Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) darál0w válasza Integra (#7500) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

már van. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7502) z00li válasza CptMisi (#7493) üzenetére


z00li
senior tag

Igazad van, de egy ilyen nyilvánvaló esetben megtehető lenne. Nem jobb érzés tisztán megnyerni egy meccset? :F
Vagy legyen olyan mint pl. az amerikai fociban, az edző x alkalommal kérheti a videóbíró segítségét. Vagy pl. teniszben a sólyomszem. Már az is előrelépés lenne! Szerintem!

(#7503) Pitterix válasza Integra (#7500) üzenetére


Pitterix
őstag

Jön a mexikói maffia.... :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7504) zolynet válasza CptMisi (#7464) üzenetére


zolynet
addikt

1től 1ig dilettáns, szánalom

mexikóiak helyben nem végeztem volna el a közepet hanem egységesen leültünk volna a fűre és egymással szemeztünk volna :(

Life is too short to stay stock!

(#7505) Integra válasza darál0w (#7501) üzenetére


Integra
titán

remélem nem rúgják egymást teljesen szét..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7506) sagesz93


sagesz93
addikt

sajnálom a mehíkóiakat.
ettől függetlenül hajrá argentína. :K

(#7507) MaUser


MaUser
addikt

És akkor hogy idézzem magam: [link] Blatter meg tömi tovább a zsebét... :W

Mod: meccset meg kikapcsoltam, nézze az akinek ehhez gyomra van, tönkreteszik ezek a !%!+"% az ember szórakozását.

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7508) forceberg válasza CptMisi (#7493) üzenetére


forceberg
veterán

A tiszta játékidő a másik dolog, amin ki tudok akadni. Hasonló véleménnyel vagyok a tiszta játékidő bevezetéséről, mint a videóbíróról.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7509) spammer


spammer
veterán

Videóbíró kell!

Legalább úgy mint a teniszben, hogy korlátozott számban kérheted, pl. félidőnként mondjuk 3 alkalommal, és akkor nem töri meg a játékot sem, de a nagyon vitás eseteket ki lehetne vizsgálni.

Csak akkor nem lehetne könnyen elcsalni meccseket... És az nem éri meg ott fent a nagyfőnököknek :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7510) LOTR válasza McKane (#7488) üzenetére


LOTR
addikt

az itt a probléma, hogy pl egy afrikai -vagy magyar vagy teljesen mindegy- megyei rangadón is ugyan azt a szabályt kellene alkalmazni, mint amit a vb-n is
már arról is volt szó, hogy nagyobb kapu kellene, vagy nagyobb pálya, mert annyit fejlődött a foci, hogy kezdenek elavulni a régi szabályok és technikák
de mindez akkora költséggel járna, hogy nem lehet kivitelezni

különben meg ilyen világversenyekre valahogy bevezethetnék az eagle-eyet, ami a teniszben is remekül működik
amúgy meg a foci egyik sajátja, hogy van bíró és ő is tévedhet, ez ugyan nem vigasztalja azt aki kárára ez történik, de ez benne van

One Ring to rule them all

(#7511) Tomics


Tomics
addikt

Asszem Rodrigez és aszisztense testét a mexikói drogbárók drogdonornak fogják használni :DD

spammer - így van. korlátozott számban lehetne kérni és addig megállítanák az órát is, hogy ne legyen irreális hosszabbítás emiatt. hagyományok ide történelem oda, a technika fejlődött és ki kell használni!

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#7512) darál0w válasza Integra (#7505) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd a játékvezetőt "véletlenül" :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7513) RootRulez


RootRulez
félisten

sportgézán láttátok a Maradona válogatást? :) :DDD

═════════════════════════════════════════

(#7514) Ijk válasza Tomics (#7511) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnálom mindkét csapatot. Mexikó egyértelmű, az argentinokat pedig, mert biztos szétszedik őket, hogy mennyi szabálytalan góljuk volt:(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7515) z00li


z00li
senior tag

spammer, LOTR: na akkor kezdjünk aláírásgyűjtésbe ezért a szabálymódosításért! :DDD

(#7516) darál0w válasza z00li (#7515) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ehhez kevesek vagytok/vagyunk...

de mondják is M1en most, h elvileg a stadionban nem lehetne mennie a kivetítőn másnak, mint a valos idejű meccsnek....nemtudom hogy oldották meg az afrikaiak így...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7517) rocket


rocket
nagyúr

Ahogy varhato volt a sportfogado mafia nem alszik a VB alatt se.
Hibazni emberi dolog, de ezeknel az eseteknel mar regen nem errol van szo, es kilog a lolab.
Annyi a rossz itelet, raadasul meg a jol bevallt a "bironak nincs videoja" szoveg se jo, mert meteres leseket, hatalmas jol lathato kezezeseket, es golvonalon belul fel meterrel pattogo eseteket neznek el.

Az meg a FIFA idiotasagat jelzi, hogy nincs videobiro, de a nagy kivetitokon van visszajatszas.
Rosseti egyebkent hos lehetett volna ha most visszavonja az ismetles alapjan a meteres les golt, lehet elvesztette volna a biroi munkajat, de kivivta volna 100millio ember elismereset, es azt is hogy a FIFA ezt mar nem nezhette volna csukott szemmel.
Az meg, hogy a FIFA nem tett es ezek utan se fog az ilyen esetek ellen tenni, az meg azt mutatja, hogy ok is aktiv reszeseive valnak a csalasoknak.
21. szazadi technologiakkal a gol, es les szituaciokat siman meglehetne oldani, partatlanul nezem ezt a meccset is, de falhaborit az egesz.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7518) Tomics válasza Ijk (#7514) üzenetére


Tomics
addikt

Én is :( Hiába szorítok az argentínokért, így nem lehet... :(

PH! addikt since 2004

(#7519) CptMisi


CptMisi
őstag

az kemény, míg a studióban beszéltek, mutatták többek között az egyik gól örömöt, amikor összeborultak, közel ment a kamerás, és Heinze lefejelte a kamerát, aztán rácsapott egyet ilyen idegbeteg fejjel :DDD

z00li: hát...sok esélyük már nincs...talán ki sem kéne menniük második félidőre, szerintem nem őket vennék elő érte, hanem a bírókat...azért egy ilyen tiltakozást nem lehet figyelmen kívül hagyni.... :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7520) pohár


pohár
félisten

na még egy argentin gólt és hátradőlhetek azt hiszem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7521) WonderCSabo válasza Integra (#7384) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mondjuk itt azt olvastam, hogy Shearerék sírtak a videóbíró hiánya miatt.

(#7522) darál0w válasza CptMisi (#7519) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az élőben is ment. csak nem is említettem a nagy izgalomban :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7523) CptMisi válasza darál0w (#7522) üzenetére


CptMisi
őstag

én nem láttam.... :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7524) Vladi válasza LOTR (#7510) üzenetére


Vladi
nagyúr

+1

Ez az emberek játéka, benne van a tévedés és a hiba. Az kellene, hogy ekkora hibák ne legyenek, csak szökő évente.

Professzionális bíráskodás?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7525) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Egy lesgól, meg egy potyagól... sajnálom szegény mexikóikakat. Volt pár igéretes távoli löketük, remélem összejön nekik legalább egy szépítő gól a második félidőben.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#7526) Integra válasza LOTR (#7510) üzenetére


Integra
titán

ettől foci még a foci szerintem is.
a videóbíró egy nap vaslzeg eljön majd, de meg is fogja ölni a focit azonnal. elveszti a varázsát, a drámát, az örömöt.

majd ha az adott csapat lesz annyira bátor és nem nyomja agyon őket a tét.. akkor visszaadják a gólt, ahogy a lentebb linkelt videóban is. mást nem lehet tenni. jelen esetben van argentínának és mexikónak is egy-egy bizalmasa, aki tévén figyel. azonnal tudja,hogy jogtalanul szereztek gólt e vagy sem. felhívja maradonát hogy figyu már ez biza les gól volt. erre maradona beüvölt messiéknek hogy engedjétek lőni egy gólt, mert lesgól volt. és mexikó belöve fél perc alatt és megy minden fair módon tovább.
a fifa-nak tuti durranna az agya, de legalább annyira tehetetlen lenne ez ellen, mint a video bírót követelők jelenleg. hamar kiderülne melyik csapat igazi fair játékos...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7527) rocket válasza WonderCSabo (#7521) üzenetére


rocket
nagyúr

Muller jobban tette nem veszi at a nemet media altal eloszedett baromsagot.
Eg es fold a kulonbseg az 1966-os es a mai gol kozott, mert ott tenylegesen centikrol volt szo, mig a mostani esetben fel meter volt legalabb.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7528) z00li válasza Integra (#7526) üzenetére


z00li
senior tag

Szerintem nem ölné meg. :N A varázsa, a dráma, az öröm ne ilyen tévedések miatt legyen már, hanem a játék miatt!

Ez a meccs eldőlt!

[ Szerkesztve ]

(#7529) CptMisi válasza rocket (#7527) üzenetére


CptMisi
őstag

De ez az egész, hogy Gerd Müller=>mostani müller....ugyan már, olyan béna néha, hogy az már fáj...'66os gól....

Tevez mekkora gól :C :C :C :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7530) Bencus88


Bencus88
nagyúr

mekkora góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóllll :C :C

(#7531) darál0w


darál0w
Jómunkásember

uristen tevez mekkora golt rugott.

és akkor ennyit a lelkesedásről is.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7532) old_artist


old_artist
addikt

Mekkora Tevez góóóól - 3:0 :Y - na, ezzel megpecsételődött a mexikóiak búcsúzása!

[ Szerkesztve ]

(#7533) ronson


ronson
őstag

Na ez már gól volt.

(#7534) Vladi


Vladi
nagyúr

Tevez...

No most kérünk videó bírót, hátha szabálytalan volt? :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7535) C4mp3r


C4mp3r
addikt

ennyi

(#7536) Killing


Killing
addikt

Mekkora les gólt megadtak az argentínoknak, pedig visszavonhatta volna a bíró. :U És még egy gól az argentínoknak!! :DD (most hallottam) 3-0! Mexikó csomagolhat...

Nincs kedvetek a PH! chatre jönni? Kapnánk egy külön chat szobát. Moderátori ajánlat!

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7537) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szépen megküldte Tevez! :C

Üdv: Csabee.

(#7538) Jarod1


Jarod1
addikt

góóóóóóóóóóóóóóóól! még még még még ennyi nem eléGG!!!!!

(#7539) Jadro


Jadro
veterán

Juhuhuhujj. Csoda hogy nem szakadt ki a háló.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7540) zolynet válasza old_artist (#7532) üzenetére


zolynet
addikt

jól elsült a lába, azáldóját :C

Life is too short to stay stock!

(#7541) RootRulez


RootRulez
félisten

Tevez ezt oda tette :)

═════════════════════════════════════════

(#7542) lvnt válasza Killing (#7536) üzenetére


lvnt
őstag

Lényegében itt is chatelés folyik.

(#7543) Killing válasza lvnt (#7542) üzenetére


Killing
addikt

Igen, megkértek hogy ajánljam fel, megtettem. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7544) lvnt válasza Killing (#7543) üzenetére


lvnt
őstag

Hogy lehet a chatre bekerülni? Jelszó, név, ilyesmi?

Killing: :R

[ Szerkesztve ]

(#7545) Killing válasza lvnt (#7544) üzenetére


Killing
addikt

[link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7546) C4mp3r


C4mp3r
addikt

na csak megvan a szépítés

(#7547) AMD Power


AMD Power
titán

Sokat nem láttam az Angol meccsből de így kikapni.. megérdemlik...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7548) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ejha nice nemkéneeeee ;]

(#7549) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ott a szépítés....

nem merték felrugni :D

3:1.

na lelkesedjetek! ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7550) Killing


Killing
addikt

Mexikó szépített! :) Hernández most isten lett szerintem. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.