenetére


bognar110
őstag

Tudom nekem ez előtt pc-m volt, tavaly nyáron váltottam xboxra, de mondom nekem meg felel ez a grafika főleg hogy nem kell telepítgetni semmit csak be rakom a lemezt aztán gooo :) bf4 nek ilyen grafja lesz nekem meg felel mondjuk én egy játékban nem arra megyek hogy csillogjon villogjon minden, csak élvezzem a játékmenetet mai napig nagy kedvencem a counter strike. :)

[ Szerkesztve ]

(#18146) dilipok válasza vg (#18144) üzenetére


dilipok
veterán

tehat igazan semmi, csak elvakultan hajtod a semmit. A kutya nem mondta, hogy ne elvezd a jatekot. Vagy mondtam/mondott itt valaki ilyet? Legkozelebb inkabb ne is reagalj a hozzaszolasaimra, en is ignoralom a tied.

Mi az, hogy nem kellemes olvasni? Te normalis vagy? Sirni is fogsz ha jobb a pc-n a bf3 grafikaja? Tehat te is belatod, hogy jobb a pc-n a bf3, csak ne irjuk le, mert serti az erzekeny lelked? :C Hat ez kesz...

Valamint, ha mar igy engem hozol fel peldanak, legyszives mutasd mar meg a tobbi hsz-m, ahol a pc-t istenitem, mert ha szerinted ez igy van, akkor tomegevel hozhatsz meg peldat. Dobj mar egy listat, kulonben meg szakadj le rolam. Koszi

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18147) vg válasza dilipok (#18146) üzenetére


vg
addikt

Uhh :(

(#18148) dilipok válasza vg (#18147) üzenetére


dilipok
veterán

varom a listat, hogy en a pc-t istenitem mindig, vagy fejelts el, ne a fejed razd. Koszi.

Ha olvastad volna a topicot korabban, lathatnad, hogy nem vagyok se elvakult xbox/ps fan, se pc fan. De a tenyekkel nem lehet vitatkozni. A velemenyek, amiket irok, tapasztalatbol jonnek, nem holmi cikkekre, kepekre vagy youtube videokra alapozom. Te mire alapozod a velemenyed?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18149) kovsol válasza bognar110 (#18145) üzenetére


kovsol
titán

Én mondjuk feltelepítem/másolom boxra is a játékokat. Nem szeretem hallgatni ahogy pörgeti a lemezt.

May the Force be with you!

(#18150) vg válasza dilipok (#18148) üzenetére


vg
addikt

Hillbilly mondta.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.