Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) snowdog válasza Integra (#2000) üzenetére


snowdog
veterán

Integra!

Nem fog működni. Az SD változat CSAK PDA-ra telepíthető, ezek a gépek meg PNA-k. Ezekre legálisan nem lehet iGO-t telepíteni, csak feltört, warez verzióval működnek!

Sinyesz!

A másik kérdés hogy ha több skin-t teszek fel akkor lsz elérhető a menüben a felület választó? Elég ha csak a skin mappába való dolgot teszek be több félét vagy más dolog is kll hozzá?
Illetve még az érdekelne hogyha felteszek rá új játékokat amik még működnek is rajta az hogyan oldható meg hogy a gyári programban látszódjon a játék menüpont alatt? Vagy az alapból megfog ott jelenni? Vagy kell valami beállíts előtte wince módban?

Akár hány skint betehetsz a skin mappába, de csak azok fognak megjelenni, amik a gépednek megfelelő felbontást (480x272) is tudják. Bele lehet nézni a skinbe, és ezt el lehet dönteni.

Nem fog megjelenni, és nem csak egy xml fájlt kell átírni, azért ennyire nem egyszerű. Jobb megoldás, ha egy SI menürendszert használsz, azt könnyen saját igényedre szabhatod. A keresővel keress rá az SI szóra - lehetőleg az N770 topikban [link] - és találsz pár jól kidolgozott változatot. Az elképzelhető hogy ahhoz hogy ezen a gépen is jól működjön kicsit alakítani kell rajta, de ez még mindig könyebb, mint a gyári menürendszert piszkálni. Arról már nem is beszélve, hogy az SI használata legális, mert ingyenes program, a gyári menü átalakítása meg illegális, mert szerzői jog védi.

[ Szerkesztve ]

(#2002) Integra válasza snowdog (#2001) üzenetére


Integra
titán

ahhaaaa
ok, ezek szerint kenhetem a hajamra a jogtiszta igom.. jó hogy megvettem vaskos összegekért. :)
vagyis akkor pna verziós igo8-at lehet csak telepíteni rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2003) snowdog válasza Integra (#2002) üzenetére


snowdog
veterán

Én mielőtt megveszek valamit, megnézem hogy mire való. Pl. ha a kocsimra akarok téli gumit venni, akkor nem kerékpár gumit fogok vásárolni. :D

Aki meg nem így vásáról, az ne a gumigyártókra haragudjon. :K

[ Szerkesztve ]

(#2004) Catman válasza snowdog (#2001) üzenetére


Catman
aktív tag

Nem fog megjelenni, és nem csak egy xml fájlt kell átírni,

Szerintem meg igen. :) Szerinted mi mas kell meg hozza?

De az teny, hogy ez nem legalis...

(#2005) Catman válasza Integra (#2002) üzenetére


Catman
aktív tag

vagyis akkor pna verziós igo8-at lehet csak telepíteni rá

Felteheted azt is, amit megvettel (kis ugyeskedessel), de az mar nem lesz legalis, tehat ugyanott vagy, mintha letoltotted volna...

(#2006) snowdog válasza Catman (#2004) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem meg igen. Szerinted mi mas kell meg hozza?

Mond el nekem hogy fogsz egy új képet úgy betenni a menübe, hogy csak az xml fájlt szerkeszted?

Nem tudom az X820-ra eredetileg melyik shell van felrakva, de a skin könyvtár megfelelő alkönyvtárában kell lenni egy *.dat állománynak, amit szintén meg kell buherálni. Na az meg már nem fog menni egy egyszerű szövegszerkesztővel. :K

[ Szerkesztve ]

(#2007) Integra válasza snowdog (#2003) üzenetére


Integra
titán

félre értés ne essék, még 2005-ben vettem meg az első igo-mat, azóta püfölöm (és szidom..) szóval nem most szereztem be balga módon sd kártyán az igo8-at:)
egyszerűen sd kártyásom van, erről szól a történet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2008) Integra válasza Catman (#2005) üzenetére


Integra
titán

ha jól rakom össze, akkor van sd kártyás pda verziós igo8 mellett pna verziós igo8 is?
ha igen, akkor a pna verzió minden hekkelés nélkül felmegy rá, csak az sd kártyás verziót kell felfabrikálni rá?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2009) Catman válasza snowdog (#2006) üzenetére


Catman
aktív tag

Ja, persze, ha uj kepeket is szeretnel, akkor mar tenyleg nem olyan egyszeru. De ha csak annyi kell, hogy legyen egy ikon a megfelelo jatekhoz, akkor eleg az xml szerkesztes.

(#2010) Catman válasza Integra (#2008) üzenetére


Catman
aktív tag

Amit a boltban lehet kapni, az a PDA-s verzio. A PNA-s verziot csak PNA-val egyutt tudod megvenni. (Ha jol tudom)

(#2011) snowdog válasza Integra (#2008) üzenetére


snowdog
veterán

Nem jól értelmezed. :N

1. SD kártyás verzió csak a PDA-ra telepíthető. Egyszerűen be kell tenni egy PDA-ba, és magától települ.

2. PNA verzió külön nem kapható, az csak PNA-ra gyárilag telepítve létezik. Ez úgy kerülhet fel olyan PNA-ra, amire gyárilag nincs telepítve, hogy kilopnak egy gyárilag telepített verziót, majd feltörik.

Mivel PNA és PNA között is van eltérés, pl. felbontásban, meg hardver elemekben, ROM verzióban, stb., ezért nem biztos hogy egy talált, feltört PNA verzió elsőre elindul az X820-on. De erről már nagyon sokat írtunk. A részletekbe ismét nem megyek bele. Akit érdekel a téma, az használja a keresőt.

Az egyetlen amit az SD-ről használni tudsz, az a térkép. Ha a PNA-ra ugyan olyan iGO8-at teszel, mint amilyen az SD-n is van, akkor a térképek felhasználhatók. Egyszerűen át kell másolni a PNA-ra. Az ugyan olyan alatt a fő verziót értem, mert csak azok térképei csereszabatosak egymással (iGO8 8.0.x, iGO8 8.3.x). Persze gyakran előfordul, hogy a neten hamarabb megjelenik egy új térkép, mint ahogy az legálisan elérhető, de ez már egy másik történet. :D

Ha már megvetted az SD változatot az előnyét ott fogod látni, hogy mindig új térképed lehet, mert az SD változatot legálisan tudod frissíteni. Az más kérdés, hogy csak egy ideig ingyenes, azt követően már a térkép frissítés is fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Integra válasza snowdog (#2011) üzenetére


Integra
titán

oks, thx, asszem összeraktam, hogy mi a dolgom.. :)
x820-on igo8 8.3.x rendesen fut? felbontást tudja jól kezelni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2013) snowdog válasza Integra (#2012) üzenetére


snowdog
veterán

Ha az első hozzászólásban leírtakat követed, akkor igen!

(#2014) Integra válasza snowdog (#2013) üzenetére


Integra
titán

most olvasom:))

ami még kérdés, több imserősnél van ilyen pda és eléggé sok a panasz az akksi időre, hogy nagyon kevés. nálatok mennyit bír?? 1 órákat olvastam eddig. ennél még a mostani pda-m is többet tud:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2015) Anti666 válasza Integra (#2014) üzenetére


Anti666
aktív tag

Bluepanther Azure és mindjárt 3 óra lesz az akksi idő, nem Snowdog?:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2016) Sárpac válasza Integra (#2012) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen tudja, igen kb 1óra az akksi idő sajnos nincs hozzá töltő sem csak autós illetve usb kábel, viszont gyors egy xvides 624x256os filmet kb 17-18fpssel tudja lejátszani!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2017) snowdog válasza Anti666 (#2015) üzenetére


snowdog
veterán

Igen, bár nincs nagy jelentősége, mert aki megveszi főleg navigációra használja, a kocsiban meg ugyis feldugja a töltőre. Ekkora géppel a nyakában senki sem tud sziklát mászni! :D

[ Szerkesztve ]

(#2018) Moszy válasza snowdog (#2017) üzenetére


Moszy
tag

tudni tud sziklát mászni , csak nem fog sokáig navigálni ...
:)

[ Szerkesztve ]

mert ez így jó

(#2019) snowdog válasza Moszy (#2018) üzenetére


snowdog
veterán

Valahogy így értettem én is! :C

[ Szerkesztve ]

(#2020) ATM_automata


ATM_automata
őstag

x820-on most végülis szaggat az igo8 vagy sem? Akinek szaggatott annak megoldódott és ha igen, akkor mi volt a baj, beállítás?

What else?

(#2021) Anti666 válasza ATM_automata (#2020) üzenetére


Anti666
aktív tag

Meglepődnék ha szaggatna rajta:) 770-esen sem szaggat, pedig csak 330 körül ketyeg a prockója.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2022) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!

Valaki tudja e olyan hogy a WIN CE 6.0 -ot az x820 - on valahogy el lehet e menteni, mint az XP - nél a ghost nevű programmal pl. a C particiót. Már amiatt is érdekes lehet, hogy a még el nem "rontott" operációs rendszert vissza lehessen állítani, vagy hogy a "kegyelmi állapotban lévő WIN CE + a felinstallált programok menthetőek, illetve visszaállíthatóak legyenek. Valószínűleg tudjátok hogy XP - s op. rendszernél a ghost a windows indulása előtt ad lehetőséget a partició mentésére ami mindenestől lementi pl. a C particiót úgy ahogy van, ami szükség esetén bármikor visszaállítható. Ez a művelet nem ugyan az, mintha pl. a C tartalmát áthúzva átmásolnánk a D -re, vagy CD - t írnánk róla. Na szóval valami ilyesmit tudtok e. Ez esetben bármit lehetne csinálni, kísérletezni, ha gáz van minden a helyére kerülhet.

iref-h

(#2023) snowdog válasza iref-h (#2022) üzenetére


snowdog
veterán

WinCE-re még nem láttam ilyen programot.

(#2024) PLaci58 válasza iref-h (#2022) üzenetére


PLaci58
őstag

Ennek a környékén nézz szét!
Ha minden igaz mennie kéne 6.0-án is.
Nem próbáltam, de hallottam, hogy valaki beszélt olyannal aki...

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2025) csimmasz


csimmasz
aktív tag

Sziasztok. a wayteq 820 és a blue panter azure között vívódom.
- Ha valakinek volt mind a kettő meg tudná e mondani melyiknek jobb a hangminősége
fülhallgatóról.(rákötném a rendszerre az autóba.)
- A videolejátszás élvezhető vagy kutya nagyon?
Azt hallottam hogy a wayteq-re kevés a progi,de ez idővel változik nem?
Lehet hogy most nem de idővel jobban járok az újabb oprendszerrel?

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#2026) Anti666 válasza csimmasz (#2025) üzenetére


Anti666
aktív tag

hangminősége fülhallgatóról

Szerintem ezek minden elég vacakul szólnak, ne várj Sony Ericson W sorozatot. Kvázi emiatt tök 8 mitt veszel.

videolejátszás élvezhető vagy kutya nagyon?

Ez szerinten mindkét kütyüvel használható, csak le kell konvertálni a videókat a megfelelelő beállításokkal. (Azure-on több player-ed lesz, meg egyébként élvezhetőbb nagyobb 5 colos képed is...)

hallottam hogy a wayteq-re kevés a progi,de ez idővel változik nem

Nem a wayteq-en, hanem a 820-ason, az újabb op.sys miatt.

Lehet hogy most nem de idővel jobban járok az újabb oprendszerrel?

Most biztosan nem, később lehetséges, de mikor, fél v. 1 év múlva?:)

Én nem vívódnék:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2027) GyuZa


GyuZa
tag

Sziasztok!

Hétfőn vásároltam egy ilyen készüléket. Felrottyantottam rá az iGo legújabb verzióját, hozzá térképeket, kifogástalanul működik, jelenleg is. Szemet szúrt hogy régebbi Mo. térkép van rajta, tegnap este fel akartam rakni rá újabbat, de az usb csatlakozás bekrepált.

Háttértárolásra volt állítva, rádugom a gépre, és a gps-en lévő adatátviteli képernyő egy pillanatra felvillan majd eltűnik, ezalatt létrejön a kapcsolat a géppel és megszakad. Ez ismétlődik folyamatosan. Activesync módban is látom hogy fel-fel villan a homokóra a gépen, a gps is pittyeg nekem, itt is ismétlődik a folyamat...

A saját gépemen vista van, 2 usb portot és 2 usb vezetéket is próbáltam, majd átvittem másik géphez amin xp fut, ugyanúgy fennáll a jelenség.

Ebből ki lehet mászni valahogy? :F

(#2028) snowdog válasza GyuZa (#2027) üzenetére


snowdog
veterán

1. Reset
2. Szervíz

(#2029) GyuZa válasza snowdog (#2028) üzenetére


GyuZa
tag

Reset gombot nyomkodtam, nem is egyszer, ráböktem a gyári beállítások visszaállítására is, nem segített.

Még elvileg 3 napon belül vagyok, szóval csereszavatos a cucc, délután visszaviszem.

(#2030) snowdog válasza GyuZa (#2029) üzenetére


snowdog
veterán

Nem ártana letörölni az iGO-t, biztos ami biztos.

Az SD kártyát elfogadja? Mert akkor be tudsz menni a WinCE felületre, és le tudod törölni az iGO-t.

-Notepadot nyisd meg írj bele bármi rövidet
-Mentsd le YFGo2CE.bld néven.
-Másold a kártyára / csak a név és kiterjesztés számít a tartalom nem / tedd a gépbe.
-kapcsold be,a wince felülettel indul a gép

Ha a törléssel végeztél, a kártyát vedd ki, és reset. Minden visszaáll az eredeti állapotba.

Megjegyzem ezzel a módszerrel a térképet is fellehetne másolni, de ha hibás a gép, akkor felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#2032) GyuZa válasza snowdog (#2030) üzenetére


GyuZa
tag

Elszórakoznék vele, de melóban vagyok, per pill nincs nálam a gps.

SD kártyát még nem próbáltam benne, van egy 512-es a mobilomban, azt tudnám belerakni, mindenesetre előbb visszaviszem, aztán ha úgyis cserélik akkor nem majmolok vele.

Mellesleg "reset" alatt a hátoldali gomb (amin fel is van tüntetve) egyszeri megnyomását értjük, vagy egyéb speckó dolog? Ez az első műszaki cikk aminek bele se néztem a kézikönyvébe mielőtt bekapcsoltam volna, általában mindig végiglapozgatom. :)

(#2033) Fenyo12


Fenyo12
tag

Aki máőr találkozott mindkettővel: N770 és X820 gps vevője között érzékenységre van érezhető különbség?

(#2034) Killerlaca válasza GyuZa (#2027) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Szia

A legújabbat nem hiszem, hogy feltetted rá mert nem megy rajta! :(

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#2035) lala70


lala70
csendes tag

Szerintetek melyik a legújabb Igo verzió?

(#2036) kohis válasza lala70 (#2035) üzenetére


kohis
csendes tag

Talán ez?
IGO NavNGo 8.3.2.97313

(#2037) roszner válasza kohis (#2036) üzenetére


roszner
csendes tag

Igen, én is így tudom.
Megy a 820-on? Van valakinek tapasztalata?

(#2038) lala70


lala70
csendes tag

Nekem ez van telepítve fut rendesen iGO8 v8.3.2.93112
Egyébként frissítésnél elég csak a tétkép mappát átírni?

(#2039) BoharJoe


BoharJoe
csendes tag

Sziasztok!

A mai nappal én is a boldog(?) x820-as tulajdonosok közé tartozom, de kapásból észrevettem pár apróságot.
A töltéssel kapcsolatban igazából nem tudom mi a normális, de órák óta töltve sem töltött fel eddig. Ez kb 5 óra. Ami szerintem egyáltalán nem normális, vagy tévedek?
A másik pedig, hogy kb 10 kisebb-nagyobb erősséggel világító pixelhibát fedeztem fel a kijelzőn. Ezzel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata? Vajon gariban cserélik?

[ Szerkesztve ]

(#2040) lala70 válasza BoharJoe (#2039) üzenetére


lala70
csendes tag

Ott valami gond van nekem kb.30perc alatt feltöltötte.3napig visszacserélik.

(#2041) snowdog válasza BoharJoe (#2039) üzenetére


snowdog
veterán

Vagy rossz a töltőd, vagy nem ehhez a géphez való (nem tudja leadni a megfelelő töltőáramot).

(#2042) BoharJoe válasza snowdog (#2041) üzenetére


BoharJoe
csendes tag

Usb-n keresztül töltöm. Elvileg azon keresztül is töltődnie kéne. Vagy rosszul tudom?

(#2043) snowdog válasza lala70 (#2038) üzenetére


snowdog
veterán

Ez a "nekem van a legújabb iGO verzióm" vetélkedés olyan gyerekes, semmi értelme az egésznek. :W :W :W

Minden iGO8 8.3.x verzió ugyan azt tudja, teljesen mindegy, hogy mi a verziószáma. A legrégebbi is pontosan ugyan úgy működik, mint a legutolsó. Azért van ennyi változat, mert a fejlesztők az adott verziót hozzáigazítják a megfelelő PNA, vagy PDA hardverhez. Hogy ne fagyjon, ne akadozzon, ne lépjen ki, és hasonlók.

Mivel a Wayteq termékek hivatalason nem támogatott típusok - értsd alatta, a Wayteq NEM FIZET JOGDÍJAT a NavNgo-nak!! - ezért aztán tök mindegy, hogy melyik verziót használjátok. Legalábbis azok közül, amelyik elindul a gépen. :D

És éppen ezért nem nagyon kell csodálkozni, ha valamelyik verzió mégis akad, lefagy, stb. a Wayteq-en! :K

[ Szerkesztve ]

(#2044) snowdog válasza BoharJoe (#2042) üzenetére


snowdog
veterán

Elvileg jól tudod, csak az az USB port nem tudja leadni a megfelelő áramot. Használj másik portot, másik PC-t, vagy egy rendes hálózati töltőt.

Egyébként az én PC-m USB portja simán feltölti az Azure-t. :)

(#2045) lala70 válasza snowdog (#2043) üzenetére


lala70
csendes tag

Én nem mondtam hogy nekem van a legújabb verz. Olvass vissza!!!

A kérdésemre válaszolj inkább :F

(#2046) snowdog válasza lala70 (#2045) üzenetére


snowdog
veterán

Mert ha nem, akkor mi lesz? :F

Olvass vissza! Nem javasolni kell, hanem megtenni! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2047) BoharJoe válasza snowdog (#2044) üzenetére


BoharJoe
csendes tag

Na mielőtt virtuális bokszmérkőzés lesz közbevágok. :)
Ezek szerint létezik valami olyasmi töltő aminek az 1ik kimenete mondjuk mini usb?
Valszeg le vagyok maradva pár lépéssel...

(#2048) snowdog válasza BoharJoe (#2047) üzenetére


snowdog
veterán

Természetesen. Minden olyan PNA-hoz, melyen mini USB csatlakozó van, ahhoz olyan kivezetésű töltőt adnak (már ahol jár hozzá). Erre jó példa volt annak idején az N770 első sorozata. Egyébként akármelyik elektronikus üzletben pár ezerérét lehet kapni mini USB-s töltőt. A teljesítményre kell figyelni.

Itt a jobb felső képen. [link]
Vagy egy másik. [link]
És így tovább...

[ Szerkesztve ]

(#2049) bttfbttf válasza BoharJoe (#2047) üzenetére


bttfbttf
csendes tag

van olyan "doboz" amit bedughatsz a konnektorba és van rajta egy usb aljzat..
már jóideje telefonokhoz, mp3/mp4 lejátszókhoz is adják.

(#2050) snowdog válasza bttfbttf (#2049) üzenetére


snowdog
veterán

Lásd az előbbi első linken bal felső kép! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.