Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61601) LZs?! válasza slett27 (#61597) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@slett27

Talán az én nézőpontom ellentmondásban lesz az eddigi felhozatallal, de nem vagyunk egy formák. :)

Lent minden prémium nélkül.

Hatékony:

T49, hands down. Mint tank semmi extrát nem tud, de két dolog szerintem az átlag fölé (OP?!) emeli: álca ( romulán a négyzeten) és agilitás. Könnyű érvényesülni vele.

1000 dmg-re 20-25k között ad (ha kilőnek is) + spot dmg, ha van. Ha jól használod, ritkán sebződsz vagy lőnek ki, így a javításra sem megy el, illetve a consumables sem fogy annyira. Lehet, hogy szőrszálhasogatás, de ebben a kategóriában 5-6k is számit a végösszegben, szerintem...

T1 Heavy, ha a T49 nem jön be. Inkább med, mint heavy; kemény torony, mozgékonyság. Jó ágyú; gyakorlatilag ugyanaz, mint a T49-é. Consumables fogy, ezt illik belekalkulálni.

Churchill 3, joy & pain. 15-30k netto, de ne hidd azt, hogy heavy vagy a kifejezés hagyományos értelmében. Második sorba való. Nekem az egyetlen, ami bejött a T5 prémium tankok közül. a KV1 legénységed mehet bele. Ha forgatod, a páncél troll, és kevesen mennek rá a toronyra.

Jagdpanther, a T49 és a Nashorn szerelemgyereke. 10-25k netto.

Tiger, nagyon kényes, ugyanakkor nagyon hálás. Consumables fogy, ezt illik belekalkulálni. 10-30k netto.

Egzotikus:

Nashorn, minden vagy semmi. Ha jó pozícióba tudsz állni, tiéd a játék, de túlságosan ki van szolgáltatva a csapat maradékának. Inkább T49 a jó mobilitás és a szituációkhoz való könnyebb alkalmazkodás miatt.10-30k netto.

KV1, egyszerű és hülyebiztos... De nincs akkora varázsa, mint anno, főleg az új TD-k és a gold ammo népszerűsége miatt. Consumables fogy, ezt illik belekalkulálni. 8-15k netto.

T-25, komplikált. Lehet vele alkalmazkodni több szituációhoz is, de semmiben sem jó. Lassú cálzás, (relatív) pontatlan ágyú, nehezen gyorsul, semennyire sem fordul, és még vak is. 15-20k netto. Inkább a T49...

T14, lásd T-25, csak lassabb. Inkább medium, mint heavy. Troll páncél, jó torony; kivéve ha troll gunnal lövik.

SA francia TD, kis Nashorn. Jó álca, bitang ágyú. Lassú. Nagyon.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#61602) slett27 válasza sequator (#61600) üzenetére


slett27
addikt

Most néztem meg nekem 52,77% a WR, 271 csata. :K

LZs?! : nagyon kimerítő thx !! :R

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61603) Jolet válasza LZs?! (#61601) üzenetére


Jolet
őstag

Èn nem hagynám ki a felsorolásból a RamII -őt és a Chi Nu Kai-t se, mint ajánlott tankokat...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#61604) vhw


vhw
addikt

A Stug-nak nem jár szeretet? :(

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61605) Bingisz válasza vhw (#61604) üzenetére


Bingisz
addikt

És a BDR?
Azzal az alfával jól el lehet lenni, meg a pénzt is szépen hozta nekem anno.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61606) rlazol


rlazol
addikt

mit értetek farmolás alatt?
nem egészen értem most ezt a prémium tank dolgot - azokat csak golddal lehet megvenni, nem? De akkor miért került szóba a Nashorn, KV1 stb?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61607) Bingisz válasza rlazol (#61606) üzenetére


Bingisz
addikt

Azok a szegény ember farm tankjai.
Amúgy farmolás=pénz keresés.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61608) LZs?! válasza Jolet (#61603) üzenetére


LZs?!
aktív tag

slett27 & @Jolet

A Chi Nu Kai jogos lehet. Sohasem próbáltam, így nem szeretnék véleményt formálni róla.

Ellenben szerintem a Ram II egy kategória a T-25-tel; csak ha muszáj.

Ugyanakkor T6 prémiumot sem éri meg venni, akkor már inkább T7, de azok is inkább fun; az E-25 nagyon jó, és én személy szerint a Panther M10-et is kedvelem.

A T6-ot a kedveztőlen MM teszi élvezhetetlenné (túl gyakran vannak T8-ban), a T7 pedig túl technikás lehet, ami megszokást igényelhet.

Szerintem egy prémium tank vagy legyen hatékony farmolásra, vagy legyen legalább fun.

T8-ban pedig (szerintem) igazán rossz nincs, legfeljebb az ember stílusához kevésbé passzoló.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#61609) Angel1981 válasza slett27 (#61592) üzenetére


Angel1981
veterán

(#61610) rlazol válasza Bingisz (#61607) üzenetére


rlazol
addikt

jaaaaa - értem, köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61611) Jolet válasza LZs?! (#61608) üzenetére


Jolet
őstag

A jutub csatornámon lehet látni azzal is tankász videót párat. Igazi pusztító...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#61612) vhw válasza LZs?! (#61608) üzenetére


vhw
addikt

A két 6-os premium TD elég masszív ágyúval rendelkezik, ahhoz hogy még T7 csatában is kényelmesen érezzék magukat. És 8-asban sem tehetetlenek.
Közben ~feleannyiba kerülnek mint a 7es prem tankok.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61613) slett27


slett27
addikt

:DDD Atya gatya ! A bőség zavara halljátok. Majd azért teszek ki képeket is jobb körökről, mivel mit sikerült elérnem, remélem 10k csata után azért tudok villantani csak nehogy beégjek itt mint az IFA porlasztó. :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61614) r.laci38


r.laci38
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hogy hogyan kell RNG-be videót küldeni?

(#61615) Patrick76496


Patrick76496
őstag

El Halluf 0.9.2

Ez hanyadik El Halluf felújítás lesz? 4.-5.? Nem értem miért kell az ilyen pályákat erőltetni, Malinovkát meg Serene Coast-ot is mindig csak javítgatják, de ki nem vennék őket a játékból. Néhány tök jól játszható pályát viszont kivesznek, kár Dragon Ridge-ért és főként Widepark-ért. Mondjuk Sacred Valley egyáltalán nem hiányzik (pedig sajnos azt is vissza akarják hozni a jövőben).

Más: Remélem leállnak a heavy tank only stílusú pályák gyártásával, ez az új Severogorsk nem nagyon jött össze.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#61616) vhw válasza Patrick76496 (#61615) üzenetére


vhw
addikt

Wide park egy kicsi, low tier lövölde, oda pont jó. Egyáltalán nem hiányzik high tierben az a pálya (600x600-as méret egyszerűen kicsi magas szinten, főleg ha így van keresztbevágva a játszható terület).

Dragon ridge meg... annak a térképnek egyész pályafutása alatt nem volt egy olyan perce mikor játszható volt...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61617) Gyuszi83


Gyuszi83
tag

Sziasztok. Szeretném átírni a régi telefon számomat. Sajnos a sim kártya lejárt és nem kapom meg az aktiváló kódot. Hogy tudnám átírni a mostani telefon számomra ?

(#61618) LZs?! válasza vhw (#61612) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@vhw

D.Max-szal van 573 csatám és vele tartom az XP rekordom, 2701 netto, amit döntetlen csatára kaptam.

Ezzel együtt állítom, hogy farmolásra nem az igazi. Szerintem a "lehet vele boldogulni" és a "jó vele menni" között nagy a szakadék.

A SU100Y-nal több akció alkalmával is szemeztem, de még mindig nem vettem meg.

T6 vs T7-re egy (kiragadott) példa:

Pz IV S vagy Panther M10 (mindkettő megvan)

- ugyanaz a fegyverzet
- ugyanaz a matchmaking

De PM10 mellett szól a több HP, a jobb (de nem jó...) mobilitás, alig drágább javítás (6k vs 8k), illetve emellett/ebből kifolyólag a nagyobb potenciálisan kiosztható sebzés, ergo több netto.

Tkp. ugyanez áll a D.Max vs E-25-re is, de természetesen ott sokkal szembeötlőbbek a különbségek.

Tanácsként én azt adnám, ha valakinek van ~3.7k az egyik T6-ra, akkor várja meg míg lesz fedezet a különbözetre és a T7-et vegye meg.

Általános tanácsként: vagy T5, vagy T8. A többi csak sallang, műkedvelőknek.... ;)

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#61619) Iron Funeral válasza vhw (#61616) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Utoljára normális mapok bétában voltak.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#61620) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Top of the Tree: STB-1

(#61621) Jolet válasza GaburroSan (#61620) üzenetére


Jolet
őstag

hurrá... mindjárt kész az STA-1

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#61622) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ez az SP az én tankom!!replay

(#61623) dfsz34 válasza LZs?! (#61608) üzenetére


dfsz34
őstag

A T25 egyáltalán nem egy rossz választás, ha valaki nagyon szűk keretből gazdálkodik. Viszonylag gyakran hozzá lehet jutni 750 aranyért, bármelyik hatos prém több, mint a duplája még akcióban is. Vannak nyilván hátrányai, de pl akcióban be lehet szerezni hozzá 2500 kreditért 100 oktános benyát, amivel már észrevehetően jobbak a menettulajdonságai, fordulás. Nevetve kitermeli még prém nélkül is.

Az ágyú szerintem rendben van, nyilván kicsit butítottak rajta, a célzásidő valóban sokáig tart, érdemes skillel meg modullal javítani. A pen 116, a kv1-nek van 120, szóval rendben van teljesen, ezzel lehet sebezni.

A látótávot bino-val meg skillel kell feljavítani.Ok, hogy a Bino nem tipikusan Med-re való, de a tank sem igazán az a tipikus med, inkább olyan egyedi, evvan, így kell vele felépíteni a játék sítlust. Annyira nem zavart ez engem, mert a célzás miatt ezzel érdemes csipegető stílust alkalmazni, úgyhogy a bino is aktív már olyankor. Skillel meg Binoval 410-420m látótávot el lehet érni vele, ami nem a legjobb persze, de általában elég.

Néztem, hogy összességében 800 dmg átlagot tudtam vele hozni, komoly legénységgel az utolsó csaták kb 900-1000, de itt már használom a benyát is, az 2,5e kredit.

Kerestem egy replay-t, ami 800 sebzés körüli és nagyjából nincs benne semmi extra, Ez valakinek a [link] csatája, de nehogy bárki letöltse, nem ér annyit, csak a kredit miatt érdemes az összesítőt megnézni. 18e nettó kredit, 2e javítás költség (tehát volt sebzés, ami szintén átlagosnak mondható) és mindössze 800 kiosztott sebzés mellett. Prémium nélkül, de persze ez győztes csata, 50% győzelemmel számolva olyan 15-16k nettóval érdemes eleinte számolni.

Ez egy tényleg átlagos csata, talán a 3 frag nem átlagos, de azért nem jár sok kredit. Akinek már komolyabb legénysége és tapasztalata van a T25-el, annak felmehet a nettó átlaga 20-22k-ra, attól függően, hogy használ-e prém benyát.

A Wiki szerint is a legjobb kredit termelő ötös prém.

Normál tankkal nehezen hiszem, hogy ennek akár csak a közelébe lehet jutni. Prém nélkül és átlagban, természetesen.

Az utolsó érvem pedig az, hogy a két német med ág kiváló, érdemes mindegyiket kihúzni és akkor kell legénység is és itt lehet kiképezni őket.

Abban természetesen egyetértek, hogy az idő pénz. Ha valaki kreditet akar termelni, annak érdemes legalább egy hetes, de inkább nyolcas prém tankra beruházni, hiszen kevesebb idő alatt kitermeli ugyanazt a kredit mennyiséget, de el kell fogadni a tényt, hogy vannak, akiknek akár még a T25 is sok és nagyon meg kell gondolják és esetleg csak akcióban tudnak hozzájutni.

Csak azt akarom mondani, hogy szerintem ha tényleg fontos farmolni kreditet és tényleg nagyon szűkös a keret, akkor féláras akcióban érdemes ezt a tankot behúzni, mert a véleményem szerint az egyik, ha nem a legjobb ár / kredit termelő képessége van és a többi érvemet már leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#61624) Chris0321


Chris0321
addikt

(#61625) Stigma.HC válasza vhw (#61616) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Dragon ridge jó volt, amikor rally versenyt rendeztünk rajta a klánban :DDD Máskülönben utálatos egy map.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#61626) sith7 válasza GaburroSan (#61622) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

(#61628) LZs?! válasza dfsz34 (#61623) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@dfsz34

A T25 egyáltalán nem egy rossz választás, ha valaki nagyon szűk keretből gazdálkodik.

Ár/érték arányban tényleg kitűnik a többi közül, de attól még nem lesz jobb tank, csak jobb vétel.

Ha van német med legénység, akkor megfelelő választás lehet.

PS: Nekem megvan, de inkább részesedik egy jó csatából, mint tesz érte; de val'sz'eg csak az én kezeim között kelletlen. :F

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#61629) Bingisz


Bingisz
addikt

És a német tier 8 prémium med: (dobpergés)

Panther Ausf.F with 88mm L/71

Hát így nem lesz keletnémet T54-ünk.... :O :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61630) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#61629) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szép nagy célpont lesz.

(#61631) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#61630) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier limittel szvsz. jó lesz. Olyan FCM szerű dologra számítok, ami nekem nem jön be, de attól függetlenül jó lehet.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61632) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Az SPnél jobb átütés ugyan annyi HP ( tigris és a JT 8.8as ágyúja)! Szóval várós!!!

(#61633) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#61631) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Akár jó is lehet, de a puszta fizikai kiterjedése miatt ideálisan lőhető lesz, a páncélzatát meg tudjuk, hogy mennyi.

(#61634) vhw válasza LZs?! (#61618) üzenetére


vhw
addikt

Kreditfarmolásra valóban nem kiemelkedő; kissé drága a lőszer. (minuszt viszont nem termel)
De fentebb az elsődleges érv a T6-ban vacak MM volt. Ezt ellensúlyozza a két TD esetében a jó ágyú, más premium tankok épp azért hasalnak el kedvezőtlen csapatleosztásnál, mert relatíve gyenge az ágyú rajtuk.

Számomra jó vele menni mert képes T8 csatában is boldogulni, illete azért, mert pár normál T6 TD-t kényelmesen leköröz prem tank létére, játékstílusa is egyedi. Szerintem ezek objektív dolgok. Ha ezek ellenére valakinek mégsem jó vele menni, az már ízlés kérdése. Arra meg nincs érv, vagy tanács.

(Persze, hogy magasabb szinten egyre több kredit jön... T6-ot ne, inkább T7-et... de akkor már miért ne T8-at, ahol mégiscsak több féle nemzet és stílus közül lehet válogatni, mint T7-en... az ár meg egyrecsak emelkedik... Ha valakinek épp akkora a keret, akkor vegye azt, amire telik, ami megtetszik, kicsit többért mindig lenne jobb... mint házból, kocsiból bármiből... a vonalat mégis meg kell húzni)

GaburroSan: Így kell újra, nulla befektetett munkával ~10k árcédulás prem tankot készíteni...
jó újra látni béta T8 Panther!
De hogy valami különlegeset, újszerűt, játékot színesítő típus jelenjen meg... Ettől még egy átfestett/zsákmányolt tank is különlegesebb lett volna, mert legalább a nemzetre, az ágra nem jellemző játékstílust biztosítana.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61635) rlazol


rlazol
addikt

Le lehet vhogy tiltani a csetet?
Imádom a Párducot, de ma egymás után 2 csatában szállt rám egy-egy idióta, hogy miért nem megyek előre. Ráadásul a másodikban top tier voltam. Mondtam, h papír vagyok. Válasz - "mimimimi" nem lennél top tier, ha úgy lenne. Hát lol.
Rühellem az ilyeneket. Ráadásul 11000 csata után 533 a WN8. A másiknak 900. És bemegy egy T28-al Lakeville-nél balra, a sziklákhoz egyedül, amikor látja, hogy 2 heavy plussz egy TD jön ott lefele. És én vagyok a köcsög.
Szóval szeretném letiltani a csetet, ha van rá mód.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61636) vhw válasza rlazol (#61635) üzenetére


vhw
addikt

De ezeket olyan jól lehet osztani, miért fosztanád meg magad ettől? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61638) LZs?! válasza rlazol (#61635) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@rlazol

Le lehet vhogy tiltani a csetet?

Settings -> Gameplay-> Enable [...] chat -> Pipa ki

Nevermind...

(#61639) rlazol


rlazol
addikt

köszönöm.
az a baj, h néha hasznos. :/
de ez a sok kis köcsög most nagyon felhúzott.
vitatkozni meg tök felesleges leállni velük.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61640) Bingisz válasza vhw (#61634) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyugi lassan elfogy az összes panther verzió.

Volt már (a TD-ket és Artyt leszámítva):
-Panther pz4 toronnyal ráadásul ugye kétszer is
-Panther leopard/dagi leo toronnyal
-Panther proto
-Panther
-Panther M10
-Panther II
-És most a Panther az L/71-el

Nem is olyan sok. ;]

Esetleg még a turbo panthert berakhatnák prémium tanknak, csak nem lenne akkor létjogosultsága valamelyik másiknak....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61641) LZs?! válasza vhw (#61634) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@vhw

Szerintem ezek objektív dolgok. Ha ezek ellenére valakinek mégsem jó vele menni, az már ízlés kérdése. Arra meg nincs érv, vagy tanács.

Így van; izlések és pofonok...

(Persze, hogy magasabb szinten egyre több kredit jön... T6-ot ne, inkább T7-et... de akkor már miért ne T8-at, ahol mégiscsak több féle nemzet és stílus közül lehet válogatni, mint T7-en... az ár meg egyrecsak emelkedik... Ha valakinek épp akkora a keret, akkor vegye azt, amire telik, ami megtetszik, kicsit többért mindig lenne jobb... mint házból, kocsiból bármiből... a vonalat mégis meg kell húzni)

Erre hoztam fel, hogy farmolni T5 vagy T8. A kettő között, illetve T5 alatt csak érdekességek vannak, amiket szerintem nem ár/értek arányban illik nézni; ha ezeknél azt vizsgálja az ember, hogy milyen "termelékenységet" kapott a pénzéért, könnyen csalódhat.

Nevermind...

(#61642) vhw válasza Bingisz (#61640) üzenetére


vhw
addikt

Annak idején kísértet egy zsákmányolt Panther is szovjet színekben...
Szerintem még több Pantherra lenne szükség. :K

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61643) Bingisz válasza vhw (#61642) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja tényleg, T-5 vagy mi volt a neve...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61644) rlazol válasza vhw (#61642) üzenetére


rlazol
addikt

meg minden más is.
az Afrika fronton Rommelék is bőven használtak brit felszerelést (főleg teherautókat és tüzérséget), de az sokáig a tömeges elgázosításokat a trebrenicai koncentrációs táborban zsákmányolt szovjet teherautók kipufogógázaival hajtották végre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61645) slett27 válasza rlazol (#61644) üzenetére


slett27
addikt

Tier 2-ben melyik az a tank amivel lehet "osztani" a T18 elölről ? Idegesít már ezen a szinten hogy minden pattog. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61646) vhw válasza slett27 (#61645) üzenetére


vhw
addikt

Hát nem feltétlenül bárhol, de az angol 2 pdr lövegek viszonylag kényelmesen át tudják lőni (cruisre I, III)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61647) Raga


Raga
senior tag

Na tele van a tököm ezzel a játékkal!
Nem igaz, hogy az MM-re nem lehet kitalálni valamit.
Az alábbi kép jól illusztrálja a csapatomat.
Mondanom sem kell én vagyok az első és én lőttem ki két ellenséget ennyi is volt.

(#61648) ng0ofy válasza Bingisz (#61640) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Panther l71-el? Ez hol?

(#61649) Drenadar válasza slett27 (#61645) üzenetére


Drenadar
veterán

Tetrarch :-D isten :-D

(#61650) Mclovin válasza Drenadar (#61649) üzenetére


Mclovin
senior tag

Milyen modulokat ajánlanátok a t49-re? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.