Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Lonny válasza haimon97 (#1550) üzenetére


Lonny
csendes tag

Üdv!

Én is megkérdeztem a forgalmazót, kicsit hisztiztem is, de ők is csak olyan infót közölnek, amit megtudtak, nem rajtuk múlik. Megnyugtattak érkezik.

Hol olvastál februárban tesztet?

(#1552) haimon97 válasza Lonny (#1551) üzenetére


haimon97
csendes tag

sorry, a teszt aprilisi, de 2009 februar ota igerik, hogy lehet kapni, legalabb is ha jol vagyok informalva.
Azert fel ev keses mar eleg durva.

[ Szerkesztve ]

(#1553) haimon97 válasza Lonny (#1551) üzenetére


haimon97
csendes tag

Akkor ezek szerint semmit pontositas nincs, hogy mikor erkezik...

(#1554) Lonny válasza haimon97 (#1553) üzenetére


Lonny
csendes tag

Konkrét dátum nincs, de akivel beszéltem ő is azt mondta, hogy inkább ha biztos lesz, akkor mond konkrétot. Szerintem olvasnak fórumot. :C

(#1555) Moszy


Moszy
tag

Miért nem lehet azt elhinni, hogy ha a Wayteq hungary nem tudja akkor más sem fogja tudni az érkezés dátumát

mert ez így jó

(#1556) ATM_automata válasza Moszy (#1555) üzenetére


ATM_automata
őstag

Szerintem mindenki elhiszi, nem is az importőrt hibáztatják, itt inkább azzal van a baj, hogy erősen szezonja van a navigációknak, a készüléket baharngozták, az emberek eladták a régi gépeket, vagy nem vettek más tipust, mert várták, hogy az ígérteknek megfelelően megjön, de ami megjött az sokat késett, a BT-s pedig meg sem jött.

Azért bosszantó, mert beindítottak egy marketing gépezetet, a piac várta a készülket, de nem jön, ez mindenkinek rossz.....a forgalmazónak főleg. Ezért most a vevők bosszankodnak, az importőr meg kellemetlenül érzi magát....

A nagykerek is szívnak.....

[ Szerkesztve ]

What else?

(#1557) snowdog válasza ATM_automata (#1556) üzenetére


snowdog
veterán

Azért bosszantó, mert beindítottak egy marketing gépezetet, a piac várta a készülket, de nem jön, ez mindenkinek rossz.....a forgalmazónak főleg. Ezért most a vevők bosszankodnak, az importőr meg kellemetlenül érzi magát....

Akkor hányan éreznék kellemetlenül magukat, ha behoznák a hibás gépeket, és a vevők az öklüket rázva hordanák vissza őket? Szóval szerintem ez így mindenkinek jobb, ha már egyszer baj van a szériával. Azért elég nagy a választék a palettán, hogy ennek ellenére mindenki megtalálja a neki tetsző gépet.

Szerintem egy kicsit túl is van lihegve ez a téma. Néhányan úgy csinálnak, mintha még mindig ott tartanánk, hogy csak egyféle gép van az üzletek polcán, amiből nem jut mindenkinek. :D

[ Szerkesztve ]

(#1558) Karavik válasza G@CSI (#1545) üzenetére


Karavik
veterán

Én idáig mindig úgy töltöttem, hogy közben végig be volt kapcsolva a készülék. Kipróbálom én is kikapcsolt állapotban...köszi.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1559) Karavik válasza Client (#1546) üzenetére


Karavik
veterán

BP Diamond-ot én is nézegettem, de elbizonytalanodtam vele kapcsolatban, mert a forgalmazóknál eléggé különböző a közzétett specifikáció.

Sok helyen ezzel a speckóval árulják:

32bit SiRFatlasIII AT640, 396MHz
Microsoft Windows CE 5.0 Core
1500 mAh Lithium-Ion beépített

Valahol pedig ezzel:

Processzor: SiRFatlasIV, 64 bit RISC
Processzor sebesség: 500 MHz
Operációs rendszer: Microsoft Windows CE 6.0
Akkumulátor: 900 mAh, Li-Polymer

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1560) ATM_automata válasza snowdog (#1557) üzenetére


ATM_automata
őstag

Hát....elég érdekes felfogás...szerintem először ki kell találni, meg kell tervezni egy készüléket, le kell gyártani belőle egy működőt és ha működik, akkor kell elkezdeni a gyártását. A gyártás általában úgy megy kínában, hogy gyártó kapacitást kell foglalni, aztán konténert, a konténert tele kell rakni, aztán behozni az országba. Ha egy cuccról akkor derül ki, hogy hibás, amikor már pakolják a konténerbe, vagy ami még rosszabb, már kifelé, akkor valaki elég nagyot hibázott a gyártás során.

Lehet, hogy kicsit túl van lihegve, de én mondjuk nem tudok olyan készüléket mondani még 1-et, amiben 28.000FT-ért van BT és FM is.....még az iconXg400-ba sincs, pedig az nem olyan rossz, és nem is olyan drága....csak kb 2x annyira, mint az x820BT.

What else?

(#1561) El Gringi


El Gringi
csendes tag

[B]Most vettem egy x820 -ast, elsőre nem voltam elragadtatva, de miután felraktam az igo amigót,megváltozott a véleményem.Az amigó nagyon látványos, tartalmas, a játékok gond nélkűl futnak rajta.
Viszont nem tudom hogy lehet előhívni a wince 6.0-át, van néhány alkalmazásom ami elindúlna rajta, de nem tudom előhívni a wince-t .
Ami igazán negatívum hogy lassan lehet feltőlteni rá bármit, idegtépő lassú. Arra viszont ügyelni kell hogy a beállítások-nav mappa-navigáció autómatikus indításán pipa ne legyen, attól az amigó meghülyűl (nem lehet kikapcsólni, folyton vissza is kapcsól), és csak akkor lehet lekapcsólni ha az exe filét átnevezzük, igy nem tud folyton bekapcsólni.
Ja, és itt nem kell átnevezni semmit, nem kell mobilenavigator nevű legyen az exe, simmán fut, csak ha lehet csak olyan változatú amigót vegyünk hozzá amiben a játékok 480_272 felbontásban vannak[B] :C

(#1562) Sinyesz válasza El Gringi (#1561) üzenetére


Sinyesz
csendes tag

Ha minden igaz így tudod előhívni a wince-t:

1. Veszel egy micro SD kártyát.
2. PC-n TotalCommander-ben Shift-F4, a fájl neve YFGo2CE.bld legyen.
3. Legalább egy karaktert írjál bele, ez bármi lehet, mentés.
4. SD kártyát tedd a gépbe, az YFGo2CE.bld-t másold rá!
5. Reset, a WinCE megjelenik.

Nekem az a kérdésem lenne hogyha megcsinálom ezt a műveletet, kipróbálom. Majd vissza akarok csinálni mindent ahogy volt akkor elég letörölni a YFGo2CE.bld fájlt a kártyáról? Akkor visszatér minden a régi kinézetre? Illetve ha átváltok wince-re akkor nem változnak a beállításaim? ugyan úgy eltudom indítani a dolgokat?

Bocsi a sok hülye kérdésért de nem értek még hozzá sokat! :F

(#1563) snowdog válasza Sinyesz (#1562) üzenetére


snowdog
veterán

Nekem az a kérdésem lenne hogyha megcsinálom ezt a műveletet, kipróbálom. Majd vissza akarok csinálni mindent ahogy volt akkor elég letörölni a YFGo2CE.bld fájlt a kártyáról? Akkor visszatér minden a régi kinézetre? Illetve ha átváltok wince-re akkor nem változnak a beállításaim? ugyan úgy eltudom indítani a dolgokat?

Nem kell letörölni, elég átnevezni bármi másra, már nem fog működni. Ha ezt követően nyomsz egy reset-et, akkor minden visszaáll gyári állapotba, persze ha előtte nem piszkáltál bele a WinCE részbe.

Ha azt tervezed hogy a WinCE felületről telepítesz, akkor nagyon gondold meg mit csinálsz, mert egy esetleges rossz registry bejegyzésnek akár ROM frissítés is lehet a vége. Nem hallottam róla, hogy bárkinek lenne ehhez a géphez ROM-ja, tehát ha ez bekövetkezne, akkor marad a szervíz. (Én pontosan így jártam az N770BT-vel!)

El Gringi!
"Ami igazán negatívum hogy lassan lehet feltőlteni rá bármit, idegtépő lassú."

Tedd át USB módba, és száguldani fog! :D

[ Szerkesztve ]

(#1564) Sinyesz válasza snowdog (#1563) üzenetére


Sinyesz
csendes tag

Milyen játékokat lehet feltenni még rá? Vagy honnan lehet letölteni hozzá játékokat, progikat. szövegszerkesztőt vagy nem tudom ilyen gyorsulás mérő progi vagy ilyen hülyeségeket?

Az IGO-t hogyan tudom rajta frissíteni?Csak mert gondolom vlmi tört van rajta! IGO 8 topmapos, legalábbis ezt olvastam ki belőle és 2009 március 10 ezt írja a névjegyben.

A flash lejátszó részébe csak swf formátumú dolgokat tudok lejátszani? Tudtok ajánlani vlmit amivel mondjuk a filmeket át tudom konvertálni és így lejátszani hogy jó minőségű legyen kis helyen? Flash játékokat is rá lehet tenni? Vagy azzal nem csinál semmit?

(#1565) Viktor0610 válasza Sinyesz (#1564) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A warez iGO frissítésével kapcsolatban ajánlanám figyelmedbe az alapelvek ismételt átolvasását.. :U

Xiaomi 13T

(#1566) snowdog válasza Viktor0610 (#1565) üzenetére


snowdog
veterán

Tulajdonképpen ha megveszi a legújabb legális iGO8 8.3.x SD verziót, akkor a térképeket arról is tudja használni. Márpedig egy legális SD iGO8 megvásárlása nem ütközik az alapelvekbe. Sőt a vásárlásra való budítás sem. Ezért én ezt javasolnám. :D

És ha valaki ilyen SD verziót vesz, akkor ahhoz egy ideig még ingyenes frissítés is jár! :C

Ehhez már csak az kell, hogy a gépen legyen egy iGO8 8.3.x.

De mielőtt bárki félreértené, az előbb ajánlott SD-ről csak a térképek használhatók PNA-n, maga a program nem!

[ Szerkesztve ]

(#1567) netferry


netferry
csendes tag

Beszereztem egy x820-at én is. Felment szépen rá az iGO, jött pár hibaüzenet, de mindegyikre megvan a válasz ebben a topicban, köszönet érte az illetékeseknek.

(#1568) jeremiah


jeremiah
csendes tag

Sziasztok,

én is vettem egy x820-at s a következő két dolgot tapasztaltam:
- a keret alját (vagy a hátlapot) finomat megnyomva a képernyőn foltok jelennek meg. Ezek halványabban akkor is előjönnek, ha simán a képernyő jobb alsó sarkát böködöm.
- meglehetősen lassú az útvonaltervezés iGO 8-al, régi 300 MHz-es eszközök megverik ugyanezzel a szoftverrel. Dual core 500 MHz-ből nagyobb sebességre gondolnék...

Ti mit tapasztaltok?

Üdv,
jeremiah

(#1569) haimon97


haimon97
csendes tag

Sziasztok

megtudjatok mondani,hogy a BP diamond-ban konkretan milyen vas es milyen Win van?
Mert eddig amennyi bolt, annyi info.
koszi

(#1570) snowdog válasza jeremiah (#1568) üzenetére


snowdog
veterán

Mások is hasonlókat írtak.

(#1571) Szaky


Szaky
tag

Sziasztok!

Na ugy latszik en extran bena vagyok, annak ellenere, hogy atolvastam az egesz forumot.
Kell valami mappat letrehozni az IGO-nak? Felmasoltam ra, de nem csinal semmit.
Valaki aki mar felrakta ra rendesen, nem dobna nekem priviben egy telefonszamot?

koszi

(#1572) jodamester válasza jeremiah (#1568) üzenetére


jodamester
tag

Hát igen, 25 ezer forint az 25 ezer forint...
Ennyi pénzért ezek a hibák kibírhatóak.

(#1573) kubupek


kubupek
csendes tag

sziasztok. egy kis segítség kellene.vettem egy x 820 -as wayteq-et.sokáig keresgéltem a neten,míg ráakadtam egy cégre ami igen baráti áron kínálta a masinát, 43 ország igo8 on.simán elfut rajta.igaz gari,és frissités nélkül,de egy éves csere garanciával.szóval nekem megérte.na de jöjjön a gondom amire remélem tudtok vmi segítséget.arrol van szó ,hogy a gép nem ismeri fel a gps-t. így nem tudok rá tenni se zenét se filmet ,tehát ezt a részét ki se tudtam eddig használni.egy régebbi TOSIBA satellite laptopom van amin xp fut.csak netezésre használom arra elég.(igaz másra nem is igen lehetne :B ) minden vackot felismer( mp3, transmitter,fényképező.) de ezt nem!!biztos nem a ketyerével van baj ,mert a cimbi a bika erős laptopján,a sajátgépnél megjelenik a meghajtója.neki VISTA fut rajta. viszont egy másik ugyanolyan erős gépen amin XP fut szintén semmi. tud valaki valmi infót adni hogy tudnám felismertetni az én saját kis tosibámon a kütyüt? (amúgy tölteni tölti USB-n keresztül) előre is köszi.

(#1574) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Hello! Van lehetőség 620-as készüléken előcsalni a windowst? Vagy csak ennyi fut rajta,ami van?

(#1575) PLaci58 válasza DJ.Gróf (#1574) üzenetére


PLaci58
őstag

#1562-es hozzászólás!
SD-re az a spéci nevű fájl, amit szövegszerkesztővel lehet létrehozni.
A tartalma bármi lehet. Mondjuk: "1,2,3 Indulj!"

kubupek!

Mire van állítva az x820-on az USB kapcsolat?
Az AS kapcsolathoz kell egy USB driver (a vista-ban benne van).
A Driver módhoz elvileg nem kell semmi, annak mennie kéne. Pendrive-ként jelenik meg a kütyü memóriája. Ha nem , akkor kábel csere lehet a megoldás.
Esetleg feltöltött állapotban összedugni.

jeremiah!

Az útvonaltervezés sebessége szerintem nagyban függ a szabad RAM mértékétől.
Gondolom a CE6 és a főmenü (shell) sokat lefoglal.
Meg lehet próbálni wince alól indítani (#1562) a navi programot.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1576) snowdog válasza kubupek (#1573) üzenetére


snowdog
veterán

Az ActiveSync telepítve van az XP alá? Ettől függetlenül USB meghajtóként fel kellene ismernie, persze ha a PNA-t előtte USB módba tetted.

(#1577) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A sok IGO-s kérdés mellett egy kis hardver infót is kérnék, használat közbeni tapasztalatról gyorsaság, feléledés, műholdak vétele felhős idő esetén, városban stb.
Használtam egy kölcsön készüléket LG 200 MHz, amely Bécsben szívatott piszkosul, mert mindig késett 100-150 m-t még a belvárosban is. Mire mondta, hogy valamerre kanyarodni kell, már túl voltam a kereszteződésen, mire rájöttem, hogy miért tervezi mindig újra az utat, mikor arra mentem amerre mondta. (Csak hát persze én egy kereszteződéssel késve fordultam.) :(
Valószínűleg proci miatt. Egy 625 mHz Siemens PDA már jó helyen mutatta az autót, még az autópályán is kb. az átjárók alatt voltam, ahogy a térképen mutatta, nem úgy, mint az LG.
Bécsben kaptam egy kis esőt, és le kellett állnom előszedni a papír alapú térképet, mert bár már régen kisütött a nap, de még vagy egy órát bóklásztam, mire talált műholdat.
Használati tapasztalatról egy kis infó, esetleg aki már más típust is használt, azzal összehasonlítva. Pld. mint fentebb írták, hogy lassan tervez, ez még nem olyan nagy vész, de ha menet közben is késik, akkor az már gázosabb.

Ui.: A WNCE használata is érdekelne, mennyivel bővíti a lehetőségeket? :Y

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#1578) etalonet válasza FLeMiNG (#1) üzenetére


etalonet
csendes tag

Épp ma beszéltem szerelővel, aki a tMC antennát fogja betenni. Agyondicsérte a vasat. Azt mondja, hogy ár érték arányban messze megelőzi a társait. Ráadásul - és ez nekem fontos - bluetooth-os kihangosító is van benne.

iGo térkép is felhetető rá!

Csak egy baj van... két hetes szállítási határidő...

De kivárom és megveszem!

Kuti István
www.popupkeszito.hu

(#1579) snowdog válasza etalonet (#1578) üzenetére


snowdog
veterán

Jó lenne tudni milyen gépről beszélsz! Egyenlőre nincs BT-s X820, a TMC vevőt meg nem hiszem, hogy bárki be tudná építeni. Mi az amire 2 hetet kell várni?

Szóval kérünk valami konkrétumot, mert ez így elég talányos! :D

u.i. Komolyan az első hozzászólásra reagáltál? Ha ilyen ütemben folytatod az olvasást, akkor gondolom csak hetek múlva fogsz nekem válaszolni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1580) Sztlaci válasza snowdog (#1579) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Biztos eddig kereste valamelyik honlapon a bezárhatatlan POPUP ablak bezárási lehetőségét.
A reklámra reagálva, én személy szerint menekülök arról a honlapról, ahol POPUP van, főleg ha tolakodó és nem vagy nehezen lehet azonnal bezárni. Ezzel a többség így van. Ezt figyelembe véve több a veszteség az emiatt elnavigálók miatt, mint akik ezért maradnak. Finoman szólva hamis a számítás levezetése. :W

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#1581) Sinyesz


Sinyesz
csendes tag

Az mér van hogy amikor átmegyek a Petőfi hídon azt írja ki hogy a megengedett sebesség 1 ???? Ezt ma csinálta nekem még a budai rakparton is! Hol lehet ezt átírni benne? vagy mér van ez?eléggé idegesítő mert ha beállítom hogy jelezzen gyorshajtáskor akkor a hídon folyamatosan pattog nekem meg sípol!

(#1582) snowdog válasza Sinyesz (#1581) üzenetére


snowdog
veterán

Gondolom betettél egy speedcam adatbázist. Nagyon egyszerű a megoldás, ha idegesít, töröl le. Azt már nem is tanácsolom hogy javítsd ki, mert úgysem fogod megtenni.

(#1583) Sinyesz válasza snowdog (#1582) üzenetére


Sinyesz
csendes tag

Kijavítanám ha tudnám hogyan kell! Megköszönném ha leírnád hogyan kell ezt kijavítani!

(#1584) snowdog válasza Sinyesz (#1583) üzenetére


snowdog
veterán

1. Kimásolod az iGO-ból a speedcam adatokat tartalmzó txt fájlt PC-re, majd megnyitod.
2. Az iGOban megnézed hol jelzi hibásan a sebességhatárt, felírod a koordinátákat.
3. Valahol utánanézel az adott helyszínen valójában mennyi a megengedett sebességhatár (legjobb ezt a helyszínen megtenni).
3. A fájlban a szövegszerkesztő kereső funkciójával megkeresed a koordinátákhoz tartozó hibás bejegyzést, és kijavítod.
4. Ha az összes javítással készen vagy elmented a fájlt.
5. Végül a javított fájlt visszamásolod az iGO-ba.

Ilyen egyszerű! :K

(#1585) Celtis válasza Sinyesz (#1581) üzenetére


Celtis
veterán

Mert a speedcam adatbázis egy hulladék. Egy csomó helyen van még 1km/h-s jelzés.
Ráadásul minden bokornál jelez. Felejtsd el az egészet.

Korábban belinkeltem egy skint- amiben egy töredék méretű, de használhatóbb adatbázis van. Ha rákeresel a hozzászólásaimra, megtalálod, nem lesz nehéz.

(#1586) Johnny70


Johnny70
tag

Sziasztok!
Félig off kérdés: a gyári Wayteq TMC vevőt próbálta már valaki más PNA/PDA-val? Van benne valami specifikus, vagy csak olyan TMC vevőt márkáztak fel ami garantáltan kompatibilis a Wayteq cuccokkal? (Azért érdekel, mert a kollégámnak egy X820-asa van és ha jó más készülékkel is, akkor Wayteq TMC vevőt vennék, hogy kölcsön tudjam adni neki nyaraláshoz). No meg jóval olcsóbb is, mint más TMC cuccok...

(#1587) Olutin válasza Client (#1546) üzenetére


Olutin
csendes tag

Na én jól körbejártam ezt a kérdést.még a Bluepanther tulajdonosával is beszéltem.
A lényeg: Majdnem ugyanaz a két kütyü belseje ,magyarul mindkető 400-as proci ,sirf 4. Kivéve , hogy a BP diamond 4g-s memóriát kapott . a BP- nek egy picit nagyobb az akkuja, viszont csak szervízben cserélhető.Illetve a BP-hez jár hálózati töltő.
Én az x820-as mellett döntöttem az akku cserélhetősége miat , na meg azért mert ehez már találtam fórumot ahol leírták ,mit kell tenni az üzembehelyezéshez. Persze nagy valószínűséggel az a leírás működik a BP-vel is , de nem akartam kísérletezni. Kb ennyi

(#1588) Olutin válasza Olutin (#1587) üzenetére


Olutin
csendes tag

Bocsi javítanám...mindkettő 500-as procit kapott ja és win ce 6-ot

[ Szerkesztve ]

(#1589) Karavik válasza Olutin (#1588) üzenetére


Karavik
veterán

Ha én előre tudom, hogy a BP Diamond belülről tök ua. mint x820, akkor én biztosan a BP-t választottam volna. Kizárólag az erősebb konfig miatt döntöttem x820 mellett, csak hát - mint utólag kiderült - sok internetes boltban tévesen gyengébb specifikációval látták el a BP Diamond-t . Ráadásul dupla memória, tartozék hálózati töltő és erősebb akksi lett volna ua. pénzért. :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1590) Barto


Barto
aktív tag

Sziasztok!

Igaz keveset írok, de igyekszem a topikot követni. Nagyon sokan panaszkodnak az eszközre. Nem értek egy két dolgot. Alapvetően egy navigációs eszköz, sztem nem kellene többet elvárni tőle 25 e Ft-ért. Arra viszont kiváló.
Július elején vettemt. 12-én Debrecenből indultunk a brit Prescott-ba (Liverpool mellett). Majd itt kirándulásra is használtuk. Eddig semmilyen hibát nem tapasztaltunk. És reméljük hogy nem lesz gond hazafele se, de az eddigiek alapján maximálisan bízok a naviban. Természetesen igo van fent.

u.i.: a tom tom one xl-t is megfőzte :-D

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#1591) ATM_automata válasza Barto (#1590) üzenetére


ATM_automata
őstag

A Tomtom One XL [link] elég nagy fik@t kapott.........

What else?

(#1592) Barto válasza ATM_automata (#1591) üzenetére


Barto
aktív tag

Igen, de itt Angliában nagyon istenítik, és ehhez képest viszonyítva mondom. De nem akarok erről vitát nyitni, nem is erről szól a topik, csak gondoltam megosztom. Remélem nem sértettem meg senkit, ha igen akkor bocsánatot kérek.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#1593) ATM_automata válasza Barto (#1592) üzenetére


ATM_automata
őstag

ááááá....isten ments, félre értesz, csak nem értettem, azt hittem itthon használják akik istenítik, aztán nem értettem. Se vitára se sértésre ne gondolj. :R

Ezek szerint az angol térkép jó lehet benne......

[ Szerkesztve ]

What else?

(#1594) haimon válasza Olutin (#1587) üzenetére


haimon
csendes tag

en is BP-re hajlok egyre jobban.

snowdog: neked milyen tapasztalatod van? BP-n mukodnek a wayteq dolog, beallitasok, megoldasok, furfangok? Milyen kulonbseget latsz a ket kutyu kozott tapasztalatbol? (tudom neked azure van es nem diamond, de sajna diamondos kollega meg nem nagyon bukkant fel itt)

tobbiektol sorry, hogy OFF a dolog, de alapjaba veve ugyanaz a ketto, ha jol veszem ki a dolgot.

(#1595) Ditibo


Ditibo
csendes tag

Az Extreme Digitalnal kapható?

(#1596) Olutin válasza haimon (#1594) üzenetére


Olutin
csendes tag

Ha jól tudom snowdog-nak Azure-ja van amiben 400-as proci sirf 3-a gps win ce 5.0 található. Tehát nem biztos , hogy ha neki működik akkor a Diamondon is fog . Vagy , hogy pontosabb legyek nem biztos , hogy ugyanúgy.

(#1597) snowdog válasza haimon (#1594) üzenetére


snowdog
veterán

Nekem nagyon bevált. Én főleg a nagyobb képernyő, és a nagyobb belső memória miatt váltottam az N770BT-ről a BP-re. Minden működik rajta, ami az N770-en is működött.

Olutin
Igazad van, ezért is hasonlítottam az N770-hez, mert azzal egyenértékű a belseje, az előbbieket kivéve.

Szerintem ami nem megy az X820-on, az nem fog menni a Diamond-on sem. És ez főleg az új oprendszer miatt lehet. Viszont akinek szüksége van a kétszer akkora memóriára, és az erősebb aksira, az bátran beruházhat egy BP-re.

[ Szerkesztve ]

(#1598) haimon válasza snowdog (#1597) üzenetére


haimon
csendes tag

ez megnyugtato :)

(#1599) -Solt- válasza MGJ (#72) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem mostani hozzászólás tudom, de én az alábbit nem tapasztaltam! :)

"- Automatikusan állítja a kijelző fényerősségét."

www.smart-bus.hu

(#1600) kilgoret2


kilgoret2
csendes tag

Ma voltam a szervizben a kontaktos audió csatlakozó miatt. Kiderült, hogy semmi gond. No para, csak jóval erősebben kell benyomni a jack csatit, hogy a helyére kattanjon. Azt mondták általános jelenség, nem az én készülékem sajátossága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.