Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) kis sándor


kis sándor
újonc

Szeretnék pozitívan értékelni,eladókat,de csak odáig tudok jutni,hogy középen megjelenik az a vszövegmhogy 'értékelést kezdeményeztél'az az,én,......és innen sehova továbbb!S.O.S.

(#3452) Bjørgersson válasza kis sándor (#3451) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Privát üzeneteidet, e-mailjeidet nézted?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3453) SimonYana


SimonYana
addikt

URAIM!
Most már szerkeszteni sem szerkeszthetem a hirdetésem , vagy mi a franc van!
Ne szórakozzunk már!
Most fizettem ki nem régen 2800 ft-ot és nem szerkeszthetem? :W

® SimonYana ®

(#3454) Ndruu válasza SimonYana (#3453) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt nézd: Hirdetéseim adminisztrációja - hirdetés - Opciók - Hirdetés szerkesztése

Valamiért most csak itt érhető el a szerkesztés, de szerintem vissza fog kerülni a hirdetésbe is a link.

Harrrr!!!!

(#3455) SimonYana válasza Ndruu (#3454) üzenetére


SimonYana
addikt

Megtaláltam, csak azt nem értem miért ....
Végre megtanulja az ember lassan használni és erre...
Miért nem volt az úgy jó?
Na mindegy már nem rágódom ezen , mert szinte semmit nem lehet itt eladni , mióta ez az új rendszer van!
Kénytelen leszek más oldalakon is próbálkozni , amire eddig nem volt szükség!

® SimonYana ®

(#3456) essexboy válasza SimonYana (#3455) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Javítva lesz!

essexboy

(#3457) SimonYana válasza essexboy (#3456) üzenetére


SimonYana
addikt

® SimonYana ®

(#3458) parkr


parkr
őstag

a PC játékok kategóriát szerintem hasznos lenne ketté osztani, igazi fizikai példányokra, és kulcsokra.
jelenleg elég nehézzé teszi a keresést a sok kulcs dealer :((

(#3459) Gillamos


Gillamos
csendes tag

Sziasztok!

Bocsi ha már kérdezték, de én nem találtam sehol rá választ.
"Keresek" típusú hirdetést adtam fel, amire kaptam is ajánlatot, és létre is jött az üzlet. Mivel azt nem lehet értékelni, lehet ilyenkor olyat csinálni, hogy a másik fél felrakja az általam megvásárolt hardvert, azért hogy tudjuk egymást értékelni?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#3460) Winner_hun válasza Gillamos (#3459) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3461) szab.tam válasza Winner_hun (#3460) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hát ez így elég gáz.
az értékelés lehetősége miatt kell felrakni egy plusz, valójában kamu hirdetést? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3462) föccer válasza szab.tam (#3461) üzenetére


föccer
nagyúr

Javítva lesz.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3463) vighp3


vighp3
újonc

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy a szoftver,játék kategóriába szerettem volna egy hirdetést feladni,de nem tudom miért a hardver kategóriába rakta.Pedig ki választottam a kategóriát és feladtam még egy hirdetést ugyanarról és azt is a hardver be rakta! Lehet én vagyok a béna de nekem mindenképpen a szoftver,játék kategóriába kéne raknom! Kérném ebbe a segitségeteket!:( Előre is Köszönöm

Üdv :Petya

(#3464) maxxenergie válasza maxxenergie (#3449) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Erre nem kaptam választ :F További javaslatom lenne egyébként a Komplett gép kategória
szétszedése is mert töménytelen benne a hirdetés, mondjuk AMD - INTEL és ezen belül mint a prociknál, milyen (775, 1156 stb.. AM2 AM3 stb..). Így könnyebben lehetne itt is keresni :C :R :C

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#3465) szab.tam válasza maxxenergie (#3464) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem azért is nem írtak az illetékesek, mert ezen a probléma megoldásának valószínű nem lesz prioritása.

természetesen van benne logika.

de.
a forgatókönyv 10-ből 9* ez.
ha félkonfigja van az illetőnek, és ragaszkodik hozzá, akkor a konfig kategóriába beteszi, címsorba pedig beírja, hogy félkonfig...
és a legritkább esetben adják így el.
ezt megunván bontják a hirdetést, (deszka, proci, ram, stb.), és beteszik külön az alkategóriákba, majd külön gyorsan eladják, ha jól van árazva.
(esetleg a szövegben utalva a többi, hozzá tartozó cuccra is.)

ez sok év óta így működik, és jól.

ha lenne félkonfig kategória, és hozzá a variációk számából adódóan n+1, (na jó n+2 :DDD ) alkategória, hogy áttekinthetetlenné válna. ráadásul a hirdetőre sem találna rá senki.

eladóként mindig a vevő szempontjait kell vizsgálni.
(alap marketing pszichológia, a legritkábban foglakoznak vele.)
ki akar félkonfigot venni?
pláne azt a felet, amit pont az eladó szeretne eladni.
szinte senki.
a "félkonfig" eladhatóságát kizárólag az eladók gondolják így, hibásan.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3466) maxxenergie válasza szab.tam (#3465) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi a választ!

Nem teljesen értek egyet azzal amit leírtál, sokan keresünk-eladunk (szeretnénk) egyben Lap + Proci + Ramot eladni. Mivel ezeknek a hirdetéseknek nincs kategóriája, ezért gondoltam, hasznos lehetne. Ennyi erővel amit írtál akkor nem kéne a konfig kategóriába sem GAMER gép, mert beírja a hirdetés címébe és mindenki látja, sőt ha így gondolkozunk, még a kategóriák sem kellenek. Ha valaki külön akarja eladni, egyből megfelelő helyre pakolja évek óta jól működik tényleg, de akkor már nem félkonfigról beszélünk onnantól. Ezt nem értem :

Ha lenne félkonfig kategória, és hozzá a variációk számából adódóan n+1, (na jó n+2 :DDD ) alkategória, hogy áttekinthetetlenné válna. ráadásul a hirdetőre sem találna rá senki.

Miért nem :F :F ugyan úgy rátalálnának, sőt még könnyebben mint most hogy ezek össze-vissza vannak pakolva jelenleg a kateágóriákban, sokszor duplán-triplán hirdetve külön-külön :K

ki akar félkonfigot venni?
pláne azt a felet, amit pont az eladó szeretne eladni.
szinte senki.
a "félkonfig" eladhatóságát kizárólag az eladók gondolják így, hibásan.

Sokat eladtam és vettem is most Szerdán is veszek egyben félkonfigot, sokkal jobb mint külön megvenni, nem lehetnek kompatibilitási problémák (egyben volt használva eddig is), BIOS malőrök a lapoknál, általában olcsóbb mint ha külön-külön veszed meg, illetve nem mellékesen egyben tudod megvenni egy eladótól aki eddig használta. Nem kell három-négy helyre rohangálni külön. Szóval a Félkonfig kelendő, tapasztalatból mondom sokkal hamarabb eladható mint bármi más (Komplett gép- vagy akár külön külön alkatrészek, ha jó árban van, alkatrészi egyenkénti árak alatt minimum 10%-al !

Jelenleg is 145 ilyen hirdetést találtam, szóval lenne értelme, nagyon nem kéne szétszedni, elég lenne így is Félkonfig / Intel / AMD, de én már a Főkategóriának is örülnék, meg sztem sokan mások is :DD

Másik káoszt a Komplett gép kategóriában látom, 1290 hirdetés jelenleg egy kategóriába sorolva :F
Szerintem szét kellene szedni alkategóriákra, így ki-mit keres könnyebben magtalálná, ugyan úgy mint az alaplapoknál, ott sem egy kategóriában van az összes lap, hanem foglalat szerint és azok szuperek is.

Ha AMD-t keresek, miért nézzem át az összes INTEL konfigot pl... Kereső ott van ok, de az hoz mindent ahol megjelenik a keresett szó szóval az sem egy jó megoldás...

Szétszedném így : Komplett asztali PC - INTEL - AMD ezeken belül ami az alaplapoknál van (Socket 775, 1156 stb... és így mindenki könnyebben tudna keresni feladni a hirdetések közé, jobban átláthatóbb lenne az egész :F :F

Ha nem tervezik ennyi, de én ezeket nagyon rég hiányolom, és napi szinten most jutottam el ide, hogy leírom eme javaslatom. :C

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#3467) Ndruu válasza maxxenergie (#3466) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg át lesznek még gondolva a kategóriák az itt feltett javaslatok alapján és a gyártók is a helyükre kerülnek majd minden kategóriában, csak előbb működjön minden flottul.

Harrrr!!!!

(#3468) maxxenergie válasza Ndruu (#3467) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi a választ reménykedem is, azért írtam, a lényeg az lenne tényleg, ahol lehet jobban szétszedni a főkategóriákat alkategóriákra, illetve a FÉLKONFIG főkategória a javaslatom akkor a jövőre nézve ha oda értek :C :R :C

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#3469) szab.tam válasza Ndruu (#3467) üzenetére


szab.tam
nagyúr

más.

ez egy hirdetési portál.
én jóideje gyakorlatilag befejeztem minden hardverfejsztétési ténykedést.
egyszerűen lusta lettem, és megfelel mindhárom passzív gépem, alkatrészek pedig elférnek a szekrényben.
sosem adom el őket.

tehát tényleg totál érintetlen vagyok a témában.
pont ezért én kérdezem, és szerintem sokakat érdekelhet az eljárás.

valaki sokat hirdet.
sokfélét.
nem üzletszerűen. vagy igen.
kap sok pozitív értékelést.
-> ez létrejött üzleteket feltételez.
-> nav turkál a bozontosban.
-> megkeres benneteket,.
ip-t, mindenféle létező adatokat lekérdez.

az ászf erről nem rendelkezik.
ti hogyan viselkedtek ilyenkor? :F :U

kiadjátok az infót?
értesítitek a felhasználót a "szerv" irányába történt adatszolgáltatásról?

túl sok mostanság az nsa cikk. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3470) zoltan6 válasza szab.tam (#3469) üzenetére


zoltan6
őstag

ez valóban jó kérdés,pont ezért is aggályos hogy nem lehet törölni az archiv hirdetéseket. :(

(#3471) szab.tam válasza zoltan6 (#3470) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valószínű kellemetlen tyúkszemre léptem.
előre borítékolom, hogy jön egy általános ászf + ide vonatkozó, de valójában a kérdésre vonatkozóan konkrétan értelmezhetetlen jogszabály idézés...
:)

ha mindeki számára érhető, és előremutató lesz, akkor előre is bocsánatot kérek... :R

****

szerinted ha törölhető lenne az archiv hirdetés, azok nem visszakereshetőek?
dehogynem.
még a guglin is az lesz.
örökké...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3472) Ndruu válasza szab.tam (#3469) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én erre nem tudok mit mondani, mivel nem vagyok kompetens a témában.

Harrrr!!!!

(#3473) szab.tam válasza Ndruu (#3472) üzenetére


szab.tam
nagyúr

válaszként írtam, igaz.
természetesen nem neked szólt konkrétan... :)

kicsit fejebb is érintettem már a támát.
szerintem ez van annyira súlyos dolog, hogy érdemes lenne bővebben kifejteni a hivatalos, ph-s, (aprós), honi álláspontontot, akár egy főoldalas cikkben is.
nemcsak általánosan, (ászf és jogszabályok mögé bújva), a szőnyeg alá söpörve a dolgot.
ezt azért mondom, mert nagyon összetett minden.

sokan kezdtek el bíróságra járni mostanság.
tv-ben bemutattak pár esetet...
az a jogászok dolga, ki és hogyan fog túljutni rajta.

sokkal egyszerűbb lenne előre tájékoztatni, a júzereket.
érvényes adó- és jogszabályokról, nav állásfoglalásokról, stb-kről.
és ugye az előbb felvetettekről: mit, miket, milyen adatokat, milyen határozatokra adtok ki a hatáságoknak, és erről a regisztrált felhasználók milyen értesítést kapnak. vagy tőletek kapnak-e egyáltalán? :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3474) SimonYana válasza szab.tam (#3473) üzenetére


SimonYana
addikt

Biztos vagyok abban , hogy mi felhasználok csak az idézésről kapunk , majd értesítést a NAV-tól!
Szomorúan láttam , hogy a 2006-os hirdetéseim is ott voltak bent az archívumban amiről Én már régen elfelejtkeztem , de a kedves PH ilyen módon eszembe juttatta! Tehát mondhatjuk azt is , hogy nem hogy eltüntették , még az orrunk alá is dugták! Bár csak lenne vagy 300-400 milla , mert azt már nem nézik! Csak a kisembereken akarják leverni a port! Hogyan fogom én azt bebizonyítani , hogy megvettem a prócit 60-ért és eladtam 55-ért így nem hasznom , hanem károm származott!
Hiányzik ez majd nekünk egyáltalán nehogy a nyakunkra lépjenek!
Igaz 600 ezer/év-ig nem basztatnak , de mi fér bele ebbe az összegbe? Ha havonta cserélsz VGA-t , már véged is van! :W
Tehát erre volt jó ez az új PH! Kisöpörni a fiókokat és a NAV-nak elérhetővé tenni! :(((
Most már lehet remegni Uraim!

® SimonYana ®

(#3475) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Átnéztem a súgót, de semmit sem találtam arról, hogy a hirdetés meghosszabbítása mennyibe kerül, pontosabban mik a díjszabások vele kapcsolatban. Valaki leírná?

(#3476) SimonYana válasza Vasinger! (#3475) üzenetére


SimonYana
addikt

Én is csak onnan tudom , hogy mikor harmadszor (talán) akartam hosszabbítani , kiírta , hogy 180 pénz.
Na mondom fasza! Akkor inkább újra rakom! :)) Nem az a 180 Ft , de ha már 10 hírdetésed van akkor az már 1800Ft és ugye tudjuk , hogy azért teszed újra , mert még mindég a nyakadon és a kutyának nem kell. No ezzel szemben , hogyan is fordítanék rá + összeget , ha eddig sem kellett senkinek.
Nem értem a logikáját az ötletgazdának! :F

® SimonYana ®

(#3477) Morris válasza SimonYana (#3476) üzenetére


Morris
veterán

Ez esetben lehet, hogy drágán adod. :U

Egyébként azért lett kitalálva ez a módszer, mert vannak akik megtartanák a hirdetésében lévő hozzászólásokat. Plusz aki "lusta", az megválthatja a folyamatos újra felrakást fizetéssel!

Szép magyarra sikeredett...

Egyébként van választásod: Felrakhatod az összes eladni kívánt termékedet egy hirdetésbe is. Így elég csak azt egyet újrarakni, ha még megvannak a termékek.

[ Szerkesztve ]

(#3478) SimonYana válasza Morris (#3477) üzenetére


SimonYana
addikt

Biztosan Drágán adom!
Mind ezt fújjátok?
Mennyiért adjam ? 50-ért? :DD
Csak a ram 50 rugó az üzletben!

® SimonYana ®

(#3479) Morris válasza SimonYana (#3478) üzenetére


Morris
veterán

Engem nem érdekel mennyiért adod! A piac dönti el mindig, hogy egy terméket mennyiért lehet eladni.
Hiába tartod 5millióra, ha csak 100ezerért viszik el. Akkor annyit ért másnak. Neked meg annyit ér amennyit, de ez megint nem érdekel egy vevőt sem! :U

[ Szerkesztve ]

(#3480) SimonYana válasza Morris (#3479) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem a piac dönti el!
Meg kell várni rá a fizetőképes vevőt!
Ha a piac döntené el akkor mindenki ingyen vinné el! Sőt még rá kellene csomagoljak egy 20 ezrest!
Ez a piac nem dönt el semmit! Csak azt hiszitek! :))

® SimonYana ®

(#3481) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most én itt nem flamewart akartam kelteni, csak arra voltam kíváncsi, hogy erről miért nincs sehol sem semmi hír, hogy a hosszabbításért fizetni kell? :F

(#3482) Morris válasza SimonYana (#3480) üzenetére


Morris
veterán

Igen, meg kell várni, míg a fizetőképes kereslet jelentkezik. Addig is szépen esik az ára, mint az összes számítástechnikai alkatrésznek!
Majdcsak eléri azt az árszintet, amikor valaki majd azt mondja, hogy "na, akkor most elviszem".
Mindent a piac dönt el.

(#3483) WindyJoe válasza Morris (#3479) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

És a csalókkal szembeszállni sem akartok?
Merthogy semmi reakciót nem kaptam a hsz-emre...
Se azt, hogy gondolkodtok valami biztonságosításon, de még csak azt sem h az a balek baja, mindenki vásároljon személyesen és 2 hétig tesztelje az eladó jelenlétében a terméket, mielőtt oda adja a pénzt... :U

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#3484) canniball válasza Vasinger! (#3481) üzenetére


canniball
nagyúr

Emlékeim szerint x db hosszabbítás ingyenes, utána fizetős. Mintha erről is szó lett volna a Gépház által írt bejegyzésekben/privikben.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3485) Morris válasza WindyJoe (#3483) üzenetére


Morris
veterán

Erre nem tudok Neked érdemi infóval szolgálni!
De itt utána lehet nézni bizonyos óvintézkedés gyanánt.

(#3486) essexboy válasza Vasinger! (#3481) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ez egy hozzáadott funkció volt, azért mert többen szerették volna, hogy fizetés ellenében meghosszabbítsák a hirdetésüket a második ingyenes hosszabbítás után. 180 Ft az extra 4 hetes hosszabbítás. A bazároknál, ott teljesen máshogy működik a dolog, de az a súgóban ki van tárgyalva:

Bazárt nyitni nem ingyenes, de igyekeztünk nagyon levinni az árakat és kényelmessé tenni a folyamatot, hogy tényleg mindenkinek megérje. Konkrétan:
● egy bazár érvényességi ideje 13 hét, így nem kell havonta foglalkozni vele, mint egy normál hirdetéssel;
● a legolcsóbb fizetési módot választva a bazár ára bruttó 2900 ft erre az időintervallumra;
● a bazár kiemelése a jobb hasábban lévő, minden (azaz naponta több százezer) aloldalon megjelenő ajánló dobozba is csak bruttó 8900 ft erre a 13 hétre. Érdemes kihasználni ezt az árat, mert biztosan nem marad ennyire kedvezményes hosszútávon!

A különböző eseteket a hosszabbítással kapcsolatban itt leírtam részletesen.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3487) Vasinger! válasza essexboy (#3486) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez mind szép és jó, de nem ártana ezt a hardverapón is feltüntetni valahol, mert eléggé sunnyogás szaga van ennek így.

(#3488) WindyJoe válasza Morris (#3485) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Hiába nézel utána, csak a felhasználó név van kiírva, már a bankszámlaszámot is kicsillagozzátok a személyiségi jogok védelme miatt, a nevet meg főleg. Így nem lehet benne rendesen keresni.
Ezért lenne jó egy olyan adatbázis, ami rejtett, és csak azt köpi ki a rendszer rákeresésnél, hogy van-e ilyen bankszámlaszám, vagy név, vagy cím...
Az a jelentsd a csalókat topic csak arra jó, hogy a csaló aktuális felhasználónevét felfedi az első pár csalás után, aztán meg újabbakat hoz létre, miután kitiltották...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#3489) essexboy válasza Vasinger! (#3487) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Meddig él a hirdetésem, aktiválhatok-e archív hirdetést? »

A hirdetésed a feladástól számított 4 hétig aktív, utána automatikusan archiválásra kerül. Egy hirdetés érvényessége 2 alkalommal ingyenesen meghosszabbítható további 4-4 hétre, ezen felül már csak térítés ellenében lehetséges. Aktív hirdetést bármikor, archivált hirdetést pedig a lejárat után maximum 2 hétig lehet még újraaktiválni, majd hosszabbítani (mindig csak aktív hirdetés hosszabbítható).

Érvényességi idején belül az általad archivált hirdetéseket újra aktiválhatod.

Bazárok számára 13 hét az érvényességi idő, viszont nincs ingyenes hosszabbítási lehetőség."

Itt mi a sunnyogás?

essexboy

(#3490) Vasinger! válasza essexboy (#3489) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez esetben visszaszívom, de se arról nincs szó ott se, hogy lehet e újra felrakni következmény nélkül egy hirdetést és így kijátszva a hosszabbítás költségét, továbbá nincs leírva az sem, sehol, hogy mi mennyibe kerül, csak az van hangoztatva, hogy nagyon olcsó itt minden.

(#3491) canniball válasza Vasinger! (#3490) üzenetére


canniball
nagyúr

"...lehet e újra felrakni következmény nélkül egy hirdetést..."
Miért ne lehetne? Az egyetlen idevonatkozó szabály tudtommal az hogy egy termékhez csak egy hirdetés tartozhat.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3492) SimonYana válasza canniball (#3491) üzenetére


SimonYana
addikt

Nincs már az a szabály sem , hogy egy hónapban csak egyszer lehet ugyan azt feltenni? Mert volt ilyen! Tele szemetelték , én töröltem felrakás után 2 héttel és már jött is a figyelmeztetés! :K

® SimonYana ®

(#3493) essexboy válasza SimonYana (#3492) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Dehogynem van:

Az Alapelvek III.11.19-es szekciója szerint tilos:

"Ugyanazon termék vagy szolgáltatás 28 napon belüli ismételt feladása."

essexboy

(#3494) canniball válasza SimonYana (#3492) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek szerint van. "Szemetelés" esetén így kérj segítséget. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3495) Thunderzolee

Na, most éppen miért sz×rakodik a Hardverapró? :F

Még jó, h nem lehet duplán értékelni ("az értékelés már rögzítve lett"), legalább már ezt is tudom.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3496) randras


randras
veterán

Ez valami vicc?

(#3497) canniball válasza randras (#3496) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha bazározol akkor nem az.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3498) randras válasza canniball (#3497) üzenetére


randras
veterán

Aha. Tehát azért lett ennyi, mert pár hete átrakattam oda, szuper. :(((

(#3499) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok!

Van arra mód, hogy a saját apróhirdetésbe, illetve aprós saját hozzászóláshoz is tegyetek "Jelentem" opciót?

A problémám az, hogy egy-két napja belefutottam abba, hogy a saját, amúgy jegelt, értékelésre váró apróhirdetésemből írni akartam a vevőnek és véletlenül az "Új hozzászólás" gombra nyomtam a "Privát" helyett. Ez önmagában nem probléma, ha épp nem bug-os a Hardverapró üzenet- és hozzászólásküldő felülete, de éppen az volt, tehát szerkeszteni nem tudtam a rendelkezésre álló időn belül (végtelen karikázás fekete felület előtt), így kénytelen voltam a Moderátort keresek a Fórumhoz-topikban kérni a téves helyre került üzenet törlését.

Persze megkaptam, hogy miért nem használom a "Jelent" gombot - azért, mert saját aprónál nem találok ilyet, amúgy jogos észrevétel lenne. :)

Szóval nyilván ritkán, de lenne igény erre is. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3500) Winner_hun válasza Tim82 (#3499) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pl. Jelentéseim - ott van a Jelentem. Kitölt, elküld, vár, örül.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.