Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) seniman válasza Morris (#4349) üzenetére


seniman
addikt

Az "ahol hozzászóltam" listámból nem lehet valahogy kiirtani a már archivált hirdetéseket?Meg lenne egy építő jellegű kérdésem is.Sok eladó/termék/szolgáltatás van ami folyamatosan van hirdetve,nem csak egy darab van készleten.Ha ilyen termékből/szolgáltatásból többször vásárolok,az több üzletnek számít,de másodszorra értékelni már nem tudom.Volt már rá példa,hogy jól jött volna,mert második alkalommal az eladó kicsit cumira vett.Anyagi kár nem ért de el tudtam volna másképp is képzelni az üzletmenetet. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4352) Jamy01 válasza seniman (#4351) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Igen, ez is egy érdekes téma. Nekem így még negatív élményem nem volt, de ki tudja idővel....

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4353) Speed® válasza Jamy01 (#4348) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem megoldásként hoztam fel, hanem személyként, aki tudja majd, ha gondot okoz az archívok menedzselése. Ez belsős téma, nyilván nem a felhasználók dolga ezzel kapcsolatban bármit tenni/agyalni akár.

(#4354) Jamy01 válasza Speed® (#4353) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Nekem úgy jött le, hogy - mint egy kérésre - ez megoldható. Ebben az esetben viszont elnézést kérek, nem állt szándékomban tolakodni...

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4355) Kalandor válasza molvany (#4331) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valóban 12 órával korábban megszűnt egy bug miatt a kiemelésed, ezért kaptál rá plusz egy nap kiemelést.
Elnézésedet kérjük!

(#4356) droving


droving
aktív tag

Az én javaslatomat van aki megfontolja és továbbítja ? :)

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4357) Morris válasza droving (#4356) üzenetére


Morris
veterán

Mármint, hogy a felhasználó eldönthetné, hogy ad e hozzászólási lehetőséget a hirdetéséhez?
Mert ezt semmiképpen nem támogatjuk! Mint ahogy azt sem, hogy a felhasználók törölhessék a hozzászólásokat!

[ Szerkesztve ]

(#4358) Sonja


Sonja
veterán

Az hogy lehet, hogy 15 pozitív értékelésem van, de ahogy a képen is látható csak 5x2-t mutat?! :F

(#4359) Kalandor: Áhh, akkor ez bug volt. :) Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4359) Kalandor válasza Sonja (#4358) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már helyes, 10-et mutat, ennyi pontot kaptál (tiborandras csak szövegesen értékelt).

(#4360) droving válasza Morris (#4357) üzenetére


droving
aktív tag

Ahogy gondoljátok , bár szerintem sok terhet levenne egyesek válláról.
Mellesleg a sok szennyező ember is eltűnne.
Bár ezt mindenki maga választhatná. :)

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4361) seniman válasza droving (#4360) üzenetére


seniman
addikt

Igen,meg hozzászólások,előző áldozatok figyelmeztetései nélkül teret nyernének az olyan simlisek,mint akit kicsit feljebb linkeltem.A srác ellen csak 14 eljárás van folyamatban.A vateráról már kihajították,most itt próbálkozik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4362) droving válasza seniman (#4361) üzenetére


droving
aktív tag

Az már megint egy másik szervezet hibája ,hogy 14 eljárás ellenére nincs következmény. :U

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4363) seniman válasza droving (#4362) üzenetére


seniman
addikt

De ha itt nem lennének a hozzászólások,ez nem derül ki,már lenne még több eljárása,pár itteni user meg rövidebb lenne némi pénzmaggal :K De kár is ezen meditálnod,Morris megmondta,hogy halvaszületett ötlet.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4364) droving válasza seniman (#4363) üzenetére


droving
aktív tag

Hozzászólástól függetlenül van nem egy ilyen ember. :)
Így ha lenne ilyen ha nem , ez a baj akkor is fent marad.
Komolyabb fellépés ip bann és még sorolhatnám.
Nem negatív és a társai ... ;)

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4365) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Na, és olyanhoz, hogy kötelező telefonszám (mobil) megadása a hirdetésfeladásnál, ki mit szólna?!?

Borzasztó dolog, mikor ráírok valakire -, mert ugye mást nem tudok tenni - és napokig semmi....
Ha lenne telószám, fognám felhívnám és már meg is tudnám, hogy egyáltalán meg van-e például, nem csak úgy lóg a hirdetés a levegőben... Rengeteg (!!!) ilyen van, főleg Jegelve hagyva, akár hetek, hónapok óta... :W

Azt meg szinte kizártnak tartom, hogy ma már ne lenne legalább 1 mobilszáma valakinek.

A biztonság kedvéért persze egy captcha-val megdobva...

Üdv, Jamy01

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4366) Jamy01 válasza Apollyon (#4242) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Ez az örökre jegelt dolog engem is szétcsesz... :((

Ezzel is lehetne tényleg valamit kezdeni. Mondjuk 1 vagy 2 hónap után automatice archiválódna, aztán, ha mégis eladóvá válik az embernek, vissza aktiválja..

Én max. akkor hagyom kicsit hosszabb ideig jegelve, ha esetleg elfogyna valami, de legalább 90%, hogy érkezik belátható időn belül az adott dologból... Így látják, de nem mondhatják, hogy: "Minek van (aktívan) hirdetve, ha nincs is belőle...!"

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4367) seniman válasza Jamy01 (#4365) üzenetére


seniman
addikt

Telefonszám pont azért nincs megadva,hogy vitás esetekben a privátokon keresztül nyomon követhető legyen az üzletmenet.Aki meg akkora tapló,hogy napokig nem válaszol,annak a hirdetését meg jelenteni kell.Ha valakinek fontos a gyors elérhetőség az úgyis beleírja a számát. :K

Az örökké jég hirdetésekkel kapcsolatban egyetértek,aminél látom,hogy már értékelés is van rá,azt továbbítani szoktam a moderátorok felé,ők meg törlik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4368) Bjørgersson válasza Jamy01 (#4365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Semmit, beírnék egy kamuszámot és annyi. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4369) Jorus válasza seniman (#4367) üzenetére


Jorus
nagyúr

Privátokon keresztül nem követhető vissza a vitás eset, mert azt elvileg nem lehet közzétenni, csak a másik fél beleegyezésével. Egyébként meg igen, aki el szeretné adni, az megadja a számot, és kéri, hogy ne írkáljanak neki, hanem csörögjenek rá, aztán mehet a bolt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4370) Jamy01 válasza seniman (#4367) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Pont ez az, hogy a "gyors elérhetőség" miatt lenne az egész...

Értem, hogy üziken keresztül adminisztrálva van az üzletmenet, de én pl. ahogy lehet már az első üzik közt, vagy megadom (bár adatlapon is, meg aláírásként is ott van, de azért sokan még így is elkérik :DDD ), vagy elkérem a számot, így elkerüljük az "1 kérdés - 1 nap" szindrómát. Biztos nem ismeretlen, mikor majd' 2 hét kell, hogy mindenre megválaszolj a Tisztelt Érdeklődőnek... :W

Aki pedig kamuszámot ad, az pont ettől a gyorsabb ügymenettől esik el.

Vagy: ha nem is lenne kötelező, azért egy ablakban fel lehetne ajánlani a hirdetés feladásánál és megjegyezni, hogy "A gyorsabb eladásért, üzletmenetért érdemes megadni!" Vagy valami ilyesmi.... :))

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4371) Bjørgersson válasza Jorus (#4369) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha a rendőrségig jut az ügy, akkor vissza lehet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4372) droving válasza Jorus (#4369) üzenetére


droving
aktív tag

Ez is elég nagy hülyeség.
Amikor érvénytelenül kapod a negatívot , akkor néha nem ártana kideríteni mi is az igazság.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4373) föccer válasza droving (#4372) üzenetére


föccer
nagyúr

A privát üzeneteket védi a levéltitok, így azt a másik fél bele egyezése nélkül közzé tenni törvénysértés.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4374) droving válasza föccer (#4373) üzenetére


droving
aktív tag

Az még addig jogos is.

De itt aról van szó , ha jogtalanul adnak feketét.

Akkor nem tudod bebizonyítani az igazadat , a moderátorokat pedig nem érdekli semmi.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4375) föccer válasza droving (#4374) üzenetére


föccer
nagyúr

A moderátorokat nagyon is érdekelné a dolog, de hogyan tudnánk megállapítani, hogy 2, teljesen különböző dolgot állító fél közül melyik állítás az igaz?

A törvényeket nem mi írjuk, csak betartjuk és a lapcsalád területén mindent megteszünk azért, hogy betartassuk őket. Ezért is törülnk minden, jogtalanul megosztott privát üzenetet, ami tudomásunkra jut.

Megadott értékelést érthető okokból az értékelt fél kérésére nem áll módunkban módosítani, csak az értékelést megadó kérésére.

Az, hogy ki, hogy értékel valakit, a saját szíve joga. Pont erre való az értékelési rendszer. Ha nem tetszik, ahogy értékeltek azt a másik féllel kell megbeszélned, ahhoz nekünk semmi közünk.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4376) droving válasza föccer (#4375) üzenetére


droving
aktív tag

A moderátorokat nagyon is érdekelné a dolog, de hogyan tudnánk megállapítani, hogy 2, teljesen különböző dolgot állító fél közül melyik állítás az igaz?

Egyszerű ...

Ha hasamra csapok és azt mondom találkoztam xy illetővel és nem volt ott...

Potyára költöttem két ezer benzin pénzt ,hogy bemenjek.

( ugye ez már meghatározásnak számít )

Akkor csak úgy le értékelem pár mínusszal.

Jaaa de nem tehetem mert amíg ő nem fogadja el addig nincs értékelés.

Akkor most mi van ? :D

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4377) Morris válasza droving (#4376) üzenetére


Morris
veterán

Csakhogy ebben az esetben nem történt konkrét adás-vétel.
Mehetnél gyalog is, nem kell feltétlenül elkölteni azt a benzinpénzt. De erre meg nyilván az lenne a magyarázat, hogy "dehát az idő pénz..."

(#4378) seniman válasza Morris (#4377) üzenetére


seniman
addikt

Az ilyen sztorit meg akár a hirdetésébe is be lehet pötyögni,hogy az eladó ebből a szempontból nem korrekt :K Ja,hogy a kolléga pont a hsz-ek megszüntetéséért kampányol? :)) Az ciki ;] Amúgy ez üzletrontásnak számítana?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4379) Morris válasza seniman (#4378) üzenetére


Morris
veterán

Hát, (igen tudom, háttal nem kezdünk mondatot :DDD ) igazából ez olyan tényszerű dolog, amit jó ha előre tud a leendő vagy akár a következő vevő, szóval ez nem igazán tartozik az üzletrontás fogalmába.

(#4380) Jamy01 válasza seniman (#4378) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Fogja törli a hirdetést, csinál másikat és már nincs is negatív hsz.... :( Más dolog, hogy ez a módszer nem annyira "szép munka"... :( Mondjuk ahhoz a hirdetéshez is hozzá lehet szólni, na, de ezt már követni.... :U

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4381) Morris válasza Jamy01 (#4380) üzenetére


Morris
veterán

"Fogja törli a hirdetést, csinál másikat és már nincs is negatív hsz.... "

Ami ugye egy pöppet szabálytalan és azért nagy banán jár! (Már ha úgy rakja fel újra, hogy az még nem járt volna le)

Szigorúan tiltott a felhasználói tartalomban ugyanazon termék vagy szolgáltatás 28 napon belüli ismételt feladása.

[ Szerkesztve ]

(#4382) seniman válasza Jamy01 (#4380) üzenetére


seniman
addikt

Nem gond,most is egy simlis kollégát folyamatosan megtalálnak a régebbi "elégedett vevők".Igaz ő nem itt simliskedett,de a hsz-ek alapján nem is lesz rá esélye :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4383) Jamy01 válasza seniman (#4382) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Ja, a szegedi "úriember"? :DDD Lassan neki külön topic jár... :B

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4384) Jamy01 válasza Morris (#4381) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Tiszta sor. Ezért céloztam erre én is kissé árnyaltan... :)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4385) qnadam válasza Morris (#4377) üzenetére


qnadam
veterán

amikor velem nem történt adásvétel, a negatívokat azért simán megkaptam...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4386) Speed® válasza qnadam (#4385) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem gondolom, hogy itt kellene kifejteni a dolgot ennyi idő után, annak fényében pláne, hogy az ártatlanság vélelme már nem áll fenn, bevallottan hibáztál.

(#4387) qnadam válasza Speed® (#4386) üzenetére


qnadam
veterán

hogy nem itt, az jogos, bár most már inkább csak megjegyzés volt a témához, kifejteni nem akartam. anno leírtam hogy ilyen mértékben miért nem tartom jogosnak, megkaptam hogy ez van, elfogadtam. más választásom úgysincs.

elnézést kérek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4388) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok! jobb helyet nem találtam kérdésemnek igy itt teszem fel: a sikeres üzlet után az értesítő levelet kitöröltem véletlen, így nem tudom értékelni a vevőt. ujra lehet küldetni ilyenkor?

:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#4389) Sasos válasza neil_mullen (#4388) üzenetére


Sasos
senior tag

Ez alapján járjatok el.

(#4390) seniman


seniman
addikt

Nem lenne rossz ötlet,már ha kivitelezhető,hogy a hirdetésekbe felrakott képeket ne lehessen letölteni.Nagyon sok egyéb oldalakról való csaló ugyanis innen lopkodja a képeket a kamu hirdetéseihez. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4391) Sasos válasza seniman (#4390) üzenetére


Sasos
senior tag

Amit megnézel, azt le is tudod tölteni. Automatikus vízjelet neki! :K

(#4392) seniman válasza Sasos (#4391) üzenetére


seniman
addikt

mobile.de-ről se lehet a képeket leszedni :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4393) Sasos válasza seniman (#4392) üzenetére


Sasos
senior tag

Dehogynem, csak meg kell nézni az oldal forráskódját. :K

(#4394) droving válasza seniman (#4390) üzenetére


droving
aktív tag

Nem rossz ötlet.
A motoromat 3 honlapon is megtalálom.
( Persze a képet én csináltam a saját mocimról) :Y

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4395) Tibabá


Tibabá
újonc

Tisztelt Hardverapró!
Nagyon jó az oldaluk. Egypár dolgot már el is adtam.
A problémám az, hogy az eladott dolgokat hogyan tudom törülni az oldalukról.
Sehogy sem találtam meg a törlés módját.
Kérem, ha lehet, válaszoljanak.
Üdvözlettel
László Tibor
laszlotiba@t-online.hu
0630/9411607

2015.02.16. 13:13

(#4396) seniman válasza Tibabá (#4395) üzenetére


seniman
addikt

Csak archiválni tudod :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4397) Jamy01 válasza Tibabá (#4395) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Archiválni lehet, az alábbi módon:

(Jobb oldalon) Hirdetéseim adminisztrációja / a megfelelő hirdetésnél katt az Opciókra / Hirdetés státuszát pedig átváltani "archívra" / OK!

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4398) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Üdv!

Olyankor mi van, amikor az [illetőnél] üres a "Legutóbb bejelentkezve:" sor... :F
Eddig csak ő adott - szerintem nem megérdemelten (nem utalt időben, nem is kapta meg időben) - egy darab negatívot, csak zavar a dolog és szeretném megdumálni vele, hogy jó lenne, ha töröltetné egy adminnal....

[ Szerkesztve ]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4399) Bjørgersson válasza Jamy01 (#4398) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tavaly július óta nem volt bejelentkezve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4400) BxScomp


BxScomp
csendes tag

sziasztok

folyamatosan szeretnék 4db hirdetést kiemelni.
Van e rá mód hogy és mennyibe kerül?

Mobil : +3670 367 0685

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.