Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WildStar

Hozzászólások

(#1) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Wildstar

A WildStar egy többszemélyes, internetes szerepjáték (MMORPG) amit a Carbine Studios fejleszt, ahol barátaiddal, ismerőseiddel, de akár ismeretlenekkel is együtt játszhatsz majd. A klasszikus MMORPG-ktől eltérően, a WildStar egy merőben új, rugalmasabb játékmenetet kínál felhasználói számára: a játék a lehető legtöbb helyen próbál majd meg alkalmazkodni a játékosaihoz (ld. választott út).

A játék a Nexus nevű bolygón játszódik, ahol egykor az Eldan faj élt, akik a galaxis urai voltak, több, mint ezer éve azonban rejtélyes módon eltűntek a bolygóról, senki sem tudja miért.

Kiadó: NCsoft
Fejlesztő: Carbine Studios
Weboldal: http://www.wildstar-online.com/
Várható megjelenés: 2014 Tavasz

Előfizetési modell:

A WildStar a klasszikus előfizetési modellt fogja alkalmazni, egy kis csavarral.
A játék dobozos változata €44.99-ért lesz kapható, amit digitális kiadásban is meglehet majd vásárolni. A játékhoz kapunk 30 nap játékidőt, és három darab 1 hétre szóló kulcsot, amit szétosztogathatunk a barátaink között, hogy ők is kipróbálhassák a játékot. A harminc nap lejárta után €12.99-ba kerül az egy hónapos előfizetés, ami olcsóbb, ha egyszerre több hónapot fizetünk ki (három hónap €11.99/hó, fél év €10.99/hó, egy év €9.99/hó). Előfizethetünk bankkártyával, PayPal-on keresztül, Game Time Card-al (15, 30, 60 napos), vagy akár telefonról (nem garantált, hogy itthonról is).
Ebben eddig nincs semmi különös, de most jön a meglepetés: a CREDD (Certificate of Research, Exploration, Desctruction and Development). Ez a virtuális tárgy egy 1 hónapra szóló játékidő, ami €16.99-ba kerül, tehát drágább, mint ha előfizetnénk egy hónapra. Ezt eladhatjuk (nem ajándékozhatjuk oda másnak) a Commodities Exchange-ben – egy amolyan aukciós házban. Ez a “piac” annyiban különleges, hogy az adott tárgyat a vevő csak és kizárólag a legalacsonyabb áron tudja megvenni, anélkül, hogy tudná, kitől vásárol. Gyakorlatilag, ha rendelkezünk elég játékbeli vagyonnal, akkor soha többé nem kell fizetnünk a játékért, illetve azok is jól járnak, akik könnyen és biztonságosan szeretnének játékbeli pénzhez jutni: megveszik a főoldalon a CREDD-et, majd eladják a Commodities Exchange-ben.

Frakciók: (Races)

Exile

Számüzöttek (Exile)

Ember (Human)
Miután évszázadokon át vándoroltak a Peremvidéken (Fringe) a rozoga flottájukkal, az emberek készen álltak, hogy letelepedjenek a Nexuszon, és végre ismét normális életet élhessenek. És ha az a szemét Domínium banda kötözködni akar, akkor nyugodtan tolják oda a pofájukat!

Granok (Granok)
Száműzve a saját földjükről, hála a Domínium véres háborújának, a Granokok kíméletlen, félelmet nem ismerő zsoldosok, akik azért jöttök a Nexuszra, hogy harcoljanak és igyanak egy jót. Nem feltétlen ebben a sorrendben.

Aurin (Aurin)
Alacsonyak, de kötekedőek, az Aurinok az erdő lakói, akiknek a hazáját elpusztította a Domínium. Lehet, hogy szabadidejükben szeretik ölelgetni a fákat, de bármikor készen állnak, hogy foggal-körömmel megvédjék új hazájukat, a Nexuszt.

Mordesh (Mordesh)
Miután az alkímia tiltott kérdéseit feszegették, egy degeneratív betegséggel fertőződtek meg, a faj a Nexuszra egy gyógymód reményében érkezett. Az űrzombik élete néha kifejezetten komplikált, de ha a Domíniummal kell szembeszállniuk, akkor nem ismernek lehetetlent.

Dominium

Dominium (Dominium)

Kasszuszi (Cassian)
Rengeteg évvel ezelőtt, az Eldán kiválasztotta a Kasszusziakat, hogy alapítsák meg a Domíniumot, a leghatalmasabb galaktikus birodalmat. A sors komoly dolog, és a Kasszusziak stílusosan viselik sajátjukat.

Dráken (Draken)
Elviselhetetlen forróságban és mocsokban edződtek meg éveken keresztül a Drákenek, barbár világukat hátrahagyva egyetlen cél érdekében érkeztek a Nexuszra, hogy mindenki számára bebizonyítsák, ők a legerősebb harcosok a galaxisban.

Cshua (Chua)
A Cshua egy briliáns, de inkább szociopata nép, akik a Domínium részére szállítanak fejlett fegyvereket és technológiát. A tudomány még nem volt ilyen mulatságos – és pusztító.

Mechari (Mechari)
Az Eldánok tervezte Mecharik igazi gyilkológépek, akik képesek elintézni a Nexuszon lakó kémeket és árulókat. Humorérzék? Nem jellemző rájuk.

Karakterosztályok (Classes):

Harcos (Warrior)
A Harcosok a régi, jól bevált úton intézik ügyes-bajos dolgaikat: erőszakkal és halálos fegyverekkel. Amikor döntésre kerül a sor, a Harcosok megállíthatatlan gyilkológépek – kardjaikkal, éles pajzsaikkal vagy karjukon elhelyezett ágyúikkal lemészárolva ellenfelüket.

Varázshajító (Spellslinger)
A Varázshajítók sasszemű fegyverhordozók, akik halálos pontossággal és fejlett akrobatikus képességekkel kényszerítik ellenségeiket padlóra. Hajszálpontos fegyvereik és pusztító mágiájuk halálos kombinációjával a Varázshajítók veszélyes ellenfelek – véget nem érő sortűzzel és veszélyes mágiával halált és pusztítást hozva az ellenség fejére.

Lesvadász (Stalker)
A Lesvadászok csendes és halálos orgyilkosok, akik feldarabolt holttestek magas tornyát hagyják maguk mögött. Fejlett rejtőzködésüknek hála, a Lesvadászok képesek többszörös módon csapást mérni ellenségeikre – pengeéles karmaik segítségével a sebzést oldják meg, fejlett hardverük pedig a csatatér stratégiai elemzésében van hasznukra.

Elmemágus (Esper)
Az Elmemágusok az illúziók hipnotikus mesterei, akik erős pszichés fegyverekkel teszik el láb alól ellenségeiket, és inspiráló látomásokkal segítik és gyógyítják csapattársaikat. Megküzdeni egy Elmemágussal egy olyan rémálomszerű tánc, ami az elmebaj szakadékába taszítja az ellenséget, miután szembesítette őt legsötétebb félelmeivel.

Szanitéc (Medic)
A legmegosztóbb szerzetek Nexus-on innen s túl! Gyógyító képességeik senkit ne tévesszenek meg, néha maguk sem tudják, mit akarnak. Csábít az ellenségeid gyógyítása és a barátaid porrá égetése? Vagy fordítva? A Szanitécek rezonáló fegyverei erre mind lehetőséget adnak neked.

Hadi Mérnök (Engineer)
A Hadi Mérnökök robotokat készítenek, melyekkel pusztítanak és gyógyítanak, hatalmas rakétavetőt hordanak maguknál és nehéz páncélzatot viselnek. Ezek a megállíthatatlan gyilkológépek nem félnek semmitől, a lánctalpasok hatalmas robajával gázolnak át a harcmezőn, elpusztítva mindent, ami az útjukba kerül.

“Választott út” (Paths)

A Felfedező (Explorer)
Egy idegen világ titkait fogod felfedezni. Utazz el a rejtélyes bolygó legsötétebb sarkaiba, miközben ősi műtárgyakra és roppant erőkre bukkansz. Mássz magasabbra, áss mélyebbre és juss messzebb mindenkinél, hogy új területeket hódíts meg a szövetségeseid nevében.

A Tudós (Scientist)
Te vagy az élő bizonyíték rá, hogy a tudás hatalom! Ásd bele magad a Nexus bolygó rejtelmeibe, és juss hozzá egyedi képességekhez az ősi Eldan relikviák, egzotikus növények és veszélyes idegen lények tanulmányozása által.

A Katona (Soldier)
Te bunyózni jöttél ide! Provokálj lírai csatákat, hogy új fegyverek és képességek mesterévé válhass, miközben küzdöd fel magad a becs, vagyon és hírnév létráján.

A Telepes (Settler)
A közösség építőköve vagy. Hozd el a civilizációt erre az újonnan felfedezett bolygóra azzal, hogy őrszemeket építesz a veszélyes pontok megfigyelésére, vagy fejleszted a már megépült városokat. Dolgozz csapatban, hogy bankokkal, közlekedési pontokkal, kereskedőkkel és más hasznos építményekkel segítsed társaid.

Rendszerkövetelmény:

A végleges minimális rendszerkövetelmény egyelőre ismeretlen, viszont a béta teszteléshez a következő konfiguráció a minimum:

CPU: Intel Pentium Core2 Duo 2.4 GHz - AMD Phenom X3 2.3 GHz
RAM: 4 GB RAM
OS: Windows XP SP2 (64-bit) vagy újabb, 32 bites rendszerek nem támogatottak a béta során
VGA: NVIDIA GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 3850

WildStar Hungary

Elérhetőségei
Weboldal
Facebook

Mindent információt megtaláltok a játékkal kapcsolatban, naprakészen!

WSHUN

Az információk a magyar WildStar Hungary-ról származnak, WildStar Wiki-vel kiegészitve!

[ Szerkesztve ]

(#2) FuRiONight


FuRiONight
őstag

WildStar Stress Test: The Dates/Times for the Event (subject to change):

Start: Friday, February 14th, 7:00 am PST (3:00 pm UTC)
End: Sunday, February 16th, 11:59 pm PST (7:59 am UTC)

(#3) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Elkezdtem videókat nézegetni róla mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Jelentkeztem beta-ra remélem bejutok, jó lenne kipróbálni. Jó dolog hogy játékpénzért is lehet előfizetést venni, Aion-ban is nagyon tetszett ez a megoldás (ráadásul igen könnyű volt kitermelni az árát).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4) ígyvanferi válasza FuRiONight (#2) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez pontosan mit jelent? Amolyan két napos open béta? Egyébként kitöltöttem a survey-t (jelentkezni már korábban jelentkeztem), hátha kapok hamarosan kulcsot.

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na pont a minap került szóba, hogy kellene egy topic. Jó ötlet! :R
FuRiONight Te milyen néven játszol, esetleg találkoztunk már?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) FuRiONight válasza ígyvanferi (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

2 napos zárt béta, ami úgy néz ki, h stress teszt lesz, vagyis terhelik a szervereket.

.LnB: sajnos még nem kaptam kulcsot, de igyekszek szerezni amint tudok!

Mellesleg a WildStar Hungary 25 béta kulcsot kapott! Tessék jelentkezni!

[ Szerkesztve ]

(#7) ígyvanferi válasza FuRiONight (#6) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt hittem attól stress teszt, hogy beengednek mindenkit erre a két napra. De akkor nem. Marad a várakozás.

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azon szerencsések közé tartozom akik már kipróbálhatták. Február 1.-e óta játszom, ami nem sok idő. De nagyon tetszik. Korábban elég sokat (nem írom, hogy komolyan de talán "fogjuk rá") WoW-oztam. Nekem az az etalon. Azóta is próbáltam sok mindent, de egyik sem fogott meg annyira mint a WS. Hasonlít a WoW-ra, viszont szerintem pont annyira különbözik tőle amennyire kell, amitől érdekes.
Sajnos a készítők hoztak egy határt ami még nem fix, de akinek március eleje-közepe felé nem lesz minimum egy 32-es szintű karaktere azt bannolják. Nekem ma már a kisfiam mellett nincs sok időm játszani, de boostolom a karakteremet amennyire tudom. Az aki most kap kulcsot azoknak ez nem könnyíti meg a feladatukat.

Jelenleg egy Warrior karakterrel játszom, 23-as szintű vagyok. Véletlen lett Warrior, mert Medic-et akartam. De nem rossz ez sem. A harcrendszer ami nagyon egyedi.

Majd még mesélek ha érdekel benneteket valami. Ment kedvencek közé a topik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) FuRiONight válasza .LnB (#8) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszi szépen a "rövid" ismertöt!

Az a gond, h videók alapján egyszerűen nem lehet elmondani, h milyen is a játék, ki kell próbálni hozzá, de nagyon érdekel.

Szivesen olvasnék a wow vs wsl kapcsolatban, hogy pontosan miben is tér el, hozza azt a minőséget stb.

Szóval ha lesz időd és kedved, egy hosszabb beszámolóval meglephetnél minket :R

(#10) .LnB válasza FuRiONight (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Átfogóbb ismertetőre jelenleg nem én vagyok a legalkalmasabb személy. Mivel szinte rohanok questről questre. A Lore-ból szinte semmit nem tudok jelenleg. Amint elértem a 32-es szintet és biztosnágba lesz a további hozzáférésem, indítok lehet egy másik karaktert és elkezdem jobban kiismerni, felfedezni a világot.
Jelenleg ami még említésre méltó az a cast, és a szakmákon túl, vagy egy úgynevezett Paths, ami még külön questeket és felfedezni valót rejt magában. Szervesen bele van építve a játékba, nagyon fontos eleme. A másik pedig a ház rendszer, mindenkinek meg van a maga kis telke, és a háza. Jó pofa dolog, szomszédrendszerrel, teljes testre szabhatósággal. Sajnos ezekkel se nagyon pepecseltem még.
Dungeon rendszerről is annyit tudok csak nyilatkozni, hogy egyszer próbáltam és katasztrofális volt :). Azt még nem tudom, hogy én, a csapatom többi tagja volt e ennyire rossz. Vagy tényleg ennyire nehéz e?
Sok dolog van amire ezalatt a pár nap alatt nem volt még időm.
Minden meg van benne ami a WoW-ban és csak máshogy :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Ellia válasza .LnB (#10) üzenetére


Ellia
addikt

Azt írták anno, hogy a dungeon-ök nehezek lesznek. Nehezebbek mint a többi MMO-ban. Én ennek csak örülök.

(#12) Ellia


Ellia
addikt

Örülök ennek a topicnak. Idénre két MMO-t vártam, az egyik a TESO a másik ez, a Wildstar volt. TESO-hoz volt szerencsém a betában és nálam leszerepelt, véleményem szerint kiöltek belőle mindent ami Elder Scrolls volt. De ez egy másik játék szóval hagyjuk is. Szóval itt van ez a Wildstar, amit eddig láttam belőle az nagyon tetszik. Végre Sci-fi MMO, ami egy picit nehezebbnek nézz ki mint az átlag. Sajnos betakulcsot nem kaptam, pedig kb az első lehető alkalommal feliratkoztam rá :( Na mindegy, maradnak a videók addig is na meg a GW2 :)

(#13) lofagi


lofagi
addikt

Szerencsére kaptam egy beta kulcsot, letöltés folyamatban van. 20 giga az 20 giga. Viszont most, hogy olvastam az összefoglalót, kicsit csalódott vagyok. Ezt is fizetősre akarják csinálni, mint a WoW-ot. Szerintem ez a rendszer már leszerepelt, csak egy MMO-nál működik még a mai napig. Mondjuk arra se sajnáltam annó a pénzt, de már pár éve leszoktam. :D Most keresgélek az MMO-k között ami visszahozná azt a hangulatot ami abban volt az elején. Sajnos még nem találkoztam ilyennel. Az egyik reménységem a WildStar, a másik pedig a Bless. Tudom,hogy nem ide tartozik, de aki nem ismerné nézze meg.

Kíváncsian várom,hogy mit sikerül nekik kihozni a játékból.

Ahogy Ellia is írta korábban, volt a TESO ami nálam se szerepelt valami túl jól, arra is volt egy beta kulcsom. De valahogy nem fogott meg. Tudom, hogy az MMO-kkal játszani kell sokat, hogy véleményt tudjon alakítani valaki róla, de semmi nem késztetett arra, hogy tovább játszam vele.

Talán majd most a WildStar. Lehet ez a meseszerű megoldás a kulcs, nem tudom. Bejön. Tetszenek a fajok. Kíváncsian várom a harcrendszer megoldását. Remélem a PVP is jó lesz benne és akkor nem lesz hiány! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14) Ellia válasza lofagi (#13) üzenetére


Ellia
addikt

Ha már a Bless szóbakerült akkor nézd meg ezt is: http://www.black-desert.com/news/english-version-works/ az angol felirat egyenlőre csak készül.

(#15) Balika23hun válasza lofagi (#13) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Őszintén szólva a fizetős megoldás lassan már inkább előnynek számít nálam nem hátránynak. Jó pár f2p játékot kipróbáltam és a legnagyobb baj hogy sok p2w ill. a még nagyobb pedig hogy tele van idiótákkal. Ezzel nem azt akarom mondani hogy a fizetősben nincsenek de olyanok akik csak azért rakják fel a játékot hogy másokat szívassanak kevesebb van. Ez a megoldás pedig hogy játékon belül is ki lehet fizetni a havi díjat sztem nagyon jó, mert jó eséllyel 1-2 hónap után már simán ki lehet termelni de ez majd a teljesbe kiderül.
Amúgy a TESO nekem se jött be annyira bár én nem játszottam az előző TES játékokkal lehet azért.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#16) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Sok F2P MMORPG-t pròbàltam, de egyik sem kötött le igazàn. Vagy a minősèggel, az end game contect-el vagy a fizési modell egy P2W kategòria.

Lehet mèg havidijas mmo-nak esèlye, de ahhoz minden szinten hozni kell a wow szinvonalàt, sőt, ehhez kell újítani is.

TESO-t èn is pròbàltam, nem rossz, de tipikus F2P jàtèk színvonalát hozza csak.

Bless is jò lesz ( legalàbbis eddig úgy tünik) de nem tudom, milyen fizetèsi modelt hasznàl, illetve mikor jelenik meg a nyugati verziò.

Szóval a WildStar-nak minden esèlye megvan, jelenleg a wow-on ès gw2-n nincs igazi ellenfele, Bless ès EQ: Next lehet még, de ezek nem mostanàban jelennek meg.

(#17) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várhatóan nem lesz egyszerű dolog kitermelni a havidíjat. Persze reménykedni lehet :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) FuRiONight válasza .LnB (#17) üzenetére


FuRiONight
őstag

Biztosan nem első hónap után lehet "ingyen" játszani, de ha embernek tényleg tetszik és tud vele játszani, pár hónap (3-4) után kitermelhető.

(#19) lofagi válasza .LnB (#17) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem pedig nem lesz olyan nehéz csak éppen gondolom,h a játékban is kelleni fognak a cuccokra a pénz. Itt jön be az,h lesz aki farmol non-stop és megveszi. Az időmilliomosok, de a casualok inkább gamecardot vesznek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#20) .LnB válasza lofagi (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez az én nagy dilemmám. Én még véletlenül sem szeretném magamat casual gamernek titulálni. Viszont idő hiányában valószínűleg "oda süllyedek" :D . Most, hogy játszom a bétával és tetszik is nagyon, sokszor elgondolkodom azon, hogy vajon megéri nekem megvenni? Lesz annyi időm, hogy "szinten" tartsam magam, mint régen WoW-ban? De ez egyéni szoc.porbléma nem is tartozik nagyon ide. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én is figyelem egy ideje. Szeretem az ilyen rajzfilm grafikát is, ha egy játék nem veszi magát túl komolyan.

(#22) lofagi válasza .LnB (#20) üzenetére


lofagi
addikt

Jól értem akkor már lehet játszani a kapott beta kulcsokkal? Nekem tegnap jött meg, reggelre pedig lejött a játék, de nem tudtam bejoinolni. Este újra teszem egy próbát.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23) .LnB válasza lofagi (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap este még játszottam. 23:00-ig egész pontosan.

Jut eszembe, tegnap volt egy szerver leállás délután. Nem tudom pontosan mikor 16:00 fele

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) FuRiONight válasza lofagi (#22) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hétvégén stress teszt lesz, arra osztogatnak most meghivokat, sztem azt kaptál.

(#25) lofagi válasza FuRiONight (#24) üzenetére


lofagi
addikt

Akkor én csak ott tudok majd játszani? Máskor nem is? Bár ha tavasszal ki akarják adni akkor csak nem kell rá olyan sokat várni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#26) FuRiONight válasza lofagi (#25) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az e-mailbe amit küldtek, gondolom le van irva (már ha abban kaptad)

[ Szerkesztve ]

(#27) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Van 2 db friend beta invite kulcsom!
A két leggyorsabb kapja , írjatok privit!

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#28) FuRiONight válasza MikaVejneGI (#27) üzenetére


FuRiONight
őstag

Pm! :)

(#29) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Elfogytak a Kulcsok!!

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#30) FuRiONight válasza MikaVejneGI (#29) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nagyon szépen köszönöm! Hamarosan ki is próbálom! :R

(#31) v-paci


v-paci
aktív tag

Ha valakinek lenne még beta meghívója, ne tartsa magában... szívesen kipróbálnám, köszi.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#32) Ramel


Ramel
újonc

Sziasztok!
Ha valakinek lenne még felesleges béta kulcsa, akkor szívesen fogadnám én is, már régóta ki szeretném próbálni a játékot. Előre is köszi, ha valaki megszán.

(#33) lofagi


lofagi
addikt

No igen:

This key will only work for this weekend's event, and acceptance into this Stress Test does not preclude getting an invite into the Closed Beta at a later date.

Sajnos ezen az igen fontos részen átsiklottam! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#34) Lajtorja válasza Ramel (#32) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Csatlakoznék! Ha valaki kap +2 friend keyt és nagyon nem tudja hova tenni az legyen jó arc és gondoljon ránk :R

--- ---

(#35) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos, tegnap jó nap volt. :)
WSOH guildből lementünk 5en Dungeon-ba. Az elsőbe, ami elérhető, 20-as szintű.
A guild 2 tapasztalt, és 3 újonc játékosa vett részt. Az első bosson nem jutottunk túl.
Nekem ez volt a második próbálkozásom abban a Dungeon-ban, elsőre random pug-al levertük. Most nem, nehéz ez a játék :)
Nagyon oda kell figyelni. Nem nagy ördöngösség, de végig kell koncentrálni. Nem olyan a dungeon mint WoW-ban volt. Kemény.

Aztán estefele egy kis leveling is belefért. Most hétvégén remélem tudok sokat húzni a karin.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) Telda válasza lofagi (#25) üzenetére


Telda
addikt

Én is csak tegnap tudtam meg hogy nem tavasz, hanem 2014 Q2.

(#37) FuRiONight válasza Telda (#36) üzenetére


FuRiONight
őstag

LoL :F Q2 tudod mi jelent? :U Q2=2. negyedév, azaz április és junius közötti időszak, ebben pedig benne van a tavasz is nem? :U

(#38) Telda válasza FuRiONight (#37) üzenetére


Telda
addikt

Tudom mit jelent. Nem kell egyből nekem esni és lol-ozni...
Akkor úgy írom hogy Q2 vége + csúszás, szóval július.
Csak mert nekem valamiért március rémlett.
Bár gondolom már sokan örülnének egy megjelenési dátumnak, plusz elörendelésnek.

(#39) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Na, örülök, hogy végre van topickja ennek a játéknak, már vagy 4 hónapja akartam csinálni egyet, de sajnos nem volt időm összerakni egy jó kis 1.hsz-t, így inkább csak vártam, viszont ha már itt van, akkor élnék is a lehetőséggel, hogy bedobjak ide egy stress test kulcsot, ami ugye erre a hétvégére szól(+ ugye ha már van stress test accod nagyobb eséllyel hívnak a kövire is):

425J-GQFC-SCBB-JMRW-PF75

Aki elvitte használja egészséggel, illetve lenne egy kérdésem, mégpedig, hogy nektek hogyan fut a játék? Csak mert nekem valami borzasztó, hogy mennyire rosszul megy(tudom béta), low-medium beállításokkal is csak 40-50 fps-em van, ami ugye folyamat csökken, így nem játszom vele túl sokat, pedig amúgy tetszene

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#40) Ellia válasza Mythsardan (#39) üzenetére


Ellia
addikt

Nagyon köszönöm! Elvittem :))

(#41) FuRiONight válasza Mythsardan (#39) üzenetére


FuRiONight
őstag

Iszonyatosan le tud esni a frame-rate, BF4 maxon megy, itt viszàbb kellett vennem a beàllitàsokat.

(#42) .LnB válasza Mythsardan (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hittem fix 40-50 fps-ed van. gondoltam is, hogy akkor mit sírsz? :D ;] Nekem is ez van, szép lassan "elfogy" a játék. De még játszható. Viszont ha a végleges ilyen lesz akkor meg sem veszem.
Egyébként nekem is fullon megy ezen a nem túl naprakész gépen a BF4, igaz csak 1400x900-as felbontásba. Nincs nagy monitorom :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) lofagi


lofagi
addikt

Valami iszonyatosan bejön a játék. Sajnos még csak kb 3 órát tudtam játszani vele, mivel az idő véges az átvezető videókat is el kellett nyomnom, pedig egész jól meg vannak csinálva. Gyors csináltam egy healer, akivel 4es szintre, egy Esper vagy mit és egy Spellslinger vagy mi. Ezekkel csak épp 1-1 lvlup volt meg. A healer eddig nagyon tetszik, bár még healem nincs, inkább azt mondhatom,h a combat megoldás az valami nagyon király. Pvpt biztos feldobja majd. A környezet gyönyörű. A karakterek jól ki vannak dolgozva, a mozgásuk teljesen korrekt. Geart még sokat nem szereztem így nem tudom,h milyen lesz később, de az alap is jól ki van dolgozva. Egyelőre nagyon tetszik, mmo fanoknak mindenképp kell egy próbát tenni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#44) Ellia


Ellia
addikt

Hm eddig tetszik. Bár néhány dolog kicsit kusza és elég erőteljesen frame rate problémáim is vannak, 25 fölé nagyon ritkán megy, ezt felfogom a stress testnek meg a betának, remélem változik mert úgy gondolom, hogy a gépemnek (profilomban) bírnia kéne jócskán. Szóval a játékról első benyomások alapján:

Vegyél egy sci-fi alapötletet, fűszerezd meg olyan karakterekkel amiket még nem láttunk (nem igazán láttunk) más mmo-kban (kivétel az ember de ugye az mindig kell), hozd a szokásos két frakciót és javítsd fel az eddigi nagyobb MMO jól működő dolgait (pl. WoW, GW2) és voala Wildstar. De ugye ez nem lesz elég, de tettek is ezért környezetet elnézve, a lények kidolgozását, úgy látszik is, hogy a grafikusok szabad kezet kaptak és éltek is vele. Ami engem meglepet, hogy nem találkoztam gyenge minőségű textúrákkal. Nem tudom, hogy a többi terület milyen lehet de amit eddig láttam nagyon egyben van. Nem lóg ki a high tech környezet a Nexus világából. Nagyon poén a "gyenge" gravitációs részek, ahol hatalmasakat lehet ugrálni és lehet eljutni más területekre. A szövegeket érdemes elolvasni, meghallgatni olyanok mint a videókban kissé néha komolytalanok de jól megírtak, viccesek. Ami érdekes az a harcrendszer. Szokni kell, csak sajnos a lag nagyon az ellensége lesz, igen stress test van (azoktól kérdezem akik betáznak: van auto attack?).

Azért találkoztam pár kellemetlenséggel is: pl. a levegőbe került pár küldetéses npc vagy tárgy. Az átvezetőkben gyakran nem jelentek meg objektumok.

Jelenleg egy lvl 8-as Granok warriort próbálgatok. És eddig nagyon pozitív a játék. Kíváncsi lennék mi az endgame tartalom, valaki erről tud valamit?

(#45) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelenleg másodperces laggok vannak a játékban. Ki is dobál, szóval majd később visszanézek mert így nem oké :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) Dragovich


Dragovich
csendes tag

valakinek nincs egy felesleges béta kulcsa?

(#47) lofagi


lofagi
addikt

Sikerült ma egy kicsit több időt szentelnem a játéknak. Iszonyatosan addiktív! Félelmetesen jól meg van alkotva ez a világ. A questek nagyon élvezetesek. Jó, hogy nem csak arról szólnak, hogy ölj meg 10 szörnyet. LVL10-től már lehet mount, de pl olyan apróságok vannak a játékban, hogy ha az úton megy az ember akkor kicsivel gyorsabban halad. Sok-sok lehetőség van. Az FPS probléma már nálam is előjött sajnos. Igaz, hogy full grafikán nyomom, de kétlem, hogy a jelenlegi állapot szerint ha valami dungeonba is bejutnék akkor ott jól szuperálna a gépem, pedig nincs egy rossz configom. Reméljük ez mind a BETA miatt van csak. MMO fanoknak okvetlen érdemes kipróbálni szerintem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#48) FuRiONight válasza lofagi (#47) üzenetére


FuRiONight
őstag

Most értem el a 10-es szintet, hogyan tudom a mount-on megszerezni? :F

[ Szerkesztve ]

(#49) Ellia válasza FuRiONight (#48) üzenetére


Ellia
addikt

Gondolom mount alatt a hoverboard-ra gondolt. Azt levélben kapod.

Az enyém szerintem bugos lett, mert kihúztam az alsó skill bar-ra és eltűnt a tatyóból :/

10-es szint után hagytam a warriort és kezdtem a Dominíum oldalán egy espert, hát valami eszméletlen jó játékélménye van :))

Ami amúgy kicsit még mindig fura nekem a 3. nap után az ui, a feliratok, npc és játékosnevek egyszínűek pl... apróságok de fontosak.

[ Szerkesztve ]

(#50) Submarine


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Akkor én vagyok az első, akinek nem tetszik a játék.
Nagyon vártam, még valamikor egy éve regeltem több maillel is béta kulcsért. Hétfőn kaptam is végre.

Alapvető elképzelés az remek. A karakterek is nagyon ötletesek, jópofák, és kidolgozottak
A skillekről pár nap után nem tudok nyilatkozni, de amit láttam, az is tetszett.
A questekről nem mondhatok sokat, GW2-höz vagyok szokva.
Olyanok amilyenek, máshol sem rosszabbak (Aion, Rift, Tera) de az jó pont, hogy egymásnak tudunk segíteni. Régen wowoztam már, de a meghalás-respawn menete is ok.

Viszont a grafikával egyáltalán nem vagyok kibékülve. Igaz fullon csak szaggatott, úgyhogy nem erőltettem.
Közepes alatt tudtam folyamatosan játszatóvá tenni.
Nagyon becsapós. A kezdő világ (űrdokk), valóban részletgazdag, érdekes.
Aztán a bolygóra érve mintha ezt elvágták volna. A karakterek kidolgozottak, de azon kívül mintha valami pasztell színű szirupban úszkálnék.
Nem ettől lesz valami rajzfilmszerű/futurisztikus, ha egyáltalán az akart lenni.
Mintha a grafikusok nem kaptak volna időt a világ megrajzolására, és csak némi árnyalást kaptak a tereptárgyak, kövek, hegyek, kristályok.
A távoli háttérképek pixelesek. A víz animálása övön aluli.
De ez mind biztos a beállítások miatt van.

A zenei rész szintén jó alap lenne a hangulathoz, de pro és kontra, az még kevés.
Nem jöttem rá, milyen szeretne lenni a játék.

Javítsatok ki, vagy vegyétek fejemet, de a játékélmény számomra 0.
Nem fogok fizetni érte, az biztos.
De lehet csak szar a gépem. Akkor meg azért nem (ha a Tera-hoz elég volt..).
:))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WildStar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.