Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61451) Stigma.HC válasza vhw (#61438) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szerintem ez az álca skill következő fokozta. Csak supertesterek kapták még meg és csatánként egyszer aktiválható :DDD Más magyarázat nem lehet rá :))

(#61448) rlazol Írj rá a t71-re és kérdezd meg tőle miért írogatott. Amúgy felesleges rajta rugóznod. Sokszor fognak még ilyeneket írni, ha jogos ha nem. Én csak ignorálni szoktam az ilyen befirkálásokat (már ha olyan kedvemben vagyok :) és általában olyanban)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#61452) rlazol válasza Stigma.HC (#61451) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm, de nincs kedvem leállni ilyenekkel. Ha ti nem láttok kiugró hibát a felvételen, akkor vsz nem is volt különösebb gond. A T26 kinyírása után akartak küldeni cap-ra, szerintem az is marhaság lett volna, hiszen az AT sokkal közelebb volt, ráadásul védtelen lett volna az arty. Én győzni akartam és szerintem jól játszottam, nyilván nem hibátlanul, nekem ez számít és nem a T71-Lorr szerelem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61453) Kalos7 válasza KaLeun (#61440) üzenetére


Kalos7
tag

Hát a 110 egy remek tank! ;)
Ha elrejtem az alját és a kupolát senki nem lövi át a tankot Tier 8-ba.
Míg az IS3-at szemből is átlehet lőni.
A tornya semmivel sem gyengébb mert pattogós és egyedül a parancsnokinál lehet átlőni, míg az IS3-nál elég a legtetejét eltalálni.
A végsebessége is gyorsabb az IS3-nál.
Az ágyúja valóban 100-sal gyengébb viszont vannak, akik jobban szeretik, ha többet tudlak lőni, mint én.
Mágikus oldala valóban nincs akkora mint az IS3-nak mert a páncélja csak akkor tökéletes, ha teljesen szemben állunk az ellenféllel.
Viszont 110-el meglehet csinálni azt, hogy kiállok az utca közepébe aztán lőjetek, mert nehéz mozgás közben eltalálni a gyenge pontokat (alja+kupola).
Ahogy IS3-nak megkellet tanulni a páncél használatát ugyan úgy a 110-nek is megkel, mert különböző.

Egy kis videó az überkirály 110-ről

(#61454) KaLeun válasza rlazol (#61448) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem kell foglalkozni vele. Én pl. nem emlékszem, hogy mostanában bárki meghagyott volna nekem egy killt a Top Gunhoz. Szóval egy ideje engem sem érdekel...

Kalos7: Szerintem sokkal gyengébb a torony (már a pajzs felett átlövik) és ennek is beviszi bármi (pl. T34, IS-3) az tetejét. Kiállok egy utcában és tomato KV-1S és IS simán többször is belövi az alját, pedig nem hiszem, hogy 100%-os legénységük lenne...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#61455) rlazol válasza KaLeun (#61454) üzenetére


rlazol
addikt

alapvetően hagynám én, de nem ilyen állásnál.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61456) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok.
Itt vajudok malyiket vegyem elöször meg?
A T29-et vagy az IS-t csak egyre van kreditem!
Mind a két tank (bejön).
Szerintetek?

(#61457) Departed válasza #63761920 (#61456) üzenetére


Departed
őstag

T29-et. :R

(#61458) #63761920 válasza Departed (#61457) üzenetére


#63761920
törölt tag

Eléggé egyhangú :)
Van mind kettőből amúgy?
Mármint neked.

[ Szerkesztve ]

(#61460) #43783936 válasza #63761920 (#61456) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én egyszerre húztam az összes hetes heavyt, és a T29 - IS-2 párost tartottam meg.
Az többi valahogy nem jött be.

(#61461) #63761920 válasza #43783936 (#61460) üzenetére


#63761920
törölt tag

(#61459) Zsolt_72
Köszönöm akkor T29.
Közel egyszere megy 20 tank 6-7 szinten,
ezért nehéz a kredit gyüjtés.

(#61464) rlazol válasza #40993792 (#61463) üzenetére


rlazol
addikt

de, ott voltam. jól fel is basztam az agyam. Teljesen nyitva hagytuk a tenger melletti részt, ami (szerintem) heavy út. Mire odaértem, 3an már ott bóklásztak. Egyet elkaptam, de a másik 2 simán kilőtt, de én se játszottam valami jól. :( Te is ott voltál?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61465) rlazol válasza #40993792 (#61463) üzenetére


rlazol
addikt

te is ott voltál egy T32-vel. :D
csak épp a másik oldalon...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61467) rlazol válasza #40993792 (#61466) üzenetére


rlazol
addikt

a replay szerint volt ott egy T34-85 is. De a T32 (vagyis te :DDD) lőtt ki. Én előtte azért Tigrist kilőttem. :D
Eléggé eldurrant az agyam, nameg nagyon rossz szériám volt, azonnal kiléptem, sry.

Szerk.: Okos volt, hogy ramoltál. Reméltem, hogy lehúzódtok, amíg észbe kapnak a heavyk, de talán így is eléggé feltartottalak. Mögöttem 100 méterre már az arty volt, ezért rohantam oda a másik oldalról.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61468) Sanya válasza #63761920 (#61456) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem az IS jobban bejön egy paraszthajszállal. Valószínű azért, mert majdcsak minden meg volt hozza, mig a t29-hez mindent ki kellett fejleszteni

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#61469) rlazol válasza #40993792 (#61466) üzenetére


rlazol
addikt

ja és kétszer pattantál. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61470) sutyi^


sutyi^
senior tag

[link]

Igénytelen Trollject 263 gameplay. :)

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#61471) Flickering válasza sutyi^ (#61470) üzenetére


Flickering
aktív tag

Azt megkérdezhetem, hogy a lövés után miért zoomolsz ki mindig? Láttam már másnál is, ilyenkor a lövés miatti pislantást, ilyedséget szimbolizálod/áljátok?

Egyébként nagyon szép meccs, tanulságos, köszönjük! :)

[ Szerkesztve ]

(#61472) vhw válasza Flickering (#61471) üzenetére


vhw
addikt

Távolra lövöldözve kényelmes, biztonságos rejtekből én nem váltogatok nézetet - lövöm amíg látszik.

Közelre; 50-100 méter már inkább, egyszerűen ha tuti a találat, akkor nincs értelme tovább bámulni a csőbe, hanem a közvetlen környezetet lehet figyelni töltés közben; megjelent-e új ellenség, meg akarnak-e kerülni, a társaid hogy helyezkednek... stb.

Pár napja figyeltem meg kezdő játékost nézve, hogy csak belebámul a távcsőbe, és hajlamos úgy "felejteni", aztán max zoomon kezdi tekerni a tornyot, mikor figyelmeztetem egy újabb, máshol felbukkant ellenségre - közbe fogalma nincs róla, hogy helyezkedik a saját tankja, mi van körülötte... az időhúzó többszöri egér emelgetés-húzogatás csak a ráadás.
Pedig a sniper nézet tényleg csak annyira való, hogy pontosan becélozz valamit.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61473) Kalos7 válasza vhw (#61472) üzenetére


Kalos7
tag

T34-el mennyit lehet farmolni illetve mennyibe kerül?

(#61474) Flickering válasza vhw (#61472) üzenetére


Flickering
aktív tag

Mondtál okosságot, igyekszem is majd hasznosítani, és közelharcban én is kikukkantok letöbbszször, csak amikor távolról is állandóan kikukucskál, és ugye ott van a térkép, hogyha spotolva van akkor minek kizoomolni, ugyanakkora a forgás sebesség, de gondolom ha közelről kizoomol az ember állandóan rászokik és már benne van a mozdulat, pl cod ban meg bf ben sokszor a görgővel fel-le váltás megy nálam, gondolom ez is hasonló lehet.

Köszi a magyarázatot! :)

(#61475) #43783936 válasza Flickering (#61474) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem az egyik ujjam állandóan a shift fölött van, és így még a tekergetéssel se kell vacakolni.
Szerintem sokkal gyorsabb.

(#61477) sutyi^ válasza Flickering (#61471) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nem szeretek csőlátni. ;)

Két lövés között szeretem látni mi zajlik körülöttem. :D

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#61478) Flickering válasza sutyi^ (#61477) üzenetére


Flickering
aktív tag

Végülis, ez is egy dolog, érvelés elfogadva :D
(én meg azthittem valami buta rigolya xd )

(#61479) Simi37


Simi37
őstag

Én már kaptam bant 1szer csapatsebért... a 3. lövésem után bannolva lettem 1 órára...a lényeg h a bc 3ször lőtt az FVbe és utána még mozgott tehát nem kapott bant ez hogyan lehetséges?? :F De mielőtt ez megtörtént csinált egy TK-t is vki belegurult a lövésébe magyarul 4 lövés+1tk és no ban :Y

(Az FV csak akkor kezdte lőni a BC-t amikor bekékült, Én is belelőttem a BCbe :DDD :O mivel kiszedte volna az FV-t. Én bezzeg 200 sebre 3 lövésre bant kapok...ez tk és 1000 fölötti csapatsebre sem kap :(( :W

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#61480) #43783936 válasza Simi37 (#61479) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha van a lőirányban ellenfél, akkor nem kap bant.
Okos ember úgy TK-zik. :D

(#61481) rlazol válasza #40993792 (#61476) üzenetére


rlazol
addikt

mindegyik esetre gratula. Ha megvan, szívesen megnézném a te szemszögedből. Az enyémből itt van. (nem akartam nyilvánossá tenni, de így sikerült és most nem tudom, h lehet változtatni)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61482) Departed válasza #63761920 (#61458) üzenetére


Departed
őstag

Volt T29-em, IS-em, IS-2-m és KV-3-am is.

T29 mindig fun a jó löveggel és a kemény fejjel, megtartottam.
IS kb. ugyanaz mint a KV1-S csak egy tier-rel följebb, utóbbit tartottam meg funolni.
A kínai IS-2-vel valahogy sokkal jobb stattal zártam mint az orosz verzióval, de az előző ok miatt ezt sem tartottam meg.
KV-3 pedig a legrosszabb élmény volt - lényegében egy KV-1S kicsit keményebben ám böszme lassú bálnamozgással. KV-4et viszont imádtam a szívószál ágyúval, az ST-I meg örökmegtartós nagy kedvenc :D

Szóval T29 a győztes heavy még mindig T7-ben. :R

[ Szerkesztve ]

(#61483) rlazol válasza Simi37 (#61479) üzenetére


rlazol
addikt

azt azért tegyük hozzá, h a csapatsebzés se jár automatikus bannal. Csak akkor, ha van már a rovásodon.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61485) Simi37 válasza rlazol (#61483) üzenetére


Simi37
őstag

A ban előtt 1 héttel vki belegurult a lövésembe és veszített 200 hp-t...előtte nem volt banom nem hiszem hogy ilyen "régről" adogatja össze.

Az igazságos MM -.-

Ma az RNG artyval 40/5/5 találat/lövés/sebzést adott nekem -.- Meg 4-5 csatából 0 wint. Jött a KV2 minden lövés talált csak a "pro" kék játékusunk meglökött amikor a kritikus pontot volt a kör ezért mellé ment majd nenoobozott h mellélőttem. KV2 3/0 win 2200 wn8 ha csak a kv2 csatákat nézem artyval 4db 0 wn8.
Kezd elegem lenni ha legalább szar csatát nyernék de azt sem :( :O Mellesleg mind 6>-15 volt

(61486) Zsolt72: csak azért tettem mert szvsz ezzel csak segítettem a szerncsétlen FV-n aki még küldött pár sebző lövést és osztott 1 killt. Ráadásül a BC zöld volt szerintem tudta h bukta de legalább az e100 hátsójába lőhettte volna a tárát az FV helyett...az e100 jó lassan elment az FV mellett anélkül h ráfurdult volna a fenekét mutatta, de BCnek inkább kellett teamdmg. :(

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#61487) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ma van a világtalan tüzérség világnapja holnap meg az ünnep második napja lesz... Ilyen ostoba artykat, mint ma... Csak az a baj, hogy én meg számítanék rájuk :D

(#61488) rlazol válasza Simi37 (#61485) üzenetére


rlazol
addikt

folyamatosan nézi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61489) Simi37 válasza rlazol (#61488) üzenetére


Simi37
őstag

Mettől fogva? 9.0 előtt néha volt tk ha rosszul sikerült egy kör de nem bannoltak soha érte 9.0tól alig volt tk meg teamdmg részemről. ~30-40 (9.0tól!!) társlövés de tudtommal "szándékos" 3 az autoban határ. Nem vágom mi "számít" bár büntetendő dolognak :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#61490) rlazol válasza Simi37 (#61489) üzenetére


rlazol
addikt

tudommal nincs ilyen direkt határ, számít a szituáció ("lehetett-e véletlen"), h mennyi idő telt el az előzőtől, nyilván a report is. Vhol olyat is olvastam, hogy az ellenségnek/csapatnak okozott dmg aránya is.
De hogy pontosan hogy van, azt talán még a WG se tudja. :DDD

PS.: mától nem vagyok tomato! Az összesített WN8-om túllépte a 300-at, miután az elmúlt 7-en 1000 körül teljesítettem. Hosszú idő lesz 1500 csata árnyát felemelni a statjaimról, de azon vagyok. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61491) Raga válasza Flickering (#61474) üzenetére


Raga
senior tag

12 ezerért vettem a T34-et kb 1 hónapja!
Csak csapatolásra használom!
2 millió ezüstöm volt akkor,most 13 millió, de közben pénz nem számít alapon a múlt hétvégi akció során bevásároltam egy rakat kólát, meg egyéb eszközöket.
Szóval ennyire lehet vele farmolni.
Arany lőszert felesleges használni mert írtó nagy az átütése.
Csapat csatában egy átlagos dmg győzelem után nettó 60 ezer, egy 3 ezer dmg körüli győzelem után nem ritkán kapok nettó 110 ezer ezüstöt is.

(#61492) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Játszotam régeben a Hummel-el és ha csak gondoltam
hogy őt szeretném vagy kb. szűkült a tűz zona már talált, így hagytam
ha van kedvam artyval játszani jó, de most nincs találatom max lánctalp.
Nektek?
Nem akartam tovább menni " fejleszteni" de így.
G.W.Panther jó? Érdemes?

(#61493) Kean_Sorbo válasza #63761920 (#61492) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A Panther jó. Szinte az egész pályát átfedi mozdítás nélkül. A P meg igen szenvedős a kisebbik ágyúval, de a nagy kárpótol mindenért. Tovább menni szerintem meg nem érdemes ezen az ágon.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#61494) #63761920 válasza Kean_Sorbo (#61493) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm :R

(#61495) klambi


klambi
addikt

Azt árulja már el nekem valaki hogy hogy a fenébe vesznek észre a TD az erdő közepén álok meg sem mozdulok, a többiek előrébb vannak mint én és mozognak és valahogy csak engem vesznek észre???
ez vagy van???

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#61496) Drenadar válasza klambi (#61495) üzenetére


Drenadar
veterán

replay?
skillek? álcaháló?
vagy olyan helyen álltál ahova mindenki reflexből odalő egyet?
vagy lőttél, és a tracer helyére lőttek vissza?
vagy lehet hogy a többiek mozogtak, de álló célpontra jobb lőni?

válassz egyet :D

(#61497) Bad Pritt válasza Drenadar (#61496) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy lehet, hogy a többieket is látták, csak épp ő egy olyan csenevész kis szarban ült, amit mindenki ki szeretne lőni, ld.: T49, Hellcat, E 25, WT-ág bármely tagja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61498) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Szerintetek ha bejön a Chaffee ág folytatása akkor csökkenteni fogják a Chaffee árát xp-ben? Elég soknak tartom azt az 55k-t egy T5-ös tankért ,a többi vele egy szintű light 15k tapasztalat környékén már kifejleszthető. Vagy az egész ág ilyen indokolatlanul drága lesz... ?

halahala

(#61499) Bad Pritt válasza xenom0rph (#61498) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha átalakítják a Chaffee-t, hogy egyszinten legyen a 12t-vel, meg a VK28.01-gyel, akkor igen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61500) xenom0rph válasza Bad Pritt (#61499) üzenetére


xenom0rph
őstag

De ez nem fog megtörténni. Gondolom én. Csak ,hogy akkor az egész ágban ilyen fejetlen XP-ket kell majd összegyűjteni, esetleg majd az utána következő tank meg olcsóbb lesz? :DDD

halahala

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.