Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3051) vlevi válasza callmeakos (#3050) üzenetére


vlevi
nagyúr

" az RMLnél kitörne a parasztlázadás, és valljuk be, nem is igazán sportszerű."
A túraautózásban mindíg is benne volt a súlyozás, a probléma csak az, hogy a chevy annyival a többi fölött állnak, hogy az a +40, vagy 60 kiló, ami a szabályok szerint maximum adható, meg se kottyan nekik.

Lehet, hogy ez az év ilyen lesz, nem tudhatjuk. Talán jövőre. Mert 2014-re elég masszív szabályváltozásokról beszélnek már régóta, erősebb motorok, szélesebb, gyorsabb autók, satöbbi. Akkorra a BMW is végképp használhatatlan lesz, hiszen nincs gyár, aki új autót adna alájuk, elvileg a chevy sem fog új autót kiadni, és akkor marad a seat, honda, lada. Rebesgetnek valami citromot, meglátjuk. De előbb még itt a május 4 :)

(#3052) [CS]Blade2 válasza vlevi (#3051) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

5. hsz-ben van egy ilyen:
"Már a szabadedzéseken annyira kimagaslóak voltak a Chevyk, hogy az időmérőre berakattak plusz 40 kilót."
[link]
Én nem halottam a hétvégén, remélem, hogy félreértés.

(#3053) Male válasza [CS]Blade2 (#3052) üzenetére


Male
nagyúr

A futamon már plusz súllyal mentek a Chevyk az biztos, mert ott volt a kiírásban a közvetítés során.

(#3054) IreN!CuS válasza Male (#3053) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen én is emlékszek rá,hogy 40 kg-t kaptak.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3055) [CS]Blade2 válasza Male (#3053) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az gáz, mert akkor +100kg kellett volna, hogy ne nyerjenek olyan könnyen. Mondjuk a Honda meg elvileg nehezebb a minimumnál, amit még fejlesztéssel lefaraghatnak, de biztos ők is kapnak majd + súlyt, mert pl. a BMW-knél már most sokkal jobb időket tudnak.

(#3056) IreN!CuS válasza [CS]Blade2 (#3055) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem hiszem,hogy pont a jelenlegi legnagyobb gyártót kezdenék megsúlyozni .Még végén kiszállnak :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3057) proof88 válasza Frenky89 (#3044) üzenetére


proof88
addikt

(#3058) madstunt


madstunt
addikt

(bebaszna ha thompsonék elvinnék a honda elől a márkavébét :DD )

(#3059) -Mike-


-Mike-
addikt

(#3060) vlevi válasza -Mike- (#3059) üzenetére


vlevi
nagyúr

Döbbenetes. EZ a link működik! :)
Találtam már vagy 10 másikat, de mind döglött, vagy csak UK-n belül nézhető :W

(#3061) vlevi


vlevi
nagyúr

Na, elszóltam magam :(
Ez is beszart :(

(#3062) Integra


Integra
titán

kemény rajt volt,
és restart
shedden hogy fogta meg az autót...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3063) Sandormaster válasza Integra (#3062) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Honda driftelt ám keresztbe :))

(#3064) Integra válasza Sandormaster (#3063) üzenetére


Integra
titán

a két kakas a végén... azétr becsokiztak egy pillanatra szerintem :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3065) Sandormaster válasza Integra (#3064) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Kemény volt, el is ütötte a hátsó futóművet, szerencséjük volt hogy uccsó kanyarban volt...meg hogy nem ragadtak a sóderágyban :))
Jó kis verseny volt!

(#3066) Integra válasza Sandormaster (#3065) üzenetére


Integra
titán

most megy az interjú, mennyivel otthonosabb a btcc mint a wtcc, ahogy egymást ugratják közben és beszélgetnek..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3067) vlevi válasza -Mike- (#3059) üzenetére


vlevi
nagyúr

Találtam egy másik streamet, ez valahogy nekem stabilabban jön.

[link]

Most éppen a Formula ford betétfutam megy, de nemsokára kezdődik a következő BTCC futam.

(#3068) -Mike- válasza vlevi (#3067) üzenetére


-Mike-
addikt

Az enyém egyszer állt meg, frissítés óta megy folyamatosan.

(#3069) madstunt


madstunt
addikt

BTW Dudut nem raktak meg ki, keso is lenne mar mast nevezni valszeg amugy is, de nem reg toltak a ladasok a a marakechbe uton levo kamionjaikrol egy kepet es irta az egyik mernok, hogy 2 versenyautot visznek

(#3070) raczger válasza madstunt (#3069) üzenetére


raczger
őstag

[link]
Már pár napja beneveztek mást, Dudukalo biztosan nem fog indulni Marrakech-ben, ha elkészül a második számú autó, akkor indul el Koslovsky.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3071) madstunt válasza raczger (#3070) üzenetére


madstunt
addikt

ja, lattam ma a hirt, csak kozben mas elvezeteknek hodoltam :D
amugy ez a kep amit mondtam: [link]

(#3072) Z0C!


Z0C!
őstag

Zengő beszáll az F-1be!

mekkora kamu hír :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3073) madmike válasza Z0C! (#3072) üzenetére


madmike
őstag

El se tudom mondani, hogy mennyire utálom április 1-ét :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3074) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Friss hír a holnapjukon: [link]

(#3075) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#3074) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ehhez nem lehet nagyon mit hozzáfűzni, valszeg beáldozás lesz a következő év javára. Azért a Ladákat jó lenne verni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3076) callmeakos válasza [CS]Blade2 (#3074) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez bizony atom szívás... :(

All→M8

(#3077) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Majd ő rendet tesz :DDD :DDD

All→M8

(#3078) Sandormaster válasza callmeakos (#3076) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Szerintem most egy kicsit ők is pesszimisták, vagy csak nem mernek pozitívan nyilatkozni, de én azért remélem hogy egy normális száraz futamon talán lesz némi reménysugár hogy nem annyira kuka ez az idei gép, elvégre Monzában is kellett a motorerő még ha vizes is volt az aszfalt és a 19. helyről akár az 5. helyen is végezhetett volna Norbi! :))
Majd csak kisüt már a nap....itthon is :D

(#3079) Motion_Blur válasza Sandormaster (#3078) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"még ha vizes is volt az aszfalt és a 19. helyről akár az 5. helyen is végezhetett volna Norbi!"

Pont az eső segített neki ebben ;)

Marokkó száraz lesz, de az meg egy rakás szar pálya. Jó lenne túl lenni rajta...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3080) Sandormaster válasza Motion_Blur (#3079) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Norbi is ezt nyilatkozta, "jó lenne túl lenni rajta" ...azért ez nem túl szívderítő egy versenyzőtől :D
pedig nekem tetszik ahogy aprítják egymást a betonfalak között, legalábbis amíg nem a mi versenyzőnket darálják :))

(#3081) quby


quby
őstag

Én nem vagyok ennyire borúlátó...tény hogy nem indultak jól. De mégis mit vártunk???? Hogy rögtön lemosnak mindenkit? Aki figyeli a motorsportokat, (nem csak a WTCC-t) márpedig ahogy nézem itt valamilyen szinten mindenki, az látott már valaha csak hasonlót is ahhoz amit itt elvárunk???? :Y :F Mert én nem.... :( Bármilyen szar is ezt kimondani, a tavalyi magyar verseny után, de én sejtettem hogy esélye sem lesz. Ha jövöre is ugyanitt tartunk majd...na akkor már lehet aggódni.

Jóhiszemű alázatos magyarok vagyunk, Zengő Zoli jólnevelt inteligens ember (legalábbis kifelé ez látszik). és remélem a megfelelő pillantban kinyitja majd a száját, és az asztalra csap ha kell. Nehogy Norbi legyen az adatgyűjtő úttörő akin az újításokat ki lehet próbálni, mert nem baj ha nem jön be, és ő legyen a mindig beáldozható B csapat. Aztán ha két év után összeáll cucc VB győztesre, akkor jöjjön egy japó vesnyző, aki beül a készreszerelt autóba és atmegy vele a célvonalon... :( (Persze gondolom ehhez Tarquininek is lenne egy-két olaszosan keresetlen szava :D )

Én inkább ezért aggódok. Nem azért hogy Marrakesh-ben esetleg csak 2 pontot szerzünk.. :(

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#3082) Z0C! válasza quby (#3081) üzenetére


Z0C!
őstag

BTCC-t láttad? :)
Ott mentek a Hondák mint a Zállat :)

levonva a konzekvenciát (de hülye szó) szóval nem kell elkeseredettnek lenni. Új a technika, lesz ez jobb is :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3083) N€T0X|N válasza Z0C! (#3082) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Sziasztok!

Most már hozzászólok én is, mert csak olvasó üzemmódban voltam eddig itt is meg az F1-ben is (ott maradok is úgy, mert csak ölik egymást az emberek folyton)... :D

Szóval a BTCC-ből nem feltétlenül érdemes kiindulni. Nyilván a Honda is meg az olaszok is oda fogják tenni magukat, de a két sorozat szabályai - autóépítés szempontból (is) - tök mások. Ott eleve egy NGTC spec. Hondát használnak, amiben még a motor is 2.0t és nem 1.6t. Mások a futóműre vonatkozó szabályok is (ugye tavaly a Fordnál ebből volt is némi herce-hurca, ők is azt a kocsit hozták át jóformán). Úgyhogy nem egyértelmű tény, hogy ha ott jó, akkor itt is jó az autó.
De a japókat persze nem úgy ismerjük, hogy csak úgy nézik, hogy szívnak és nem tesznek ellene... idővel jó lesz ez. De alapvetően igaz, hogy egy új autó/csapat/pilóta (ebből most az autó van soron) első éve mindig tanulóév. A kérdés az, hogy amit most összekaparnak tapasztalatot, az jövőre mire lesz elég az újdonságok tekintetében...

Sent from my keyBoard

(#3084) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

Egy megható youtube videót keresek, alighanem amikor tavaly Norbi a Ringen megnyerte a futamot, és a boxban, talán a pódiumra menetel előtt egy hölgy szipogva-sírva segített neki a sisakkal, egyebekkel.
Kérem, ha valaki tudja, linkelje be! Tavaly ráakadtam, de most sehol se találom.

Köszi:
Zsolt

(#3085) callmeakos válasza Bozso68 (#3084) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem te ezt keresed :)

All→M8

(#3086) Bozso68 válasza callmeakos (#3085) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen! :R
A videó végefelé ott van a szitu, csak én úgy emlékszem, és úgy is kerestem (minden bizonnyal rosszul), hogy egy külön videó szól erről.

(#3087) proof88


proof88
addikt

érdekesség, hogy az audi fészbukon feltett egy kérdést nekünk:
V8 Supercars or WTCC. I want to see Audi cars in ______
:C

(#3088) dudikpal válasza proof88 (#3087) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Linket tudsz adni?
Amúgy nem kérdés h melyik fog nyerni, igazolva ezzel nemrég történt kirohanásom igazát :D

(#3089) N€T0X|N válasza proof88 (#3087) üzenetére


N€T0X|N
őstag

V8SC mezőnye mostanság szépen bővül márkákkal, jó volna látni az Audit, de a WTCC_nek sem ártana még egy jó helyen hajtó gép. :D

Sent from my keyBoard

(#3090) callmeakos válasza N€T0X|N (#3089) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

BMW mellé/helyett jó lenne jó lenne ha valamelyik nagy német gyártó beszállna, akkor tuti megrázná magát a BMW....

All→M8

(#3091) proof88 válasza dudikpal (#3088) üzenetére


proof88
addikt

a hozzászóláshoz közvetlenül nem tudom hogy lehet, de rájöttem hogy benéztem a dolgot, mert ez nem hivatalos oldal :D

ez a hivatalos ...

szóval bocs, benéztem :D

(#3092) Integra


Integra
titán

Péntek:

16:00 - 16:30 – Teszt (MST World – live timing)

Szombat:

11:00 - 11:30 – Első szabadedzés (Eurosport Player, élő)
14:15 - 14:45 – Második szabadedzés (Eurosport Player, élő)
16:30 - 17:20 – Időmérő edzés (Eurosport Player, élő)

Vasárnap:

11:45 - 12:00 – Bemelegítő edzés (Eurosport 2, élő)
17:00 - 18:00 – Első futam (Eurosport, élő)
18:00 - 19:00 – Második futam (Eurosport, élő)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3093) IreN!CuS válasza Integra (#3092) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csesszék meg,hogy a qualit csak a player adja....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3094) callmeakos válasza IreN!CuS (#3093) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mert állítólag fostos Bundesligát adnak... Ki nem sz@rja azt le? :(((

All→M8

(#3095) Integra válasza callmeakos (#3094) üzenetére


Integra
titán

mondjuk én :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3096) callmeakos válasza Integra (#3095) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

bocs :D

All→M8

(#3097) Integra válasza callmeakos (#3096) üzenetére


Integra
titán

az a szerencséd, hogy mi holnap csak 18:30-kor játszunk :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3098) IreN!CuS válasza callmeakos (#3094) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem rosszak ám a német bajnokik ,na de abból van "minden héten" míg wtcc-böl nem sok :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3099) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3100) Integra válasza Motion_Blur (#3099) üzenetére


Integra
titán

lol, ha ez lesz egész hétvégén.....
de most viccen kívül, tényleg leszakadt?!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.