Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) anulu válasza Mate (#10245) üzenetére


anulu
félisten

"Ha megtörtént az újrarakás win10-re, akkor se kell mindig iso-ért nyúlni. Szerencsére újratudja tenni magát a rendszer, ha arra kerülne sor."

na, nálam tegnap úgy borult össze, hogy ez sem segített :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10252) JamesHun válasza front3r (#10249) üzenetére


JamesHun
addikt

jelentettem már, hogy nem tökéletes az Edge és a nyomtatás és a pdf bizonyos esetekben, de képernyő képet nem tudok küldeni, mert ezek eléggé bizalmas adatokat tartalmazó pdf-ek

(csatolni lehet képernyő képet? Most nem tudok ránézni, a felületre. Mert ha kifeketézem a részeket, úgy lehet feltölthetem a képet)

SeriesX: JamesSHun

(#10253) Mate válasza JamesHun (#10252) üzenetére


Mate
nagyúr

Másik pdf-el is jelentkezik a hiba?

Mert akkor csinálhatsz egy képet egy publikus pdf-el.

(#10254) FollowTheORI válasza JamesHun (#10252) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet... feltöltöd ide.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10255) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

A végleges Windows 10 mikor fog megjelenni?
Szóval mikor lesz elérhető az MSDN képfájl?

(#10256) FollowTheORI válasza tothjozsi96 (#10255) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy eddig is, majd 29 után valamikor.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10257) Mate válasza tothjozsi96 (#10255) üzenetére


Mate
nagyúr

Elvileg 29-én megjelenik a windows. Egyedül az ingyen frissítéssel élők fogják később, fokozatosan kapni.

[ Szerkesztve ]

(#10258) Boonen007


Boonen007
őstag

Be vagyok jelentkezve Microsoft fiókba, a helyi fiókon nincs jelszó, netplwiz-es parancs után lévő ablakban kikapcsoltam a Windows bekapcsolásánál lévő jelszó kérést viszont valami hülyeséget talál bekapcsnál hibát ír ki és mégis kéri... Valaki találkozott ezzel?

(#10259) mate3553 :
Elég régóta nem... :) Meg mutatja a bejelentkezési képernyőn a helyi fiókot meg az MS fiókot is külön....

[ Szerkesztve ]

(#10259) Mate válasza Boonen007 (#10258) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem változtattad meg az ms fiókod jelszavát?

(#10260) stevve


stevve
nagyúr

Ha a frissítés magától érkezik, a kulcs az előző oprendszer kulcsa lesz? Ez azért érdekes, mert egyszer csak újra kell telepíteni, akár nulláról, formázással is.

[ Szerkesztve ]

(#10261) Mate válasza stevve (#10260) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jól tudom jelenleg úgy néz ki, hogy ms fiókhoz fog hozzárendelődni.

(#10262) FollowTheORI válasza stevve (#10260) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt a részét még nem tudjuk, mert pl az offline gépekre is gondolni kell... még bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10263) Воланд válasza Mate (#10261) üzenetére


Воланд
titán

ms fiokhoz biztos nem, ugyanis nem kotelezo a hasznalata.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10264) h1mpi válasza Воланд (#10263) üzenetére


h1mpi
nagyúr

pontosan, nekem sincs..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10265) Mate válasza Воланд (#10263) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor emailcímhez :)

(#10266) Воланд válasza Mate (#10265) üzenetére


Воланд
titán

ahhoz meg foleg nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10267) szundybence válasza Воланд (#10266) üzenetére


szundybence
aktív tag

Hanem mihez?

(#10268) Воланд válasza szundybence (#10267) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10269) Mate válasza Воланд (#10266) üzenetére


Mate
nagyúr

A verzió: Adnak kulcsot
B verzió: Nem adnak kulcsot, más megoldást kell találniuk.

Ha nem emailcím vagy msfiók, akkor miként oldják meg?

szerk.: Látom a linkedet. Gyanítom, hogy nem ennyiből fog állni.

[ Szerkesztve ]

(#10271) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Win7-ről lehet váltani 10-re úgy, hogy rátöltöm a képfájlt Pendrive-ra, és Deamon Tools-szal felrakom?
Régi gépemen igy telepitettem Windows-t ott semmi baj nem történt.
Aézrt csinálnám mostis igy mert nem jó a DVD Olvasóm.

(#10272) Воланд válasza Mate (#10269) üzenetére


Воланд
titán

email cimet nem kotelezo megadni a frissites lefoglalasakor, windows 10 eseteben direkt kiemeltek, hogy nem kotelezo az msa hasznalata. formot nem fognak senkivel kitoltetni, mert nincs ertelme, hatraltatja a win10 terjedeset, kulcsot nem fognak bekerni sehol, mert atlag user azt sem tudja, hogy mit es hol keressen (foleg ha bios-ban van). ugyhogy marad az alaplaphoz kotes (amit mar egy par, kulonbozo forras is megerositett), mert ez a legegyszerubb megoldas es a usernek nem is kell vele foglalkoznia. raadasul tul sok embert nem erint ez az ujratelepitgetesi mania.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10273) h1mpi válasza Norbi095HUN (#10271) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én így csináltam, nekem sincs dvd meghajtóm..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#10274) #22743424 válasza Boonen007 (#10258) üzenetére


#22743424
törölt tag

Csináld meg újra azt a műveletsort, ha kell ideiglenesen rakd vissza a jelszó kérését bejelentkezéskor. A múltkori frissítés után kezdte ezt nekem is de mikor végigmentem újra, megjavult.

(#10275) Mate válasza Воланд (#10272) üzenetére


Mate
nagyúr

Tehát csak OEM win 10-et adnak?

(#10276) dkpisti válasza otto14 (#10234) üzenetére


dkpisti
tag

Köszi ez körülbelül 600mb-al kevesebb mint a mostani egyenlőre ugy tűnik feldobom ha stabil lesz :))

(#10277) Воланд válasza Mate (#10275) üzenetére


Воланд
titán

ezt mar en is kerdeztem egy parszor, ertelmes valaszt meg nem kaptam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10278) Mate válasza Воланд (#10277) üzenetére


Mate
nagyúr

Legutóbbi infóm szerint nem. Viszont ebben az esetben nem a legjobb ötlet alaplaphoz kötni.

(#10279) stevve


stevve
nagyúr

Oké, akkor úgy látom, nem vagyok egyedül. :) Köszi a válaszokat! :R

(#10280) Boonen007 válasza #22743424 (#10274) üzenetére


Boonen007
őstag

Köszi!!! Segített! :) :R

(#10281) Lauda válasza Mate (#10245) üzenetére


Lauda
félisten

(#10245) mate3553, (#10250) NetTom

Koszonom uraim, igy teljesen mas a leanyzo fekvese! :R Attol tartottam, nehogy nekem ezt a tonkrement rendszert kezdje el frissitgetni, mert abbol nem sok jo dolog fog kisulni. Ezek szerint semmi jelentosege, az uj win10 olyan lesz, mintha lemezrol telepitenem. :R ;) Friss es ropogos.

Apropo, amit emlitettel ez az ujrarakos dolog, nincs veletlenul a win7-ben is? :P

(#10282) mate3553 Rendben, akkor ez nem jott be. :D Koszonom szepen a segitseget! ;)

[ Szerkesztve ]

(#10282) Mate válasza Lauda (#10281) üzenetére


Mate
nagyúr

Win7 jó ideje nem volt már a kezeim közt, de ha jól emlékszem abba még nem volt benne ennyire leegyszerűsített szinten. Ott kell hozzá az iso.

(#10283) anorche1 válasza Mate (#10282) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem a 8 és 8.1 és kérte az hogy az iso csatolva legyen, különben kiírta hogy nem tudja magát újra rakni, hiányzik néhány fájl.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#10284) Mate válasza anorche1 (#10283) üzenetére


Mate
nagyúr

(#10285) tatararpad válasza anorche1 (#10283) üzenetére


tatararpad
őstag

Csinálj recovery drive-t, pipáld be hogy rendszerfájlokat is rakjon rá, bootolj be róla, és úgy próbáld.

(#10286) poli27


poli27
veterán

Hogy lehet rávenni a win10 et hogy kikapcs bekapcs után maradjon a numlock bekapcsolva, mi a fenéért kapcsolgatja ki? win 8.1 nem csinálta... a biosban be van kapcsolva a numlock funkció....

(#10287) bandras0226 válasza FollowTheORI (#10250) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Szia!

A clean up-ot azt hogyan kell csinálni?

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#10288) #85552128 válasza poli27 (#10286) üzenetére


#85552128
törölt tag

Registry-ben át kell írni egy kulcsot, egyelőre csak így: [link]

(#10289) anulu válasza poli27 (#10286) üzenetére


anulu
félisten

nálam, az az érdekesség ezzel, hogy mikor kijött és felraktam a patcheket, akkor jó volt a numlock. tegnap újra kellett húznom, de csak a tegnap megjelent update-et rakta fel, az előtte levőket fel sem ajánlotta. na, azóta b@xakodik a numlock nálam is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10290) Norbi095HUN válasza h1mpi (#10273) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

És müködik? Úgy értem nem volt semmi gond?

(#10291) Clemi


Clemi
veterán

Használ még valaki Avira-t? Nekem elméletileg fut, (a feladat kezelő listázza) de a tálcán ma reggel óta nem jelenik meg.

(#10292) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Szerintetek az miért lehet, hogy a mail app nem mutatja az új leveleket a Noti centerben?
Be van kapcsolva a levelező részéről az értesítés, ám a notif.center beállításai közt nem is szerepel a mail app..
erre valami tipp? :)

köszi!

(#10293) Petyyyyy válasza sszemtelen (#10292) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Passz. Én is feedbackeltem nekik korábban, aztán hirtelen puff, megjavult build váltás nélkül.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10294) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! azt meg lehet oldani valahogy ,hogy a win 10 elérje a másik rendszerem (win 8.1) C meghajtóját? azaz azt szeretném h 2 particó legyen. 1 ami msot is van a C ezen van a 8.1 és minden adat. Lenne még egy ami csak pl 70GB és csak a win 10 van rajta és beállitanám h ez is a C letöltések mappájába töltsön le stb. azaz a C-n kezelne minden a rendszeren kivül eső adatot. Programok természetesen a win 10 meghajtójára mennének.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#10295) premete válasza Bkrisz9 (#10294) üzenetére


premete
veterán

Miért nem csinálsz 3 particiót, egyet a 8.1-nek, egyet a 10-nek, egyet az összes közös dolognak, mint letöltések, filmek, dokumentumok, képek, zenék?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#10296) sszemtelen válasza Petyyyyy (#10293) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nem tudom hogy, de most nekem is működik... na mindegy.. happy :)) :D

(#10297) Bkrisz9 válasza premete (#10295) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Mert ha meg lehet oldani kettővel is minek csináljak 3-at?:) Azért kérdeztem :)) meg akkor a C-ről még pakolhatok át mindent h át tudjam méretezni stb.. Meg nem akarom megbolygatni a működő,beállitott rendszerem. Akkor 8.1-ben is mindent ami fájlokat mozgat,tölt le stb át kéne állitgatni az új particióra. Nem szertem ha szét van bontva a tárhely. Mindig egy C meghajtóm van csak bár tudom nem a leg biztonságosabb és ajánlott a 2 rendszer és adatok de én igy szeretem :) Csak ki szeretném próbálni a 10-et és ehez kellenének az adataim h tényleg úgy használjam mint a 8-ast

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#10298) #22743424 válasza Boonen007 (#10280) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igazán nincs mit. :)

(#10299) Mate


Mate
nagyúr

Jó nagyra nőtt :D

(#10300) Petyyyyy válasza Mate (#10299) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azt a lusta W10 mindenit, ez már a Chrome-ot is veri :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.