Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) szeva000


szeva000
addikt

Node ezt nézzétek meg :D:D:D
[link]

(#202) infectedmann válasza szeva000 (#200) üzenetére


infectedmann
őstag

Hát sajna már férjnél van és van két gyönyörű gyereke :) (azért írtam, hogy sajna mert nem szimpi a srác, de nagyon nem.)

Az általam látogatott fórumokon már beszámoltam a PPO -s ügyről a lehető legtöbb emberhez eljusson mi folyik itt az országban és a blogomra is írni fogok egy összefoglalót ahogy az időm engedi.

[ Szerkesztve ]

(#203) szeva000 válasza infectedmann (#202) üzenetére


szeva000
addikt

óh ez még semmi,úgy néz ki a helyzet,hogy ezek mindenhonnan lenyúlták a pénzt,még azt is aki sosem járt náluk:D

Ha ez igaz,akkor nagy bajban vannak

(#204) infectedmann válasza szeva000 (#203) üzenetére


infectedmann
őstag

A végén kiderül, hogy az OTP is nyakig benne van, akkor pedig ők is lehúzhatják a rolót.
Egy tetves bankkal több vagy kevesebb, mit számít :D

Még kéne pár oldal amihez a PPO -nak köze van. akinek a felhasználóit szintén lenyúlta aztán tárgyalás nélkül falhoz lehet őket állítani xD

Azért a svájci zászló befigyel a képen :D

[ Szerkesztve ]

(#205) vegyszer válasza shev7 (#131) üzenetére


vegyszer
addikt

Sajnos csak megerősíteni tudom...

Én december 25-én vettem matricát.
NEM VOLT SEMMILYEN ÉRTESÍTÉS:

Hétfő délután jött az sms, kedden megnéztem, mi a sz@rért kért 2490 HUF-ot a PPO, talán már tudok licitgálni töltőkártyára, de NEM :W

Viszon már volt üzenetem, novemberre :C kedves tőlük.
Gondolom az informatikusoknak legalább két percnyi feladványt jelentett az, hogy ezt hogyan lehet kivitelezni, lebonyolítani, kiküldeni, pénzt zsebretenni, jutalékot kikérni, unikumot elővenni...
Ezúton szeretném üzenni nekik:

KÖSZI FIÚK, csak így tovább!
de 11-én a legtöbb embernek 24900 forintja is van a számlán,
néha a szerencséseknek, még 249000 is, lehet próbálkozni minden nap!
Kitartást!

A számlaszámom, ahova a befolyt összeg 1%-át kérem:
XXXXXXXX-XXXXXXXX-XXXXXXXX

ja, dec 20-szal telefont is töltöttem..

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#206) szeva000 válasza vegyszer (#205) üzenetére


szeva000
addikt

remélem a kártyát tiltattad vagy blokkoltattad,esetleg limitáltad valami pici összegre.
Én úgy érzem még komoly gondok lehetnek:)
Bár tőlem már levonni...őőő lelopni nem tudnak az bizta.
ÉÉÉÉsss addig basztatom a bankot,míg ingyen nem kapok új kártyát.Természetesen ezt már írásba is vetettem a jogtalan pénzlehúzással együtt

(#207) szeva000 válasza infectedmann (#204) üzenetére


szeva000
addikt

Bakker,lehet egy új qrvát kell keresni a magyar filmiparba és arra kellett a lóvé:D:D:D
Már Michelle Wild abbahagyta a filmezést:D
az bizta,hoyg itt valami nagyon sántít,főleg az,hogy miként adhatott az otp ekkora hatalmat ezeknek.
Csányit is azonnal kötni kellene,...de nem hártra a kezét....nomeg az ilyen bankot azonnal eltakarítani

(#208) infectedmann válasza szeva000 (#207) üzenetére


infectedmann
őstag

Amerikában ezt nem lehetne megtenni, ott olyan betonbiztos a fogyasztóvédelem, hogy a Marsig rúgdosnák a PPO -s seggeket.

(#209) vegyszer válasza szeva000 (#206) üzenetére


vegyszer
addikt

a helyzetem:
a magát legjobb, legdinamikusabban fejlődőnek, legügyfélcentrikusabbnak tartó bank többékevésbé elégedett ügyfele vagyok.
(biztos tudod, sárga alapon fekete lovak)

Na ők nem is hallottak olyanról hogy WEBkártya...
arra is két évet vártam, hogy ÉN ügyfél magam adhassak meg csoportos beszedési megbízást a netről... de egy havi rendszeres átutalást másnapra átrakin önállóan nem lehet, csak a 06-40... számont hívva, röpke 15-20 perc, és kész is. :W
bár ha belegondolok, hogy az OTP vagy négy évig dolgozott azon, hogy az utalások adatait el lehessen mentteni.

a kártya még megvan. él és lapul, letiltani nem akarom ,mert az újjal együtt, vagy 2000 az új elkészítése...

ha jó pillanatban fogják le a népet (a törvény ugye azt írja: a munkabért 10-éig a munkavállaló rendelkezésére kell bocsájtani) mehet 24900 HUF is :O aztán fizesd a lakáshitelt, ahogy tetszik :(
bezzeg, ha elsején terhelték volna, lehet, csak 20000 károsúlt lett volna ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#210) infectedmann


infectedmann
őstag

Lehet elsiklottam felette, de volt olyan aki nov. 18 és dec. 11 között belépett az oldalra és megkapta azt a bizonyos ÁSZF változásról szóló üzenetet?

(#211) sbazsi válasza infectedmann (#210) üzenetére


sbazsi
veterán

Olyan volt aki dec3án regisztrált, és Ő is kapott még előtte nov18án levelet :)

(#212) vince válasza sbazsi (#211) üzenetére


vince
őstag

Mert előre tudták, hogy regisztrálni fog, és elhelyezték a levelet a postaládájába. Nincs itt kérem semmi turpisság! ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#213) szeva000 válasza vegyszer (#209) üzenetére


szeva000
addikt

Én is ennél a banknál vagyok.Uh ha tegnap nem ajánlotta volna fel valami nagyon normális pasas az ingyenes kártyablokkolást és sem tudnék róla.De mostmár tudok és mivel önhibámon kívül én sem voltam hajlandó 10000-ért a dombornyomott kártyát tiltatni így most blokkolva van a kártya.De lesz*rom.Nagyrészt utalok úgyis.Természetesen 1000panaszt is be fogok adni,ha nem hajlandóak új kártyát adni.
Mindenféleképpen vetess fel velük jegyzőkönyvet,hogy jogtalan a pénzlevonás és úgy érzed a kártyaadataid is kikerülhettek az otp rendszeréből.

[ Szerkesztve ]

(#214) szeva000 válasza infectedmann (#208) üzenetére


szeva000
addikt

amcsiban már a a telelést is a gyorskocsi utcával megegyező helyen töltenék :)
Itt Abszurdisztánban meg a nyaralást is majd valamelyik szigeten.....

(#215) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Az OTP reagálása: mindenki olvassa el az ÁSZF-et és megbízható helyekről vásároljon! :N

[link]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#216) D1Rect válasza KEndre (#215) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez vicc vagy komoly? :U

(#217) horvathd


horvathd
aktív tag

Az Állami Autópálya Kezelő szerződést bontott a PPO-val. [link]

"The Kid just rages for a while."

(#218) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

MTE is állásfoglalást adott ki:

[link]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#219) shev7 válasza horvathd (#217) üzenetére


shev7
veterán

ez azert jo, mert ujabb alap lehet az eves dij (vagy legalabb egy reszenek) visszaszerzesere. Hiszen a vallalt szolgaltatasok egyiket a ceg nem tudja a tovabbiakban nyujtani. Eddig sem gondoltam, hogy a 2500 forintos eves dijert barmilyen ellenszolgaltatast kapnanak a felhasznalok, de eddig lehetett azzal vedeekzni, hogy azert fizetsz 2500 forintot, hogy vasarolhass (hulyen hangzik, nem? ). De mostmar nem is vasarolhatsz. ( na jo aprilis kozepeig meg igen, de ki az aki akar :) )

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#220) localhost válasza KEndre (#218) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én szívből örülök, hogy ez az ügy végeredményben szépen rendeződni látszik, egyre határozottabb lépésekkel lépnek fel a károsultak, a partnerek, hivatalos szervek, bankok, mindenki.

Mai ebéd : bukta PPO-módra

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#221) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Mi az, hogy találkoznak, hogy megoldást keressenek a problémára? Ezt a kamu szöveget ... instant fejlövést nekik és kezit csókolom :U

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#222) Jim Tonic válasza horvathd (#217) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Imént olvastam én is. Ez volt a minimum.

#221: Akkor Te pont annyit érsz, mint ők. De az aláírásod is érdekes. Te vagy a bosszú angyala, vagy mi? Jól megmutatod nekik?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#223) LÁZ


LÁZ
addikt

na, hát az oldalt sem lehet elérni már, ntom sírjak e vagy nevessek, szerencsére engem nem tudtak lehúzni, volt közben egy kártyacserém, valszeg azért talán

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#224) szeva000 válasza LÁZ (#223) üzenetére


szeva000
addikt

asszem ez a leállás már nem a fejlesztés következménye lesz:D

(#225) localhost válasza szeva000 (#224) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát most ki kell gyomlálni minden olyan oldalt és modult ami a matricákkal kapcsolatos, a következő lépésben meg majd az összes többit.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#226) vince válasza localhost (#225) üzenetére


vince
őstag

90 nap múlva nem vehetsz majd matricát a ppo-nál, időben elkezdték a fejlesztést :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#227) samgar


samgar
őstag

már nem elérhető a honlapjuk

Oppo Find X5 PRO

(#228) szeva000 válasza samgar (#227) üzenetére


szeva000
addikt

Game Over PPO

(#229) Zeratul


Zeratul
addikt

Néztem az OTPs számlatörténetemet de azon nem volt PPO-s terhelés. Autopálya matricát és mobiltelefon feltöltést rendszeresen vásároltam, az OTP direkten át. Az ezek szerint védve volt a PPO lehúzás ellen.

(#230) localhost válasza Zeratul (#229) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha az OTP-nél vásároltál és nem a PPO-nál, akkor nem kell aggódnod.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#231) szeva000 válasza localhost (#230) üzenetére


szeva000
addikt

azért már ez sem bizta..többen panaszkodtak,hogy pontosan így húzták le apénzüket,pedig ők sosem voltak PPO-nál regelve...
node mostmár szépen lefoglalják a szervereket,amit 4-5nap alatt gondolom jól átalakítottak...

[ Szerkesztve ]

(#232) localhost válasza szeva000 (#231) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tényeket! Ha nem volt a PPO-nál regisztrálva akkor nem kell félnie!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#233) szeva000 válasza localhost (#232) üzenetére


szeva000
addikt

az már a rendőrségen van:)

node egy új hír,ami jó hír:)
A MAGYAR BANKOK A MASTERCARD ÉS VISA KÁRTYACÉGEK TANÁCSÁRA, VELÜK EGYÜTT TÁRGYALÁSOKAT KEZDTEK AZ OTP-VEL. HA HÉTFŐN SIKERÜL MEGÁLLAPODNI, AZ OTP ÁTUTALJA A SÉRELMEZETT ÖSSZEGED, HA NEM, A BANKOK AZ ÉRINTETT OTP-S SZÁMLÁRÓL A MAGYAR BANKI FELTÉTELEKNEK MEGFELELŐEN MINDEN BEJELENTETT KÁROSULT SZÁMÁRA VISSZAINKASSZÓZZÁK AZ ÖSSZEGEKET.

(#234) shev7 válasza szeva000 (#233) üzenetére


shev7
veterán

"A BANKOK AZ ÉRINTETT OTP-S SZÁMLÁRÓL"

nem arrol volt szo, hogy a love egy svajci bankszamlara ment :F

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#235) szeva000 válasza shev7 (#234) üzenetére


szeva000
addikt

igazából a bankszámla nem lehet svájci,mert az investech kft-nek az otp-nél van és ha jól emlékszem a svájci cégnek is...csak már nincs időm meglesni,mert sietek dolgozni,de tuti jól emlékszem.
de a svájci cég húzta le a pénzt,amit sztem nem is tehetett volna meg

A másik lehetőség,hogy a visa és mastercard nyomására benyeli az otp...hogy rohadnának meg:)remélem így is lesz

[ Szerkesztve ]

(#236) attisx


attisx
addikt

"...ám két óra óta a cég honlapja nem érhető el a szolgáltatónál azt az információt kaptuk, hogy a rendőrség jelenleg adatokat másol a cég szervereiről."

Forrás: nol.hu

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#237) Konflikt


Konflikt
addikt

de mertnem netbankon keresztul inteztek mobilfeltoltest? (otp, mkb-ban lehet, valoszinusitem h a legtobb bank netes rendszeren keresztul szinten)

vagy: pl. panonnonline-on is lehet feltolteni kartyat. (t mobile, vodafone rendelkezik hasonlo online rendszerrel, ahonnan szamos szerzodes, szolgaltatas, egyeb beallitas valtoztathato,stb?)

volt olyan szolgaltatasa ennek a ppo-nak, ami egyeb megbizhato rendszerrol nem volt elerheto, intezheto (netbankokbol, es mobil szolgaltatok online rendszereikbol)?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#238) fradi81


fradi81
veterán

Vodefone-t nem lehet feltölteni a weboldalukról. Raiffaisen portálon ahol vagyok sincs rá lehetőség. Netes csak a PPO volt.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#239) sbazsi válasza Dare2Live (#181) üzenetére


sbazsi
veterán

ppo ügyben azt hiszem már nem kell feljelentést tenni, mindent megviszgálnak.

(#240) Badb0y válasza szeva000 (#196) üzenetére


Badb0y
addikt

Király :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#241) szeva000 válasza Badb0y (#240) üzenetére


szeva000
addikt

Nagyon remélem,hogy hétfő este már más kosztot kapnak,mint amit megszoktak:)

(#242) infectedmann válasza szeva000 (#231) üzenetére


infectedmann
őstag

Akkor majd a szarkértők szépen visszaállítanak minden törölt adatot :)

(#243) the_one


the_one
tag

Én most 01.15-én 23:10-kor vásároltam 4 napos autópálya matricát az OTPdirekt netbankból. Néztem nagyot, amikor a PPO logós visszaigazoló nyugtát megnyitottam. Nem tudtam, hogy az OTP rajtuk keresztül bonyolítja le a vásárlást. Na mind1, egyelőre csak az autópálya matrica árát vonták le. :-) Nem emlékszem, hogy valaha regisztráltam a PPO oldalán. Bár lehet, hogy anno, pont egy ilyen visszaigazoló nyugta megnyitása miatt mégis megtettem, de bankkártya számot 1000%, hogy nem adtam meg. A napi használatú VISA-Electron kártyám meg úgy tudom nem alkalmas internetes fizetésre.

Több hírportál lehozta, hogy az autópálya kezelő szerződést bontott a PPO-val. Nem szeretnék ez miatt új matricát venni! Vagy hogy megbüntessenek jogtalan autópálya használatért. :F

(#244) shev7 válasza the_one (#243) üzenetére


shev7
veterán

"Több hírportál lehozta, hogy az autópálya kezelő szerződést bontott a PPO-val. "

nyugi, 90 napos hataridovel mondtak fel.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#245) sbazsi válasza infectedmann (#242) üzenetére


sbazsi
veterán

A szervereket lemásoltáj. A törölt adatokat és a módosítás elötti változatot hogy állítják vissza?

(#246) szeva000 válasza sbazsi (#245) üzenetére


szeva000
addikt

sztem sehogy...ez itt a nagy baj.
De a f*szom az ilyen rendőrségbe.Az első nap megalapozott volt a csalás gyanúja,miért kellett 5napot hagyni nekik,hogy töröljenek mindent???
Ez Abszurdisztán,ez van.
A végén még mi leszünk beperelve,mert rossz hírét keltettük ezeknek a becsületes emberkéknek....

[ Szerkesztve ]

(#247) lencseszosz


lencseszosz
csendes tag

Éljen Magyarország, ahol nincs korrupció. Ha ebben nem voltak benne a bankok meg mindenki akinek köze is volt a PPO-hoz akkor a pápa egy néger nő!
Lassan tényleg visszatérünk a párnahuzathoz...

jah bocsi a rendőrséget kihagytam a korrupt bagázs közül.
Csak hogy a megfelő csoportbe kerüljenek :)

[ Szerkesztve ]

...

(#248) shev7


shev7
veterán

PPO-tol jott valasz. Tenyleg ezt irtak, nem viccelek:

"A tagságterhelési kísérlet ÁSZF-ünk értelmében jogszerűen történt.
Tájékoztatásul közöljük, hogy az Investech Kft a szerződés módosításról, a törvényi előírásoknak megfelelően a szerződésben foglaltak szerint ügyfeleit értesítette.
Jelen levele alapján felhasználói accountját töröltük.

Üdvözlettel:
PPO csapat
ügyfélszolgálat"

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#249) szeva000 válasza shev7 (#248) üzenetére


szeva000
addikt

te meg bele is egyezel,hogy értesítettek külön figyelemfelkeltő mailben,sms-ben,netalán levélben,hogy a díjat majd háromszorosára megemelik és te ezt külön el is fogadtad? :)
Ugyebár:
Ptk. 205/B. § (2): Külön tájékoztatni kell a másik felet arról az általános szerződési feltételről, amely a szokásos szerződési gyakorlattól, a szerződésre vonatkozó rendelkezésektől lényegesen vagy valamely korábban a felek között alkalmazott kikötéstől eltér. Ilyen feltétel csak akkor válik a szerződés részévé, ha azt a másik fél - a külön, figyelemfelhívó tájékoztatást követően - kifejezetten elfogadta.

A másik:
Tegyük fel ÁSZF tökéletes,ami persze alapból bukta nekik.
Mi az Investech KFT-vel kötöttük a szerződést és őt bíztuk meg.
Akkor milyen jogon vette le a svájci cég a pénzt???
Ez megint bukta...

ezt kötelező lett volna közölni,hiába hivatkoznak az ÁSZF-re ami ott sem volt csak utólag hamisították meg az oldalt...

nem is értem mit erőltetik a dolgot,nekik game over

Átküldenéd azt a mailt??lehet tudnék vele mit kezdeni hétfőn:)

[ Szerkesztve ]

(#250) szeva000


szeva000
addikt

Jajj most lesem csak!!
A tagságterhelési kísérlet
Miiiii???
A tagsági díjat,ha jól rémlik időarányosan kell fizetni,náluk regisztrációs díj van feltüntetve!
Itt ismét bukta lesz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.