Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62501) Chris0321 válasza Bad Pritt (#62498) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet azért mert akciós, a játékban meg lehet venni. Rossznak azért nem nevezném. Nem egy tipikus med tank, lényegében egy alap ágyús Panther. Akinek az tetszik ez is fog.

[ Szerkesztve ]

(#62502) Bad Pritt válasza Chris0321 (#62501) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ja, de anno az E 25-öt shopban vettem garázshellyel akciósan. Mindegy végülis, túlélem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62503) Chris0321 válasza Bad Pritt (#62502) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy néz ki arról most le kell mondanod. Ezt a játékban akciózzák az pedig gondolom a shopban volt akciós. Nem ugyanaz a kettő. De legalább marad aranyad akciósan venni garázshelyet ha majd lesz.

(#62504) Chris0321


Chris0321
addikt

Elég rosszul kezdődött a mai napom a játékban, volt egy kis áramszünet is persze pont a mikor az ellenségre támadtam de azért összejött pár jó csata is.

Panther II Fisherman's Bay 3092 sebzés

1-1 9-es volt a csatában, mivel az ST-I-nk nagy ívben elkerülte a várost kezdéskor nem bíztam a győzelemben de csak össze jött.

E-100 Kharkov 5875 sebzés full gold ammo

A végét majdnem elrontottam az E4 ellen de az IS4-ünk lefoglalta.

(#62505) Bingisz


Bingisz
addikt

Sorry mindenkinek a hirdetésért, de azért itt is vannak klánosok, úgyhogy kiteszem ide is:

Szeretnék összeszedni egy teszt brigádot. Gondolom nem csak az én klánom vezetőségét érdekli a Stronkhold, viszont ahhoz, hogy lehessen tesztelni, minimum 20 teszt szerveren aktív játékos kellene. Én arra gondoltam, hogy azoknak a klánoknak a vezetőségét/tagjait akiket érdekelne a Stronkhold, a teszt szerveren bevenném a mi klánunkba, aminek NEM ZWACK a neve (valami JORV vagy mi), hogy közös erővel tudjuk tesztelni.
Akiket érdekelne a dolog, az írjon rám.

Üdv.: Bingisz

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62506) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

A mai napom egy mondatban összefoglalva: Fél perc játék után IS7-ben full hp-ról kiszed egy t110E4. Ammo Rack. Az egész napom egy szívás. Az ellen csávó elnézést kért :) , én meg kínomban gratuláltam neki. Van ez így.

“ nem kell mindig nyerni “

(#62507) Bingisz


Bingisz
addikt

Íme a HD Churchill:

Szerintem nagyon jó lett, sokkal jobban sikerült, mint az első HD modellek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62508) SSJmeszes válasza Bingisz (#62507) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Talán te linkelted egyszer régebben, hogy a nyitott tankoknál. PL: hellcat, akár a WT ágon, látszik a legénység.. Az mod. volt vagy a WG fogja majd belerakni? Elégé tetszetős ötlet lenne pedig..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#62509) Bingisz válasza SSJmeszes (#62508) üzenetére


Bingisz
addikt

Az mod. Ezen az oldalon a remodell csomag tartalmazza őket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62510) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

FV4202 tank ász

Amit el lehet rontani egy meccsen, az lett itt rontva, a tank is szar és mégsem. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62511) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Jól emlékszem, hogy a nikoli3 néven futó játékos PH fórumos? Csak mert benne van QuickyBaby legújabb Good Guy videójában. Grat hozzá! :) Biztos magyar a srác, mert az egyik szakasztársa klántársam volt a(z igazi) -HHR--ben és a HUNS-ban.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#62512) TESCO-Zsömle válasza SSJmeszes (#62508) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Apropó nyitott tankok...

Nem tudja valaki milyen bicikliülés van a Nashorn-ba? :DDD

(#62511) patrikgtaivs: olcsii. ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#62513) unravel válasza TESCO-Zsömle (#62512) üzenetére


unravel
őstag

Van hivatalos időpont a focimód kikerüléséről? Következő patch törli? VB döntő lefújása után tűnik el? :) Vagy marad?

¯\_(ツ)_/¯

(#62514) dfsz34 válasza Patrick76496 (#62511) üzenetére


dfsz34
őstag

Na ebben a QB videóban én soha nem fogok szerepelni :D

(#62515) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Nemrég kicsit félve de megvettem a Super Pershinget.Sokkal rosszabbra számítottam.Szerintem elég szépen el lehet vele boldogulni és a kreditet is nagyon szépen hozza és még élvezem is vele a játékot :) .Felszerelésnek fokozott szellőzést töltésgyorsítót és vertikális stabilizátort raktam.Ezek a felszerelések nálam beváltak.Legalább is ezen a tankon.Lassan 100%-on lesz a legénység első skillje és a kérdésem az lenne hogy másodiknak mit ajánlanátok ? Jelenleg így néz ki a legénység:
Parancsnok: Hatodik érzék
Lövész: Mesterlövész
Vezető: Sima utazás
Rádiós: Helyzetfelismerés
Töltős: Biztonságos elhelyezés
Gondolkodtam az álcafestés vásárlásán is ha egyszer le lesz árazva de nem tudom megérné e rárakni.Mondjuk nagyon sokat fogok játszani ezzel a tankkal mert jelenleg ez az egyetlen prém tankom úgyhogy gondolom megérdemelne egy végleges álcafestést úgy 300 aranyért :)

[ Szerkesztve ]

(#62516) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#62511) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az biztos nem o, mert az angol pofa valami Nikoláj Trí-t emleget :P :DD

(#62517) vhw válasza LobiDrg (#62515) üzenetére


vhw
addikt

Miért vennél rá véglegest, mikor 2-3-4 csata (teljesítménytől/szerencsétől függően) jövedelméből vehetsz rá egy hónapra valót ingyen. Ha megunod, akkor gond nélkül cserélheted. Prem tank esetében csak nem lenne tétel az a pár tízezer kredit havonta.

Én skilleknél biztos behúznám a javítást.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62518) LobiDrg válasza vhw (#62517) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Igazad lehet.Gyorsan megvan az ára :) .Teljes javításra gondoltam én is de az álcázás is eszembe jutott :)

(#62519) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#62507) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Valóban jó lett, nagyszerűen visszaadja az eredeti tank pocsék és nem kevésbé szánalmas formáját. ;]

(#62520) ng0ofy válasza LobiDrg (#62518) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Kb mennyit keresel csatankent vele? Átlag? Én is most gondolkodom a megvetelen. A kis pennel hogy jössz ki? Prem lőszer?

(#62521) LobiDrg válasza ng0ofy (#62520) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Hát ha az átlagos csatát nézzük akkor 1200-1600 sebzésre és némi spot sebzésre (legyen 3-600körül) kapok 35-50k nettót ha nem lőnek ki és győzelem a vége.Volt már vele 80-90 ezres köröm is.Prémium skúlót csak akkor lövök ha nagyon muszáj .Tier 9-es csatában néha elmegy 2-3 ami kicsit megrövidíti a profitot (4400 kredit a gold lőszer ára).A kis pennel szerintem el lehet boldogulni én speciel sokkal rosszabbra számítottam.Vannak olyan csaták hogy olyan tankokat viszek át amiről álmodni sem mertem volna ezzel a tankkal de ezt írjuk inkább az rng számlájára :DDD Én azt javaslom hogy próbáld ki a teszt szerveren az SP-t.Az a biztos.Nekem mindenesetre nagyon tetszik de ez persze szubjektív :)

[ Szerkesztve ]

(#62522) tigerk


tigerk
tag

Ezek még valami ősrégi prémtankok mint az m6a2e1?Vagy mi?Mert úgy lerépázták ezt a nyomorék csapatot mint az állat.(első kettő tank az ellenségnél.)

(#62523) Bingisz válasza tigerk (#62522) üzenetére


Bingisz
addikt

A nyár eleji minikampány jutalomtankja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62525) Spenike válasza tigerk (#62522) üzenetére


Spenike
tag

Hi

Prém tank + biztos full goldal tolják xar az ágyú rajta ,)

(#62526) Bingisz válasza Spenike (#62525) üzenetére


Bingisz
addikt

Biztos azért írta a dmg panel, hogy végig AP-val lőttek... :U
Ennek a tanknak az APCR skúlója kevesebbet sebez, mint a sima AP, ezért nem mindig érdemes vele goldot lőni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62527) Spenike válasza Bingisz (#62526) üzenetére


Spenike
tag

gondolom mert papír tank de amin van kis páncél tuti goldal lövik ,)

(#62528) Diarmand válasza Spenike (#62527) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ej-ej, ne magadból indulj ki :P

(#62529) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy jó kis pörgős csata, legalábbis bizonyos részei. A poolról ismét lecsúsztam 1 frag-el, evvan. Most már használtam pár ötletet az arty ellen a végén, bár még mindig nem vagyok ellenük eléggé magabiztos, de szépen körbefutottam, esélye nem volt most, bár meglepően gyorsan forgott.

[link]

Steppes T49
Szerzett tapasztalat:1 399 Szerzett kredit 29 652
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Tapasztalat: 1 399 Javitás: 498 Lőszer: 25 088
Bevétel: 4 066 WN8: 9 773 (100)

Kifejlesztettem és megvettem az ákcióban az A44-t ma, de az A43 szépen lerontotta a mai statomat, hát gondoltam egy kicsit kicsinosítom a T49-el. Nem csalódtam benne.

Az FTR olvastam, hogy nerfnek néz elébe a T49 valamikor, amit sajnálnék, nem is annyira a stat miatt, de jó kis tank szórakozni. Mondjuk ami még brutális stat húzó tank lehet helyette akkor, a chaffee. Olvastam az EJ facebook-on, hogy 10k wn8 felett megy vele átlagban. Az azért elég durva, nem tudom mit csinál vele, de ezek szerint lehet vele alkotni, még ha nem is ennyire durván, de azért ha már a felét lehozom vele, az sem rossz. Az a tank, ami ennyire adja a statot, csak jó lehet, bár ugye chaffee leginkább scout szerepben van, az meg nem hálás.

(#62530) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál

- Még idén szeretnék a fejlesztők a Havok FIZIKAI (nem, nem lesz lecserélve a BigWorld motor) motort felhasználni a játékhoz
- A multicore támogatáson folyamatosan dolgoznak a fejlesztők
- Miért nincs Steam támogatás? Problémák merültek fel.
- Storm megerősítette, hogy az LTTB lesz a Tier VII-es könnyű tank, a Tier 8-as pedig a már bemutatott könnyített T-54-es verzió, ami eredetileg prémium lett volna
- Veider megerősítette, hogy a VK4502B tornyának a teteje vastagabb lesz
- 9.3-ban durván 18 HD tank fog érkezni
- A toronyforgatási hang sniper nézetben csak jelentős toronyforgatásnál hallatszik, finom mozgatásnál egy halkabb hang szól
- Az IS-3 HD modellje 9.4-ben jön
- Azért késnek a HD modellek, mert a külsős cég, aki fel lett kérve, nem tudta betartani a követelményeket és új céget kellett keresni
- Az egyik orosz fejlesztő megerősítette, hogy csak a játékos saját tankja lesz HD minőségű, a többi olyan lesz, mint eddig, mert a távolból úgy sem venné észre a játékos a részleteket
- Ha már a 183mm-es HESH lőszert nerfeltétek, akkor az E-100 HEAT lőszerét mikor fogjátok nerfelni? Az E-100 jó ahogy van, szeretek vele játszani.
- Mi lesz a többi OP tankkal, mint például ezekkel: Hellcat, T18, T49, KV-1S? Őket is utol fogja érni a nerfelés, ne félj.
- A játékosszám lecsökkenését a nyári szezon okozta, nincs semmi különleges benne
- A hangár kezelőfelülete át lesz dolgozva
- A módosított Prokhorovka pálya megegyezik a régivel, csak vizuálisak a változtatások rajta
-Soshykin

(#62531) jr1994


jr1994
addikt

na ilyet se láttam még :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62533) LobiDrg válasza ng0ofy (#62520) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Itt egy teljesen átlagos csata.Nem történt semmi extra.Győztünk és nem lőttek ki :)

Szerintem ennyi sebzésre szerintem ez korrekt összeg :)

(#62534) Diarmand


Diarmand
senior tag

Reggelire egy SP kör és ez fogad :D

Az a 2600 is mind spot volt, nem lánc :DDD Jó ez az SP, jó vele menni és szivatni a sarok mögül kidugott dontött frontról pattanó hülyéket :C

(#62535) zsolthee


zsolthee
senior tag

Teszt szerveren hány tankot lehet kifejleszteni/megvenni?
Van ugye bőségesen kredit és garázshely is, de nem engedi, hogy megvegyem a kiszemelt tankot... :F

Visszajött a csatából a T54 és utána már engedte... :U
:)

[ Szerkesztve ]

(#62536) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Egy egész jó csata SU100-al:

[link]

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#62537) Jolet


Jolet
őstag

Na egy kis kedvcsináló a kis pusztítóhoz:

replay

remélem fog tetszeni cleverlandnak is...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62538) Pug válasza Chris0321 (#62530) üzenetére


Pug
veterán

- A multicore támogatáson folyamatosan dolgoznak a fejlesztők

Ezen jót nevettem, mivel az ezt megelőző mondatrész ezt ki is üti :DDD :W

(nem, nem lesz lecserélve a BigWorld motor)

Szóval köszönjük a bullshitet WG...

(#62539) vhw válasza Pug (#62538) üzenetére


vhw
addikt

Képtelenség a Big World motort fejleszteni?
Sokkal egyszerűbb lenne új motor venni és kezdeni nulláról az egészet?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62540) Bad Pritt válasza vhw (#62539) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lassan ott tartanak, hogy annyi pénzt kihoztak ebből a World of... franchise-ból, hogy illene valami épelméjű motort alá rakni. Oké, hogy megvették a BigWorld-öt de azt még "csóróként" tették és ha valamiben jobb a War Thunder és az Armored Warfare is 100%, hogy jobb lesz (CryEngine), az az optimalizáció és látvány.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62541) Bingisz


Bingisz
addikt

Felmerült a lehetőség, hogy megveszik a Cryenginet, és átírják az egészet, de nem érné meg.

Hágé: Látott már a világ szarul optimalizált és szarul kinéző Cryengines játékot. Nem is egyet.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62542) Pug válasza vhw (#62539) üzenetére


Pug
veterán

Ha egy motornak kb köze sincs a multicore támogatáshoz az eredeti állapotában, akkor igen, kb a "képtelenség" kategória azt többszálúsítani. Így amíg Big World lesz a játék alatt, addig a muticore-t el is felejthetjük... sajnos, max annyi, hogy a hang, meg a havok kaphat egy külön szálat.

(#62543) Bad Pritt válasza Bingisz (#62541) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Művészet lenne a WoT-nál szarabbul optimalizált és csúnyább tankos játékot alkotni, de igazad van, voltak már csodák, kéne rendes gameplay videó lassan. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62544) vhw válasza Bad Pritt (#62543) üzenetére


vhw
addikt

Érdekes... ennek ellenére mégis százezrek játszák...
Ennyire igénytelen lenne mindenki?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62545) Bad Pritt válasza vhw (#62544) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egyrészt nincs konkurenciája, másrészt a játékélmény elég egyedi és jó ahhoz, hogy ne zavarjon senkit a csúnyasága. De olyat még nem találtam, aki a WoT-ra unblokk azt mondta volna, hogy szép ( a HD modellek mondjuk szépek), ki is nevetném, ha valaki ilyennel jönne. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62546) Diarmand válasza vhw (#62544) üzenetére


Diarmand
senior tag

Megint csavargatod a mondókát, nehogy rosszul gyere ki belőle :(((

Igen, képtelenség a Big World motort fejleszteni, ezért a fejlesztők lesznek szívesek nem állítani olyat - és ezzel hitegetni a játékosközönséget -, amiről maguk is tudják, hogy nem lehetséges. Arról senki nem beszélt, hogy a mostani grafikával is mennyien játsszák.

(#62547) v!ct0y válasza vhw (#62544) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez azon nem változtat, hogy szarul is néz ki meg szarul is megy.

(#62548) mcwolf79 válasza v!ct0y (#62547) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szarul azért nem néz ki.
Maradjunk annyiban,hogy a gépigény (főleg CPU oldalon) nem arányos a grafikával.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62549) vhw válasza Diarmand (#62546) üzenetére


vhw
addikt

Mit csavargatok?

Én hiszek az itteni profi játékfejlesztőknek/programozóknak, akik tudják mit lehet, mit nem. És persze hogy lehetne jobban.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62550) egyedülülő válasza Bad Pritt (#62545) üzenetére


egyedülülő
őstag

+1

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.