Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) vince válasza sbazsi (#300) üzenetére


vince
őstag

lol :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#302) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Nem úgy volt, hogy törölték ezt a netes hulladékot?

(#303) localhost válasza Neil Watts (#302) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem! Hol hallottad?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#304) Neil Watts válasza localhost (#303) üzenetére


Neil Watts
veterán

Elnézést kérek, másik rabló céggel kevertem össze.

(#305) vegyszer


vegyszer
addikt

Erste… mindenben az első?

Az Erste Bank néhány ügyfelének a mai napon chargeback jóváírásról küldött értesítőt. Egyre több az Erste Bank ügyfélköréből érkező elégedett mail érkezik szerkesztőségünkhöz.

Bravo Erste bank!

De jó, hogy a Raffinál vagyok... :W

ez is érdekes...
Vodafone az első mobil fecske?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#306) vegyszer válasza vince (#294) üzenetére


vegyszer
addikt

THX! 2010.nov 25-re időzítve...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#307) vince válasza vegyszer (#306) üzenetére


vince
őstag

csak ne felejtsd el :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#308) attisx válasza vince (#294) üzenetére


attisx
addikt

Na K*va jó, én is töröltem a kártya regisztrációmat. De így már közvetlenül otpdirectről sem tudom feltölteni a telefonom: az következő üzenetet kapom:

"Hiba a tranzakció feldolgozása közben.
Ehhez a számlához Ön nem rendelkezik érvényes bankkártyával."

Igényelhetek új kártyát. Na, mindegy így már biztos nem férhetnek hozzá ezek a szemetek... :(((

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#309) vince válasza attisx (#308) üzenetére


vince
őstag

nem vagyok otp-s, ezt a vetületét nem ismerem a dolognak...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#310) sbazsi válasza attisx (#308) üzenetére


sbazsi
veterán

esetleg hívd fel a bankot. :U

(#311) sbazsi


sbazsi
veterán

Hír TV most!!!
szerk: panaszkönyv c műsor foglalkozik egy üggyel.

[ Szerkesztve ]

(#312) vegyszer válasza vince (#307) üzenetére


vegyszer
addikt

auotómail a jövőben aktiválva, ha meg benézem: :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#313) sbazsi válasza szeva000 (#256) üzenetére


sbazsi
veterán

én is írtam nekik.
kaptam vissza 3 doc filet.
azért azt nem értem, hogy miért nem elég nekik egy meghatalmazó email, miért kell ez a sok formanyomtatvány... :F :W

(#314) szeva000 válasza sbazsi (#313) üzenetére


szeva000
addikt

jaja,csak itt az a gondom(még nem küldtem vissza),mivel én nem békéltetni akarok,hanem bebizonyítani,hogy ezek egy csalók.
Ha pedig ez sikerül,mindenféleképp visszajár a pénz.A szemetek meg remélem eléneklik pár évig naponta a Börtön ablakában című számot :D

(#315) szeva000 válasza vegyszer (#305) üzenetére


szeva000
addikt

A rafinak megint írtam valamelyik nap egy szép panaszlevelet :D
már aztsem tomm hanyadik.Igaz egyre már kaptam hivatalos levelet,de azt is közöltem velük,hogy nem vagyok hajlandó ezt a kártyát feloldatni csak ha garantálja a bank,hogy nem húznak le ezek a szemetek és más sem,mert esetleg kikerültek az adatok.
Persze azóta kuss van :)

A vodafone??
Azt is ott olvashatod amit nekem küldtek....vicc az egész

(#316) shev7


shev7
veterán

olvastatok az uj homar postot? Idezet:

" Ön nem kérte az automatikus terhelés,illetve tagsági jogviszonya megszüntetését. A PPO light szolgáltatás havidíjmentes, éves egyszeri adminisztrációs díja van. Az éves díj automatikus/recurring módon került terhelésre.

Mivel ön a PPO portál szolgáltatásait 1 alkalommal a regisztráció napján vette igénybe ezért a levont összeget méltányossági alapon visszautaltatjuk partnerbankunkkal az Ön számlájára.

Kérjük a jövőben szerződéskötései alkalmával figyelenesebben járjon el."

Szep az az "ejnye-bejnye rossz fiu voltal, de most kivetelesen nem buntetlek meg" hozzaallas....

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#317) vince válasza attisx (#308) üzenetére


vince
őstag

Nem a verzióváltás okozta a hibát?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#318) attisx válasza vince (#317) üzenetére


attisx
addikt

De igen, úgy tűnik erről van szó. Mióta múlt héten deregisztráltam a kártyát nem is használtam, most meg, hogy akartam volna, és nem működött egyből el kezdtem kombinálni, persze rossz irányba... :B

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#319) sbazsi


sbazsi
veterán

jött egy levél az erste banktól

a lényeg, hogy írásban, aláírással tegyem meg a panaszt, valamint küldjem be a rendelkezésemre álló levelezéseket, a ppo-val.

Ehhez miért kellett több mint két hetet várni, miért nem tudják benyögni ezt a telefonba???

(#320) vince válasza sbazsi (#319) üzenetére


vince
őstag

gondolom a bejelentéskor ezt még nem tudták. Szerintem nézd inkább a dolog pozitív oldalát, foglalkoznak az üggyel. Az említett levelet én hétfőn kaptam meg, ma reggel hívott a banktól L. Katalin, nagyon segítőkész, normális volt!

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#321) sbazsi válasza vince (#320) üzenetére


sbazsi
veterán

gondolom a bejelentéskor ezt még nem tudták.
mit nem tudtak?

Szerintem nézd inkább a dolog pozitív oldalát, foglalkoznak az üggyel.
ember, miről beszélsz? hogy örüljek, hogy foglalkoznak a panaszommal? az a baj, hogy ezt ők is így gondolják. és ezért hagyom ott őket.

(#322) szeva000 válasza sbazsi (#319) üzenetére


szeva000
addikt

Engem ma hívtak a raiffeisentől,hogy nyugodtan oldjam fel a blokkolást,figyelik a tranzakciót és ha kell azonnal lépnek.
Már ismerik a ppo módszereit,a mókolt ÁSZF variánsokról is tudnak...uhogy úgy néz ki,mégis egyre jobban kezdenek az ügyfelek felé húzni.
Igaz a 2500ft-ra még várnom kell,mert azt a mastercard bevonásával vizsgálják.De én közöltem,hogy ez jogtalan lehúzás volt.
Nagyon az a helyzet tudják ezt ők is ahogy a beszélgetésből kiderült.
De már sokkal jobban örülnék,ha a csillagból a kis rácsos ablakon keresztül kapnának fényt ezek a qrva mocskos popósok.
Az a abj,ebben a szemét országban ezek is megússzák,mint ahogyan lenni szokott.Igaz a cégnek tuti annyi,de mit érdekli őket már...

(#323) sbazsi válasza szeva000 (#322) üzenetére


sbazsi
veterán

egyékbént tényleg kész csoda, hogy a cég még nem jelentett csődöt, és nem nyílik holnap újra más néven.
bár asszem ez kb lehetetlen, mert jelen esetben nem csak egy céggel szemben dölt meg a bizalom, hanem a bankokkal, és az internetes vásárlással szemben is. :( :(

(#324) KEndre válasza KEndre (#290) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

sziasztok!

Az APEH felé tett közérdekű bejelentésem visszaigazolták.
Valami történt ez ügyben, mert a ppo most nyugtát kezdett gyártani az éves díjról, itt a mintapéldány:
[link]

Megjegyzem, szerintem ez sem felel meg az előírásoknak, mert nyugtát csak pénztárgéppel lehet adni, ráadásul ezen a "bizonylaton" még az áfa-kulcs sem szerepel. Ha meg svájci az üzemeltető, ez valahogy export szolgáltatásnak minősülne. Szóval számlát még mindig nem kaptam a ppo-tól, tehát az OTP Bank jogtalanul engedte el a pénzemet. Feketén értékesítették a szolgáltatást.

Szerintetek újra szóljak az APEH illetékeseinek? :F

üdv:
KEndre

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#325) vegyszer


vegyszer
addikt

Én az egész 2490 Fotintos buliban egyet nem értek:
Mire föl kell kifizetni, vagyis: ha ez egy szolgáltatás, akkor mit is kapok érte?
Mert én most ezt úgy látoom, hogy mivel milliló-billió forintot érnek az én terrabájtnyi személyes adataim, (nicknév, mailcím, kártyaterheléshez szükséges azonosító) ezért NEKEM kell a szolgáltatót kisegítenenm egy évre, 2490 Ft-al.
És ezért egyet kapok: 100 Ft-al drágábban vehetek autópályamatricát darabonként, mint a kúton. Még 75 napig. Mert így már a bolondnak is megéri...

Megjegyzem, kb egy átlagos fórum, torrentoldal, hasonló adatokat tárol, egy gmailról, ahol nekem 8 GB adat lehet fent, ne is beszéljünk. Akkor ők is jogszerűen állíthatnak ki egy pártíz, párszáz, párezer dolláros számlát, mert, ha a PoPO megtette, akkor ők ugyan mé' ne???

köszi PoPO.

ja és én is várom a PoPO V 2.0.1 béta verzióját...
gondolom ott lesznek apróbb bizonytalanságok, hogy hányszor is kell neked az éves díjat kifizetni...
10-20 biztos elég, de ha még az egyewnleged pozitív, akkor újra próbálkozunk...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#326) Badb0y


Badb0y
addikt

No, lesz pénzünk ? Vissza lehet valahogy szedni mondjuk OTP-től ? Vagy egyenlőre esélytelen ?

PPO-t megb....szták már, vagy még semmi ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#327) sbazsi válasza Badb0y (#326) üzenetére


sbazsi
veterán

jó kérdés, még nincs semmi.
az otp teljes mellszélességgel kiáll a tolvaj banda mellett.

(#328) samgar válasza KEndre (#324) üzenetére


samgar
őstag

Szerintem igen. Addig kell cseszegetni őket amíg nem lépnek az ügyben. Én is írtam már mindenkinek, tán csak a pápának nem... :(((

Oppo Find X5 PRO

(#329) sbazsi válasza samgar (#328) üzenetére


sbazsi
veterán

és mire vársz még? írj neki is! ;]

(#330) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Sziasztok. Most akadtam csak rá erre a témára. Én is fizettem asszem kétszer ezen keresztül de csak egyenleget töltöttem fel telefonra és nem regisztráltam. Akkoriban egy OTP-s kártyám volt de már több mint egy éve nincs rajta pénz. Ilyenkor átmeg minuszba az egyenlegem és rendeznem kell mielött le akarom tiltatni? Egyaltalán vonnak le tőlem pénzt vagy ehhez több kell mint 2 telefon feltöltés?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#331) localhost válasza CsiguszMaxim (#330) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az, hogy mínuszba fordulsz-e - azt az határozza meg, hogy van-e a számládon hitelkeret.
Az, hogy vontak-e le tőled pénzt, a számlatörténetedből kiderül.

Szerencsére manapság már van egy szervezet, aki azért hoztak létre, hogy ezekre a kérdéseidre pontos választ adjon díjtalanul: nos bármilyen hihetetlen is ez a szervezet maga a bankod! <<<< Kérdezted már Őket?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#332) CsiguszMaxim válasza localhost (#331) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

ŐŐŐ mivel tegnap hajnali egykor akadtam rá erre az egészre és most keltem fel így még nem :B De hitelkeretem nem volt beállítva. Igazából annak a számlának már rég nem kéne meglennie csak még nem voltam a bankban megszüntetni. De ami késik nem múlik.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#333) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

D.A.S. "elemzés" az esetről. Szvsz mérvadó a továbbiakra nézve.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#334) sbazsi válasza wwenigma (#333) üzenetére


sbazsi
veterán

én ma leadtam a bankkártyámat az erste bankban.
aki átvette, nagyjából vázoltam, hogy mi volt, kb az is aszonta, hogy én tehetek róla...
mondtam, hogy így látatlanban nem kéne okoskodni, és esetleg a kollégáival elmehetnének valami tanfolyamra, ahol ügyfélbarátságot és chargeback-et oktatnak

(#335) 8zabi


8zabi
őstag

nagyon nagy a csend a témával kapcsolatban...a hivatali oldalról :(

[ Szerkesztve ]

(#336) sbazsi válasza 8zabi (#335) üzenetére


sbazsi
veterán

az, én azzal nyugtatom magam, hogy nyomoznak.

viszont már nem a ppo az egyetlen eset.

Az elmúlt hetekben számos panasz érkezett az MTE-hez, az ingatlanbazar.com, illetve az ingatlandepo.com oldalak üzemeltetője, az Exe Ltd. tevékenységét illetően. A panaszosok mindegyike azt kifogásolta, és egyúttal jogtalannak tartja, hogy az említett oldalakon eredetileg ingyenes szolgáltatásra regisztráltak, később azonban a szolgáltató fizetésre szólította fel őket, illetve tartozásként követeli különböző nagyságú összegek kifizetését.

(#337) attisx válasza sbazsi (#336) üzenetére


attisx
addikt

Szép... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#338) sbazsi


sbazsi
veterán

AVG vírusírtó ÁSZF (lap alja)

"Mivel a közelmúltban egy Internetes kereskedelemmel foglalkozó vállalkozás vélhetően több tízezer ügyfelét károsította meg és a vásárlóinak visszajelzése alapján az általános szerződési feltételeket is kénye-kedve szerint visszamenőleges hatállyal többször is megváltoztatta. Társaságunk az eféle magatartást mélységesen elítéli és az Internetes kereskedelem iránti bizalom helyreállítása érdekében saját szerződéses feltételeinket ezentúl elektronikus aláírással és időbélyeggel ellátva, letölthető formában is közzétesszük.
Az elektronikus aláírás és a független szervezettől származó időbélyeg garantálja, hogy a dokumentum az aláírás pillanatában az adott tartalommal letagadhatatlanul létezett. A hitelesített dokumentumot letölthetik itt: hirdetmény PDF"

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#339) deedee


deedee
őstag

párszor töltöttem telefonkártyát rajtuk keresztül..... :U
eddig nem kerestem vissza egy esetleges levonást a számláról,de most átnézem visszamenőleg.... :U
kíváncsi lettem....

(#340) szeva000


szeva000
addikt

Ugye láttátok ezt már....
[link]

Kevesebb tragarsagot!

[ Módosította: dabadab ]

(#341) deedee


deedee
őstag

tőlem is levonták......b@sszák meg :((

akkor most végülis hogyan is áll az ügy?tudok valamit érdemben intézkedni?

(#342) deedee


deedee
őstag

egyébként nem kértem a 2011-es autómatikus tagság meghosszabbítását,de hogyan lehet végleg megszüntetni a regisztrációt?
nem találtam linket,ahova kattinthattam volna... :U
vagy csak én vagyok ennyire vak?

(#343) vince válasza deedee (#342) üzenetére


vince
őstag

a jelenleg érvényes ászf 2.9-es pontja szerint e-mailben kérheted a törlést

szerk: erre az évre - hozzám hasonlóan - rendezett a tagsági díjad, ha tehát törlöd magad, elesel egy csomó hasznos és sehol másutt nem pótolható szolgáltatástól ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#344) szeva000 válasza deedee (#342) üzenetére


szeva000
addikt

nah az lesz a nehéz :D:D
Írj nekik egy mailt,hogy töröljenek...de ne finom megfogalmazásban,mert sosem leszel törölve.
De én másképp csináltam,hogy véletlen se tudjanak meglopni mégegyszer.
Itt már azóta le is írták: [link]

(#345) vince válasza szeva000 (#344) üzenetére


vince
őstag

igen, kártyaadatok törlése nekem is megvolt, de a regisztrációmat én pl még nem töröltem, majd novemberben!

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#346) szeva000 válasza vince (#345) üzenetére


szeva000
addikt

Nah én nem hinném,hogy az életemben ezeknél veszek is még vmit,uh nekem 1célom volt.Minél hamarabb törölni mindent:)
Nulla ez az ország,a törvényeink,a képviselőink.
Bezzeg a rabszolgatartás megy renddesen.és még ne írjunk trágárságokat....
Az a baj,itt tart a nép,hogy már mindenbe beletörődik.
Node nem én...

(#347) deedee


deedee
őstag

a kártyaadatok törlésén már én is gondolkodtam..... :U
szerintem ezt fogom tenni,....

(#348) deedee


deedee
őstag

tölteni akartam a telót,a fenntebb linkelt számlatőrléshez,de nem tudtam egyenlegtöltést kezdeményezni,mert nincsen PRÉMIUM előfizetésem a ppo-nál,csak LIGHT... :C
akkor végülis mi a picsának vontak éves tagdíjat,ha még egy síma teló feltöltéshez sem jó???? :(

1200 ft/hó a prémium tagdíj..... :D
ki az aki használja ezt?amikor otp stb portálon keresztül mindent lehet már tőlteni/venni/intézni....stb

most nézem,hogy a mobil tőltés elvileg menne a light csomaggal..... :K
de mégis a premium csomagot kínálja fel megvételre,mert nem megfelelő a csomagom....

ki érti ezt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#349) szeva000 válasza deedee (#348) üzenetére


szeva000
addikt

még mindig lophatnékuk van a szemeteknek

(#350) sbazsi válasza deedee (#347) üzenetére


sbazsi
veterán

a kártyám adataival már nem sokra mennek. már visszaadtam Ödönnek, és megköszöntem, hogy olyan szépen vigyáznak a pénzemre, hogy bárki csapolhatja a számlámat...
Lassan el is köszönök tőluk.

vince: miért novemberben törölteted magad?
nekem eszembe nem jutna ezektől bármit is vásárolni. még úgy sem, hogy más oldalról 6421közelítem meg, pl vodafone-tól rájuk kattintva...
inkább nem telefonálok/nem használok autopályát, mint ezt a ******** bandát támogassam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.