Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) korion válasza vittorio7 (#3848) üzenetére


korion
senior tag

Az kemény!
bár nem tudom,h hogy volt a hirdetés megírva,mert,ha OEM-ként,és kapok egy dobozt,azt megköszönöm,ha dobozosként,és más dobozba,rákérdezek,megírnám,h mondhattad volna... :F de nem adok negatívat :N

azt elfelejtettem mondani,h ma kellett volna átadni a gépet,de macska van,és szétszedi a kábelt!már 3 hangfalszettet vettem én nekik..,úgy,h odamentem volna még így is megvenni,mert szülinapmásnapján megkapni a gépet kellemetlen! :(

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#3852) fricz19 válasza vittorio7 (#3848) üzenetére


fricz19
őstag

Én azért kaptam kettő negatívot mert nem tudom megmondani h miért nem tud windowst telepíteni a megvásárolt vinyora, ami egyébként hibátlan mert használta 2. vinyoként, adattárolásra(100/100), de én inkább visszavettem.
Értékelésnek meg ezt írta: "....."

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3853) TwentyFour


TwentyFour
tag

Sziasztok, Találtam egy kisebb anomáliát a prisopontjaimmal kapcsolatban: összesen 48pozitív pontom van, ami a 8db 5pirospontos eladás (= 40) és a 4darab 2pirospontos vétel (=8) -ből jött össze, tehát az összesített pontszám jó.
Viszont az adatlapomon az "értékelése eladóként" pontlistában az "igen" oszlop minden sorában 8 helyett csak 5 pontok jelennek meg. :F
Naprakész FF-ben nézem az oldalt. Töröltem cache-t, előzményt, mindent. Ötlet? :)

(#3854) vittorio7 válasza fricz19 (#3852) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez döbbenet. :W

(#3855) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Nem nagyon találok alkalmas fórumot,ezért ide írom,hát ha tudtok segíteni. henter felhasználó küldött nekem értékelést mint vevő,de nem kaptam semmilyen levelet....
Ilyenkor mi van...? :U Köszöntem előre is! :R

(#3856) modern


modern
aktív tag

Üdv.
Arról van valakinek információja, hogy miért van az, hogy vettem egy kollégától valamit, értékelést kezdeményeztem, ő ezt meg is kapta, és ő is folytatta az értékelést de itt megállt a dolog és egyikünk sem kap semmit, nem tudjuk konkrétan értékelni egymást :/

Erről a hirdetésről lenne szó: Xperia U

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#3857) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy az eladó asztali bd\dvd lejátszoknál nem lehetne egy asztali bd lejátszók menüpont?

(#3858) geckowize válasza Ndruu (#3356) üzenetére


geckowize
őstag

Most, hogy újra intenzíven használom, az a kérdésem, hogy a belinkelt részletes keresést és a rendezést hol kell keresnem? Bekerült egyáltalán már az éles rendszerbe?

(#3859) Bjørgersson válasza modern (#3856) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3860) geckowize válasza geckowize (#3858) üzenetére


geckowize
őstag

Sry, megtaláltam, de szvsz elég logikátlanul lehet hozzáférni...

(#3861) gold007


gold007
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már volt, de nekem a következő javaslatom lenne: Csinálhatnátok egy olyan opciót, hogy egy adott felhasználó beállíthatja, hogy kéri-e a mobil oldalt vagy sem. Ugyanis én jobban szeretem az asztali verziót és idegbajt tudok tőle kapni hogy minden egyes alkalommal rá kell mennem a gombra (kb az esetek 70-80%-ában mobilról használom az oldalt) Vagy ha csak cookieban vagy valahogyan eltárolná az oldal ha valaki átvált asztali módra mobilon az is nagy segítség lenne.

Üdv
Gold007 :R

[ Szerkesztve ]

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#3862) modern válasza gold007 (#3861) üzenetére


modern
aktív tag

+1 :K

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#3863) ClioRS


ClioRS
őstag

Nem tudom, hogy ide kell-e írni ezt, vagy a bugreportba.... :)

50 privát üzenet felett, ha rákattintok arra, aki az üzenetet küldte, akkor nem az utolsó kapott üzenetre dob, hanem az első 50 üzenetet hozza be. Ez direkt van így, vagy nálam van valami gebasz?

(#3864) ficsmix


ficsmix
tag

Sziasztok! TÖRÖLNI szeretnék már NEM AKTUÁLIS hirdetéseket. Nem jegelni vagy archiválni. CSAK TÖRÖLNI! Van rá lehetőség? Köszi.

FICSMIX™

(#3865) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Biztosan volt már róla szó, de csak egy rövid kérdés, hogy ugye a jegelt hirdetéseket is lehet értékelni?

(#3866) Morris válasza ficsmix (#3864) üzenetére


Morris
veterán

Nem törlünk hirdetéseket!

jakos73: Igen! Csak archivált hirdetéseknél nem lehet értékelni. (illetve lehet, de csak felhasználói jelentéssel)

[ Szerkesztve ]

(#3867) Ice&Lime válasza Morris (#3866) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszi!

(#3868) thomeef


thomeef
őstag

Háj, tök szupi lenne ha keresés opciónál nemcsak városra, hanem megyére is lehetne keresni, mert nagyon rossz egyesével megkeresni mindig a környező városokat és úgy rákeresni dolgokra. Budapestieknek annyira nem gáz, de vidéken nagyon is :(

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#3869) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Körülbelül 4 hónapja sikerült kiválasztanotok, hogy melyik elkészült háttér legyen a HA új háttere. Ezt mikor akarjátok beállítani?

(#3870) CyberJedi


CyberJedi
tag

Nagyon hasznos volna, ha a hirdetés-feladásnál felkínálná a rendszer azt a kategóriát, ahol épp az ember megnyomta a feladás gombot. Nem kéne mindig lemászni az adott szintig, illetve ha éppen keresőszavas kereséssel jutottam el egy termékig és nem azt figyeltem, hogy melyik kategóriába tették, akkor egyből ott tudnék hirdetni én is. Nagy-nagy előny volna. Köszi szépen!

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#3871) darvinya


darvinya
titán

Mikor fogja megjegyezni, hogy átváltottam teljes nézetre mobilon?

1Ft-os árverenyes hirdetések nem szankciónáljátok, mert ez nem aukciósház?
Ráadásul az eladó van felháborodva, hogy a megadott értéken vásárolnám meg.

köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3872) gold007 válasza darvinya (#3871) üzenetére


gold007
tag

Ugyanezek zavarnak engem is :) Már nagyon sokszor gondoltam én is, hogy írok nekik, hogy most azonnal érdekelne a kiírt áron, de inkább kerestem egy másik eladót aki vett annyi fáradtságot, hogy legalább oda írjon egy árat :D

A mobil-desktop ügy miatt meg pont nemrég írtam ugyanide, de még válaszra sem méltattak...

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#3873) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! Hol tudom beállítani az oldalon hogy ha privát üzenetem érkezik akkor kapjak róla emailben értesítést?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3874) fricz19 válasza aelod (#3873) üzenetére


fricz19
őstag

Jobb oldalt a neved allatt:
"beállításaim" kat->E-mail értesítő privát üzenetekről itt beállítod h minden üzenetről kérsz.
Ez a beállítás a hardverapron kívül minden oldalon elérhető(gamepod, mobilaren, proharder...)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3875) aelod válasza fricz19 (#3874) üzenetére


aelod
veterán

Köszönöm.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3876) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Szerettek volna minősíteni, de időközben lejárt a hirdetés így nem volt lehetőség.
Viszont újra aktiváltam a hirdetést de nem engedi minősíteni sem nekem sem a vevőnek.
Nekem azt írja,hogy visszautasítottam vevőnek meg azt írja,hogy már elküldtem! :)

Tudtok segíteni?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3877) fricz19 válasza ricogsm (#3876) üzenetére


fricz19
őstag

[link]
Itt Jelentem mint vevőt, bepipálod h értékelni szeretnéd, majd leírod szöveges értékelést

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3878) ricogsm válasza fricz19 (#3877) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm!
:R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3879) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Csak segítőkész embereknek, ha valaki nem érzi magát annak megkérem ne olvassa tovább :)

Sziasztok, nem reklámozni szeretném a hirdetésem, ezért tettem OFF-ba. A kérdésem csak annyi, hogy szerintetek a megfogalmazása elég egyértelmű-e, vagy jobban járok azzal ha pontosítok/kihagyok belőle dolgokat. Ránézésre az összképet én szörnyűnek és átláthatatlannak látom, ezért tettem fel ezt a kérdést. Ha van tippetek írjatok, köszi. Hirdetésem

[ Szerkesztve ]

(#3880) PHM válasza AeSDé Team (#3879) üzenetére


PHM
addikt

Szerintem nincs vele gond, a lényeg érthető.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3881) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy ha a az eladó miután értékelésre kattintottam nem jelez vissza nyilvánvalóan negatí várható értékelés okán ezt hogy lehet megoldani?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#3882) PHM válasza marec1122 (#3881) üzenetére


PHM
addikt

A "hirdetés jelentése" funkciót használhatod az adott hirdetésnél,
vagy leírhatod itt a panaszod.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3883) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy egy adott keresést elmentsek, és kapjak mail értesítést, ha új hirdetés kerül fel? Például szegedi iPhone-ok.

Köszi!

(#3884) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyen kopogtatok/írok.

Holnap leszek 1000 napja a PH-n (Regisztrált: 2011-11-03 22:31, azaz 999 napja), vagy holnap után (Regisztrált: 2011-11-03 22:31, azaz 998 napja). Nem ugyanazt mutatja a két adatlap.

Az 1000 napos jubileum miatt gondoltam ránézek az adatlapomra, és kicsit furcsa a helyzet.

Mint látható 39-en értékeltek szövegesen is. De nincs sehol 39 piros feltüntetve, csak 37. Pedig minden eladás után pozitív volt a visszajelzés.
Emellett a Értékelése vevőként (8) értékelés van. De csak 7-7 pont van beírva. Pedig mindegyik értékelés pozitív.
De ha utána számolok a végeredmény stimmel, mert 39x5=195 eladóként, vevőként meg 2*8=16. Összesen 211.

Előre is köszönöm a segítséget/választ. És bocs ha nem megfelelő helyre írtam.

[ Szerkesztve ]

(#3885) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Nem találtam jobb topicot, így ide írok, remélem nem nagyon off a téma. Abban kérném a tanácsotokat, hogy több mint két éve feltettem egy hirdetést, vevőre is találtak a könyvek, amiket hirdettem, utána természetesen lezártam/archiváltam (bár ha jól emlékszem régen még nem volt ez az archiválás megnevezés). A gondom az, hogy azóta is rendszeresen megkeresnek, hogy megvan-e még a könyv. Gondolom google-ben találják meg, ott beírva 2-3 kulcsszót, az első találat! Megnyitom, és persze nagy archivált felirattal látható a hirdetés. Nem lehet valahogy véglegesen eltüntetni, leszedni/leszedetni az oldalról?

(#3886) teratti


teratti
senior tag

Megint úgy kezdeném mint már ahogy tettem régebben, hogy lehet volt már felvetés.... Olyan opció nagyon jó lenne az archív hirdetéseknél, hogy pl. lezárt hirdetés újraindítása mint a vaterán. Mert aktuális esetben archiváltam egy hirdetést mert nem volt mozgás s most újrakndítanám de ha nem az otthoni gépről hanem mobilról szeretném megtenni nem tudom.....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3887) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hasznos lenne egy "Nem lehet hozzászólni" opció, mint pl. a Logout bejegyzéseknél.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3888) béke


béke
aktív tag

sziasztok egy észre vételem lenne, nem találtam topic-ot ezért itt kérdezem meg, feladtam egy hirdetés és most az először fordult elő hogy nem jelent meg a hirdetéseim adminisztráció menüben, felül beragadt és ezzel a ki írással

Ha rákattintok kiad alul egy menüpontot Aktiválás-Törlés de sajna egyik-re sem reagál... innentől kezdve passz!
:)

köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

(#3889) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!

Lehetne valami Professzionális audió kategória a Házimozi, Hifi kategóriában. Ebben lehetne mikrofon, professzionális hangfal, keverő stb.

De ha ez nem is, akkor legalább egy keverő kategória, mert mindenki az erősítő részbe rakja be :D

(#3890) cd3000


cd3000
csendes tag

T Hardverapro,
1 hete eladtam az alábbi hardvert, a vevő értékelést kezdeményezett, (még be is scannelte), de én nem kaptam semmilyen értesítést. Miért nem ?
üdvözlettel, cd3000
http://hardverapro.hu/apro/wd10jpwx_1tb_bontatlan_bolti_garanciaval-garancialevellel_-1

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cd3000

(#3891) helkis


helkis
addikt

többször is előfordult, hogy eladtam pár cuccost, de nem kaptam értesítést pedig a vevő elindította az értékelést.. nem tudom hol akadhatott el a dolog.. ma pl 2x.. plz nézzetek utána! :R előre is köszi!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3892) Bjørgersson válasza helkis (#3891) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3893) helkis válasza Bjørgersson (#3892) üzenetére


helkis
addikt

ez igen, jó a support! működik a dololg! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3894) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv

Szerintem hasznos lenne egy opció mellyel a jegelt hirdetéseket lehetne szűrni az aktívak közül, gyakran találkozok azzal hogy az eladó érvénytelenítés helyett simán csak jegeli, és nagyon zavaró.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#3895) MineFox54 válasza Piloss (#3894) üzenetére


MineFox54
őstag

+1 +2

(#3896) Sasos válasza Piloss (#3894) üzenetére


Sasos
senior tag

Ajánlom figyelmedbe: LINK
Én használom, nálam jól dolgozik. :K

(#3897) Piloss válasza Sasos (#3896) üzenetére


Piloss
senior tag

Ez eddig kimaradt az életemből, kipróbálom

Szerk: és igen, tökéletesen működik, köszi :R

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#3898) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Sziasztok.
A mobilos hirdetéseknél lehete egy olyan opció, hogy kötelezően kiválasztható függőség, amit aztán egy apró ikon jelezne a hirdetés címe mellett. Telekom, Telenor, Voda, Külföldi vagy független.
A külföldi lehetne egy sima o2 ikon vagy egy bőrönd :) A független meg egy nyitott lakat pl.
Ha keresni is lehetne rá akkor duplajó lenne.

Nincs ekezet.

(#3899) Sasos válasza tomab04a (#3898) üzenetére


Sasos
senior tag

Egyszerű, de nagyszerű ötlet! +1

(#3900) fricz19


fricz19
őstag

Egy használt/új opciót is be lehetne vezetni.
Tőlem hetente megkérdezik, hiába van ott a vásárlás napja :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.