Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) pzstm válasza szabonagyur (#1899) üzenetére


pzstm
titán

Egy honapja hasznalom, komolyabb dolgot egyelore ne varj, a Tell Me vagy hogyishivjak mezo belekerult (Office Onlineon checkolhatod, amúgy 2013 a kinézet, csak fagyott már le többször is.

Semmi extra meg egyelőre.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1902) szabonagyur válasza pzstm (#1901) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor még semmi extra, de megnézem majd lehet Win10re jó az is.

Más: Intel HD4400-hoz nincs valakinek működő driver? 9901-en nem megy a Win8.1-es driver :/

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1903) szabonagyur válasza szabonagyur (#1902) üzenetére


szabonagyur
félisten

A driver kérdés tárgytalan, nem megy a mobile amd driver sem meg úgy semmi, szóval ez megy is a gépről. Azért bízok benne, hogy a végleges szeretni fogja a Win8.1 drivereket is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1904) samgar válasza emvy (#1876) üzenetére


samgar
őstag

Kérhetek hozzá egy linket? Egyszerűen nem találom :F

Oppo Find X5 PRO

(#1905) szabonagyur válasza samgar (#1904) üzenetére


szabonagyur
félisten

Már csak ez megy: [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1906) samgar válasza szabonagyur (#1905) üzenetére


samgar
őstag

Köszi szépen!

Oppo Find X5 PRO

(#1907) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Látom sokan próbálták ezt a Windows-t Virtualboxba telepíteni. Én fordítva szerettem volna, de nem ment. A legfrissebb Virtualbox-ot akartam feldobni a Win10-re, de nem müxik. Volt akinek sikerült? A Hyper-V-t nem komálja az a disztró, amit próbálnék.

Amit még észrevettem. Leadtek tuner van a gépben (3200H) és a PVR2-vel teljes képernyőben ( videó: Intel Haswell HD Graphics GT1) a kép egy pár másodperc után elkezd lefele csúszni. Ablakban nem csinálja, akár nagyíthatom a képernyő méretéig, de keret nélkül rendes teljes képernyővel mindegy neki, be van-e kapcsolva a DXVA vagy sem, csinálja.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1908) pzstm válasza E.Kaufmann (#1907) üzenetére


pzstm
titán

melyiket próbálod? 9901 van fent nekem Hyper-Vben

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1909) E.Kaufmann válasza pzstm (#1908) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A hivatalos Microsoftos linkről szedtem a hét elején és folyton frissül, nem tudom, most hol tart.
De nekem a Win10 nem virtuális gépen van, hanem rendes vason. A Win10-re rája raknám a virtuális gépet.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1910) pzstm válasza E.Kaufmann (#1909) üzenetére


pzstm
titán

nekem is az utolsó insider build van rendes vason(9879; jobb alsó sarokban írja), és azon van HyperV-vel a 9901-es build, mivel az nem in-place upgradelhető lesz a CP-re :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1911) E.Kaufmann válasza pzstm (#1910) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem is a 9879 van fent

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#1912) pzstm válasza E.Kaufmann (#1911) üzenetére


pzstm
titán

virtualboxal nem élek :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1913) Pisztillus válasza E.Kaufmann (#1907) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Úgy tűnik, a virtualizációs programok még nem komálják a windows 10 TP-t. Én is próbáltam a legfrissebb virtualboxot (9879-es build-en), de nem ment. A Vmware Player 7 kicsit tovább jutott, de végül elhasalt ott, hogy amikor leállítottam a virtuális gépet, csonttá fagyott az egész gép (a gazda). Így szerintem még várni kell egy kicsit, amíg a windows 10-ből kijön egy olyan verzió, amelyre ezek a programok fel lesznek készítve.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1914) worxland válasza Pisztillus (#1913) üzenetére


worxland
addikt

64 bites 9879-es build nekem rendesen működik VMware Player 6.0.4-en (host: 8.1 x64)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1915) Pisztillus válasza worxland (#1914) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az lehet, de itt arról volt szó, hogy a windows 10 9879 build lenne a host a virtulabox és/vagy vmware player alatt. Na ez nem megy még neki, de szerintem előbb-utóbb ezt is megoldják.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1916) King Unique válasza Pisztillus (#1915) üzenetére


King Unique
titán

Virtulabox-szal mostanság Windows alatt volt több hiba is, még a stabil 7 és 8.1 hostok alatt is. Az újabb 4.3.18 és 4.3.20 már stabilabb. De, ha a stabil, végleges Windowsnál is néha jelentkezik hiba, akkor ha a félkész, tesztverziós rendszeren előjön, azon mit csodálkozol :F Talán normális host alól kéne futtatni és akkor nem lenne gond, esetleg felrakni egy normális virtualizációs szoftvert, mint pl. a VMware...
Ja, ha esetleg kijön egy stabilabb Win10 build, akkor megoldják, de lehet csak akkor lesz megoldva, ha elkészül a végleges RTM változat.

(#1917) Pisztillus válasza King Unique (#1916) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Félreértesz, én nem csodálkozom. :N Csak a fórumtárshoz hasonlóan leírtam a tapasztaltakat - mert kíváncsi voltam, hogy ezek a programok (sok más mellett) hogyan futnak.
Tisztában vagyok vele, hogy a windows 10 TP egy tesztelési célokra szánt, mondhatni alfa verziós program. Ahogy írtam is, a virtualbox (amúgy 4.3.18 és 4.3.20 verziók) és a vmware player 7 futásakor tapasztalt anomáliák bőven betudhatók a win10 jelenlegi állapotának. És abban is egyetértek veled - ahogy írtam is - hogy majd lesz olyan verzió is belőle (ha más nem, majd a végleges :) - ahogy te is írtad), amely már rendesen futtatja majd ezeket a programokat is. :K
Én a windows 10 TP-t annak használom, aminek készült: tesztelésre. Ezért is fut külön gépen, amin más fontos dolog nincs. Idáig jók a tapasztalataim, s ha ilyen marad, akkor egy vevő biztosan lesz rá. :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1918) King Unique válasza Pisztillus (#1917) üzenetére


King Unique
titán

Értem, én csak arra gondoltam, h ez a build másoknak VB, WMw alatt tökéletesen futott stabil host rendszerrel és nálad vsz az alfa verziós host is bekavar.
De nálad, ha jól vettem ki, az a gond, h ez a 2 progi xy oprendszerrel, alapból nem megy jól, fagy, hát ez az, ami "benne van" egy ilyen verziónál. Sok program, AV sem működik még rajta normálisan, van akinek drivergondjai is akadnak.
De, az előzetesek alapján valóban jónak ígérkezik. :K

(#1919) csixy


csixy
addikt

Na most szúrom t@kön magam (de inkább lefekszem aludni) !
Acer aspire e1 531-es vas .
Eredeti rendszervinyó helyén SSD.
Win10TP@64 feltelepít az első felére legacy bios mellett. Természetesen nem szinkronizál a windows mail app.
Próbálok az ssd másik felére telepíteni egy ubi14 04 gnome-ot, de nem megy fel ,mert a partíciós tábla korrupt.
Ezért aztán Gparteddel teszek fel egy új dos partíciós táblát és a win 10 izlése szerint a gparteddel ujra partícionálom az ssd-t, majd a win10-et ujratelepítem gparteddel készített partícióra. Természetesen a mail most sem szinkronizál.
A másik félre feltolom az ubit úgy hogy a grub2-t legyen szives egy pendrájvra telepíteni (természetesen az első pendrájv megszivat mert nem eszi a bios, de a második már jó), így bootolható a linuxos bootmenager is , és szűznek érzi magát a winnyóz is és ráadásul bármikor ujratelepíthető és természetesen a linuxos bootmenedzser csak F12 segítségével érhető el, egyébként direktben a winnyóz bootol.
Most fel a linuxra a vmware és rá ugyanaz a winnyóz10.
És a t@kön szúrás oka az, hogy a virtuális vinnyózban a mail szinkronizál és helyesen működik és a virtuális rendszer frissít , ír, olvas, beszél. Tökéletesebb , mint az igazi!

KÉRDEZNÉM: Milyen tűzfal szabályon kell változtatni, hogy az igazi win10-es mail appja is szinkronizáljon?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#1920) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok!
A Win10 jelenlegi verzioja tartalmaz mar valamilyen boot loadert? Jelenlegi Win 8.1-em melle szeretnem felrakni egy kulon particiora, de azonos SSD-re.
A legfrisebb verziok letoltesehez Insider regisztraciot kell csinalni?
Koszi szepen elore is a valaszotok :)

ui.: Mennyire gyujtenek rolam informaciot a Microsoftek? Szoval pl. a Dropboxon tarolt faljaimhoz is hozzafernek? vagy csak felhasznaloi szokasokat neznek?
:R

(#1921) bon válasza gergobaby (#1920) üzenetére


bon
őstag

Dropbox-hoz nem, azt a google nézni :)

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1922) szabonagyur válasza gergobaby (#1920) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Fel lehet rakni második rendszernek simán, lesz boot menü is. A legfrisebbb verzió amikor én néztem akkor nem volt fent Insideren, de utána felfrissült rá.
Inkább szokásokat figyelnek, dropboxot max kompatibilitás szintjén nézik.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1923) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Koszi :) Vegul felraktam egyetlen rendszernek, adok neki egy eselyt, raszanom az unnepekben levo szabad perceket :)
Viszont en most toltottem le az elvileg friss Win10et, es megis 9841-es buildot ir, ami ugye messze alacsonyabb mint az itt targyalt verziok :) Meddig engedi frissiteni?

Udv.

(#1924) szabonagyur válasza gergobaby (#1923) üzenetére


szabonagyur
félisten

9901-re nem tudod, az az előttire fogja csak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1925) premete válasza szabonagyur (#1924) üzenetére


premete
veterán

Karácsonyi unalmamban kipróbáltam a 9901-et és az Office 16-ot: utóbbi rendesen működik, de a windows 10 9901 úgy xar, ahogy van, ha a végleges is ilyesmi lesz, akkor kár volt nekiállnia MS-éknek, inkább a 8.1-et csiszolgatták volna még. :)
9901 még a java-t sem engedte fel, nemhogy dell drivereket. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1926) szabonagyur válasza premete (#1925) üzenetére


szabonagyur
félisten

9901 nekem sem adta be, neked driverek mik voltak felrakva? Nekem a Dell Win8.1 cuccaiból semmi sem ment fel, asztalin már jobb volt a helyzet valamivel..
Ha nem lesz kötelező a váltás 8.1ről akkor lehet várok 10nél is fél évet minimum.
Office 16 meg el sem indult, arról nem tudok semmit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1927) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy csak ősszel jelenik, meg, de jelenleg mennyire kezdetleges? Általános használatra jó lehet már? És honnan tudok egy friss magyar verziót szerezni?

(#1928) szabonagyur válasza szundybence (#1927) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

Semennyire nem ajánlott általánosra, magyar meg nincs belőle.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1929) szabonagyur válasza premete (#1925) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor nem csak nekem nem engedte... korábbi build felengedte a wifi-n kívül mindet de ez nem..

Ja látom akkor az office maradt ugyanaz csak alul átrakták 16-ra :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1930) premete válasza szabonagyur (#1929) üzenetére


premete
veterán

Sok különbséget nem találtam az office-ban, legfeljebb azt, hogy lehet fekete alapon fehérre állítani. :)

[L:/dl/upc/2014-12/26/201345_olawqrjemxrpagpr_off16b.jpg](IMG:/dl/upc/2014-12/26/201345_olawqrjemxrpagpr_off16b.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1931) szundybence válasza szabonagyur (#1928) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszi! :R Majd még később érdeklődöm.

(#1932) szabonagyur válasza premete (#1930) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na ez a színkombó nem is tetszik annyira... Jobban szeretek fehér alapon dolgozni.

Amúgy azt nem tudja valaki miért nincs Offce 2k13-ban már a Picture Manager? 2k10-ben benne volt itt meg nincs...:/ Pedig már csak ez az alkalmazás volt amire kellett volna a ribbon felület... vagy erre nem volt ötlet és elzárták a fejlesztést?:D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1933) bon válasza premete (#1925) üzenetére


bon
őstag

Csak halkan megjegyzem,hogy még beta fázisban sincs az oprendszer így semmi meglepő nincs, hogy rengeteg a hiba benne. Ja és t nem szokták újra írni az egészet, hanem egy adott buildtől kezdve folytatódik a fejlesztés, tehát tulajdonképpen 8-ból fejlődik tovább.

[ Szerkesztve ]

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1934) vlevi válasza bon (#1933) üzenetére


vlevi
nagyúr

És megkockáztatom azt is, hogy a 9901-es buildről a Microsoft is tudja, hogy nem való a széles nyilvánosságnak, a bugjai miatt, ezért is nem adták ki frissítésként. Biztosan van a belsejében sok változtatás, amik nem feltűnőek az átlagfelhasználó számára, és ezt még sokat fogják reszelni, mire publikussá tehető állapotba kerül.

(#1935) #41133696 válasza szabonagyur (#526) üzenetére


#41133696
törölt tag

Van valami plusz funkció a Windows 8.1-ben lévő Defenderhez képest? Vagy a magasabb verziószám csak a Windows 10 kompatibilitás miatt van ?:)

(#1936) szabonagyur válasza #41133696 (#1935) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem találtam semmi extrát benne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1937) #41133696 válasza szabonagyur (#1936) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi.

(#1938) premete válasza bon (#1933) üzenetére


premete
veterán

Fejlesztés csak visszafelé van benne, tehát egyre xarabb lesz, most már az időjárás is orosz lett részben. :)
Nekem úgy tűnik, hogy mikrofosék arra mennek, hogyan lehetne minél nehezebben használhatóvá tenni a rendszert, és minden felesleges xarral telerakni a taskbart.
Úgy látszik, nem tanultak a 8-asból, a 10-essel végképp ki akarják magukat írni az üzleti felhasználásra tervezett operációs rendszerek közül. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1939) szundybence válasza premete (#1938) üzenetére


szundybence
aktív tag

Gondolod, hogy a saját pénzüknek ennyire ellenségei lennének? Nem kétlem, hogy van ilyen olvasata is az általad látottaknak, de nem jut eszedbe az, hogy a világ egyik legnagyobb cégéről és annak öngyilkos merényletéről fogalmazol meg sommás véleményt? Gondolod, hogy igaz lehet?

(#1940) szabonagyur válasza szundybence (#1939) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bármennyire is szeretem a 8.1-et vagy eddig a 10 korai kiadásait, a 9901 nagyon nem jó, azon visszafejlődés látszik sajnos szerintem :( Természetesen nem jelent ez semmit, lehet az teljesen más irányvonal meg ugye még egyik sem egy CP kiadás, de azért érdemes volt kiemelni a dolgot, hogy erre fele is elindulhatnak a dolgok.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1941) Воланд


Воланд
titán

most komolyan egy kiszivargott teszt builden megy a vita, hogy az ms a pokolba lovagol es beleall a foldbe? :DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1942) #58000384 válasza premete (#1938) üzenetére


#58000384
törölt tag

Gondolod, hogy az RTM kiadásban is orosz időjárást kapunk?

(#1943) premete válasza #58000384 (#1942) üzenetére


premete
veterán

Csak kijavítják ezt angolra, vannak benne aggasztóbb dolgok, ráadásul már a windows 8.1-re is leküldték azt a 10-esben talált hspa+ drivert, aminek telepítése után nincs többé mobilnet kapcsolat. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1944) King Unique


King Unique
titán

Szerintem nem rossz ez az új Win10 irány. Ideje átszabni rendesen az asztalt, tálcát is, ha már ekkorát ugranak. Nekem a Win8-nál is kicsit olcsó dolog volt, h az asztali felület szinte ugyanolyan, mint x éve a Win7-nél...
9901 meg eleve vicc kategória, egy nem hivatalos build, még jó hogy nem működik benne sok minden, tele van buggal... :U
A sok módosítgatás az új kiadások esetében, néha kicsit zavaró, v fura, de azért visszafele fejlesztésnek nem mondanám. Hátralépés az érintőfelület támogatásánál van, ez az erőltetett desktop megjelenés, Startba zsúfolt modern appok, tapis használatnál azért nem olyan kényelmes, mint a kezdőképernyő. Igaz meghagyták benne utóbbit is, de majd kíváncsi leszek mit alkotnak az előbbinél.
A végleges megjelenésig meg van még jó fél/ háromnegyed év, addigra biztos, h pöpecül össze lesz rakva. Nem hiszem, h bukás lesz ez a 10-es, már most olyan olcsó parasztvakító "újdonságok", mint Start menü, ablakban futó appok is nagy sikert arattak. Most kiadnák, vinnék már ezt is, mint a cukrot, hát majd a véglegessel mi lesz. :)

(#1945) #58000384 válasza premete (#1943) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen? Erről a frissítésről nem hallottam. Nekem naprakész a rendszer (8.1), éppen a minap kellett mobilnetet bedugnom a gépbe, ugyanúgy működött, mint eddig, volt kapcsolat :)

Most ezzel az új verzióval nem vagyok képben, de azt azért ne gondold, hogy az MS lábon lövi magát azzal, hogy egy ilyen félkész rendszert ad majd ki :) A 8-cal sem stabilitásbeli gondjaik voltak az embereknek, hanem a felülettel magával. Pedig a 8 próbaverziói sem voltak tökéletesek, sőt.

(#1946) szabonagyur válasza #58000384 (#1945) üzenetére


szabonagyur
félisten

9901 az csak egy neten keringő változat.

A kolléga mobilnete meg a te mobilneted amit csak rádugsz teljesen más, más eszköz. Kolléga gépe beépített modemet tartalmaz és neki a Win8 alatt sem volt már igazi ez a mobilnete, a te sticked más.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1947) #58000384 válasza szabonagyur (#1946) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ja, értem, ezért furcsállottam. Hát az akkor elég gáz.

(#1948) premete válasza King Unique (#1944) üzenetére


premete
veterán

"vinnék már ezt is, mint a cukrot,"
Már a 8-ast sem vitték (pénzért), sőt a nagy cégek kategorikusan elzárkoztak előle, inkább a windows 7-est használnák 10 év múlva is, de a linuxra áttérést is pedzegették, voltak akik meg is lépték.
Gondolom a csak egy magyar torrent 600.000 warezes aktivátorból nem sok bevétele volt a Microsoftnak, ha a neve Microsoft Toolkit is. :)
Ez taskbár negyedét elfoglaló net+gépen kereső sem tűnik valami átgondolt dolognak; ha a gépen akarok keresni valamit, akkor ne adjon ki egy kínai webes találatot, ami ráadásul kamu: olyan ez, mint a Medimarkt webshopja, betettem a kosárba egy tabletet, erre feldobott egy gyümölcscenrifugát, hogy mások ezt is vettek a tablet mellé.
@mobilnet modem az Dell Wireless 5570-es, ez van minden mai üzleti gépben a Dellnél: most már a windows 10 és a windows 8.1 is felismeri, telepíti, kiírja, hogy tökéletesen működik, csak net nincs vele. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1949) szabonagyur válasza premete (#1948) üzenetére


szabonagyur
félisten

A keresőt a 9901-ben lehet különböző módokra méretezni, ikonra vagy akár ki is kapcsolhatod.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1950) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Sziasztok!
Az alábbi hibára lettem figyelmes:
Néhány játék (pl. a Black Mesa) elindul, és megy is, csak éppen fekete képernyővel, ami azért is érdekes, mert a Black Mesa közvetlen telepítés után működött hibátlanul, csak félbehagytam, és pár órával később, amikor újra játszani akartam, akkor már nem működött. :(

A másik: szintén néhány játékot (pl. Dark Reign 2 - GOG.com-os verzió), ha elindítok, akkor megjelenik a feladatkezelőben, de ennyi, maga a játék sehol nem jelenik meg.

Megpróbáltam, hogy az újratelepítés hátha segít-e, de nem hozott eredményt.

Ötletek?

a játékok zöme egyébként hibátlanul megy. (kivéve persze a DirectDraw-os játékokat, de azok mondjuk Win8.x-en is problémásak.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.