Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) #21346560 válasza jano_77 (#26150) üzenetére


#21346560
törölt tag

Csak nem ismer téged?! :DDD

(#26152) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hali urak!

Tudna nekem valaki eredeti, mostani találat jelző hangokat adni? :U

Felraktam a legújabb aslain pakkal a javított verziót, de nem tudta letölteni, az eredeti meg eltűnt... :/

Köszönöm előre is!

(#26153) zozyk válasza bluyoo (#26119) üzenetére


zozyk
addikt

Azt olvastam,hogy csak a lövéshangokkal van gond.

"A gépjármű motorhangok, legénységi hangok és a zenei módok nem okoznak "szétesést", azokat nyugodtan fent lehet hagyni."

forrás

[ Szerkesztve ]

(#26154) #21346560


#21346560
törölt tag

90%-os legénység, Himmelsdorf... jó csapat volt...

(#26155) scyllarus válasza #21346560 (#26154) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez melyik mod, amelyik mindig kékkel írja a neved a csapatlistában? ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#26156) Simi37 válasza #21346560 (#26154) üzenetére


Simi37
őstag

Csak nem a szektorodban állt valaki? ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#26157) Enzolord válasza #21346560 (#26154) üzenetére


Enzolord
addikt

Elromlott a billentyűzeted, hogy mindig csak az egérrel tolod, meg azokkal a ... Clickerekkel?? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26158) #21346560 válasza scyllarus (#26155) üzenetére


#21346560
törölt tag

XVM ;]

(#26156) Simi37 Védte a felderítőnk az artinkat már megint :D

(#26157) Enzolord Ismerkedek, és így könnyebb a hölgyeknek válaszolni, miközben tölt az arty :P

(#26159) #21346560


#21346560
törölt tag

Gondoltam rá, várok ezzel a posztal 1 napot, és írtam volna hogy már meg is van a hónap epic játékosa, de elfelejteném....

(#26161) jozefgucci1 válasza #21346560 (#26159) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Dúrva ,de ami a legdurvább , hogy klánban van és a legtöbb ilyen elmeroggyant szintén klánban van . Szóval biztosan nem 10 éves gyerekek . Tudom manapság klánt csinálni már nem nagy szó és egyik napról a másikra nyom nélkül tünnek el klánok ,de akkor is aki ilyen " játékosokat " gyüjt egybe az vagy perverz vagy elképzelésem sincs milyen ötlettől vezérelve vág bele .?

Runo pedig direkt keresi ezeket ami szintén elég gyanús :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26163) jozefgucci1 válasza #40993792 (#26162) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem saját klánt alapítana ami nagyon magasztos gondolat ! Egy erős kezű játékos irányítása alatt válnának szürkéből pirossá.Legyen a klán neve 300-ak :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26165) emre


emre
veterán

Néztem kicsi linkin stream-jét, és kezdem szégyellni magam miatta. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26166) #21346560 válasza jozefgucci1 (#26163) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DD :C
No, csak kapjam meg a fizetésem, meg is alapítom... francba, megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#26167) joergie válasza emre (#26138) üzenetére


joergie
őstag

"Csak nem fogom lerombolni a hosszú évek munkájával magamról kialakított képet ami leginkább egy boldog és kiegyensúlyozott családi légkörben megvénült derűsen antiszociális kisnyugdíjasra hasonlítana. :D"

Na ez nagyon betalált. Látom megy az imidzsépítés ezerrel :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#26168) Bingisz válasza emre (#26165) üzenetére


Bingisz
addikt

Elváltak útjaink, szóval nincs miért szégyellkezni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26169) Simi37


Simi37
őstag

Én kérek elnézést... :W :O

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#26170) szbalogh válasza emre (#26138) üzenetére


szbalogh
őstag

Hehe, akkor hozzád képest szent vagyok az egyszeri egy óra kitiltásommal :D De foghatjuk arra is, hogy kevesebbet játszom.

"Egyébként valahol olvastam, hogy a fagyásokat a warpack okozza. :B De ez természetesen nem igaz. :) "
Ezt honnan tudod ennyire biztosan? :D

Nick: HE_Storm

(#26171) rlazol válasza jozefgucci1 (#26161) üzenetére


rlazol
addikt

a legtöbb ilyen nincs is tudatában annak, h mennyire rossz, hiszen nem is tud a különböző statok, mérőszámok létezéséről. A társai hasonlóak, így átlagosnak gondolja magát.

miből gondolod, h nem 10 éves gyerekek? szerintem épp, hogy azok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26172) #21346560 válasza rlazol (#26171) üzenetére


#21346560
törölt tag

Oké, de a csaták végén nem nézi meg, hogy ő sebzett 100-at, a többi meg 3000-t...
No, mire ezt leírtam, igazából végig is gondoltam, és tényleg... ha meg nézi, csak azt látja, hogy a többiek is nagyjából annyit sebeznek, mint ő, tehát ő egy átlagos játékos, aki meg 8-as csatában 2000-t, az már epik szerinte...

(#26173) fradi81 válasza #21346560 (#26172) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet nem kattint a részletek fülre, csak azt látja nyertek vagy vesztettek.

moto g72, Ninebot d28e

(#26174) bluyoo válasza zozyk (#26153) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi az infót! Még jó hogy csak löveghangokat használom/nám. :DDD Ez az én szerencsém!

Bazinga!

(#26175) emre válasza Bingisz (#26168) üzenetére


emre
veterán

Az egy másik dolog, azon csak kicsit felháborodtam, pedig ott voltam. Meg kíváncsiságból visszanéztem az aznapi adását (amit azóta leszedett), hogy teljesebb képem legyen.
Számomra az a szomorú, hogy ezzel a játékbeli hozzáállással is egy fajta példát jelenít meg, azzal együtt hogy élő adásban küldi el melegebb éghajlatra az anyját, meg ha valami nem a kedve szerint alakul akkor mindenki más a ***. Lehet 44 évemmel kicsit öreg vagyok az aktív játékos korosztályhoz, de nekem egy elkényeztetett gyerek benyomását kelti. És ilyenkor sírom vissza a sorkatonai szolgálatot mert néhány embertársunk jellemfejlődésére minden bizonnyal jótékonyan hatna. Remélem a fiam nem ilyen lesz mert különben bucira pofozom. (A *** jelölés szabadon választott de válogatott szitokszavakkal helyettesíthető.)

(#26167) joergie

Csak viccesen fogalmaztam meg, hogy miért nem zavar mások hülyesége.

(#26170) szbalogh

Tudom, és pont. :) Írtam hogy 9.5 előtt nem fagyot. :DDD

(#26171) rlazol

Őt ismerem, a szám a születési éve, és nem közmunkás, sem nem értelmi fogyatékos...sőt. Meg tudok pár hasonló képességű felnőttről akik az élet egyéb területén azért megállják a helyüket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26176) rlazol válasza emre (#26175) üzenetére


rlazol
addikt

nekem is rohadt szarok a statjaim, bár jócskán tól vagyok a 30on. vmiért mégis azt hiszem mindig, h ezek inkább gyerekek, mert az én korosztályom jellemzően igyekszik fejlődni, tanulni, utánanézni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26177) scyllarus


scyllarus
veterán

Sárga vagyok (újzöld) és 42 éves. Sajnos sokszor nem gyerekek, hanem olyan felnőttek...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#26178) #21346560


#21346560
törölt tag

Kémfelvételek készültek az észak koreai haderő különleges alakulatának képzéséről. A képen a levitációt gyakorolják éppen....

(#26179) rlazol


rlazol
addikt

és azt mondtam már, h 4k dmg kell a küldihez?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26181) jano_77 válasza SoulReaver (#26152) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha sikerült megszerezni, engem is érdekelne. Feltettem a javasolt Picur vagy m hang modot , nem tetszett és hiába tettem vissza a RES mappa audio mappáját - gondolom abba kellene lenni az alap hangoknak!? -, azóta vhogy nincsenek igazán lövés hangjaim!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26182) Enzolord válasza rlazol (#26179) üzenetére


Enzolord
addikt

A legénységi képzettségeket újraosztanám a helyedben... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26183) rlazol válasza Enzolord (#26182) üzenetére


rlazol
addikt

az a terv, h amikor a 2, aki most biat képez eléri a 100-at, akkor adom be 3. helyre a többinek, akik nagyrészt annyival úgyis előrébb lesznek.
vagy mi a javaslatod?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26184) Enzolord válasza rlazol (#26183) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem első kör mindenkinek BIA, második 6. érzék, többiek álca, vagy inkább javítás.. :)
Én ezt tenném, de az még jobb, ha rákeresel a WOT fórumon, hogy a jók mit raknak rá.. :) Az a biztos.. De úgy semmiképp nem jó, hogy nincs mindenkinek fullon a BIA

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26185) rlazol válasza Enzolord (#26184) üzenetére


rlazol
addikt

én annyira nem vagyok BIA hívő, szerintem a javítás fontosabb.
Mivel enél a fejlesztésnél az 5. és 6. fő csak a T7 ill T8 ban érkezik, amúgyse lett volna BIAnak első körben sok értelme. Második skillsor lesz, amikor úgy le tudom cserélni, h egyszerre mindenki megkapja. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26186) Enzolord válasza rlazol (#26185) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennél a tanknál, illetve főleg a JPZ E100-nál egy Bia + Venti jól jöhet...
És míg a javítás skill, tehát mindig működik, addig a Bia csak 100%-on, ha mindenkinek van..
Erre álcát szerintem fölösleges.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26187) Dobi 562 válasza emre (#26175) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az is sokat szamitana, ha a mai fiatalok nem a szamitogepes jatekokon keresztul szocializalodnanak. Ezert hianyzik a helyzetfelismero kepesseg, csapattarsi szellem, ellenfel tisztelete tobbek kozott.

Hala istennek mikor en gyerek voltam, meg nem voltak a szamitogepek igy elterjedve, internetrol almodni sem mertunk. Fociztunk vagy kosaraztunk a jatszoteren.

A sorkatonasag tenyleg jot tenne nekik, de nem a mai Honvedsegben, hanem amikor meg ti csinaltatok. En tavaly szereltem le 5 ev szolgalat utan, hidd el, hogy ez a mai mar nem az mint regen volt...

(#26188) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#26187) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ezert hianyzik a helyzetfelismero kepesseg, csapattarsi szellem, ellenfel tisztelete tobbek kozott.

Ezt azért kikérem a fiatalok nevében! :DDD

(#26189) Enzolord válasza Tomi0703 (#26188) üzenetére


Enzolord
addikt

Fel sem toltad az arcod ma TSre szóval a véleményed nem számít Öcsi... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26190) Tomi0703 válasza Enzolord (#26189) üzenetére


Tomi0703
őstag

Há' most sem otthon vagyok... :D Tegnap este amúgy is 8 után senki nem volt fent, csak én meg Szecska beköszönt... Vártam vissza a sértődött Pamelát, de hiába.

[ Szerkesztve ]

(#26191) Dobi 562 válasza Tomi0703 (#26188) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja igen, nem kellett volna altalanositanom, termeszetesen a fiatalok kozott is van sok csapatjatekos.

Mellesleg a jelenlevok mindig kivetelek! :)

------------------------------------------------------------------------------------------
Miota ujrakezdtem a jatekot, ez az elso alkalom, hogy megszereztem a 2. csillagot egy jarganyra. :DD

(#26192) rlazol válasza Enzolord (#26186) üzenetére


rlazol
addikt

a javítást megtartom első sorban, de a BIA-t bedobom, mihelyt fullos a második mindenkinél.
attól is függ, lesz-e átképzésre kedvezmény mostanában.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26193) galervin93 válasza Dobi 562 (#26187) üzenetére


galervin93
őstag

Demagógia.
Szerintem.
Picit azért is, mert "megszólítva" érzem magam (93 a születésem).
Másrészt a 80-as, 90-es évek fiataljainál hááá mennyivel "jobbak" voltak a 20 évvel azelőttiek, meg az azelőttiek, meg az... Nem. :-) Nem így volt. Mindig a saját korosztályunk az "ez még normális volt, de a mai fiatalok...".
Akkor is sok-sok eltévelyedett elme volt, a sok szipus hipszter, a sok nemtudomkicsoda. Ma meg videójáték van, meg fészbuk, meg mittoménmi. 20 év múlva meg nem tudjuk mi lesz. Egy tuti - a mai fiatalok (én is :-) ) szidni fogják az akkori fiatalságot és a "bezzeg a mi időnkben" örök nótát fogják fújni. :-)

---

Más, egy kis érdekesség:

200+ meccs után 47%-os WR a CDC-vel. Ékes példája a véletlen fogalmának.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26194) emre válasza galervin93 (#26193) üzenetére


emre
veterán

Bocs, nem vitaindítónak szántam, és általánosítani sem akartam. Szóval ebben az esetben felejtsük el a generációk közötti különbséget.

Az alap gondolatom az volt hogy egy feltörekvő, unicum szintű játékosnak akit többen követésre alkalmas példaképnek látnak talán nem így kellene viselkedni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26195) Szepi1979 válasza emre (#26194) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Kérhetek egy linket amiből kiderül mit csinált már megint Linkin? Vagy elmondhatná ő maga is ha megfordul itt...

“ nem kell mindig nyerni “

(#26196) jozefgucci1 válasza #21346560 (#26172) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hátha ezzel überelni tudlak .: "Hali!az F-T-C klán szívesen làt!16+ WN8 500 1Tier6 és 1tier8 ha gondolod irj egy játékos nevet és megnézzük a statod!keresd tigrisking2014-et .

A hozzá tartozó stat .:igrisking2014

Majd 13K csata és 200 WN8 és klánvezető !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26197) diegho válasza jozefgucci1 (#26196) üzenetére


diegho
nagyúr

Továbbra is fenntartom, hogy egészséges emberi lény nem tud 10k csata után 500WN alatt teljesíteni és mindkét számban csaltam "kicsit".

(#26198) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#26196) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Hogyan kérhet magasabb wn8-at mint az övé? Ki kellene rugnia magát.

“ nem kell mindig nyerni “

(#26199) Tomi0703 válasza diegho (#26197) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egyetertek. Valahol nalam is ez a hatar. Ha mar 7-8 k csatast meglatok 500 alatti wn8-cal megy is ra a tetlen/bot...

(#26200) Szepi1979 válasza Tomi0703 (#26199) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Akkor az első csatában már elszórod a 10 ticketet ugye ?

“ nem kell mindig nyerni “

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.