Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) Đusty válasza Svájcinéger (#8200) üzenetére


Đusty
addikt

Hol találtál akksit mert mostanában nem láttam készleten sehol itthon? Ebayről meg nem akarok rendelni csak ahol egyből beleteszem. Sajnos ez elég gyengére sikerült a wayteq-nek.

(#8202) Svájcinéger válasza Đusty (#8201) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

[link]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#8203) Josi válasza Đusty (#8201) üzenetére


Josi
aktív tag

Newteq.eu
Ez a Wayteq kisker boltja.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8204) Zoszi69 válasza Josi (#8203) üzenetére


Zoszi69
csendes tag

Én náluk vettem minden tartozékot, amit cserélni kellett. Akkut, karos tartót (kedves haver a körmöket letörte róla). Korrektek, gyorsak, pontosak.

(#8205) UB40


UB40
újonc

Egy WytecQ x980-as készüléken átmentem a Windows CE felületre. Hogy lehet innen kilépni, azaz vissza térni a fő ablakhoz?
A használati utasítás csak arról írja hogy lehet átmenni a windows ce felültre, nem írja a kilépésről.
Tudna valaki segíteni?

(#8206) wihar123 válasza UB40 (#8205) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
A WinCe felületen elvileg van egy GPS földgömbikon, arra kell duplán rábökni, a többi már értelemszerű. Ha nincs, akkor készíts egy fotót a felületről és kitaláljuk a visszavezető utat.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8207) szilasigy


szilasigy
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Wayteq X820 GPS-ünk itthon, rég nem használtuk most lett leporolva a doboz és szeretném frissíteni.
http://www.wayteq.hu/hu/node/126 ezen oldalról leszedtem a szgep_frissites.zip-et és úgy csináltam ahogy írta az oldal. A GPS bekapcsolása után rá is kérdez a frissítésre de azután ezt írja:
nem található a szükséges verziójú calculator.exe

ez mit jelent? ?
A segítségeteket előre is köszönöm.

(#8208) wihar123 válasza szilasigy (#8207) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

Miért akarod frissíteni? Nem működött, vagy kell a számológép bele?

Sajnos az a WayteQ frissítő csomag hibás, bizonyára többen is írtak már a gyártónak, ennek ellenére nem cserélték ki a csomagot. Ha nagyon kell, akkor vedd fel velük a kapcsolatot.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8209) szilasigy válasza wihar123 (#8208) üzenetére


szilasigy
csendes tag

Sziasztok!

Igazából a térképet akarnám frissíteni rajta csak. Abban tudnátok segíteni, hol találok hozzá újat h a friss térkép legyen rajta

(#8210) wihar123 válasza szilasigy (#8209) üzenetére


wihar123
aktív tag

A frissítés próbálkozással nem sérült meg semmi, működik rendesen a készülék?

Mivel csak a Sygic szoftver jöhet számításba, ezért szintén a gyártót kell megkeresned. Ha más szoftver van rajta, akkor abban itt a warez miatt Tilos minden infó.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8211) gs20


gs20
tag

Sziasztok!

Újra elővettem a pár éve a fiók mélyére süllyesztett x820BT -met (második autónak vettünk egy régi swiftet és jó lenne ha abban is lenne navi), működik is szépen még a ketyere, viszont ami zavar:

gyújtás levételekor szépen kikapcsol (készenlétbe megy) a navi, viszont újbóli ráadáskor nem kapcsol vissza magától, csak a bekapcsoló gombot nyomva. Ez normális? (2 éve használtam utoljára, szóval nem emlékszem, hogy működött a 820-as, de a másik navink az normálisan kapcsolgat ki-be a gyújtással együtt) Esetleg WinCE-t kellene hekkelgetni, hogy jól működjön?

És még egy kérdés: szemezgetek egy x985BT-vel, vajon az is ilyen bugos, vagy az már rendesen visszakapcsol gyújtás ráadására?

E=MZ²

(#8212) wihar123 válasza gs20 (#8211) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

A "jó" hír az, hogy a készülék védelme érdekében így oldották meg a fejlesztők, ugyan ez vonatkozik az x985-re is, de kikapcsolás előtt ott a választási lehetőség, ha nem engeded neki, akkor nem kapcsol ki és ekkor azt éred el, amire vágysz...

Javaslat:
Én békén hagynám mert szerintem nem megerőltető feladat a bekapcs. "gomb" rövid érintése induláshoz.
Viszont, ha bekapcsolva felejted és lemerül, lehet, hogy csak a szerviz tudja életre kelteni, vagy még az sem...

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8213) gs20 válasza wihar123 (#8212) üzenetére


gs20
tag

Köszi!

Mondjuk azt nem értem mitől véd ez?

(Nem az a bajom, hogy ha nem kap töltést, akkor lemegy készenlétbe (az úgy jó), hanem, hogy utána ha újra kap töltést, akkor nem ébred fel, tehát lemerülésről nem lenne szó akkor sem.)

Na mindegy, majd újra megszokjuk, hogy ez ilyen, a 985 helyett meg akkor majd keresek más típust hasonló ár-érték aránnyal. (na ez nem lesz könnyű)

E=MZ²

(#8214) Kis Joe válasza snowdog (#5111) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Tudom régi hozzászólás, de most sokat segítettél! :R :R
Köszönöm! :R :R :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#8215) gabek_


gabek_
tag

Sziasztok,

IGO8-on TMC működésrebíható még valahogyan?

Nekem egy-két éve ment gond nélkül.

Gondolom lejárt a licnse talán. De csak blöffölök.

Megy esetleg valakinek?

Köszönettel,
Gábor

(#8216) Nagya21 válasza gabek_ (#8215) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Hát ha van TMC vevőd akkor sztem igen.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8217) gabek_ válasza Nagya21 (#8216) üzenetére


gabek_
tag

Szia Nagya21,

Persze, hogy van!

Működött is 1 évvel ezelőtt még!

Most nem megy. Vagy nincs már szolgáltatás a Petőfin, vagy lejárhatott valami license-em talán.

Ennek a definiálásával kapcsolatban fordulnék a közösséghez. :)

Köszönettel,
Gábor

(#8218) nemcso válasza gabek_ (#8217) üzenetére


nemcso
senior tag

Régen használt Wayteq x990 -et most elővéve, a Petőfi 94,8 MHz alatt a TrafficNav-on jönnek az események rendben.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8219) gabek_ válasza nemcso (#8218) üzenetére


gabek_
tag

Szia,

Hoppá!

IGO8 van rajta neked is?

Ha igen már csak meg kell nézni a mi a külömbség! :)

Köszönettel,Gábor

(#8220) nemcso válasza gabek_ (#8219) üzenetére


nemcso
senior tag

Nálam Primo 2 van.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8221) gabek_ válasza nemcso (#8220) üzenetére


gabek_
tag

Köszi nemcso,

Akkor az IGO8-hoz hiányzik valami nekem.....

Tudtok segíteni?

Köszöbnettel,
Gábor

(#8222) plömplöm válasza gabek_ (#8217) üzenetére


plömplöm
őstag

megnéztem tegnap, hát, nekem megáll a petőfin, de továbbmegy, aztán megáll a kossuthon, miszerint ott lát tmc-t, aztán a tmc-lista meg töküres, szóval azt hiszem, hogy a hiba nem a készülékeinkben van, hanem tákolnak valamit, vagy szimplán haldoklik a rendszer :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8223) gabek_ válasza plömplöm (#8222) üzenetére


gabek_
tag

Hello plömplöm,

Köszönöm szépen!

Ezek szerint IGO8-on nem megy akkor neked sem. :(

Hát license issue is lehet úgy olvastam.

Ha esetleg valakinek mégis menne kérem jelezze! :)

Köszönettel,
Gábor

(#8224) gabek_ válasza gabek_ (#8223) üzenetére


gabek_
tag

http://navigyurci.hu/2011/05/01/egyedileg-megvasarolhato-tmc-licensz-a-naviextras-oldalan/

(#8225) gabek_ válasza gabek_ (#8224) üzenetére


gabek_
tag

Úgylátom senki sem tudja, hogy mi a gond itten... :(

(#8226) wihar123 válasza gabek_ (#8225) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sokan tudják, de a lap jobb felső sarkában írva vagyon, Tilos!!... :)
Ha rákeresel a hárombetűs TMC-s dologra, fogod látni, hogy ki az akit keresned kell privátban.

... csak súgom, hogy Nemcso kollégától kérd el a content-ből a TMC mappát és használd a hárombetűsben.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8227) gabek_ válasza wihar123 (#8226) üzenetére


gabek_
tag

Szia,

A jobb felső sarokban ez van:

------------------------------------------------------------

Nagy kínai fülhallgatótesztIII

06-24 Kiváló ár/érték arányú kínai fülhallgatók, harmadik felvonás: összesen 11 darab fülhallgatóval!
Autóbehozatal Németországból
LEGO 75144 - T47 AIRSPEEDER
Még több LOGOUT cikk

------------------------------------------------------------

Ez alapján nem gondoltam volna! :D

Azt szerettem volna csak megtudni, hogy mi a baj. (De ha ez tilos, a "Nagy kínai fülhallgatóteszt" okán.... :))

A kolléga Primo-t írt ugyanaz kell hozzá, mint az IGO8-hoz?

Köszönettel,
Gábor

(#8228) wihar123 válasza gabek_ (#8227) üzenetére


wihar123
aktív tag

Nem mellesleg az itcafe-n (mobilarena, stb.) Tilos a warez, ha írva van, ha nincs... :)

Megsúgtam! :)
..., de megerősítelek, Igen, már ami a TMC mappát (és persze a tartalmát) illeti.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8229) gabek_ válasza wihar123 (#8228) üzenetére


gabek_
tag

Én úgy tudtam a TMC license megvásárolható.

Ha tudnám mit kell vennem pontosan én meg is venném....

Mi a gond ezzel?

(#8230) plömplöm válasza gabek_ (#8223) üzenetére


plömplöm
őstag

de, megy. csak alig jönnek már adatok, sztem kirúgták azt az utolsó mohikánt is, aki még foglalkozott ezzel. jönnek értesítések, de a mennyiség töredéke csak a múltbelinek.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8231) barracuda29


barracuda29
csendes tag

Sziasztok!
Van egy WayteQ 985BT navigációm. Raktam rá új térképeket és azóta nem tudom bekapcsolni csak úgy ha USB-vel összedugom a számítógéppel,megjelenik a bejelentkező kép és utána szétesik. Én arra gondolok,hogy lehet hamar lehúztam az USB-ről mikor végzett és elfelejtettem a kiadásra rámenni.Aki tud segíteni annak előre is köszönöm.

(#8232) wihar123 válasza barracuda29 (#8231) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Minden bizonnyal igazad van, mert szinte egyik vas sem szereti, ha visszamentés nélkül lépteti a kényszer. Kis szerencsével, megfelelő alkatrészekkel javítható a hozzáértő kezek által, ellenkező esetben a szervizben a helye... Remélhetőleg készítettél biztonsági mentést a készülék teljes adatbázisáról, beleértve a rejtett tartalmakat is. Ha korábban így tettél, most nagy segítség lesz számodra.

Küldtem levelet.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8233) Josi válasza barracuda29 (#8231) üzenetére


Josi
aktív tag

Talán fel kellene tölteni.
Hagyd töltőn jópár órát és utána próbálkozz.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8234) fedayykin


fedayykin
újonc

Sziasztok!

Sajnos loopba került a vas. Voltam olyan ostoba, hogy kipipáljam az automatikus GPS indulást.
Kipróbáltam a legelső hozzászólást, de nem segít, sőt minden egyebet amit itt találtam a fórumon, hasztalan...

Esetleg lenne valakinek ötlete?

(#8235) plömplöm válasza fedayykin (#8234) üzenetére


plömplöm
őstag

ha memókártyán van a naviprogi, vedd ki a memókártyát és úgy kapcsold be a navit, így nem fog elindulni a program, ki tudod venni a pipát.

ha belsőmemóban van a prog, akkor kellene egy memókártya, amivel el lehet indítani a wince-t és átnevezni a progit, hogy az automataindulós ne találja meg, pipa ki és utána vissza lehet nevezni.

(ezt most így fejből, rég kellett ez az infó, de asszem jó)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8236) wihar123


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Hú, de régen volt már...

GPS hétszámláló átfordulás (WNRO) 2019. április 6. szinte mindegyik navigációs kütyüre kihat.

Tudja valaki, hogy az x820-as is hiányolja a Műhold GPS Rollover okozta frissítést?
Szamár kérdés, persze hogy tudja...
Sikerült már valakinek javítócsomagot szereznie hozzá?

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8237) plömplöm válasza wihar123 (#8236) üzenetére


plömplöm
őstag

az én x820-am nem hiányol semmitsem

szerk: én hiányolom belőle a tmc-funkciót továbbra is...

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8238) wihar123 válasza plömplöm (#8237) üzenetére


wihar123
aktív tag

Amikor bekapcsolod és megnézed a GPS Info ikon alatt, milyen infós blokkot mutat, amikor legalább 4 holdat talál?

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8239) Josi válasza plömplöm (#8237) üzenetére


Josi
aktív tag

Van eladó TMC egységem hozzá.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8240) plömplöm válasza Josi (#8239) üzenetére


plömplöm
őstag

jó...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8241) wihar123 válasza plömplöm (#8240) üzenetére


wihar123
aktív tag

Erre (#8238) nincs őszinte válaszd, vagy csak blöfföltél?

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8242) plömplöm válasza wihar123 (#8241) üzenetére


plömplöm
őstag

mi a kérdés?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8243) wihar123 válasza plömplöm (#8242) üzenetére


wihar123
aktív tag

... "huncut" vagy, ez a kép már a ráfrissítést mutatja azért pontos. :)
Én azt kértem, hogy miután bekapcsolod a készüléket, akkor nézed GPS infót..., ekkor még csak a hibás dátum/időt mutatja, holott automatikusan még a holdak nélkül is pontosnak kellene lennie (ez így működött április 6-a előtt).

Van a hátoldalán fényérzékelő?

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8244) plömplöm válasza wihar123 (#8243) üzenetére


plömplöm
őstag

ööö, hogy mit szeretnél? hogy pontos helyzetet mutasson anélkül, hogy látna műholdakat? de ne mutassa a pontos időt? vagymi? a jövő heti lottószámokat ne írja ki? :D

van a hátoldalán fényérzelő tudtommal.

"miután bekapcsolod a készüléket, akkor nézed GPS infót"
franc se nézegeti, amíg nem lát elég műholdat, úgysem tud navigálni, addig minek nézegessem?

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8245) wihar123 válasza plömplöm (#8244) üzenetére


wihar123
aktív tag

Áprilisi tréfát űzöl velem... :) sebaj, "fehérember" nem felejt... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8246) plömplöm válasza wihar123 (#8245) üzenetére


plömplöm
őstag

"What is the Effect of a GPS Week Number Rollover Issue?

For GPS devices that are affected, after the rollover occurs, an incorrect date and time will be displayed. This incorrect time will also be used to timestamp track logs, compute sunrise and sunset, and other functions that rely upon the correct date and time. However, the positioning accuracy will not be affected. The device will continue to deliver the same positioning performance as before the rollover."

na most gugliztam, hátha rájövök, mit szeretnél tőlem. a fenti infó szerint, ami a garmin infója, inkorrekt lesz a dátumidő kijelzés, ezzel a rossz dátumidővel lesznek logbejegyzések és rosszul kiszámolva a napfelkelte és a naplemente (wtf?), és egyéb funkcók, amik a pontos időndátumon alapszanak. ugyanakkor a pontos helyzet nem érintett. az eszköz folyamatosan "szállítja" ugyanazt a pozícionálási teljesítményt, mint azelőtt.

namost, az én wayteq-em folyamatosan tápon van, azaz ha bekapcsolom és nem lát műholdat, akkor az lesz benne az idődátum, ami utoljára volt, ami helyes idődátum lesz szerintem. pozíciója nem lesz, hiszen honnan a wiharből tudná, hogy hol van, ha nem lát műholdat, aztán ha lát műholdat, megjön a pozíció is. nemértem...

szerk: "Amikor bekapcsolod és megnézed a GPS Info ikon alatt, milyen infós blokkot mutat, amikor legalább 4 holdat talál?", nem pont erről csináltam neked a fényképet?

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8247) wihar123 válasza plömplöm (#8246) üzenetére


wihar123
aktív tag

Értettelek, nem kerülted ki a választ még így sem, hogy viccesen fogalmaztál. Köszönöm! :)

A wayteq azt "mondta", dolgoznak a megoldáson, hamarosan elérhető lesz mindegyik érintett készülékhez a frissítő patch.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8248) plömplöm válasza plömplöm (#8246) üzenetére


plömplöm
őstag

bennem van a görcs már...

gps.hu

"Megjegyzés! Ha régi készülékünk érintett a számláló átfordulás okozta problémában de már nincs hozzá elérhető szoftverfrissítés, akkor sem kell azonnal halálra ítélni. Nem garantált, de elvileg készülékünk működését annyiban érinti, hogy az időket nem megfelelően fogja megadni, így pl. az nappali/éjszajkai üzemmód váltás nem megfellő időben történik, vagy az érkezési/hátralévő időt nem jól adja meg a készülék, de az irányítási képessége nem változik.

Ha április 6-a után nem tapasztal problémát a GPS készüléke működésében (a dátum miatt), valószínűleg a későbbiekben sem fog gondot okozni."

hátde ott van a fényképemen, hogy szerintem kurva jó a dátum és az idő, akkor miért le lenne jó az üzemmódváltás és a többi minden? :)

szerk: 1999 augusztus 20.:
[Effects Could Be Worse Than Y2K], és tényleg, mennyi y2k kártyát adtunk el akkor... :))

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8249) wihar123 válasza plömplöm (#8248) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szerintem űzd ki azt a "görcsöt". :)

Ez a magyarázat (értelmében egyezik a tiéddel):
"Több millió olyan hordozható GPS navigációs készülék van, amely nemcsak a pontos helymeghatározást, de a dátum és idő adatokat is GPS műholdakról kapja. 1980-ban, amikor a GPS rendszerek először kezdték az időt is megjeleníteni, a rendszert úgy alakították ki, hogy maximum 1024 hét, azaz kb. 19,7 év hosszan tudott számlálni. Amikor a számláló eléri a 1024. hetet, akkor nullára vált (vagyis átfordul), és innen folytatja a számlálást. Az első átfordulás 1999-ben következett be, a második 2019. április 6-án.

Attól még, hogy a készülékét érinti a WNRO, működni fog frissítés nélkül is, de azt tapasztalja majd, hogy a dátum és idő információk nem helyesek. A GPS jelre és a helymeghatározás pontosságára nincs kihatással a WNRO, azaz továbbra is a megszokott módon használhatja a készüléket."

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8250) plömplöm válasza wihar123 (#8249) üzenetére


plömplöm
őstag

ehh, idegállapotban voltam teljesen...

nade, vincent, akkor most örülünk? jó így ez a wayteq?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8251) wihar123 válasza plömplöm (#8250) üzenetére


wihar123
aktív tag

Na hallod, egyenesen Királyos... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8252) Csaba55


Csaba55
újonc

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy Waytec x880 készülékem amin frissíteni akartam a térképeket. Másolással próbálkoztam, ezután nem működött a navi progi. Letöröltem és tenni akartam rá újabb programot viszont valamit elbaltáztam mert amikor a készüléket bekapcsolom és eljut az ikonokig a játékok működnek viszont a gps és a beállítás ikon nem csinál semmit. Reseteltem, egy napra kivettem belőle az akkut de változás nem történt. Már rengeteg navival kapcsolatos fórum- oldalt átolvastam, de nem találtam rá a megoldásra.
Remélem valaki tud segíteni amit előre is köszönök.

(#8253) wihar123 válasza Csaba55 (#8252) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Ha nem Sygic a program, akkor Tilos minden más, mert wareznak minősül.
Becsüld meg ritka kincs! Ha megkeresel PM-ben, kérdeznék párat...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8254) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene. Wayteq x820 készüléken lehetséges a térképet frissíteni? Windows CE 6.0 és Sygic van rajta.
Köszönöm!

(#8255) Josi válasza Lacus_84 (#8254) üzenetére


Josi
aktív tag

Ha hivatalos a Sygic, akkor igen. Fordulj a forgalmazóhoz.
Térképfrissítés

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8256) Colalite


Colalite
csendes tag

Sziasztok!
Hozzám került egy x820-as. Elfelejtette a kijelző kalibrálásának beállításait. A gép indul és megvan minden menü rajta csak nem tudom sehogyan a setup menüt elérni mert nem lehet rá nyomni az ikonra ("elcsúszott" az érintőképernyő érzékelése).
Segítséget kérnék, hogyan tudnám a képernyőt újra kalibrálni.
Előre is köszi!

(#8257) Zoszi69


Zoszi69
csendes tag

Van egy TMC vevőm az X820-hoz csak csatlakoztatni kell a készülékhez, vagy hangolni is kell rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.