Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) qdak válasza rocket (#7647) üzenetére


qdak
addikt

videot pls :$

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7652) WRoli válasza Bencus88 (#7649) üzenetére


WRoli
tag

gratula a nyereményért... de én érzek még meglepetést.. :K
Adnál 1 linket a tipp-mixx-es topikról?

IQ

(#7653) Bencus88 válasza WRoli (#7652) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszi!
ittvan
Milyen meglepit érzel?Szlovákia nyer? :C

(#7654) atesss válasza qdak (#7651) üzenetére


atesss
addikt

Ha sikerül megoldani a vágást, akkor én tudok felrakni, ráadásul HD-ban (DVB-T-ről felvett adás).
Mivel az összes meccset felveszem. :D
De amit eddig javasoltak itt: [link] az nem működik (valamilyen hibát ír ki, majd megnézem pontosan és visszaírok oda a topicjába).
De megpróbálom majd holnap a másik gépen XP-n is.

(#7655) 1hijjanhusz válasza Bencus88 (#7649) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Én portugálokra tettem. Brazil elleni meccs után bizakodok. :K

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7656) RootRulez válasza qdak (#7651) üzenetére


RootRulez
félisten

A www.fifa.com-on fent van minden meccs összefoglalója. :K
Az ARG-MEX pl itt van.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#7657) -Mike- válasza RootRulez (#7656) üzenetére


-Mike-
addikt

telesport.hu-n is minden meccs összefoglalója, külön a gólok és egyben meglehet tekinteni eddig minden lejátszott meccset.

(#7658) Bencus88 válasza 1hijjanhusz (#7655) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon két esélyes az a meccs.Nem merném külön külön megrakni.Ki tuja lesz egy rossz ítélet megint valamelyik csapat részére és össze dőlnek.Spanyolokba és Portugálokba is benne van a győzelem

(#7659) WRoli válasza Bencus88 (#7658) üzenetére


WRoli
tag

Háát szerintem a szlovákok eddig jutnak majd :K
Szép teljesítmény de szerintem olyan vereség lesz mint a német-angol :K

IQ

(#7660) Bencus88 válasza WRoli (#7659) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Inkább mint a Portugal Észak Korea ;]

(#7661) RootRulez


RootRulez
félisten

Én azért látok valamit kedves északi szomszédainkban. Meglepetést mindenképp, de az majd kiderül mekkorát... (de fogadni nem mernék rá. :U)

═════════════════════════════════════════

(#7662) WRoli válasza Bencus88 (#7660) üzenetére


WRoli
tag

jah az is igaz :K
Az micsoda alázás volt :Y

IQ

(#7663) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Podolskinak 31,5km/h-s 'sebességet mértek' az angolok elleni meccsen, 100 méteres síkfutás döntőjében szoktak ilyen tempót diktálni a sprinterek..

Nagyon gyorsak a németek, Müller is elképesztő sebességben érkezett meg, mielőtt beállította a végeredményt. Remélem megnyerik a VB-t :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7664) WRoli válasza Motion_Blur (#7663) üzenetére


WRoli
tag

Nagy esélyel indulnak a döntöbe való jutáshoz az biztos..szerintem a németek érmes csapat lesz!
Úgy mosták le a pályáról az Angolokat mint a szél :K .. :U

IQ

(#7665) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én meg elteszem magam holnapra
Jó éjszakát!

(#7666) WRoli válasza Bencus88 (#7665) üzenetére


WRoli
tag

Jah neked is jóéjt.. majd holnap :K

IQ

(#7667) RootRulez válasza WRoli (#7664) üzenetére


RootRulez
félisten

Addig még találkoznak az Argentinokkal és ha ott megfelelnek akkor a Spanyolokkal...

═════════════════════════════════════════

(#7668) Boxer001


Boxer001
veterán

Sajna nem láttam tegnap az argentín meccset, csak a gólokat, de biztos nem lehetett rossz.
Ma remélem a hollandok nem fogják hagyni a szlovákoknak, hogy érvényesüljenek, és küldenek nekik vagy 3-at, aztán húzzanak hazafelé.
Brazília is csak elkalapálja Csílét.

(#7669) Kicker


Kicker
senior tag

Az európa ligában ha jól emlékszem 4 asszisztenssel vezették a meccset, most nem értem, miért nem tudják ezt megtenni. 2 meccset döntően elbasztak ezzel.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#7670) qdak


qdak
addikt

köszi a lényeg benne volt :K

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7671) mephi666


mephi666
nagyúr

uff, ez a tegnapi nap enyhén felb@szta az agyam... nem is jöttem direkt a fórum közelébe, mert annak ban lett volna a vége ;] azóta aludtam rá egyet és "kicsit" lehiggadtam... hihetetlen, hogy egy nyolcaddöntőben ilyen bírói ítéletek születhetnek... mellesleg nem is olyan helyzetben, ahol már semmit nem számít... azért az angolok 2:0-s hátránynál pillanatok alatt felhozhatták volna (jogosan) 2:2-re, de emiatt a barom ítélet miatt továbbra is nyitott védelemmel kellett menniük és kapták a potyákat... beszélnek itt alázásról, de szerintem ez nem az volt, hanem kőkemény sz*patás... és játékvezetői oldalról... egy jónak ígérkező meccset elb@szott rendesen a játékvezető... :( (az csak hab a tortán, hogy számomra érthetetlen capello összeállítása: miért ilyen formában tette fel a védelmet? miért kellett carragher-t kihagyni? na, mindegy... remélem az argentínok elpicsázzák a németeket szépen)

a másik meccsen meg argentínoknak szurkoltam, de itt is hülye ítélet született: látszódott a bírón, hogy a döntő pillanatban bárhol szívesebben lett volna, mint a pályán...mondtam barátnőmnek, hogy akármit csinál, szívás lesz... ha nem adja meg a gólt: elismeri teljesen a videóbíró szükségességét... ha pedig megadja, akkor is, mert látta a visszajátszást és mégsem változtat a döntésén :) nem volt számára jó döntés... (ezt leszámítva is voltak hülye ítéletei, de őt még meg lehet szerintem érteni... nem úgy, mint lampard góljának meg nem adását :W )

#7672: értelek, de közrejátszott nagyban... azért ha 2:0-ról 2:2-re felállt volna a csapat, akkor a második félidő teljesen máshogy alakul... mellesleg tudom, mennyire visszaveti az ember morálját, ha szépít, de érvénytelenítik... gondolj bele a helyzetbe: ritkán van azért szerencsére ilyen, de örül az ember, hogy: "na, a hátrány ledolgozva, lehet szépen ésszel tovább játszani", aztán rossz bírói döntés miatt érvénytelen a gól, küzdjön tovább a paraszt :W lehet itt akárki az ember, nyomott hagy benne a dolog és visszavetheti könnyen a teljesítményét... főleg, ha utána a folyamatos nyomás miatt bejön 1-1 hülye védelmi hiba és lassan behozhatatlan szintre növekedik az ellenfél előnye... azért, ha nem a hátrányt kell ledolgozgatni az angoloknak, szerintem nincsenek ilyen védelmi hibák sem... döntően befolyásolta a meccs eredményét ez az ítélet... akárki, akármit mond...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7672) Boxer001 válasza mephi666 (#7671) üzenetére


Boxer001
veterán

Sajnos nem azért veszített Anglia, mert nem adták meg a gólt...majd legközelebb, ez a csapat nem való a 8-ba, ez van.

(#7673) AMD Power válasza Boxer001 (#7672) üzenetére


AMD Power
titán

Ez sajnos így van. Németek jóval értősebbek voltak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7674) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Index sport....

Üdv: Csabee.

(#7675) #40835072 válasza Csabee. (#7674) üzenetére


#40835072
törölt tag

"...amgliát...." :) ha lenne videóbíró ez mind nem történik meg... :U

(#7676) Integra válasza Csabee. (#7674) üzenetére


Integra
titán

naja, wembley azonnal beugrott mindenkinek itt...
így is állnak hozzá a legtöbben, visszakapták a gólt és most teljesen egyenlőek, jönet a következő angol-német derbi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7677) mephi666 válasza #40835072 (#7675) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt mondom: "megalázták" :W nem a németek alázták az angolokat, hanem a köcsög bíró az egész focit... :( kár mondogatni, de más lett volna a meccs azzal a góllal... mellesleg, mivel az angoloknak támadni kellett, a németek kontrázhattak, ami a védelmi hibák miatt jól sikerült nekik... érdemes megnézni, mondjuk a meccs statisztikáját: lövés/kapura tartó lövés/gól: 19/9/1 az angoloknál és 17/7/4 a németeknél... a bukást itt a következőre írnám: bírói hiba, védelmi hibák sorozata az angoloknál és a szerencse.... szerintem kiegyenlítettebb volt a játékkép és nem lehet itt alázásról beszélni... a portugália - észak-korea volt alázás... ez nem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7678) McKane


McKane
senior tag

a tegnapi argentin-mexikó meccs után, immáron tényleg nem tudom,kire fogadjak.. :))
Argentína,vagy Németország ? :DD

(#7679) CptMisi válasza McKane (#7678) üzenetére


CptMisi
őstag

nézd meg, hogy ki lesz a bíró ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7680) Csabee. válasza CptMisi (#7679) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez jó volt :DD

Szerintem döntetlen szagú a meccs.. ,de attól függ hogy Klose vagy Higuain milyen formába lesz... de ha Messi felveszi a gólcipőjét akkor a németeknek annyi!

Üdv: Csabee.

(#7681) AMD Power


AMD Power
titán

Szánalmas volt tegnap az Angol csapat. Remélem 2 év múlva az EB már egy másik csapat/összetétel lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7682) CptMisi válasza Csabee. (#7674) üzenetére


CptMisi
őstag

gondoltam megnézem újra a '66os gólt, de persze 3ból 1 mindjárt ilyen kis trükkös volt...egyébként meg gól volt....arról nem is beszélve, hogy Maradona gólját is megadták....Isten keze.... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7683) Bencus88


Bencus88
nagyúr

:)) 620 pont iwiwen :))

(#7684) 1hijjanhusz válasza Bencus88 (#7683) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

;] :P

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#7685) nike_ válasza pohár (#7379) üzenetére


nike_
addikt

megyek Olaszországba most nyáron, fényképezzek neked jó csajokat? ;]

egyébként meg Hajrá Argentína! :) tegnap szépen megverték Mexikót.

[ Szerkesztve ]

(#7686) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma hajrá Hollandok és Brazilok :R

(#7687) Integra válasza Bencus88 (#7686) üzenetére


Integra
titán

3:1-re tippelek mindkét csapatnak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7688) Integra


Integra
titán

egyik kolléganőm 3:1-et tippelt a szlovákoknak (szlovák származású, úgyhogy érthető). szegény.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7689) Bencus88 válasza Integra (#7687) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én mondjuk egy Holland 3-0-ra gondolok ésegy Brazil 4-1-es győzelemre :C

(#7690) nike_ válasza Integra (#7688) üzenetére


nike_
addikt

az azért túlzás szerintem is... :DDD

ma hajrá Hollandia & Brazília

(#7691) CptMisi válasza Integra (#7688) üzenetére


CptMisi
őstag

én nem tippeltem magyar győzelmet a hollandok ellen, pedig magyar vagyok :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7692) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hajrá Hollandia és.. Chile

;]

(#7693) McKane válasza Bencus88 (#7683) üzenetére


McKane
senior tag

ha már iwiw-nél tartunk,itt az enyim :DD :

[ Szerkesztve ]

(#7694) CptMisi


CptMisi
őstag

Paraguay - Japán? paraguayra kisebb a szorzó, de én nem érzem esélyesebbnek őket :U
Spanyolo.-Portugália portugálokra kétszer akkora a szorzó, szerintem annyira nem "esélytelenek" :U

McKane: te tudsz még fogadni? mert az USA ugyebár kiesett :U

nekem ennyi :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7695) #40835072


#40835072
törölt tag

Fifa 10 be él az Enke :Y

(#7696) McKane válasza CptMisi (#7694) üzenetére


McKane
senior tag

jaja,még tudok,és tudok uj csapatot is választani..

idézet a játékleírásból:
"
A választott ország meccsei az általános nyereményszorzón túl, bonusz pontokat is hozhatnak az alábbiak szerint:

◦a választott csapat nyer: 1,5-ös bonusz szorzó
◦a választott csapat döntetlent játszik: 1,2-es bonusz szorzó
Később, a választott csapat csak abban az esetben változtatható, ha kiesik a játékból és az adott kör lezárult, tehát nem játszik több meccset az VB alatt. Új ország választásakor indulópontot már nem kapsz. A játék 5 körből áll, melyek az alábbiak: "

(#7697) CptMisi válasza McKane (#7696) üzenetére


CptMisi
őstag

2006ban még asszem úgy volt, hogyha kiesett akkor game over :U így jobb :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7698) McKane válasza CptMisi (#7697) üzenetére


McKane
senior tag

nemtudom,akkor nem játszottam.. :K

mondjuk,most sem veszem komolyan a dolgokat :D

[ Szerkesztve ]

(#7699) sagesz93 válasza CptMisi (#7694) üzenetére


sagesz93
addikt

Kicsit feltornázom a pontok átlagát:

A tegnapi argentín győzelem sokat hozott :) a rendes iwiwemen 0 pont, nincs mit szépíteni :D
amúgy majd ha vége ennek a körnek, akinek kiesett a csapata elvileg tud újat választani.

(#7700) #40835072


#40835072
törölt tag

tegnap még 38 ezredik voltamma már 52 ezredik.... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.