Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

LOL, ezek már egymásnak mennek. :)

darál0w: Megyén gondolom nincsenek olyan jó színészi képességek, mint itt. :)

Mi ez a sok hisztizés, reklamálás, meg szabálytalanság?

Ez beszarás...

LOL, inkább lehozza... :D

Ez a bíró picit túl sok sárgát ad.

Ivanovi . :D

darál0w: Helyes. :)

[ Szerkesztve ]

(#6602) darál0w válasza WonderCSabo (#6601) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hogyne lenne....de azok rendszerint nem járnak jol, mert 1x elesnek kamubol...a következő támadásnál meg már csak azért is beletapos a védő én meg azért se fujom le ;] :DDD

mennyi lap van itt...

(#6600) mephi666 egyre :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6603) mephi666 válasza WonderCSabo (#6601) üzenetére


mephi666
nagyúr

ne aggódj a sárgák miatt... egy idő után a pirosak fognak jönni ;] ;] ;] (ja, lapok... "say no to racism")

#6604: úgy tudom, nem... a szlovák kapus-rugdosó olaszok kaphattak volna inkább... de ők most minimum 4évre el lettek tiltva a vb-től :DD hö-hö...

egyébként arról a helyzetről semmit nem láttam így utólag... szerintem a sportszerűtlenség tetőfoka volt az a jelenet... miért nincs visszhangja? :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6604) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Villa kapott végül eltiltást?

mephi666: Ugye a lapokra gondolsz? :DD

[ Szerkesztve ]

(#6605) darál0w válasza mephi666 (#6603) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tipp : pepe kapja az elsőt. ;]

Félidő

Brazília - Portugália 0:0

Észak-korea - Elefántcsontpart 0:2

#6604) WonderCSabo nemkapott...de volt is a topikban már...és írtam is rá, h az egyik szemem sír, a másik nevet :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6606) RootRulez


RootRulez
félisten

Egyébként mennyivel kéne nyernie Elefántcsontpartnak Kórea ellen, hogy továbbjusson egy esetleges 1 gólos brazil győzelem esetén?

(csak eljátszottam a gondolattal...)

mod:
Uhh, kéne rugniuk nekik is vagy hetet. :s

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#6607) darál0w válasza RootRulez (#6606) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

többet kell rugniuk, mint a portugáloknak...tehát 8:0....

azaz számoljunk... +7be volt portugália és -2be az elefántok...tehát most 0ba vannak...ha 1et kapnak a portugálok, akkor még kell rugniuk 7 golt :D tehát 9:0ra kell nyerniük ha kikap 1:0ra portugália...:D

6608) mephi666 remélem már nem lesz tul sok gol az elefánt meccsen...márcsak a mixem és persze korea miatt is :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6608) mephi666 válasza RootRulez (#6606) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb 8-at? :) a portugáloktól csak 1-et kaptak az első félidőben.... a másodikban 6-ot... ha belehúznak az elefántok, meg is lehet akár... mókás lenne szerintem... egyedül a koreaiakat sajnálnám, mert ilyen verést senki nem érdemel... (braziloktól 3, portugáloktól 7, elefántoktól meg 8 kicsit durva lenne)

ui: egyébként az egész észak-koreai mizéria csak nekem "magas"? mindenki temeti már szerencsétleneket, hogy a nagyvezér elküldi őket sóbányába meg a túlvilágra azért, mert szégyent hoztak az országra... kérdem én: szégyen a világranglistán kb 105. helyezettnek, hogy elporolja egy elit csapat? csupán a hazaszeretet és a küzdeni akarás nem mindig elég a győzelemhez... az is nagy dolog, hogy ott vannak és képviselik az országot... mi, magyarok, kb az 50. hely környékén vagyunk folyamatosan és az első 32 közé sem vagyunk képesek bejutni... :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6609) darál0w válasza mephi666 (#6608) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

max egy kis leszídást fognak kapni a 7es miatt sztm...az azért sok...még egy ilyen csapattol is...de az is leeht, h ünnepelni fogják őket a brazil meccs miatt...mmajd lesz a híadoban, ha vmi gáz van :DDD

na indul a 2. felvonás...

hajrá Brazília és ne kapjatok több golt korea! :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6610) RootRulez


RootRulez
félisten

Akkor hajrá Elefántcsontpart!! ;]

═════════════════════════════════════════

(#6611) mephi666 válasza darál0w (#6609) üzenetére


mephi666
nagyúr

de komolyan, szerintem az összes "rémcikk" csak ilyen szenzációhajhász baromság... vb-n szerepelni elég nagy dicsőség... brazília ellen nagyon szépen helytálltak, a portugálok ellen pedig épp balszerencsések voltak... (érdemes megnézni a meccs statisztikáját... a lövések nagy része bement, máshol nem volt ilyen jó arány) kemény csoportba is kerültek... szerintem az, hogy a brazilok ellen milyen szépen játszottak, többet ért, mint amit az olaszok/franciák mutattak... inkább büszkék lehetnének magukra, minthogy égjenek... esküszöm, "szívesen" nézném, ahogy a vb-n elporolnak minket mondjuk az argentínok, mert akkor legalább már eljutnánk odáig, hogy kint vagyunk... (mellesleg mi is adtunk pár évtizede 10gólos zakót másnak)

#6612: majd előjön a színész-énje is, ne aggódj ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6612) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez a Ronaldo a viszont egész fair játszik mostanság.

Meglátjuk. Előző meccen is állandóan passzolt, pedig gólt akart rúgni, nem önzőzött mint szokott.

[ Szerkesztve ]

(#6613) darál0w válasza mephi666 (#6611) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így van...:)

az a mi 10 golunk meg rekord...:)

#6612) WonderCSabo messze még a vége...2x tuti eljátsza még a nagyhalált...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6614) darál0w


darál0w
Jómunkásember

mekkora portugál helyzet...nem kéne...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6615) mephi666


mephi666
nagyúr

vázzzeee... mekkora helyzet... jó, hogy kimaradt... huhh, a vérnyomásom...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6616) CptMisi


CptMisi
őstag

Szépen megtaposta a kapust :F

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6617) WonderCSabo válasza mephi666 (#6615) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó volt! Ronaldo szépen elvitte, Lúcio viszont megfogta.

CptMisi: Sztem egyáltalán nem volt szándékos. Egyébként ha jól láttam a lábaival a földre taposott.

Lehozza Pepét is. :D

[ Szerkesztve ]

(#6618) CptMisi válasza WonderCSabo (#6617) üzenetére


CptMisi
őstag

nem valószínű, pont a hátára érkezett, nem tudott mit csinálni, csak mondom, hogy az kemény lehet stoplissal :DDD :Y

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6619) darál0w válasza CptMisi (#6618) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

stoplissal...még ha csak az lenne, de ezek éles stoplik :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6620) mephi666 válasza darál0w (#6619) üzenetére


mephi666
nagyúr

"élessel" nyestem már én is meg valakinek a bokáját régen... csak éles csukám volt és edzésen egyik srác arcoskodott nagyon... mindenkinek odacsúszott... velem is próbálkozott, amikor nálam volt a labda... adtam volna át, ő meg már csúszott is... emeltem is a lábam, ahogy jött az övé, persze ő is emelte a sajátját és rendesen végighúzta a stoplikon... nem köszönte meg... de edzésen minek így keménykedni? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6621) darál0w válasza mephi666 (#6620) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem már itt megyén nem igen volt haszna az élesnek, mert a páylák olyan minőségűek néhol, h még a sima stopli is kényelmetlen...

kiskoromban meg nem is engedték, pedig azokon a páylákon lehetett volna...:)

amugy hernyotalpasban tolom sokszor...ha csak nagy a sár akkor veszek stoplist...persze meccsvezetésről beszélek most.. :)

edzéseken meg aki ilyen kemény jol meg kell taposni párszor...aztán leáll...ha nem, akkor jöhet az öltözőben a "beszélgetés".. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6622) RootRulez


RootRulez
félisten

X re tettem ezt a mecset iwien, eddig jó lálok. :K a másik meccs is stimmel. P

═════════════════════════════════════════

(#6623) mephi666 válasza darál0w (#6621) üzenetére


mephi666
nagyúr

lesérült a bokás-incidens után a srác 1-2 hétre... tegyük hozzá: 1700fős faluban laktam, a srác meg egy hasonló szomszéd faluban és onnan jártak át focizni, mert nem volt normális pályájuk... (engem is hívtak az ifi-be többször, de a suli miatt nem mentem... ha tehettem, kijártam edzésre meg focizni, de komolyabb szinten nem űztem a játékot...)
sérülés után, amikor már játszott a gyerek, ültem a pálya mellett, ricáztam és ő végezte tőlem kb 4méterre a bedobást... nekiállt keménykedni, hogy: "meg ne lássalak itt a félidőben, stb" :) mókás volt, mert csak én voltam már "hazai pályán"... persze, hogy maradtam, mert végignéztem az ifi-meccset is, a főszám meg a felnőtt volt... szembetalálkoztam vele félidőben is, néztem rá, hogy akkor jöjjön, ha akar... de nem jött nekem :) inkább elfordult...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6624) darál0w válasza RootRulez (#6622) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

iwiwen brazilokat huztam...mixen is....

elefántokat iwiwen, a meccset meg 2-3 golra...

szal a másik az jo, de a braziloknak kellene egy gol....

6623) mephi666 erre nem is tudok mit mondani :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6625) pohár


pohár
félisten

beszarok, pont az ellenkezője látszik jönni amit tettem :D (brazil meccs 4,5 több sárga, elefántok 2,5 több gól, na én fordítva tettem: brazil meccs 2,5 gól, elefántok 4,5 lap)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6626) CptMisi


CptMisi
őstag

Nyerhetnének a brazilok :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6627) SZ4B válasza darál0w (#6624) üzenetére


SZ4B
tag

portugálokra merészeltem tenni elefántcsonk mellett, de nem megy zselésroaldóéknak sem :)

szigNÓ

(#6628) RootRulez válasza CptMisi (#6626) üzenetére


RootRulez
félisten

Áhh, jó ez így!! :DDD

═════════════════════════════════════════

(#6629) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Nem számítottam gólzáporra, de most már lehetne valami. :U

(#6630) Integra


Integra
titán

szörnyen pocsék egy meccs:(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6631) darál0w válasza CptMisi (#6626) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen....másikon meg meg is van a 2-3 gol, de még 5 perc hosszabbítás...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6632) blazsey2 válasza Integra (#6630) üzenetére


blazsey2
senior tag

Valami komolyabbra számítottam én is :(

PSN ID:blazseydr

(#6633) dudika10


dudika10
veterán

"Ronaldo felnéz az órára... bár ott saját magát látja, inkább ezért nézett fel." :C

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6634) CptMisi válasza dudika10 (#6633) üzenetére


CptMisi
őstag

nála ez a valószínűbb :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6635) WonderCSabo válasza Integra (#6630) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Volt ennél rosszabb is a VBn.

(#6636) Integra válasza dudika10 (#6633) üzenetére


Integra
titán

ja, gondolkodott, hogy most köpjön egy jó nagy turhásat vagy sem, hogy fog az kinézni a képernyőn.. még meg is gondolta magát.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6637) CptMisi


CptMisi
őstag

"agyon rúgjon valakit véletlenül" :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6638) RootRulez


RootRulez
félisten

heheej!! X f@sza!

═════════════════════════════════════════

(#6639) Eastman


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6640) Integra válasza WonderCSabo (#6635) üzenetére


Integra
titán

két ilyen csapattól amelyekben a játékosok dekázva jönnek ki az anyjukból ekkora döbbenetes hibás passzolások, mellé lövések..
ez egy nulla volt. ok, szartak az egészbe, de ez akkor is gyalázatos volt:(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6641) Boxer001


Boxer001
veterán

Nah, meccs helyett jó kis szívásos meló...erre mire jövök haza, 0:0...mi volt ez? Még jó, hogy nem láttam. Szánalmasak voltak mi?
Másik meg sima papírforma az elefántoknak.
Este hajrá Csíle. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6642) darál0w


darál0w
Jómunkásember

kecseg brazilok...nem kellett nekik a győzelem...buktam is :(

#6641) Boxer001 nokedli volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6643) Tomics válasza CptMisi (#6637) üzenetére


Tomics
addikt

mér jön haza? ő az egyik legjobb kommentátor...
egri viktor remélem hazajön meg gundel is...

PH! addikt since 2004

(#6644) WonderCSabo válasza darál0w (#6642) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is buktam, valóban azért többet vártunk mindkét oldalról.

(#6645) darál0w válasza WonderCSabo (#6644) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

játék sem volt igazán...minta megint 1. fordulo lett volna...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6646) CptMisi válasza Tomics (#6643) üzenetére


CptMisi
őstag

hazajön? Inkább azok jönnének haza :U 2 somos jól nyomja :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6647) Tomics válasza CptMisi (#6646) üzenetére


Tomics
addikt

ja, most mondták a meccs után...kíváncsi vagyok ki lesz helyette/helyettük

PH! addikt since 2004

(#6648) Bibby válasza Tomics (#6647) üzenetére


Bibby
addikt

Senki. Mostantól már jóval kevesebb meccs lesz, felesleges 5 kommentátornak kint lennie.

Ελευθερια η θανατος

(#6649) SZ4B válasza Tomics (#6647) üzenetére


SZ4B
tag

recepció van az emtévénél is :DDD
túl magas lett az egy meccsre jutó magyar kommentátorok száma dél afrikában és attól tartottak, hogy demográfiai válságot okozhat

szigNÓ

(#6650) Integra


Integra
titán

na go ki a parkba, sör, haverok, megint nem alvás, holnap rohadtul nyomottan kelés.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.