Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2101) Motion_Blur válasza Neoteric (#2100) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha 2 kört lett volna bent akkor oké, de így.. :( :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2102) torcsrent válasza Neoteric (#2100) üzenetére


torcsrent
csendes tag

SC most szerintem rosszabb, mintha nem jött volna. Coronelt lehagyta volna, és zárkózott volna felfelé saját tempóban.

(#2103) capulet75


capulet75
addikt

Szerintem is jó tempót ment Norbi is és Gabi is, ez a SC most szipacs volt.

Wéber egyre jobb.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2104) Overlocker válasza capulet75 (#2103) üzenetére


Overlocker
veterán

Igen, jól mentek!

(#2105) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát quali után ez szinte tökéletes :)

Grat

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2106) Cobb


Cobb
tag

Wéber Úrral nem tudok kibékülni...!

Mióta szakkommentátor az m1-en, és szórja pénzt az élmény autózásaira valahogy egyre jobban nem kedvelem...!
Plussz a Face-es bejegyzései is rátesznek egy lapáttal erre, a nem túl szimpatikus érzésre...!
Folyton magyarázkodik...! :O

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#2107) Motion_Blur válasza Cobb (#2106) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már csak Portimao és véget érnek szenvedései. Addig persze még 15x meg fogja magyarázni hogy igazából még Norbinál is gyorsabb de valami külső probléma miatt soha nem jön össze neki :) Szerintem is nagyon visszataszító hogy minden egyes szabadedzés, időmérő és futam után megmagyarázza hogy miért NEM!! Ez nem profi hozzáállás... Norbi soha sem magyarázkodik, nem veri magát stb... és ezért is nagyon szimpatikus :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2108) capulet75


capulet75
addikt

Nem tudom miért kell utálkozni. Ha most elmondja hogy tök jól ment (ami igaz) és csak azon a fránya kavicson csúszott meg (ami szintén igaz), akkor az szerintetek mindjárt magyarázkodás.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2109) Neoteric


Neoteric
addikt

Romania - Explore the Carpathian garden
meg a 'nyád.

Norbi remélem hasonló rajtot fog most mint 2hete. :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#2110) Motion_Blur válasza capulet75 (#2108) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ha most elmondja hogy tök jól ment (ami igaz)"

Miért is ment jól? Mert kiestek előle jó páran és képes volt előzni egyet?
Én is azt kívánom neki hogy a második futamon cáfoljon rám, de ami nem megy azt szvsz nem kell erőltetni..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2111) capulet75 válasza Motion_Blur (#2110) üzenetére


capulet75
addikt

"Miért is ment jól? Mert kiestek előle jó páran és képes volt előzni egyet?
"
A tizedik helyért ment amikor megcsúszott.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2112) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

..akkor amit most látok, az már a második futam lesz?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2113) capulet75 válasza - = Zk = - (#2112) üzenetére


capulet75
addikt

:K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2114) Overlocker


Overlocker
veterán

mod: semmi, már jó..

[ Szerkesztve ]

(#2115) capulet75 válasza Overlocker (#2114) üzenetére


capulet75
addikt

[link]

Ok. :)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2116) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Akit nem érdekel a rajtceremónia, az nézzen MotoGP-t (Digi-n) ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2117) Fortissimus


Fortissimus
őstag

jobb minosegu stream, a magyar hangal keverve jo : [link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2118) capulet75 válasza Fortissimus (#2117) üzenetére


capulet75
addikt

:R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2119) - = Zk = - válasza capulet75 (#2113) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszi

lemaradtam valamiről az előzőben? :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2120) capulet75 válasza - = Zk = - (#2119) üzenetére


capulet75
addikt

Voltak történések, de nem estem össze az izgalomtól.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2121) - = Zk = - válasza capulet75 (#2120) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezek mit keresnek hátul? :/

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2122) capulet75


capulet75
addikt

Jól van srácok, eddig nagyon szép!!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2123) capulet75 válasza - = Zk = - (#2121) üzenetére


capulet75
addikt

Nem teccet nézni az időmérőt?? :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2124) - = Zk = - válasza capulet75 (#2123) üzenetére


- = Zk = -
félisten

addig, míg ki nem derült, hoyg Norbiék nem jutottak be a Q2-be.... :B

ezek a "sevik" csalnak b.szki -.-

(#2109) Neoteric
rándult egyet a szemöldököm nekem is.... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2125) capulet75 válasza - = Zk = - (#2124) üzenetére


capulet75
addikt

-1 gyári köcsög. :C

Láááá, potyognak a Chevyk! :C :C

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2126) - = Zk = - válasza capulet75 (#2125) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C :K

baaaaaszki! :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2127) capulet75


capulet75
addikt

AZTAMINDENIT!!!!!!!!!!!!!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2128) Neoteric


Neoteric
addikt

GG Norbi. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#2129) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

na ez nem volt semmi :C

(#2130) Overlocker
hát igen :)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2130) Overlocker


Overlocker
veterán

Chevik jól beszívták, az alacsony guminyomással :DDD

(#2131) joshua7


joshua7
veterán

Wéber mit csinált, hogy ennyire visszaesett?

Semper Fi

(#2132) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Húú ez disznó mákos futam volt Norbinak, de a sok balszerencse után ez már kijárt :R legalább 6-7 ember kiesett a Zengős srácok elől, de csak Norbi tudott ebből profitálni..

D'Aste-nek hatalmas gratula :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2133) Overlocker válasza joshua7 (#2131) üzenetére


Overlocker
veterán

Nem tudom, de simán 10-be kellett volna lennie a kiesések után sztem..

(#2134) capulet75 válasza Motion_Blur (#2132) üzenetére


capulet75
addikt

Most kellett volna egy jó Q2.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2135) capulet75


capulet75
addikt

Azért minden elismerésem Norbinak, a bajnokságban nagyon nagy nevek vannak csak elötte. Meg a 3 gyári Chevy.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2136) Motion_Blur válasza capulet75 (#2135) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, ez a két futam Norbinak nagyon nagy kármentés volt a VB szempontjából és valóban nagyon jól áll! A 6. hely is óriási eredmény lenne év végén, de én azt szeretném hogy az öreg rókákat azért szorongassa meg amennyire tudja és hozzon még pár dobogót :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2137) proof88 válasza Overlocker (#2133) üzenetére


proof88
addikt

lehet ő is defektet kapott az uccsó körben abban a kanyarban ahol a chevysek.

(#2138) AMD Power


AMD Power
titán

Mekkora futam volt... mondjuk én jobban örültem volna ha Huff nyeri.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2139) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A két pilóta nyilatkozata a 2. futam után: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2140) capulet75 válasza Motion_Blur (#2139) üzenetére


capulet75
addikt

Csendben kérdezem meg, itt is van mentegetőzés? :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2141) z00li


z00li
senior tag

Jó volt mindkét futam, főleg a második. :C Grat a fiúknak és az egész csapatnak! :R

Nem akarom védeni Wébert, de szerintem ennyi idő alatt nem lehet megtanulni egy ilyen autót, ennyi "teszteléssel". :N (ezért a véleményért ne kapjatok szét :DDD )

Más: azt figyeltétek, hogy Coronel és Huff milyen jó fej volt a második futam végén. :F :D Coronelt eddig is bírtam, de már Huff is a szimpatikus pilóták közé került, akárcsak Menu a ring óta. Norbiékon kívül még őket bírom. :B Remélem nem Müller lesz a világbajnok. :)

(#2142) #70869248 válasza Motion_Blur (#2139) üzenetére


#70869248
törölt tag

végül is igaza van Wéber-nek, belülről résztvevőként persze hogy mindennek megvan az oka, ami kívülről nézve tűnhet magyarázkodásnak, és hát az is, csak elmondja.
Amennyiben meg akar maradni a mezőnyben akkor az ilyeneknek helye van Engstler-l.
De pontokat akkor sem jó eldobni.

(#2143) Cobb válasza #70869248 (#2142) üzenetére


Cobb
tag

Ha meg akar maradni a mezőnyben, pontot szerez!!!A Versenyzés Nála csak a pénz kérdése...!Nagyon örültem volna,ha behozza a 10. helyen.Kettő hónap alatt rendesen elintézte, hogy ennyire megváltozzon a véleményem róla...! :W

capulet75 :

Tényleg csendben kérdezd meg mert van bőven........!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#2144) #70869248 válasza Cobb (#2143) üzenetére


#70869248
törölt tag

"A Versenyzés Nála csak a pénz kérdése!"
Ezt mire alapozva jelented ki?

Az Engstler-s dologhoz...nem tudom ki hogy van vele, de nekem már a t'köm ki van azzal hogy minden élvonalba került versenyzőnkért úgy kell aggódni, tökre intelligens versenyzőink vannak, nagyon okosak, nagyon ésszel versenyeznek, pontokat gyűjtögetnek és még ha ez is kiesik, meg az is...
Közben meg kiütik (kb. mint Koko-t), bemennek mellé lesz ami lesz, megpöckölik..stb.
Lehet valaki szerethető figura mint mondjuk Menu, de ő sem élt volna soha ekkora pályafutást, ha csupán szerethető figura...
Itt versenyzés megy, és lökdösődés.
teli van már a hócipőm az intelligens versenyzésünkkel...miért lennénk mi intelligensebbek mint mások?..hülyeség, más nemzetek versenyzői is intelligensek, csak olyan kemény belbajnokságokból jöttek hogy tudják mi megy nekik és mi nem.
Bírom Michelisz Norbi-t, de egy pont elég...legyen már egy másik habitus is.

[ Szerkesztve ]

(#2145) ruti válasza Cobb (#2143) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem akarom elkiabálni, de Gabinak nemcsak a pontok hiányoznak, hanem a sikerélmény is, és ezek együtt fognak vezetni ahhoz, hogy nem fog tudni elindulni versenyeken

én mindenesetre drukkolok neki, tudja megtartani a szponzorait, mert két kocsival a Csapatnak is más a megítélése a mezőnyben, ne legyünk már mi is "egyautós" csapat, akit lesajnálnak...

a szélárnyékozás most nem jött be...OK, benne van, szerencsére nem sok pályán létkérdés egy jó rajthelyhez,
de ahogy Norbi is mondta korábban, a második autó és pilóta telemetriai adatai sokat segítenek neki is, melyik kanyarban mennyi van/lehet még benne,
...ezért is drukkolok Gabinak :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2146) proof88 válasza ruti (#2145) üzenetére


proof88
addikt

Gabi nem most kezdte a versenyzést, és aki hosszú ideje versenyez az tudja hogy hosszú időbe telhet mire tényleges sikerélmények lesznek, addig maradnak az apróságok, pl a pontszerzés :D

(#2147) Z0C! válasza proof88 (#2146) üzenetére


Z0C!
őstag

FWDből RWDbe ülni sem olyan könnyű..megszokni, hogy nem húz az eleje, hanem tol a hátulja :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2148) AMD Power válasza proof88 (#2146) üzenetére


AMD Power
titán

Komoly pilóta , nagy rutinnal. Idővel hozni fogja amit kell.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2149) ruti válasza AMD Power (#2148) üzenetére


ruti
Közösségépítő

így legyen, mondom mégegyszer, én drukkolok neki, csak sajnos egyre többen kezdik találgatni, hogy tán nincs helye ebben a sorozatban

(igaz, a csapatot is rögtön találgatták a galamb-ügyben)

Gabi mostani hétvégéje pl. pont a kettősségekről szólt:

* jó taktika kidolgozás elméletben <-> rossz időmérő, egy mért körrel
* 1-es futamban felzárkózás <-> majd vezetési hiba, - 5 poz.
* 2-es futamban szerencsés felzárkózás <-> majd vezetési hiba, - 2 poz.
* a csapat jó hétvégét zárt <-> Gabi mégis pont nélkül maradt

ha ezt a kettősséget fel tudja dolgozni, nem lesz gond...
HAJRÁ!

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2150) - = Zk = - válasza AMD Power (#2148) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remélem igazad lesz!.... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.