Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Tim82 válasza Winner_hun (#3500) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilván nem lehetett jobban eldugni, hiszen még a kérésemmel kapcsolatban eljáró moderátor sem tudta ezt, amikor megkérdeztem privátban, hogy mégis hol jelentsem. :P (Amúgy az ő javaslatára írtam ide.)

Szóval sokat érek egy olyan funkcióval, amelyikre nem hívják fel eléggé a figyelmet, kvázi el van rejtve.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3502) zoltan6 válasza Tim82 (#3501) üzenetére


zoltan6
őstag

ez neked el van rejtve ott van a főoldalon :C

(#3503) Tim82 válasza zoltan6 (#3502) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, a gyengébbek kedvéért az van elrejtve, hogy a saját apróhirdetésemmel kapcsolatban is csak így tudok jelenteni... esetleg olvasni kellene az előzményeket.

Most komolyan, ha teljesen normálisan szólok egy funkcióval kapcsolatban, hogy lehetne egy kicsit felhasználóbarátabban is megoldva, ráadásul moderátori javaslatra teszem, nem pedig a kötekedés olthatatlan vágyától vezéreltetve, akkor hirtelen rám száll mindegyik önjelölt megmondóember? :)

Pusztán csak annyit akartam jelezni, hogy ha már mindegyik aprónál, ami nem saját, ki van téve a lehetőség, akkor felhasználóbarát megoldás lenne, ha a saját apróknál is meglenne ugyanez. Szemlátomást kár bármi ilyesmi felvetést bedobni az "általános észrevételek, javaslatok" alcímű topikban.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3504) zoltan6 válasza Tim82 (#3503) üzenetére


zoltan6
őstag

jogos :R

(#3505) g-one


g-one
csendes tag

Sziasztok!

Olyat lehetne csinálni,hogy ha van(nak) kedvenc eladóim,akik megbízhatók,vagy csak követni akarom valakinek a termékeit,akkor megjelölöm kedvencként mint eladót?Ha éppen új terméket rak fel akkor azt lássam.

üdv.

(#3506) Winner_hun válasza g-one (#3505) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jelenleg nincs ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3507) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Hali!

Kéne egy kis help! Elfelejtettem meghosszabbítani a hirdetéseim. Csak új hirdetés feladására van mód vagy valahogy vissza tudom hozni(vagy valaki). Fizettem már párszor érte kéne nagyon!

Előre is köszi!

Endre

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#3508) Superhun válasza Pécsi_PC (#3507) üzenetére


Superhun
addikt

Én is ugyan így jártam. :( Remélem gyorsan megoldódik a bug és újra aktiválhatjuk...

(#3509) Winner_hun válasza Pécsi_PC (#3507) üzenetére


Winner_hun
félisten

Próbáld most, javítva lett a probléma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3510) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok

Van egy hirdetésem: [link]

Kerestem egy BF4-et. Rámírtak, "leboltoltuk", és most szeretnék pozitívat adni. Hol kell? Mert nem találjuk.

Aki eladta, neki nem jelenik meg a "feedback" gomb (nem tudom mi a magyar neve).

Mi ilyenkor az eljárás?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3511) Bjørgersson válasza Flashback (#3510) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eladó adjon fel egy hirdetést, kereső hirdetéseket nem lehet értékelni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3512) Morris válasza Flashback (#3510) üzenetére


Morris
veterán

Keresek tipusú hirdetéseket nem lehet értékelni (még? :U )

(#3514) Kalandor válasza Flashback (#3510) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link]
Itt lehet téged is értékelni (igen, a keresek hirdetéseket jelenleg nem lehet értékelni)

(#3515) Flashback válasza Kalandor (#3514) üzenetére


Flashback
addikt

JELENTÉS
Gyanús hirdetést, inkorrekt hirdetőt, csaló üzletfelet egyszóval bármit és bárkit jelenthetsz nekünk, hogy a hardverApro.hu biztonságos, tiszta hely maradhasson!

A jelentéseket az oldal adminisztrátorai nézik át folyamatosan és a szabályoknak megfelelő lépéseket tesznek! Fontos: kérjük, hogy feleslegesen ne használd ezt az eszközt!

Itt jelentse hogy korrekt voltam? Vagy ezt most miért szúrtad ide be?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3516) Kalandor válasza Flashback (#3515) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Ha értékelni szeretnéd, jelezd itt: [_]" :)

(#3517) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, és nem túl nagy sügérséget.

Egy kicsit "megvisel" amikor ezt kapom:

"Hiba a képfeltöltés során.
Nem haladja meg a kép a feltöltési korlátot?
(JPG max. 8 Mpx, 3 MB; PNG max. 1366x800 px, 600 kB; GIF max. 65x65 px, 60 kB)"

Azt nem lehet megoldani esetleg, hogy ha nem megfelelő méretű kép feltöltésével próbálkozom akkor, az oldal átkonvertálja feltöltés közben kisebb mértre? (Mert pl. az apród, mindent "megeszik", de itt gyakori ez a hiba üzenet.)

Én azt preferálom, ha saját képeket tesznek fel a hirdetők és jó magam is. Szerintem úgy hiteles egy hirdetés. Most össze vissza konvertáljam, ahány oldalra töltök valamit?

Mert itt sok hirdető csak letölt valamilyen kis méretű képet a netről, ahogy kinézett az eladandó cucca új korában. És nincs saját kép. Talán a fenti hiba üzenetek miatt sem sz@rakodnak.

[ Szerkesztve ]

(#3518) essexboy válasza vittorio7 (#3517) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nem értem, egyszer azt mondja hogy: "(Mert pl. az apród, mindent "megeszik", de itt gyakori ez a hiba üzenet.)" Utána meg "Én azt preferálom, ha saját képeket tesznek fel a hirdetők és jó magam is. Szerintem úgy hiteles egy hirdetés." Akkor most a prohardveren nem működik, vagy a hardveraprón? Milyen képet próbál meg felrakni?

essexboy

(#3519) vittorio7 válasza essexboy (#3518) üzenetére


vittorio7
őstag

Szerettem volna feltenni saját képekkel, egy-két hirdetést a hardver aprón. De mára elment tőle a kedvem.

Az apród.hu-ra értettem, hogy amit oda feltudok rakni, na azokat a méreteket ide nem.

(#3520) WindyJoe válasza essexboy (#3518) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Szerintem úgy érti, hogy ha saját képet szeretnél föltenni mondjuk egy manapság már hétköznapi 10 Mp-es géppel készültet, akkor azt nem engedi az oldal. Viszont ha a netről vadászol egy képet a termékről, akkor többnyire amit talász elsőre kis fölbontású kép és már meg is ette a rendszer. Tehát ezek alapján egyszerűbb netről leszedett képet föltenni, mint sajátot.
És ebben van is valami, én is támogatnám az ötletet, mert jobb a saját kép és nem mindenki tudja bedobni paintbe vagy photoshopba, hogy átméretezze. Egy szervernek meg kb 0,1 s lenne, ha a feltöltési időt nem számoljuk.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#3521) Kalandor válasza vittorio7 (#3517) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jól értem, hogy 8 megapixelnél nagyobb fotókat szerettél volna feltölteni? Mert annál kisebbeket lehet, ez így van.

(#3522) vittorio7 válasza WindyJoe (#3520) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszönöm, hogy leírtad érthetően azt amit szerettem volna. :R

Mert kicsit beködösödött az agyam ezektől:

"Hiba a képfeltöltés során.
Nem haladja meg a kép a feltöltési korlátot?
(JPG max. 8 Mpx, 3 MB; PNG max. 1366x800 px, 600 kB; GIF max. 65x65 px, 60 kB)"

Mert pl: a jofogas.hu csak saját képeket enged. Ha ott vadászok valamit a netről visszadobja. És a saját kép a hiteles. Nem az, hogy hogyan mutat a gyártó oldalán egy termék új korában, ami most már 3 éves.

(#3523) vittorio7 válasza Kalandor (#3521) üzenetére


vittorio7
őstag

Nem.

5 Mpx akartam.

(#3524) Kalandor válasza vittorio7 (#3523) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

JPG-ból 5 megapixelt feltölt, csak leméretezi.

(#3525) PHM válasza vittorio7 (#3523) üzenetére


PHM
addikt

IrfaView.
Freeware, kép átméretezés/kivágás pillanatok alatt kész vele.

Nem csak a pixelszám, a fájlméret is korlátozott,
lehet, hogy abba futottál bele.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3526) vittorio7 válasza Kalandor (#3524) üzenetére


vittorio7
őstag

Egyet most engedne, amit az előbb nem.

(#3527) vittorio7 válasza PHM (#3525) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi, szoktam használni. Csak gondoltam kihagyhatom...

Megyek aludni, majd holnap újra nekifutok. Hátha. Lehet, hogy bennem van a hiba.

(#3528) PHM válasza vittorio7 (#3527) üzenetére


PHM
addikt

A lényeg kiemelése a fölösleges háttér eltüntetésével nagyban növeli
a képek reklámértékét. Szerintem.
És akkor egy füst alatt az átméretezés már csak pillanatok műve.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3529) SUPREME7 válasza PHM (#3528) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás:

http://imageresizer.codeplex.com/

Beépül a rendszerbe, jobbkatt a képen, átméretezés. Nem kell semmi komolyabb program ehhez. Szerintem akár a HA helpbe is be lehetne tenni ajánlásnak ...

(#3530) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

Esetleg a hirdetés adminisztrációjánál nem lehetne olyan funkciót berakni, hogy a "megtekintve" számlálót lehessen 0-názni?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3531) donjohnson válasza Kalandor (#3514) üzenetére


donjohnson
addikt

ha az eladó nem engedélyezte az értékelést, akkor én is a jelentés gombnál értékeljem? amúgy minden rendben volt az üzlet során.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#3532) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Azt lehet tudni, hogy az előre sorolt hirdetések mi alapján sorakoznak? Mert az furcsa számomra, hogy előre sorolom, de a második oldalon találok rá. Tudom, sok a kiemelt hirdetés, senkinek se lehet mindig jó, de legalább random változna a sorrend, de napok óta látok pár hirdetést az első helyeken.

(#3533) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#3532) üzenetére


SUPREME7
őstag

Természetesen az idő szerinti rendezésre vonatkozik a kérdés ha már az az alapbeállítás.

(#3534) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv mindenkinek!

Volna egy észrevételem.
Ha leszűröm a hirdetéseket, hogy csak azokat lássam, akik eladni akarnak, akkor is sok olyat látni, ami úgy kezdődik, hogy "Keresek", mert a kedves felhasználó nem vette a fáradtságot, hogy a hirdetés feladásánál átkattintsa az alapértelmezett "Kínál"-t "Keres"-re.

Csak egy kattintás az egész, de ha nem képesek normálisan használni a hirdetők, akkor semmi értelme ennek a lehetőségnek. Ha pedig valaki erre próbál szűrni, félrevezető eredményt kap.

Szeretném ezért javasolni, hogy a hirdetések feladásánál a Keres/Kínál opciók közül ne legyen egyik sem alapértelmezetten bejelölve. Így a kedves felhasználó kénytelen lesz elgondolkodni, hogy mit is akar és aszerint kattintani.

Előre is köszönöm.
:R

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#3535) SRII


SRII
őstag

Már volt róla szó, de ismételten fel lehetne hozni..
Szerintem sokaknak elege van abból, hogy az eladók az aprón nem képesek kiírni a termékük nevét sem , sem a részleteket sem a paramétereket? sőt pm ben sem hajlandóak reagálni! kérdem én, ennek mi értelme?
A másik , ha eladja a terméket miért nem veszi le, vagy miért nem írja ki a szerencsétlen ,hogy eladva?
Miért nem figyeli ezen részét szinte senki?
Fel van újítva az "Apróhirdetések"de ugyan olyan rossz a bele, akkor most ugyan az csak pepitában?
Vegyetek fel moderátorokat, nézzék át a hirdetéseket, vagy ellenőrizék le őket, szívesen elvállalnák sokan öreg motorosok lelkesedésből ebben biztos vagy!
Annyi maszat van fent, de tényleg....
Miért nincs szabály, a termék részletes vagy kisebb informatív kitöltésre, az eladott termékek jelölésének fontossága , meghirdet aztán nem ír nem válaszol pm-re sem stb stb stb. Mi értelme van ennek?
Minden egyes szabály megsértése fekete pont azt majd komolyan gondolják, mert ez így nagyon kinai piacos!!!
A többi nagyobb hirdetőnek meg már illene egy másik megoldást kitalálni, akiknek tényleg szükséges és annyi a pm és hsz forgalmuk van, hogy már sok is, pl: saját hsz módosítása, frissítése, pm korlát megoldása, vagy egyéb dolgok!
Ez csak észrevétel, ha így marad akkor sem eszem a kefét, sem lesz olcsóbb a kenyér, csak észrevétel, javaslat.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#3536) SRII válasza SRII (#3535) üzenetére


SRII
őstag

lejárt az időm ...

a kiköltésnél nagy előny lenne az is ,hogy addig nem lehetne a hirdetés feladni míg be nem linkel egy oldalt (igazoló link) bizonyítván a termék létezéséről, vagy leírásáról, nem nagy ördöngösség szvsz berakni egy ilyent, vagy ha eladta valaki a terméket és aki megvette az értékeli ( mert az eladó úgy is kéri a pirosast) akkor automatikusan szürke vagy eladva felírat lenne a hirdetésen, vagy nem tudom, de a lusta trehánya erre is képtelen!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#3542) embe


embe
nagyúr

Hali!
A következő kérésem lenne. Megvásároltam ezt a vga-t. Én elkészítettem az értékelést. Az eladó azt mondja nem tudja hogyan kell, valszeg kitörölte a Hardverapró levelét, értesítését, amiben benne van az értékelés linkje.
Ki lehetne küldeni az eladónak még egyszer?
Az eladó: crytec1975
Vagy lehetne-e törölni az értékelésem, és akkor újra értékelést kezdeményeznék. Most már jobban figyelne az eladó, és nem törölné ki a HA levelét.
Természetesen ezt az eladóval "megbeszéltem".
Köszi előre is! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3543) essexboy válasza embe (#3542) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az eladó tegye ezt:

A vevő adatlapján szereplő Jelentem (mint vevő) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetése URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni Őt.

essexboy

(#3544) embe válasza essexboy (#3543) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! :R
Remélem meg tudja oldani! :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3545) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok !
Az archív hirdetéseimet,hogy tudom törölni?
Már vagy tíz perce keresem a lehetőséget, de nem találom

(#3546) canniball válasza cimbi186 (#3545) üzenetére


canniball
nagyúr

Olyat tudtommal nem lehet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3547) cimbi186 válasza canniball (#3546) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi!
Ettől tartottam,és mi a bánatért nem???
Törölni szeretném őket,személyes okok miatt!!!
Valaki kompetens, aki tudna segíteni?
Vagy külön kérvényt kell a boss-hoz benyújtani,vagy mi a rántott paradicsom van???

(#3548) canniball válasza cimbi186 (#3547) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom a nagybetűsök mennyire kompetensek/segítőkészek a témában, ha leírod hogy pontosan mit szeretnél talán majd valamelyikük segít rajtad. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3549) cimbi186 válasza canniball (#3548) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi!
Semmi extra,csak az archív hirdetéseimet szeretném törölni,némi zűrös válóper közben nem lenne túl szerencsés,hogy mit és mennyiért,ha érted mire gondolok.Erre gondoltam,hogy személyes okok,és nem is mennék bele mélyebben :(

(#3550) Ndruu válasza cimbi186 (#3549) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jelentsd itt és az okokba írd bele a többi hirdetésed linkjét is, amelyeket töröltetni szeretnél.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.