Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WildStar

Hozzászólások

(#901) Madwe válasza Telda (#900) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#902) Telda válasza Madwe (#901) üzenetére


Telda
addikt

:R

Te meg tudsz esetleg hívni?

[ Szerkesztve ]

(#903) ArianSL válasza Telda (#902) üzenetére


ArianSL
csendes tag

Ha más még nem hívott be eddig, akkor én leszek az illetékes :)
Keress meg játékon belül: Arian Starlight (Jabbit(1), Exile oldal)

http://youtakenocandy.shivtr.com/ - A Magyar Wildstar Guild (DS 8/9 (11/15))

(#904) Telda válasza ArianSL (#903) üzenetére


Telda
addikt

Köszönöm, keresni foglak! :K

(#905) Telda


Telda
addikt

Hali!

A low level dungeon-ok mennyire nehezek?
Illetve ez a craftolás nem igazán értem hogy működik, van ehhez valami magyar leírás?
Armorsmith vagyok.

(#906) Ellia válasza Telda (#905) üzenetére


Ellia
addikt

Teljesíthetők PUG-al. Persze, ha normális csapat jön össze. Vigyél CC-ét és ne állj a pirosba, az elején meg kérj segítséget, ha nem tudod mit kell csinálni, a legtöbb játékos el fogja mondani, segíteni fog.

Craft kimondottan jópofa a játékban szerintem, itt találsz róla egy kis szösszenetet. vagy wildstar wikin belül.

(#907) Madwe válasza Ellia (#906) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szakmákhoz nekem is lenne kérdésem: mining az egyik, s eddig sehol nem találtam olyan node-ot, amit bányászni tudtam volna, csak lvl2-eseket s hasonlóakat... Valamin átsiklottam? Celestionon kerestem főleg, de sehol semmi...

(#908) Ellia válasza Madwe (#907) üzenetére


Ellia
addikt

Ahhoz, hogy elkezdj bányászni szükséged van egy Novice Laser Pickaxe-re, ezt felvetted vagy jobbat hozzá? Igazából nem értem a kérdésed első felét. A kezdő területeken vannak alap lvl1-es nodeok ott kéne keresgetni - map is mutatja.

(#909) kippedli


kippedli
tag

Most kezdeném a játékot. Free player lennék. Van olyan ami nagyon nagy előny a prémnek? Magyarul Pay to Win a játék vagy csak gyorsabb ha fizetsz? Jól olvastam ,hogy a free emberek nem mehetnek BG-re és guildekbe?

[ Szerkesztve ]

(#910) Ellia válasza kippedli (#909) üzenetére


Ellia
addikt

Itt van minden korlátozás. Amúgy, ha tetszik és belejössz könnyen ki tudsz szedni annyi in game pénzt amivel tudsz venni creed-et amit "előfizetésre" tudsz váltani. Emellett a játék nem p2w, lényegében teljesen élvezhető :)

(#911) kippedli válasza Ellia (#910) üzenetére


kippedli
tag

Köszi. Elkezdjük aztán majd látjuk. :R

(#912) Win-T


Win-T
senior tag

Sziasztok!

Ha jár még ide valaki, szeretnék kérdezni pár dolgot a játékkal kapcsolatban:
Egy barátommal tettünk vele tegnap este egy próbát, együtt szeretnénk játszani, ő egy human warriort választott én pedig egy human espert. Végigmentünk a bevezető oktató helyszínen, majd megérkezve a Nexusra meglepődve tapasztaltuk, hogy a térkép két egymástól lehető legtávolabbi pontjára vitt le minket az űrhajó így esélyünk sincs egymással játszani, felfedezni a dolgokat. Mitől függ, hogy melyik kezdőzónába kerül az ember? Mit kellene csinálnunk, hogy egy helyen kezdjünk?
A másik, hogy sehogy nem tudunk egymással partyba keveredni. Már az is háromnegyed órás műtét volt, hogy egyáltalán fel tudjuk venni egymást a barátlistára - hiába írtuk be egymás nevét, állandóan csak 'No such player' üzenetet kaptunk. Többször is ellenőriztük, ugyanazon a realm-en vagyunk, nem gépeltünk el semmit a nevekben. Végül sikerült nagy nehezen felvenni egymást, e-mail címek segítségével, de partyba így sem tudjuk egymást meghívni továbbra is 'No such player' a hiba, agyrém. Mit csinálhatunk rosszul? Van esetleg valami megkötés, hogy X szintig nem lehet használni ilyen közösségi funkciókat?

Köszi előre is a válaszokat!

(#913) Ellia válasza Win-T (#912) üzenetére


Ellia
addikt

Az elsore tudok valaszolni: alapjáraton fajfuggo hogy melyik kezdo teruletre kerulsz de talasz hajokkat a terkep elejen amivel at tudsz nyargalni a masik teruletere.

(#914) ArianSL válasza Win-T (#912) üzenetére


ArianSL
csendes tag

ÜD.v, ide is elküldöm

Elsőként meg kell néznetek, hogy ugyanazon az oldalon (Dominion v Exile) indítottatok-e karaktert (pl a bevezető hajón együtt voltatok?), mert frakciók között nincsen barátkozás, account-friend-ként fel lehet venni, látod is, hogy online, de beszélgetni nem fog engedni, ha az ellenségnél van.
Nagy eséllyel ez az akadály, csak ekkor van, hogy név szerint nem látod a másikat.

Arian

http://youtakenocandy.shivtr.com/ - A Magyar Wildstar Guild (DS 8/9 (11/15))

(#915) Delávégá


Delávégá
tag

Hali!

Nem tudom mennyire van aktív magyar közösség ebben a játékban, de szeretnék egyhez csatlakozni ahol tudnak tanácsokat adni és ha kell egy picit segíteni. Legalábbis egyedül unalmas szintezni. :)

(#916) maskimx válasza Delávégá (#915) üzenetére


maskimx
őstag

Itt találod a legjobb magyar Wildstar guildet.

www.tacticalgamer.com

(#917) tick


tick
aktív tag

ha a többi játékos neve sárga vagy piros akkor pvp részén vagyok és támadható? van esetleg bármi retorzió?
ha jól értettem bekapcsolható a pvp és akkor több XP a pve is, de javítson ki valaki ha rosszul értem :)

Everything that has a beginning... has an end

(#918) ArianSL válasza tick (#917) üzenetére


ArianSL
csendes tag

ÜD.v

Sárga színnel jelöli az ellenséges oldali játékosokat, piros pedig akkor lesz, ha aktiválva is van a PVP flagük.
Támadni akkor tudod, ha mindkettőtöknek aktív a PVP flag.

Retorzió: ezt úgy tudnám megfogalmazni, hogy a többség nem véletlenül aktiválja a pvp-t, nagy az esély rá, hogy tud is :)

PVP flag aktiválásával vállalod a veszélyesebb életet. Minden itemed szintjét csökkenti 90-re (ha nagyobb lett volna) és támadható leszel, cserébe jár prestige (pvp-s pénznem) és azt hiszem növelt xp minden killért (pve-s killért is), és ha körülötted pvp-znek, abból is jut egy kevés neked is (pl prestige és omnibit ha ellenséges játékost győznek le).

http://youtakenocandy.shivtr.com/ - A Magyar Wildstar Guild (DS 8/9 (11/15))

(#919) tick válasza ArianSL (#918) üzenetére


tick
aktív tag

És hogy aktiválom? :) Ahogy a dungeon-ökbe jelentkezek?

Everything that has a beginning... has an end

(#920) ArianSL válasza tick (#919) üzenetére


ArianSL
csendes tag

Nem, a groupfinderben levő pvp-s opciók a pvp instance-okra vonatkoznak (aréna, battleground vagy warplot), ahol beoszt egy csapatba és a másik csapatot kell legyőzni.
A saját állandó pvp-flaged aktiválhatod, ha a hp-csíkodon jobb-gombot nyomsz és ott a menüben lesz: Turn PVP on. Ugyanígy lehet kikapcsolni is, de ekkor van egy 5 perces várakozás, azaz a kikapcsolás után 5 percig még pvp aktív maradsz (gyári hpcsíknál mutatja egy számláló is).

http://youtakenocandy.shivtr.com/ - A Magyar Wildstar Guild (DS 8/9 (11/15))

(#921) tick válasza ArianSL (#920) üzenetére


tick
aktív tag

Köszönöm az infót :)

Everything that has a beginning... has an end

(#922) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Játszik még valaki ezzel a játékkal? Sok oldalon még most ajánlott mmorpg, de sajnos nem igazán népszerű. Van valami konkrét oka ennek? Irhatna valaki a játékról, illetve érdemes még belekezdeni?

Előre is köszönöm!

(#923) ArianSL válasza FuRiONight (#922) üzenetére


ArianSL
csendes tag

ÜD.v

Persze, van egy kezdetek óta aktív magyar guild, a You Take No Candy, minden nap van fenn valaki :)
Néhány hónap szünet után kezdtünk újra raidelni.

Népszerűség... Úgy lehetne összefoglalni, hogy volt pár hibás döntés a fejlesztés oldaláról, ami sokakat elfordított a játéktól és kb ez maradt meg mindenkiben az azóta történt változások ellenére is. A játék ingyenes mégis sokak a régi információk miatt meg sem próbálják.
Van egy stabil kemény mag (nemzetközire gondolok), akik mindig aktívak, vannak újak és visszatérő játékosok is. Nemrég bejelentettek egy elég komoly frissítést, ennek élesítése hamarosan várható, ami további fejlődési lehetőségeket nyit és hosszú időre elfoglaltságot biztosít a max szintű játékosoknak, valószínüleg ez megdobja majd a népességet. Már csak a hírére is decemberről januárra kb 26%-kal nőtt a játékosok száma (csak Steam-es adatok).

Hogy érdemes-e belekezdeni? Erre olvastam egy nagyon szép megfogalmazást:
A játék ingyenes. Ha nem próbálod ki, sose tudod meg, hogy tettszene-e :)

Arian

[ Szerkesztve ]

http://youtakenocandy.shivtr.com/ - A Magyar Wildstar Guild (DS 8/9 (11/15))

(#924) Delávégá


Delávégá
tag

35QQ26P41QEF74NG9I3O

Holnapig él még a kód. Humble Bundle E3 2016

Aki kapja marja.

(#925) ArianSL válasza Delávégá (#924) üzenetére


ArianSL
csendes tag

A guildben valaki megpróbálta de már nem működött (lejárt vagy elvitték).
Köszönjük azért :)

http://youtakenocandy.shivtr.com/ - A Magyar Wildstar Guild (DS 8/9 (11/15))

(#926) maross


maross
veterán

Lehet mar lejart, lehet probalkozni:

"Junkyard Hoverboard w/ Flair, Flask of Advancement (3H) Gnix (multi-redeem pet)"

05NZO6F8K3MXAQE7EY95
08N1F2P163G97I8ZVNJI
09P80EMLU3C044E6EQR5

o/

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WildStar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.