Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Nos, hat közeledik.
Ide jöhet minden, ami 2010-es foci VB és alig várjuk már (ugye?) :U

Csoport meccsek helyszínei és időpontjai.

Hivatalos oldal.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) CséZé válasza tiv83us (#1) üzenetére


CséZé
őstag

ja.

egyébként a fórum nyelve magyar :P

(#3) tiv83us válasza CséZé (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

Happy now, motherfucker? ;] :P

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4) Fáraó


Fáraó
őstag

Azt hittem elmarad és áthelyezik máshová, mert késnek az építkezéssel és egyéb kiegészítő dolgokkal. :U

VIGYORRRGAZMUS.....

(#5) tiv83us válasza Fáraó (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem fog elmaradni. :N

Szoval ki a nyertes iden? Az en top 3 listam:
1.Argentin
2.Brazil
3.Olasz

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) Integra válasza tiv83us (#1) üzenetére


Integra
titán

jobbra fel:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) Salak válasza tiv83us (#5) üzenetére


Salak
tag

Szubjektíven:

1.Hollandia
2. Brazília
3. Spanyolország

Objektíven nézve valószínűleg a csoportban megint hengerelni fognak a hollandok, aztán egy rossz meccs az egyenes kieséses szakaszban és bye-bye :( De talán most összejön!

"Winners never quit and quitters never win."

(#8) CséZé


CséZé
őstag

na h on is legyek, szerintem az elődöntősök a következők lesznek:
-Hollandia (remélem megy is nyeri :) )
-Brazília
-Németo.
-Anglia

céronalkóék már a negyeddöntőben kiesnek :K

(#9) LOTR


LOTR
addikt

... az a probléma, hogy legkésőbb már egyből a csoportmeccsek után kiseik Portugália, Brazília és Spanyolország trióból legalább az egyik...

de legalább van esély portugál - holland döntőre :D

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#10) Vandit.


Vandit.
addikt

Spanyol. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11) tiv83us válasza LOTR (#9) üzenetére


tiv83us
veterán

Mondja ezt a legtobb ember... azert a brazilok ott lesznek a negy kozott, erre most a nyakamat ra. Nem is tudom mikor volt utoljara, mikor a csoport meccsek utan "kihullottak".
Valoszinuleg tobb evtizede lehetett hasonlo.
En nagyon szoritok egy Olasz-Brazil esetgel egy Argentin-Spanyol dontore.
Az angolok vilagesemenyen eddig lof@szt nem mutattak, mar sok-sok VB ota. Rooney ide vagy oda, szerintem ok lesznek azok, akik kikhullanak a 16 kozott. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) madstunt


madstunt
addikt

Ennyire bíztok a mediterrán és dél-amerikai futballban ? :D
szerintem a hollandokra figyelni kell majd
a németek szvsz tuti tovább jutnak a csoportból, az argentínok is de az első kieséses fordulóban vehetik is a repjegyet majd maradonáék :D

[ Szerkesztve ]

(#13) tiv83us válasza madstunt (#12) üzenetére


tiv83us
veterán

Az angoloknal ez mar tradicio, hogy nem nagyon jutnak altalaban el meg a negyeddontoig sem, a nemetek neha atcsusznak akar a dontoig is, de nem jellemzo. A portugaloknak szerintem nincs most egy igazi nagy csapatuk, a spanyolok eselyesek, az olaszok is, ahogy mindig. A franciak talan tulszenvedik magukat a csoporton, de lehet meg azt sem.
Szerintem iden a del-amerikaiak fognak dominalni. :)
Strictly personal opinion :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14) Integra


Integra
titán

hollandok
ha nem ők nyernek, akkor nekem már tök mindegy. :)
na jó, a franciák ne!:DDD meg az olaszok se.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) tiv83us válasza Integra (#14) üzenetére


tiv83us
veterán

A hollandok nem fognak nyerni szvsz. Ott van egy Van der Vaart meg egy Kuyt, de itt kifujt.
Azert nezzunk szet az Argentinok haza tajan:
Messi, Milito, Tevez, Higuain, Veron, Gutierrez. Tudom, a nevek nem minden, de azert ezek a sracok nem a megyei masodosztalyban toljak es kemenyen felmutattak valamit a csapataikban /Barca, Inter...stb/.
Meg ugye azert a Brazilok is mindig ott vannak, hiaba, hogy Ronaldinho meg a kezdo keretbe sem fer bele, azert lesz ott parade :)

A franciak sem, az tuti. Az olaszokert en sem rajongok, de el kell ismerni eselyesek. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) Bibby válasza tiv83us (#15) üzenetére


Bibby
addikt

Meg Sneijder meg Robben meg van Nistelrooy meg van Persie meg De Jong meg van der Sar meg Huntelaar... :U Ha te őket nem ismered vagy nem ismered el, akkor baj van.

Ελευθερια η θανατος

(#17) Integra válasza tiv83us (#15) üzenetére


Integra
titán

hát ez van, én nem vagyok divat drukker:) :P
sokkal több holland van ott, csak nem ismered őket, és ott van még a kapus is, akit ciki lenne bemutatni:))
a holland játékosok zseniálisak, nem maradnak el a braziloktól vagy az argentínoktól semmiben. az ő nagy bajuk, hogy kurva nagy egoista idióta szinte mindegyik és az utolsó eb-t és vb-t is ezért bukták. ha most végre egy csapattá összekovácsolódnak, akkor bizony igenis esélyesek rá, első háromra mindenképpen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) tiv83us válasza Bibby (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, igazad van es ismerem is oket. A gondolatmenetem talan ugy lenne helyes, hogy a hollandoknak volt mar ennel joval kemenyebb csapatuk is, meg is max a 4 kozott kihulottak.
/A Seedorf-fele team '94-ben/.
De ne legyen igazam, en szeretnem a legjobban, ha nem Del-Amerikai kupa lenne, hanem egy igazi VB, egy jo europai csapattal a dontoben.

Integra, b@szodj meg, en sem vagyok divat-drukker :)), csak realista es tetszik a a brazil-argentin csapat jateka, osszeallitasa. Egyedul az olaszoktol tudok okadni, ja meg a portugaloktol, cé szinmuvesszel az elen.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) Bibby válasza tiv83us (#18) üzenetére


Bibby
addikt

"egy jo europai csapattal a dontoben."

Az lesz a spanyol. :))

Egyébként emlékezzünk vissza hogy jutott be az argentin válogatott...nem volt egy sétagalopp, hiába a nagy nevek.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#20) tiv83us válasza Bibby (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

En is rajuk tippelek, vagy sajnos az olaszokra...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21) tiv83us


tiv83us
veterán

Tulajdonkeppen kulonosebben nincsen csapat-preferenciam, /mivel a magyarok mar 100 eve VB kozelben sem voltak...:U/, az argentinok meg a brazilok szimpik, de kulonosebben az sem erdekel, ha Del-Afrika nyer, csak NE(!!!) Portugalia nyerjen, ez minden vagyam. Inkabb akkor az olaszok...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22) Bibby válasza tiv83us (#21) üzenetére


Bibby
addikt

Én személy szerint Észak-Koreának sem örülnék például. :P

Ελευθερια η θανατος

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

pont tegnap gondoltam rá, hogy csak utánanézek a csoportoknak, hogy megvolt-e a kiírás, erre itt egy friss vb-s topik :)

ránézésre: (kb ez a papírforma, de meglepetések lehetnek még)
A csoport: franciák remélem kiesnek, mert nem bírom őket... mexico-uruguay továbbjutásnak örülnék... (egyébként dél afrika sem esélytelen rendezőként)

B csoport: argentína 99%-os továbbjutó... aztán mellé mondjuk nigéria... a görögök elég gyengék az eb-győzelmük óta...

C csoport: angolok 99%-os továbbjutók... aztán mellettük usanka? esetleg szlovénia?

D csoport: németország+ghána... így ránézésre...

E csoport: hollandia+dánia

F csoport: olaszország+paraguay

G csoport: brazília+portugália... de akár a portugálok már itt kieshetnek...

H csoport: spanyol+chile

győzelemre esélyesek szerintem a következők (ugyanebben a sorrendben) argentína, spanyolország, brazília, anglia... +1 olaszország :) de meglepetések lehetnek... az biztos, hogy jó meccsek lesznek... sajnos 2006-ban voltak elég gyenge meccsek is (szerintem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Integra válasza tiv83us (#18) üzenetére


Integra
titán

:DDD:P
nem vitás hogy a dél amerikaiak a favoritok, ezt én is aláírom.
nekem mégis a hollandok a kedvencek, mert döbbenetesen pörgős, szuperjó focit tudnak játszani, feltéve hogy éppen nem egymással veszekednek vagy önzőznek:DDD
klubcsapat szinten nem ők a legjobbak, de nemzeti válogatottban viszont a legjobbak között vannak. más országoknál ez meg pont fordítva van.
nagyon remélem, hogy a sok tinédzser fejű lassan beérik és csapattá kovácsolódnak. ha igen, minden esélyük megvan, hogy megnyerjék a vb-t. :)

céronaldó kapálni fog, aztán mennek haza. :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) tiv83us válasza Bibby (#22) üzenetére


tiv83us
veterán

En sem, de nekik annyi eselyuk van, mint FC Kistarcsának /na jo, annyival tobb, hogy E-Korea bejutott :D/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26) tiv83us válasza mephi666 (#23) üzenetére


tiv83us
veterán

USAnka fog meglepiket okozni, /Nem, nem fog VB-t nyerni, de nem szabad oket alabecsulni...es ezt most egy objektiv vekemeny egy amerikaitol :)/

Integra: Tudom, hogy Del-Afrikra remdez. meg stb., de azert ne legyenek mar favoritok...Azert ne bojduljon mar meg a vilag, esetleg a csoportbol tovabb esnek, aztan remelem nagyon gyorsan vissza buszoznak Johannesburg-be. :)
ps: Remelem Céronáldo az első adandó alkalommal lefejeli a reklamtáblát és viszik haza gyorsan Liszabonba, hogz fel tudjak fixálni a férfi modell kifutóra, színjátszó szakkör fakultációval :))

ps2: Jajj, ez volt a gond: "nem vitás hogy a dél amerikaiak a favoritok". Itt olvastam afrikat amerika helyett. Upsz :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) Integra válasza tiv83us (#26) üzenetére


Integra
titán

dél-afrika favorit? hol? mikor? kinél? ki mond ilyet?
nehogy befújják őket is úgy a közép döntőbe mint dél-kóreát.. :)

céronaldóval az a baj, hogy egy görcs, szóval az a mentőben is ütném kategória. de ha focizik éppen, akkor az nem semmi.. ezt az egyet elismerem benne, de soha nem fogom komálni.
beckham-et sajnálom viszont, hogy nem lesz:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) tiv83us válasza Integra (#27) üzenetére


tiv83us
veterán

Lehet nem nalad olvastam, csak odakepzeltem. Valaki feletted ilyet irt:

"A csoport: franciák remélem kiesnek, mert nem bírom őket... mexico-uruguay továbbjutásnak örülnék... (egyébként dél afrika sem esélytelen rendezőként)"

Ekkor pont ez jutott eszembe, amit emlitettel, hogy a szemet DK-t 2002-ben hogy befujtak a 8 koze, elegge felhaborito volt. Sajnos szerintem most is oda fogjak magukat tenni Del-Afrika mellett. :(
De en bizom a jo csapatokban es nem a szarfaszu birokban.

Beckham nem sok vizet zavarna mar ott, hidd el.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29) mephi666 válasza Integra (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

én owen-t sajnálom :( egyébként krisztinarinyáldó nem sokat fog szerintem zavarni... normálisan felállt védelem úgy lefogja, hogy mozdulni nem bír... láttam már erre példát párszor... viszont messi más kaliber... kicsi, alacsony, technikás és rohadt gyors... kb, mint maradona anno... egyszerűen követhetetlen néha a játéka... bízok benne, hogy látni fogunk tőle szép cselket meg rengeteg gólt... :K ezért is írtam az argentínokat a legnagyobb esélyesnek... de majd meglátjuk pár hónap múlva...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) Integra válasza mephi666 (#29) üzenetére


Integra
titán

owen.. most hogy mondod, igen.. de ő már rég nincsen, nem?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31) madstunt válasza tiv83us (#13) üzenetére


madstunt
addikt

Csak annyit mondok hogy az előző VB elött a németeket nagyon lesajnálták és még saját maguk is meglepődtek a Bronzon:)
szóval még bármi előfordulhat?
(én vagyok hüly3e vagy idén nincsenek kinn a ruszkik?)

(#32) tiv83us válasza madstunt (#31) üzenetére


tiv83us
veterán

A nemeteket en soha nem sajnalom le, mert ismerjuk, hogy milyen allatsagokra kepesek, mikor senki nem szamit ra :))

Az oroszok nem jutottak ki, egyebkent itt egy szep grafikus lista.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33) mephi666 válasza Integra (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát ő a 'poolban volt az igazi, aztán a realban sokat sérült és a newcastle-nél kötött ki... a manchester ingyen vitte, aztán ott kezdett ismét formába lendülni... rooney-val csak úgy ontották a gólokat, minden jól nézett ki, aztán szétment megint a térde :( pedig úgy nézett ki, hogy bennelesz a keretben... örültem volna neki nagyon, ő ejtette ki az argentínokat még '98-ban kis "suttyóként" :) nagyon tetszett mindig a játéka, mert iszonyatosan gyors, jól tartja a labdát és kegyetlenül gólerős... ő minden irányból veszélyes a kapura...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) madstunt válasza tiv83us (#32) üzenetére


madstunt
addikt

köszi a listát így jobban átlátom. sajna costa rica most nincs kinn :DDD

(#35) LOTR válasza tiv83us (#11) üzenetére


LOTR
addikt

a brazilok az előző vb-n 2006-ban a 2. körig húzták, 1990ben meg egyből kiestek a csoportmeccsek után
és érdekesség, hogy mindkétszer a későbbi ezüstérmes ütötte ki őket :D

és hogy ez miért érdekes, mert:
-brazilok, spanyolok és hollandok megnyerik a csoportjukat, portugálok 2-ak
nyolcaddöntőben
-protugálok kiejtik spanyolokat
-brazil, holland tovább megy
negyeddöntőben
-portugál továbbmegy
-hollandok kiejtik brazilokat
elődöntő
-por, ned továbbjut
és meg is van a döntő a jól bevált séma szerint

;]:D

ui
na most olvasom többi hsz-ed... :P

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#36) mephi666 válasza LOTR (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem számoltál az argentínokkal :P ...pedig szerintem esélyesek... messi 2006-ban is kitett magáért a vb-n, most szerintem még többet fog tenni... meg ők aztán tényleg tudják, hogy kell hajtani... (az egy dolog, hogy a selejtezőket elcseszték kegyetlenül)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) LOTR válasza mephi666 (#36) üzenetére


LOTR
addikt

gyakorlatilag a porugálokon és hollandokon kívül senkivel sem számoltam, de egyszer úgyis összejön az a döntő, reméljük éppen most :D

One Ring to rule them all

(#38) Integra válasza LOTR (#37) üzenetére


Integra
titán

óóóó, a holland-portugál derbi reloaded, mekkora lenne döntőnek, persze holland győzelemmel:K :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) mephi666 válasza Integra (#38) üzenetére


mephi666
nagyúr

az kemény meccs volt... annyi lapot osztottak 1meccs alatt, hogy az még gombócból is sok... de az usanka-italy is elég "véresre" sikeredett :D (mellesleg asszem x-re) lesznek jó meccsek, az tuti...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) tiv83us válasza LOTR (#37) üzenetére


tiv83us
veterán

A portugalokat elvbol nem akarom, hogy nyerjenek, meg a csoportjukban sem. Allandoan a szineszi tehetseguket villogtatjak, mocskosul visszataszito. Legalabbis az elmult ket foci EB/VB-n ez ment. Azota gyulolom a jatekukat.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#41) Integra válasza tiv83us (#40) üzenetére


Integra
titán

pontosan ezért vagyok mérges, hogy ők nyerték azt a meccset... :DDD

mephi: ivanov, megjegyeztem a bíró nevét egy éltre... :K
szerintem az a meccs volt a nagybetűs dráma, teljesen kivoltunk idegileg, hangunk se volt már, mert mindenki kiüvöltötte magát, messze a legjobb meccs azon a vb-n, azóta se láttam olyat.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) 7600 GS


7600 GS
addikt

Az álom döntő szerintem egyértelműen egy Brazil-Spanyol lenne számomra. Argentínokkal különösképpen nem számolok.... Most Kaká nagyon viszi a brazilokat...

(#43) LOTR válasza Integra (#41) üzenetére


LOTR
addikt

én féltve őrzöm dvd felvételét :D

olyan, mint a 2006os interlagosi nagydíj, amikor MSC 2x is átgázolt a mezőnyön

One Ring to rule them all

(#44) vans?


vans?
őstag

Én attól tartok, Messi a vébét is megnyeri egyedül, kis túlzással ;]

de azért szurkolok a spanyoloknak, meg hát a brazilok is a közelben lesznek.

hábm bábm

(#45) 7600 GS válasza vans? (#44) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem az Argentinokról mindig Ez a meccs jut az eszembe. Mondjuk lehet kicsit elfogult vagyok, de Kaká egyedül verte meg az egész Argentin védelmet, és Messit is állva hagyta, egy jó 70 métert sprintelt. Hihetetlen ütemben tolja meg a labdákat. Szóval Hajrá Brazília!

(#46) LOTR


LOTR
addikt

egy kis fifa ranglista ráhangolónak

1. (2.) Brazília 1611 pont
2. (1.) Spanyolország 1565
3. (4.) Portugália 1249
4. (3.) Hollandia 1221
5. (5.) Olaszország 1184
6. (6.) Németország 1107
7. (9.) Argentína 1084
8. (7.) Anglia 1068
9. (10.) Horvátország 1052
10. (8.) Franciaország 1044
...56. (52.) Magyarország 567

One Ring to rule them all

(#47) vans? válasza LOTR (#46) üzenetére


vans?
őstag

(#48) CptMisi válasza vans? (#47) üzenetére


CptMisi
őstag

tetszetős :K remélem jól fog sikerülni a VB, a játékosok is összekapják magukat :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49) sch_a


sch_a
addikt

Argentinok nem igazán vannak együtt mint csapat, ez a gond a franciákkal is. Olaszokat nem érzem erősnek, főleg a keretük alapján, elég gyenge ahogy elnéztem.. Brazilokat sem érzem túl erősnek most, de velük mindig számolni kell, Németország dettó. Spanyol keret bomba erős, meglátjuk hogy bírják az esélyesség terhét. Hollandia is minden évben erős, az Eb-n ők játszották a legszebb focit. Anglia nálam nem játszik, aztán ki tudja. Alapjában véve a franciáknak fogok drukkolni, de amíg ilyen edzőjük van... :( Spanyolország, Mexikó, Dánia, Elefántcsontpart, Hollandia (Svájc) és Anglia sikerének is tudnék örülni, ezek azok a csapatok, ahol várhatóan lesz játékos a kedvenc klubcsapatomból! :)

(#50) Kicker válasza sch_a (#49) üzenetére


Kicker
senior tag

Argentin támadó szekció:

Gonzalo Higuaín (Real Madrid), Ezequiel Lavezzi (Napoli), Lionel Messi (Barcelona), Diego Milito (Inter), Martín Palermo (Boca Juniors), Carlos Tévez (Manchester City), Sergio Agüero (Atlético Madrid).

Kit küldenél pályára közülük? Nagyon jó támadósor...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.