Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) 1hijjanhusz válasza darál0w (#7600) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Aztán "mard el" a linket! :DDD

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7602) RootRulez válasza 1hijjanhusz (#7579) üzenetére


RootRulez
félisten

Vagy 40 + a mai + tegnapi nyereményem, az elején a csoport meccsek alatt piszkosul lementem. Utána vagy 20 pontról kellett feljönnöm. :W Ja meg már fogadtam a többi meccsre is ami lesz...

"
Felhasználható pontjaid: 44,8
Játékban lévő pontjaid: 127,8
Futó fogadások száma: 4 db
"

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#7603) 1hijjanhusz válasza RootRulez (#7602) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

4 éve én nullánál kötöttem ki. :C

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7604) Bencus88


Bencus88
nagyúr

nekem most kb 600 körül lesznek a pontjaim :C

(#7605) qdak válasza darál0w (#7600) üzenetére


qdak
addikt

sajna nicns mit 1nlőre :S
nem találtma videot

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7606) darál0w válasza qdak (#7605) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csípdmeg, keresdmeg :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7607) rocket válasza darál0w (#7595) üzenetére


rocket
nagyúr

Amig nincs ujra jatekban a labda visszavonhatta volna az itletet, az meg hogy a karrierjenek vege egy dolog, nem biztos ezzel rosszabul jart volna, mint irtam hos lehetett volna, ami akar zsiros reklam szerzodeseket is hozhatott volna neki :)
Alapbol azt gondolna a naiv focirajongo, hogy igyis vege a karrierjenek, de sajnos ezen a VB-n is voltak birok akikrol tobb perces monologban kellett beszalmolni, hogy kik is ok valojaban, es milyen "jol" vezetett meccseik voltak mar, megis csinalhatjak tovabb a dolgukat.

Egyszeruen nevetseges az egesz, raadasul tisztabb legyen a kep, hogy ez nem valoszinu szerencsetlen veletlenek tortenese, ez volt argentina 3. szabalytalan 1-0-as vezetest szerzo golja ezen a VB-n a 4 meccs alatt.

Remelem nem fogjak megnyerni a VB-t (semleges nezokent mondom), a biroi torteneseken kivul, a Maradona hype is unalmas mar argetina kapcsan, szerintem nem is o az edzo, csak egy kirakati babu, nagyon sokszor van, hogy oda megy az asszisztenseihez, es mintha azok magyaraznak neki mit is kene csinalnia a csapatnak, neha persze bedob par mutogatas a kameranak mintha o lenne a karmester, de buzlik az egesz :)

Azert kivancsi lennek akik arra fogadtak penzben, hogy mexiko szerzi az elso golt mit gondolnak most, vagy hogy X lesz az angol-nemet, mert ugye az penzuket nem adja vissza senki, megha 100%-osan bizonyithato is, hogy az eredmenyt befolyasolo itelet szulett.
Ezek az emberek us atverve erzhetik magukat, mint a foci mint sport rajongoi, es az orszag szurkoloi akiket sujtottak eppen.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7608) pohár válasza 1hijjanhusz (#7601) üzenetére


pohár
félisten

ez dehülye :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7609) qdak válasza darál0w (#7606) üzenetére


qdak
addikt

meguntam Frigóó szar kamu videók vanank fen csak :S
talán majd később

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7610) 1hijjanhusz válasza Bencus88 (#7604) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Az nem semmi:Y :C

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7611) darál0w válasza rocket (#7607) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen. szabály szerint.

de hogy nézett volna ki...már elindult(ak) középre, h kezdjenek és akkor jött a visszajátszás...nincs olyan játékvezető, aki ez után már visszavonná...

ő is fogja csinálni a dolgát tovább, hacsak vissza nem vonul...lesz némi "eltiltás"...de annyi...

igen...de nem csak argentína szerzi a kamugolokat(brazília,németország...)...és nem 1 csapatnak nem adtak már meg szabályos golt(amerika, anglia...)...szoval itt ha vmi van, akkor mindenbe benne van.

akartam is mondani...volt is lassításban...már azt se tudom ki vezette azt a brazil meccset....sőt már azt se tudom a golt ki rugta ( :DDD )és most nem is nézek utána...de ott a kezezéses gol után a játékvezető és a golszerző még meg is beszélte, h az biza kéz volt...

Maradonárol nem mondok semmit...inkább mégis :D...játszani azt tud, de esze sztm nincs hozzá...ha volt is, azt elszívta...:D

az utolso bekezdésre meg csak annyit, h akár mire teszi az ember a pénzét, attol függetlenül, h bunda vagy nem, bármilyen eredmény születhet...nem sejti az ember, h bunda és felteszi a pénzét a megbundázott csapatra és nyer. és fogalma nincs arrol, h bunda...biztosra sosem leeht menni...ha bunda, ha nem :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7612) rocket válasza rocket (#7607) üzenetére


rocket
nagyúr

Kicsit elkapkodtam a szerkesztest

"Azert kivancsi lennek akik arra fogadtak penzben, hogy mexiko szerzi az elso golt mit gondolnak most, vagy hogy X lesz az angol-nemet a felidoben, mert ugye az penzuket nem adja vissza senki, megha 100%-osan bizonyithato is, hogy rossz itelet szuletett.
Ezek az emberek atverve erezhetik magukat, az erintett orszag szurkoloi akiket a rossz itelettel sujtottak, es a sportot szereto semleges nezok is."

Javitva :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7613) Bencus88 válasza 1hijjanhusz (#7610) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jaja cél az első hely ;) Na jó első 10:D

Ha pontosan számoltam 610 lesz holnapra

[ Szerkesztve ]

(#7614) 1hijjanhusz


1hijjanhusz
senior tag

Majd szépen tippelj helyettünk is. :) Nehogy már csak Neked legyen vb labdád :DDD

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7615) darál0w válasza qdak (#7609) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

várom...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7616) Bencus88 válasza 1hijjanhusz (#7614) üzenetére


Bencus88
nagyúr

áá abból botrány lenne semmi sem jönne be.Amúgy én pontjaimat elbuktam már ez tesóm adatlapja:)

(#7617) rocket válasza darál0w (#7611) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez lehetett volna belole:

de ez lett:

:DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7618) Bencus88 válasza rocket (#7617) üzenetére


Bencus88
nagyúr

édesapám fejét is pont ehez a szupermen-hez vágtam be csak kicsit kidolgozottabban:)

(#7619) Tomics válasza rocket (#7617) üzenetére


Tomics
addikt

az asszisztensét kéne, ő a főbűnös.

az meg a fifa/közvetítés részéről volt óriási hiba, hogy a hatalmas kivetítőre berakta a leshelyzetet. ha nincs videóbíró, ne legyen már lehetősége a játékosoknak megnézni a vitatott szituációt, mert úgysem lehet visszavonni a döntést.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#7620) rocket válasza darál0w (#7611) üzenetére


rocket
nagyúr

"az utolso bekezdésre meg csak annyit, h akár mire teszi az ember a pénzét, attol függetlenül, h bunda vagy nem, bármilyen eredmény születhet...nem sejti az ember, h bunda és felteszi a pénzét a megbundázott csapatra és nyer. és fogalma nincs arrol, h bunda...biztosra sosem leeht menni...ha bunda, ha nem"

Nem erre celoztam, hanem a rossz itelet miatt jogtalanul, csalassal vettek el annak az eselyet aki elso mexikoi gorla tett.
Azt nem mondom hogy ha jo itelet szuletik akkor biztosa mexiko szerzi az elso golt, de igy meg csalas, es atveres aldozataiva valltak ezek a fogadok is.

Jo tonkre tettek ezt a VB-t, eloszor a primitiv helyi kultura miatt a vuvuzelaval, most meg meg ott vannak szep szamban pluszban a meccset befolyasolo biroi hibak.

Ugy olyan, hogy mi lett volna ha nincs, de azert egyatalan nem biztos, hogy 2-2 utan a nemetek lonek 2 kontra golt, es az se, hogy nem mexiko szerez vezetest.

#7618: 1 perc alatt painttel csinaltam, csak a vicc kedveert, ha mar a FIFA lesz@rja a nezoket a donteseivel, akkor legalabb szorakozzunk egy kicsit :)

#7619: Tudom, hogy az aszisztens hibazott, de most eppen arrol volt szo, hogy ha a stadionbeli ismetles miatt megvaltoztatja az iteletet a biro akkor lehetett volna hos, igy meg az lett ami az also kepen lathato.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7621) darál0w válasza rocket (#7617) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

LOOL :DDD :DDD

(B)#7620) rocket(/B) ez benne van a játékban...emberek játszák, emberek szabályozzák, így van hibafaktor is...

ez a VB ilyen szempontbol nekem is meglepetés...hihetetlen sok a hiba...kapusok, játékosok és játékvezetőktől is...a vuvuzela meg hab a tortán(sztm ez minden hiba oka :DDD )

abban biztos vagyok, h az angol gol után 2:2 ugye...tuti lett volna hajtás...az eredményre nem mondok semmit...

a mexiko meccsre meg megint azt mondom, h a 2. gol( egy hiba miatt esett ugye...gondolom kicsit ideges volt a kölök...) nem esett volna olyan hirtelen,akkor huzosabb a meccs...de az eredmény sztm argentín győzelem lett volna...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7622) 1hijjanhusz válasza rocket (#7617) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Kivéve az argentinok szemében. ;] :DDD

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7623) Bencus88 válasza rocket (#7620) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jaja gondoltam :B Kreatív :R

(#7624) darál0w válasza Tomics (#7619) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a fő bűnös a főjátékvezető, mivel az ő szava a döntő...és láthatta is a lest, mert nem kicsi volt...

a kivetítő meg a szervezők, azaz az "afrikaiak" dolga...azt ők b@szták el, nem a fifa.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7625) vans?


vans?
őstag

Szánalmas és egyben szomorú volt ez a két meghatározó bírói ítélet, de jó meccsek voltak ma is szerintem. Kíváncsi leszek, lép-e valamit a FIFA...

hábm bábm

(#7626) darál0w válasza vans? (#7625) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha lép is sztm nem kötik az orrodra/orrunkra...max vmi kamusajtotájékoztato várhato...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7627) rocket válasza darál0w (#7621) üzenetére


rocket
nagyúr

Hibak vannak benne a jatekban, de amikor futoszalagon jonnek, akkor ott az mar kezd gyanus lenni, es nem centikrol volt szo ma se, a meg nem adott angol golnal legalabb fel meter, az argentin lesnel meg legalabb masfel meter volt.

Az is vicc igazabol, hogy az egyik esetben egy szabalyos golt nem adtak meg, a masik esetben meg egy szabalytalant adtak meg, ez is mutatja a jelenlegi rendszer primitivseget.

#7625: FIFA-bol jelenleg max, olyan lepest varnak el, hogy jelolik Rosettit es csapatat a VB donte vezetesere.

Partatlan nezo vagyok, es igy felboszitett ez az egesz, rossz belegondolni mit ereznek azok a szurkolok, akik erintettek.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7628) darál0w válasza rocket (#7627) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen, ezek már feltűnően nagy hibák...mondom...nem értem :(

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7629) qdak


qdak
addikt

na senkinek sincs még arrola hejzetröl videója ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7630) rocket válasza qdak (#7629) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem mertek megismetelni, nagyon durva lenne kiderulne bent volt.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7631) darál0w válasza qdak (#7629) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd csak szagot fogsz...:D

de küldjed is egyből! :D

#7630) rocket sztm közel lehetett, azért nem jött az ismétlés...még meccs után sem a miniösszefoglaloban...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7632) qdak válasza rocket (#7630) üzenetére


qdak
addikt

pff ez tök undorito má kár volt nézni komoylan :S

nem meguntam frigó ...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7633) rocket válasza darál0w (#7631) üzenetére


rocket
nagyúr

Lehet a FIFA a 2. felidore video birokat alkalmazott, akik a felveteleket nezik majd vissza, es csak akkor ismetlik meg tvben is ha szabalysnak minoseitik, ha nem volt az akkor nem ismetlik, igy nem lesz felhaborodas se, csak ha valaki kiszivarogatatja a felvetelt es felrakja a youtubera :DDD

Remelem lassan lehet majd fogadni biroi tevedesekre is, mai meccs utan sokan tennenek 2 meteres lesrol szerzett golra amit megad a biro, bar az oddsz lehet a mai argentin meccsen tortentek utan 1:1.01 lenne :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7634) vans? válasza darál0w (#7626) üzenetére


vans?
őstag

hát igen, ez a jellemző. szánalom.

hábm bábm

(#7635) darál0w válasza rocket (#7633) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lehet :D

vagy, ami szreintem reálisabb, az az, hogy a kivetítőn is ment volna megint az ismétlés, és ha vmi hiba lett volna(mert ők ezt akkor még nem tudhatják...mármint a szervezők), akkor megint ment volna a balhé...:)

na olyan fogadás tuti nem lesz, mert azt könnyű bundázni :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7636) rocket válasza darál0w (#7635) üzenetére


rocket
nagyúr

Az nem megoldas a problemara, hogy eltitkoljak az igazsagot.

Egy kep az index forumabol:

;]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7637) WRoli válasza rocket (#7636) üzenetére


WRoli
tag

EZ A KÉp nagyon nagy :K :DD :C

IQ

(#7638) Bencus88


Bencus88
nagyúr

nem tudjátok mikor lesznek fenn a friss tippmixek az oldalon?

(#7639) pohár válasza Bencus88 (#7638) üzenetére


pohár
félisten

már elvileg vannak, nézz rá

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7640) WRoli válasza pohár (#7639) üzenetére


WRoli
tag

fennt vanak :U nem??

IQ

(#7641) Bencus88 válasza pohár (#7639) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jeeee most lettek igen. :R na töltöm is a szelvényeket húhú

(#7642) WRoli válasza Bencus88 (#7641) üzenetére


WRoli
tag

Sok sikert hozzá..nem egyérrtelmö eredmények lesznek.. :U
Rakj óvatossan ;] :DDD

IQ

(#7643) 1hijjanhusz


1hijjanhusz
senior tag

Ti spanyol-portugálra mit tesztek?

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7644) rocket válasza 1hijjanhusz (#7643) üzenetére


rocket
nagyúr

3 meteres les gollal 1-0 a spanyoloknak :)

#7645: ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7645) Motion_Blur válasza 1hijjanhusz (#7643) üzenetére


Motion_Blur
félisten

céronaldó hisztinek mekkora szorzója van? 1,005? :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7646) WRoli


WRoli
tag

spanyol-portugál
1 - 1
lesz a 90.percig majd a 130perces hosszabításba a portugálok lönek 1-et.. :K
nem vok protugál fan..de így érzem...söt utálom cé Ronaldot :K :P

IQ

(#7647) rocket


rocket
nagyúr

Egy kep a helyzetrol amit nem ismeteltek meg:

Ebbol a kamerallasbol nem derul ki 100%-osan hogy gol-e, viszont necces, tehat lehet tenyleg nem veletlen nem volt ismetles.
A jatekos felugras utani test helyzetenek a szogebol a kapuhoz kepest szerintem biztosan nem volt bent teljes terjedelmevel.

#7648: Errol :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7648) RootRulez válasza qdak (#7629) üzenetére


RootRulez
félisten

Melyikről van itt nagyba szó?

═════════════════════════════════════════

(#7649) Bencus88 válasza WRoli (#7642) üzenetére


Bencus88
nagyúr

mostanában nagyon az vagyok:)De nyertem 10K-t ha érdekel megtekinthetitek mit teszek tippmix topikba most írom össze.

1hijjanhusz:Mindkét csapat lő gólt én ezt

[ Szerkesztve ]

(#7650) darál0w válasza rocket (#7636) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most ez ebben a szituban jobbnak tűnt...de biztos lesz lassítás :)

ez a kép meg kééész :DD:

(#7647) rocket

más kamerállás és nagyobb kép kellene. ebből semmi nem jön le nekem. azt tudtam eddig is h határon volt...:)

na majd holnap....joccakát.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.