Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62051) gyenesmartin válasza #40993792 (#62050) üzenetére


gyenesmartin
őstag

A t25/2-es álcája jobb lesz majd valamivel? Az ágyúja gondolom nem.

(#62052) scyllarus válasza gyenesmartin (#62049) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott valami más is van. Ha eddig maxon tudtál játszani, akkor a gépeddel van valami.
A 9.0 odavert nekem is, 2 hétig nem tudtam játszani, de maxon előtte sem ment. Most lowon van 45-65 fps-em, akadások nélkül. A spot/sniper fps dropra van egy fix, még a 8.9-re jött, de nekem működött a 9.0-nál is, keress rá. (a 9.1 óta nekem nem kellett)
A T25/2 ágyúja egy sz.pás. 160/170 pennel T8-9-ben nem egy élmény. Valahogy mégis el lehet vele lenni, csak válogatni kell a célpontok között.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62053) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali.

Aki laptopon játszik az el tudná mondani milyenen és hogyan fut rajta?

Köszönöm.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#62054) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


Drenadar
veterán

lassan. lassan... néha akad, de játszható, de inkább PCn játszom vele, ha lehet...

ha nincs más alternatíva akkor meg lehet szokni :P hidd el tudom. Amúgy meg kérdezd Medvét ő csak azon nyomja :D

Más: tudsz ajánlani JÓ gigabites routert, aminek nem csak a belső hálója gigabites? :D

(#62055) ng0ofy válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Laptop: első gen. i5 , 4gb mem. és GeForce 310m vga 1gb: folyamatos 30-60 fps low settings, draw distance max. 1366*768 nativ
Csodálkoztam is a sirason, hogy valakinek akad a játék. Október óta modok nélkül játszok csak es nincs akadas, se fagyas.

Drenadar: Router ASUS rt-n16 most fogom venni a másodikat, az irodába is. Nekem nagyon bevált. Apron találsz 13-14 körül

[ Szerkesztve ]

(#62056) Sanya válasza Drenadar (#62054) üzenetére


Sanya
nagyúr

1043nd v2 tplink

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#62057) ng0ofy válasza Sanya (#62056) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Semmi, sorry

[ Szerkesztve ]

(#62058) PR0JECTNR56 válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Lenovo G510 (i5-4200m, 6gb ram, Ati HD8750m, Seagate 1TB SSHD, 1366x768 felbontás) mellett, minden közepes beállításon, kivéve a tank textúrákat, mert az maximum, 28-50fps közötti tartományon mozog, pályától függően (főleg sniper nézetben kerül elő a 28 és az alá is néha beeső fps, külső nézetben 32-46 szokott lenni főleg). Még valami, modokat használok, j1mbo célkereszt, locastan HD minimap, damage panel és zoom in-out mod, ezek nélkül vélhetőleg lehet nyerni az fps-en.

[ Szerkesztve ]

(#62059) dfsz34 válasza gyenesmartin (#62051) üzenetére


dfsz34
őstag

"A t25/2-es álcája jobb lesz majd valamivel? Az ágyúja gondolom nem."

Nem lesz jobb, rosszabb lesz. A hellcatnak meg a T49-nek (meg sok más tanknak) fenomenális az álcája.

Ez "user error" lesz, ha állandóan spotolnak. Nyilván kell rá festés meg álca skill, de egy 300m-re levő kv1 nem fog téged spotolni, ebben egészen biztos lehetsz, hacsak nem rakott rá binot a játékos és nincs monster legénysége, ami így nagyon ritka. Nekem mondjuk mindig van bino minden tankonom, de ahogy nézem nagyon ritkán foglalkoznak a látótáv növeléssel a játékosok.

Esetleg nem a kv1 spotolt, amit az aktuális helyzet kielemzésével lehet megérteni.

Pl. a T49-el őrületbe kergetem ezeket a vaksi nehéz tankokat, egyszerűen nem bírnak spotolni. Soknak van lövés irány jelzője és jön felém, amivel elköveti a hibát, hiszen pl a kv1 szemből alul könnyen belőhető. Cikk cakk-ban kéne jönniük, de egyrészt lassabb, másrészt meg akkor meg leszedem a láncát könnyebben, szóval nem jó ez sehogyan sem. Ha adok kólát a T49-nek, akkor 425m a látótávja mozgás közben, szóval ebből lehet sejteni, hogy mennyi esélye van pl a kv1-nek a maga 310m látótávjával és pocsék kamo értékével. Volt olyan szerencsétlen sand riveren, aki elől folyamatosan hátráltam és közben mindig lőttem, majd megőrült, hogy már mennyit jött előre és még mindig nem lát meg :)

(#62061) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#62054) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a para, hogy valszeg nem lesz más alternatíva. Vagy laptop, vagy valami nagyon speciális asztali, ami szállíthatóságban erősen közelít hozzá.

Gondolkodtam azon is, hogy a 23"-os monitorom "alá" építek egy gépet hasonló vázszerkezettel, mintha laptop lenne, csak -értelem szerűen- akku nélkül, de azzal se jönnék ki olcsóbban. Egy rendesnek tűnő lapos meg 280k-nél kezdődik és AMD szíve van... Ugyanez Intellel 330...

Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás, mert amíg nincs semmi konkrétum, addig nem kéne ilyen nagy beruházást eszközölni, a gépnek viszont mindenképp mennie kéne...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#62062) vJokka válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lenovo Y580 (Core i5-3210M 2,5Ghz + 8 Giga ram + GTX660M) Aslain's modot használok és hasonlóan fut nekem is mint SHiZUOKA-nak a következő beállításokkal: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#62063) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#62061) üzenetére


scyllarus
veterán

All-in-One nem opció? Azok között is van erősebb, és lényegesen olcsóbbak a notiknál.
Hordozhatóságban erősen közelít hozzá, főleg, ha veszel billentyűzetet + egeret mindkét helyre, és azt nem kell cipelni (Azok nem olyan drágák)
Pl.:[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62064) jr1994 válasza TESCO-Zsömle (#62061) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem Asus laptopom van i3, 6 giga ram de csak egy vacak intel HD3000 ami elég tré de low grafikán 30-35 fps-sel eldöcög. Jacktor mod pack van fent. Néha nálam is beesik 20-ra de csak ritkán, nekem megfelel. Így összeállhat a stronk szakasz, öcsém játszik az asztali gépen, én meg a laposon.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62065) TESCO-Zsömle válasza scyllarus (#62063) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem ingázó gép. Angliába megyek, ha minden jól megy, és oda a nagy gépet nem tudom magammal vinni, ugyanakkor itthon se hagyhatom, mert mire visszajövök "megromlik". Ugyanakkor amíg odakint nem stabilizálódnak a dolgok, addig ott se vehetek asztalit, mert ha bukik a buli, vagy költözni kell, akkor az is csak nyűg. Szóval vagy noti, vagy valami nagyon elvetemült barkács ITX lesz a megoldás, csak mint mondtam már, amíg nem stabilizálódik a helyzet, addig nagy költségekbe se kéne vernem magam, egy bitang ITX meg elég drága muri.

Arról nem beszélve, hogy nem hasraütésre raktam össze ezt a gépet. Terv szerint akkor cseréltem volna, mikor már DDR4-es vasakat lehet venni.

All-in-One-okkal meg az a baj, hogy amit linkeltél, ott egy középkategóriás VGA (GTX x60) ott kezdődik, hogy 360k és ott végződik, hogy 700k. Azért laposokkal egy 760M-et ennél jóval olcsóbban meg lehet úszni.

Plusz, ha bevállalnám, hogy AMD proci, akkor 280k-ért már R9 M290X is jöhetne, csak az a fránya Richland APU... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#62066) ng0ofy válasza TESCO-Zsömle (#62065) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

ASUS rog tudni fogja azt, ami neked kell, a hűtése is kielégítő, az ara pedig annyi-amennyi, nem vészes, ha hosszú tavon gondolkodsz

(#62067) rlazol válasza dfsz34 (#62059) üzenetére


rlazol
addikt

nekem az adataimnál látható gép még csak nem is erőlködik, 1920*1200-on max grafika és 40-50 fps. Úgy a másik monitorom szokott menni a tunerből a TV (vb-meccsek, levett hanggal) . XVM mod van csak fenn meg a térkép. Internet sebessége nem befolyásolhatja?

mi az a lövésirány jelző? nem találom a felszerelések közt. Mod?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62068) #43783936 válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


#43783936
törölt tag

Már ötödik napja csinálom egy Lenovo T500 ( 4 giga ram P8600 proci ATI 3650 grafika) eladás előtti strapatesztjét WoT-tal, az alábbi eredménnyel:
Minimum grafika max látótávval 1280x800-on 45-65 fps
Közepes grafika max látótávval 1280x800-on 35-50 fps
Minimum grafika max látótávval 1600x1200?- on 20-55 fps

(#62069) egyedülülő válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


egyedülülő
őstag

A z adatlapomon van a laposom. Azon bármit bárhogy állítok maxon fut.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#62070) Kalos7


Kalos7
tag

Nekem Intel Core i7 2600 8GB ram és egy 7870-es Asus Radeon van. :)
24 colos monitoron Full HD-ban játszok legmagasabb beállítások mellett amit csak belehet állítani és jó sok mod van telepítve.
45-65 között mozog az Fps szám és sose tapasztaltam Patsch utáni Fps csökkenést. ;]
I7 40k RAM 14k VGA 42k volt mindegyik használtan.

rlazol
Damage Indikátornak hívják.

[ Szerkesztve ]

(#62072) rlazol válasza #40993792 (#62071) üzenetére


rlazol
addikt

jesszusom, de láma vagyok, h erre magamtól nem gyüttem rá.... :Y
köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62073) rlazol


rlazol
addikt

ha a párducom a motor és a löveg is sérült mit javítsak meg? elvileg a pontosság fontosabb lenne, de, főleg a végén, a sebesség is döntő lehet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62074) Bad Pritt válasza rlazol (#62073) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol. Rohadt sok mindentől függ, pálya, idő, meccs alakulása, ellenfelek helyzete, csapattársak helyzete, játékstílus, stb. Egyénileg kell eldönteni, hogy adott helyzetben melyik célravezetőbb. Például városi pályán tier 7-es csatában lehet menni rendesen a Párduccal, ott a motort célszerű, mert úgyis közelharc szokott városban kialakulni, de mondjuk Murovanka varázserdő mellé beállsz kempelni, akkor úgyse mész sehova, cserébe messzire fogsz lövöldözni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62075) #43783936 válasza rlazol (#62073) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mindig az ágyú az első nálam.
Az a mókás, amikor motor után a parancsnokot és a sofőrt is kiszedik, miután elhasználtad az eü és a javító csomagot.
Még a T95 is beelőzi. :DDD

(#62076) csapee


csapee
senior tag

Ez a véglény Prohorovkán végig az A6-ban kempelt, úgy hogy az E5-ünk már K8-ban járt. :W

Csapee

(#62077) bajszatlan válasza csapee (#62076) üzenetére


bajszatlan
tag

Sziasztok!

Két napja kezdtem el nézegetni a WOT világát, egyenlőre tetszik a játék, de arany nélkül nehéz boldogulni.
Láttam az interneten keringenek arany kódok, ha esetleg valaki tudna egyet azt megköszönném.
Továbbá szeretnék tippeket, tanácsokat kérni mire figyeljek oda, mit érdemes fejleszteni, az amcsi T-vonalon indultam el a játékban.

Üdv: József

(#62078) fradi81 válasza bajszatlan (#62077) üzenetére


fradi81
veterán

hello

olvass utána a játéknak mert lehet boldogulni arany nélkül, így is van elég goldnoob :)

moto g72, Ninebot d28e

(#62079) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Komolyan nem vágom ezeket a csíkokat... Most 810 az átlagsebzésem T-34-gyel, és azt írja, hogy 34%, Ne vicceljünk, már, hogy a játékosok 2/3 része ennél többet sebez átlagban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62080) #43783936 válasza bajszatlan (#62077) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kezdésnek töröld a játékot.
Regisztrálj az Ailenware arena oldalán.
Igényelj egy invite kódot.
Az invite kóddal a wargaming oldalán csinálj egy player regisztrációt, és telepítsd a játékot.
Az invite kód 1000 aranyából vegyél egy churchill 3 prémtankot, ami most féláron 750 arany.
Add meg a telefonszámod a játéknak és változztass jelszót, erre is kapsz 200 vagy 300 aranyat.
Ez után a macera után lesz egy jó kredittermelő prémtankod, és minimum 450 aranyad, ami később még jól jöhet, illetve 7 nap prémfiókod.
Indulhat a játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#62081) jr1994 válasza Bad Pritt (#62079) üzenetére


jr1994
addikt

Tényleg kell neki úgy 50 csata hogy elérj legalább egy csillagot, nekem is kellett T29-hez. Öröm és bódottá, ma beadta. Ahogy egyre többet mész úgy növekszik az a százalék, senki sem kap csillagot 3 csata után. Hülyén néz ki de addig ilyen kicsi értékeket ír ki. Nekem viszont pár napig megállt 63,08%-nél pedig mentem eleget vele, ma meg beadta. Lehet mégsem frissül minden csata után? :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62082) Bad Pritt válasza #43783936 (#62080) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy játsszon csomót a T-62 Sporttal, és váltsa át free-be az xp-t, amit összeszed vele. 1400 aranyból 35K free sajtolható ki. Nehéz kérdés, az xp lassabban jön, mint a pénz, de a Churchill sem lenne rossz választás.

(#62081) jr1994: Kula akkor, szokásos WG minőség, inkább kikapcsolom, csak kíváncsi lettem volna, pontosan milyen is. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62083) #43783936 válasza Bad Pritt (#62082) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha átváltja az xp-t, akkor árugorhat egy csomó alacsony szintű vasat, de a fejlődése rovására menne.

(#62084) Bad Pritt válasza #43783936 (#62083) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem azt írtam, hogy használja el egyből, de összességében szerintem ennyi free xp már bőven megéri. Amúgyis kis szinten 1-2 meccs alatt ki lehet fullozni egy járgányt, plusz még 2-3 meccs a kövi, De legrosszabb esetben is egy tucat meccs alatt már 3-as szinten van egy átlagos játékos, főleg prémmel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62085) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Csak most nézem, hogy a T-34-ből kihúzni a SU-85-öt majdnem annyi, mint a két hatos medet, ezt lehet kicsit elszámolták és azóta is így maradt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62086) Bingisz válasza Bad Pritt (#62085) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha egyik fajta ágról mész át másikra, akkor mindig több xp kell a fejlesztéshez.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62087) Bad Pritt válasza Bingisz (#62086) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint a med-td váltás miatt ennyi? Seems legit. Végülis nem baj, mert poén ez a T-34 még mindig. :D
Kipróbáltam a Pz. IV H-t troll ágyúval de szinte rögtön raktam is vissza a hétfelest, elképesztően megbízhatatlan. Oké, hogy oneshotolja a T49-et meg más szmötyiket, de ha berakja 7-es csatába, max ingyen fragnek jó, T29 seggébe lőtt 150-et és aztán töltött 7 másodpercig. Nem éri meg szerintem, a 75 millis egy kiváló mindenessé teszi a Pz IV-et, mondjuk a III/IV szerintem sokkal jobb nála jelenleg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62088) emre válasza sith7 (#62022) üzenetére


emre
veterán

Most jutott eszembe, de hát nem nagyon használok prémium tankokat, pedig azért van 1-2 a garázsomban.
Szóval én most a T25-be tettem a PTA legénységét fejlesztés céljából, mondjuk egy rádiós még kell melléjük.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62089) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az egyik legidegesítőbb dolog számomra ebben a játékban a foglalás. Komolyan, a sok baromság, használhatatlan történelmi csata meg stronghold mód helyett kihozhatnának egy olyan játékmódot, amiben nincsenek bázisok, cserébe mondjuk rövidebbek a meccsek.
Most is T-34-gyel megyek a top gunért, van még két arty meg egy Hetzer és foglalnak tőlünk ketten (Redshire encounter). És nincs időm gondolkodni, taktikázni, csapdát állítani, mert az óra ellen megyek, kockáztatni kell és nem jött be, kicsapott az arty. Ráadásul SU-85-tel foglal a forma, ami simán megy 50-et, szánalom komolyan...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62090) bigobert


bigobert
tag

(#62091) csaba17 válasza bigobert (#62090) üzenetére


csaba17
senior tag

lehet alap kérdés de ezeket a csíkokat hogyan is lehet megszerezni?
régóta játszok a wottal de nem tudom...

(#62093) csaba17 válasza #40993792 (#62092) üzenetére


csaba17
senior tag

mint pl a tankász? szal ha 7 csatából 7x első osztály akkor lehet kapok?
persze ez csak egy példa.

(#62094) Bad Pritt válasza csaba17 (#62093) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez sebzésre megy, minél többet kell sebezni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62095) csaba17 válasza Bad Pritt (#62094) üzenetére


csaba17
senior tag

jaaa, okés, köszi :)
mindig tanul az ember :)

(#62096) Bad Pritt válasza csaba17 (#62095) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez új dolog, nekem is új, de tudod követni, hogy állsz a különböző tankokkal, a kitüntetések között "Kiválóság jele" néven fut a dolog.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62097) Scheff


Scheff
tag

Ha valaki gondolkozik a Tigris (H) megvásárlásán az event ideje alatt.

Link: http://youtu.be/WPRwFZyEu1E

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#62098) Szepi1979 válasza TESCO-Zsömle (#62053) üzenetére


Szepi1979
senior tag

i7-2760qm, 8 gb RAM, gtx680m. FullHD, többnyire minden magasra állítva 70-30 fps, átlag 50 fraps-al mérve.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#62099) Jolet válasza Bad Pritt (#62096) üzenetére


Jolet
őstag

a neten vagy a játékban tudom megnézni?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.