Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2201) IreN!CuS válasza !Overdose! (#2197) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nagyot mentem a srácok grat nekik :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2202) JColee


JColee
őstag

Az azért kemény, hogy Wéber 1 ezreddel verte meg Monteirot. :D

(#2203) Motion_Blur válasza JColee (#2199) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Fel van, és gratulálok is neki(k) ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2204) Mano_01


Mano_01
tag

Magyar idő szerint holnap mikor kezdik a futamot?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2205) capulet75


capulet75
addikt

Basszus, dolgoztam egész nap. :O Ha valaki rögzítette az időmérőt, töltse már fel valahova pls.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2206) Mano_01 válasza capulet75 (#2205) üzenetére


Mano_01
tag

Nem volt az időmérő közvetítve.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2207) Sundesz válasza capulet75 (#2205) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem adta semmi. :DDD :W

Hörcsög Powa'

(#2208) Motion_Blur válasza Mano_01 (#2204) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sunday 3rd June 2012

FIA WTCC Warm up
09:00 – 09:15

FIA WTCC Race 1 (11 laps)
13:05

FIA WTCC Podium Race 1
13:35

FIA WTCC Race 2 (11 laps)
15:35

FIA WTCC Podium Race 2
16:05

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2209) capulet75


capulet75
addikt

Elnézést: bassz@ már meg a hülye eurosport, hogy minden fost adnak, szakadjon rájuk a plafon!.
Totál izgalmas nekünk, magyaroknak (és sok más nemzetiségnek is) a wtcc, erre nem adják élőben. Szánalmas. Legalább kitolhatták volna a eurosport onlinera. :(((

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2210) Mano_01 válasza Motion_Blur (#2208) üzenetére


Mano_01
tag

Köszi :)

Az M2 16:20tól ad valamit, és azt hittem hogy a verseny:(

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2211) Motion_Blur válasza Mano_01 (#2210) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Leadják egymás után a két futamot, csak felvételről :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2212) !Overdose! válasza capulet75 (#2209) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ott ment is, de az ugye fizetős.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2213) Overlocker


Overlocker
veterán

Ezt találtam a facebookon:

"holnap is lehet majd nézni ÉLŐBEN az eurosport playeren!
INGYENES! csak regelni kell, az 5euró/hó díj nélkül is bejön az adás!"

Remélem ez így lesz :U

(#2214) proof88


proof88
addikt

tényleg lehet nézni warmupot a playeren ... akk gondolom a versenyt is lehet majd. csak kommentár nincs de az nem baj.

(#2215) IreN!CuS válasza proof88 (#2214) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Majdnem,hogy plusz pont ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2216) proof88 válasza IreN!CuS (#2215) üzenetére


proof88
addikt

hát azért nem ...

(#2217) Mano_01


Mano_01
tag

regelnék a playeren, de a select your offernél mit írsz be promotional kódnak?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2218) proof88 válasza Mano_01 (#2217) üzenetére


proof88
addikt

semmit

(#2219) Mano_01


Mano_01
tag

Megoldottam :)
Remélem lehet nézni :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2220) Sundesz válasza Motion_Blur (#2208) üzenetére


Sundesz
őstag

Nálunk a 13:05 az 14:05 ugye?

Hörcsög Powa'

(#2221) Arkar


Arkar
aktív tag

Top 3 pilóta
Hajrá Norbi! :C

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#2222) proof88 válasza Sundesz (#2220) üzenetére


proof88
addikt

:K

(#2223) zoo8800


zoo8800
veterán

hmm, 1 órája még tudtam nézni az online eurosportot, most már nem megy...

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2224) Mano_01 válasza zoo8800 (#2223) üzenetére


Mano_01
tag

az eurosport player-re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2225) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi és Gábor a rajtolásról beszélgetnek: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2226) zoo8800 válasza Mano_01 (#2224) üzenetére


zoo8800
veterán

igen

rip and tear, until it is done

(#2227) akela91


akela91
addikt

Üdv. Új vagyok itt, 1. hszben nem találtam linket stream-re. Úgy tudom, hogy az m2 adja mindkét futamot, de az elsőt csak felvételről. Kaphatnék egy jó live stream linket? MIkor kezdődik pontosan az első?

(#2228) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Valaki leírná hogy lehet az Eurosport Playerre ingyenesen regisztrálni promotional kód nélkül?

Köszcsi, puszcsi :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2229) Mano_01 válasza Motion_Blur (#2228) üzenetére


Mano_01
tag

Ezen is adják elvileg.

http://www.ustream.tv/channel/wtcc2012

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2230) Z0C! válasza Mano_01 (#2229) üzenetére


Z0C!
őstag

ha 14:05kor kezdődik, nem biztos, hogy hazamegyek :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2231) -Nemtom- válasza Motion_Blur (#2228) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Jelöld be a havi előfizetést, köv. oldalon pedig nyomj cancelt.

(#2232) Mano_01 válasza Z0C! (#2230) üzenetére


Mano_01
tag

13:40től írja a player műsorújság, majd a race 2-t 16:00ra.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2233) akela91 válasza Mano_01 (#2232) üzenetére


akela91
addikt

Akkor mind2 verseny ismétlésről fog menni M2-őn?
szerk: szánalom

[ Szerkesztve ]

(#2234) Mano_01 válasza akela91 (#2233) üzenetére


Mano_01
tag

Azt gondolom igen.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2235) Z0C! válasza Mano_01 (#2232) üzenetére


Z0C!
őstag

jó azt még megnézem bent :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2236) [CS]Blade2 válasza Mano_01 (#2232) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Érdekes. Az m2-es a 2. futam is lehetne, ha 16:00 még csak a duma meg a rajtceremónia, de nem írja, hogy elő lenne, 1:15-be meg nem tudom, hogy befér-e két futam, pláne ha bejön egy eső, vagy SC, stb. Port sem írja többesszámba. Lehet, hogy csak az első futam lesz felvételről, vagy mindkettő, de lehet, hogy megvágva?

(#2237) Mano_01


Mano_01
tag

Rádiós magyar közvetítés!

ITT

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2238) KrAt


KrAt
veterán

És ilyenkor mi van? :U Hiába klatty rá a WTCC-re, nem engedi nézni.. :(

(#2239) zoo8800 válasza KrAt (#2238) üzenetére


zoo8800
veterán

#2231 :)

rip and tear, until it is done

(#2240) KrAt válasza zoo8800 (#2239) üzenetére


KrAt
veterán

zsír, harmadszorra csinálom ezt meg.. :) Most eljutott a "töltés" ablakig, forog a karika, de szintén semmi nem jön be.. :(

(#2241) zoo8800 válasza KrAt (#2240) üzenetére


zoo8800
veterán

frissíts, menni fog.
nekem sem sikerült elsőre, és most épp a rajtrácsot nézem :)

rip and tear, until it is done

(#2242) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Na, Gabi már készülhet a második futamra... már csak Norbit kell kilökni :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2243) JColee


JColee
őstag

Wébernek eddig tartott. :(

(#2244) Templomegere


Templomegere
senior tag

Gabi kipördült jól láttam ?

(#2245) zoo8800


zoo8800
veterán

Wéber a kavicságyban, Michelisz 4.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2246) -Nemtom- válasza Templomegere (#2244) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

kilökték :(

(#2247) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az eleje szépen elment :R

A tetves Dudukalo rongyolt vissza a pályáról anélkül hogy megnézte volna van-e mellett valaki...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2248) akela91


akela91
addikt

HÁt ez a rádió így nem túl jó :D késik durván

(#2249) proof88


proof88
addikt

jah, nem Gabi tehetett róla... hogy húzott már be a Seat?! minth egyedül lenne a pályán

(#2250) z00li


z00li
senior tag

Sajnálom Wébert, Dudukalo szépen elintézte. :W

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.