Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WildStar

Hozzászólások

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azon szerencsések közé tartozom akik már kipróbálhatták. Február 1.-e óta játszom, ami nem sok idő. De nagyon tetszik. Korábban elég sokat (nem írom, hogy komolyan de talán "fogjuk rá") WoW-oztam. Nekem az az etalon. Azóta is próbáltam sok mindent, de egyik sem fogott meg annyira mint a WS. Hasonlít a WoW-ra, viszont szerintem pont annyira különbözik tőle amennyire kell, amitől érdekes.
Sajnos a készítők hoztak egy határt ami még nem fix, de akinek március eleje-közepe felé nem lesz minimum egy 32-es szintű karaktere azt bannolják. Nekem ma már a kisfiam mellett nincs sok időm játszani, de boostolom a karakteremet amennyire tudom. Az aki most kap kulcsot azoknak ez nem könnyíti meg a feladatukat.

Jelenleg egy Warrior karakterrel játszom, 23-as szintű vagyok. Véletlen lett Warrior, mert Medic-et akartam. De nem rossz ez sem. A harcrendszer ami nagyon egyedi.

Majd még mesélek ha érdekel benneteket valami. Ment kedvencek közé a topik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WildStar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.