Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) teratti válasza Tormento (#4850) üzenetére


teratti
senior tag

Nem tudom mi van de mostanság többször előfordult, hogy nem jött meg ill. nem ment el az értékelés és azt a választ kaptam, hogy a bugról tudnak sajnos az oka nem világos még.....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#4852) Jamy01 válasza teratti (#4851) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Próbáld meg [így], hátha összejön... ;)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4853) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Nincs olyan lehetőség, hogy ha egy keresési feltételeknek megfelelő hirdetést ad fel valaki, akkor értesítsen az oldal? (Van egy saját megoldásom, ami végigtúrja az oldal forráskódját, és kiszedi a hirdetéseket, de az nem rúl elegáns, illetve nem is valós idejű)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4854) SUPREME7 válasza gyurkikrisz (#4853) üzenetére


SUPREME7
őstag

Van, de csak ha fizetsz. Keress rá valamire, és megjelenik a "keresés mentése" gomb. 180Ft/keresés

[ Szerkesztve ]

(#4855) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#4854) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy egyszerűen csak elmented a könyvjelzőnek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4856) SUPREME7 válasza Bjørgersson (#4855) üzenetére


SUPREME7
őstag

De arról nem kapsz mailt ha új hirdetés kerül fel :) Bár még a HA-n ezt a fícsört nem próbáltam, meg sehol semmi infó róla, hogy most ez real time, vagy naponta x időben jelez, vagy hogyan megy.

(#4857) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#4856) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mailt nem, viszont ha úgyis a gép előtt ül az ember, egy kattintás az egész. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4858) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Ha mobilról nézzük a hirdetések listáját, akkor sehogy sem látható, hogy jelegelt-e az adott hirdetés. Kivéve, ha teljesen belép az ember az hirdetésbe. Nem tudom, hogy volt-e már téma, de egy ikont oda lehetne tenni, ahogy a webes nézetben is van, vagy egy szűrőt bedobni a jegelt hirdetésekre opcióként. :)

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#4859) adolfka00


adolfka00
tag

Sziasztok ! Nincs értékelés gomb a hirdetés alatt :S Szerk: Archiválva lett egyszer és azért nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#4860) kerekati


kerekati
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írom e észrevételem, ami számomra és talán sok ember számára is felettébb zavaró lehet.
Bizonyos személyek, vagyis inkább vállalkozások elég friss regisztrációval céges hirdetések tömkelegét kezdték feltenni a hardverapóra. Sajnálatos módon több tíz, későbbiekben akár több száz terméket árulnak, melyekről egyesével szerepelnek hirdetések, ezzel szinte szét offolva az adott szekciókat. Talán senkit nem érdekel, de személy szerint több internetes apróhirdetési portált "felejtettem" már el, mert ott már szinte lehetetlenné vált a használt termékek kiszűrése, pontos keresése.

Várható esetleg valamikor a jövőben, hogy az ilyen, vagy hasonló hirdetések egy külön szekciót kapjanak, vagy a keresési feltételeket valamilyen módon szűrni lehetne? Esetleg a hirdetők felhasználónevének kiszűrésével letiltani a találatokat? Vagy bármiféle megoldás, ha keresek egy használt alkatrészt akkor ne az legyen, hogy a találatok száma 100, ebből 3 ami érdemben találat, 97 meg céges hirdetés új termékről, vagy a keresési feltételeknek nem megfelelő használt termékekről.

Kár lenne az oldalért, ha ez is ilyen jövő elé nézne... :(

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#4861) Bini-boy


Bini-boy
újonc

Sziasztok!
Lehet nem ide tartozik, valaki tudja, hogy miért nem engedi az oldal, hogy válaszoljak a privát üzenetekre?
Tiltva vagyok valamiért? Más spanoknak működik.
Köszi előre is.
Petya

(#4862) Soma01


Soma01
veterán

A privát üzenetről kap e-mail-t a hírdető? Vagy írjak neki e-mail-t is?

(#4863) animatrix11


animatrix11
őstag

Jegeltem egy hirdetést, ami amúgy 2015-12-12 20:15-ig érvényes, nem tudom aktívvá tenni mert csak díj ellenében lehetséges...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4864) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok! Egy javaslattal állnék elő, most hogy nemsokára közeleg az év végi parádé a felhasználók max feladott hirdetéseinek számát meg lehetne növelni 15-ről 20-ra. Nem egy nagy dolog, de hasznos lenne. Vagy ez a szám egy fix dolog a motorban? Thx

(#4865) Jamy01 válasza nightzone (#4864) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Jó volna, de gondolom anyagi okok miatt nem lesz megvalósítva.... :(

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4866) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Sziasztok!

Olyankor mit lehet kezdeni, ha pár nap eltolódással 2 ember is pontosan ugyan azt ajánlja fel cserének? ( pár napos iPad mini 3 16 GB wifi-t adnának mindketten, egymástól függetlenül a gépért, amit hirdetek.)
Egyébként az egyik küldött képet a számlájáról is, aki elsőnek jelentkezett.

Kicsit gyanús ez nekem, ezért írok ide. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4867) sz.balazs.95 válasza sz.balazs.95 (#4866) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

megoldódott a rejtély: a személy cserélt b-vel, emiatt történt az eset. :DDD :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4868) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, hogy tudok negatívan értékelni egy vevőt, ha nem volt adásvétel?

Tegnapra megbeszéltünk egy találkozót 11:55re, hívtam pontban 11:55kor, de kinyomott, vártam rá 10 percig, de semmi, aztán azóta se hallani semmit felőle.
Egy negatívat ez a viselkedés szerintem minimum megér.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4869) gabor901113


gabor901113
tag

Üdv, vettem egy vga-t értékelést kezdeményeztem de eddig semmi nem történt pedig jováhagyta az eladó. Ilyenkor mi a teendő? Előre is köszönöm.

(#4870) agabe


agabe
addikt

Udv!
Egyre jobban zavar a hardverapron, hogy bizonyos (es egyre tobb) hirdetett (hasznalt) termeket nagyreszt olyanoktol lehet megvenni akik ezzel foglalkoznak. Konkretan ejjel-nappal lesik a hirdeteseket (mashol is persze), megveszik egesz jo aron, es ide kiteszik 10-15% emelt aron.
Felhasznalva a regi tagsagukat es sok pozitiv ertekelesuket konnyen talalnak vevot aki megbizhato arut akar, mert szamukra fontos, hogy megbizhatok is legyenek ezert tenyleg nem szokott gond lenni a naluk vasarolt cikkekkel...de akitol vasaroltak minimum ugyanolyan megbizhatok, csak nem jutnak el odaig, hogy a piaci erdeklodok megtalalhassak oket.
Persze nem gondolom, hogy be kellene tiltani, de egyre jobban elveszik az, hogy normal hirdeto (most normal hirdetonek azt gondolom aki nem azert vesz meg valamit, hogy utana azonnal magasabb aron tovabbadja) es normal vasarlo talalkozhasson.
Volt errol mar valami elmelkedes, hogy lehetne-e ezt valahogy visszaterelni (legalabb reszben) a tenyleges es "kereskedoktol" elkulonitettebben hasznalhato adas-veteli mederbe ?

[ Szerkesztve ]

(#4871) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Az apróba beletudnátok rakni egy ár szűrőt? Idegesítő, hogy mindent megkell nézni, amit nem akarok... Köszi!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#4872) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Bocs, látom a részletesben van. Kösz!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#4873) Jamy01 válasza gabor901113 (#4869) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Próbáld így: [link]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4874) killerhagyma


killerhagyma
csendes tag

Hello. Ezekkel az emberkékkel nem lehetne valamit kezdeni? Kezdenek idegesítővé válni.

(#4875) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok!

Nagyon örültem hogy végre lett külön kategória a OnePlus telefonoknak, viszont...

[link] nem sikerült teljesen beleépíteni a többi márka közé :D javasolnám, hogy vagy tegyétek itt is hozzá, hogy készülékek, vagy ami szerintem sokkal jobb lenne: MINDEN márka mögül töröljétek el, hogy készülékek, hiszen tök felesleges :U

Üdv :R

(#4876) Jamy01 válasza killerhagyma (#4874) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Már itt is támadnak az ilyenek?!? Nekem még nem jött egy sem....

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4877) crytec1975


crytec1975
csendes tag

Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki,hogyan lehetne megnéznem a törölt privát beszélgetéseimet? Fontos lenne! :R

[ Szerkesztve ]

(#4878) Bjørgersson válasza crytec1975 (#4877) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sehogy. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4879) Knockouthun


Knockouthun
újonc

Sziasztok!
A kérdésem a következő: lehetséges az,
hogy egy jegelt cikk ára megváltozzon?

(#4880) PHM válasza Knockouthun (#4879) üzenetére


PHM
addikt

Persze:
- Hirdetés aktiválva
- megváltoztatva
- újra jegelve. 5 percen belül megoldható.
Vitás esetben viszont segíthet a Google cache.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4881) Bjørgersson válasza PHM (#4880) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jegelve is át lehet írni. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4882) Knockouthun


Knockouthun
újonc

Az remek akkor engem behúzott az uriember.
Megegyeztünk egy árban, személyes átvétel,
Odamegyek és az ár nem annyi hanem majdnem 10 %-kal
Több. Ott ránéztem és valóban. Csak ugye újonc vok és
Ezt nem tudtam, de mondtam megérzésből h át lett írva.
Erre állította h nem, biztos rosszul emléxem. Ilyenkor mi van?
Rossz oldalon álltam és nyalóka? Kívánjam neki h költse gyógyszerre?

(#4883) Bjørgersson válasza Knockouthun (#4882) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondhattad volna, hogy nem ez az ár volt kiírva, így nem kéred. Utólag már mit szeretnél tenni? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4884) Knockouthun


Knockouthun
újonc

A probléma az h túl
Messze voltam otthontól h azon a pár ezren bukjam
El a kívánt terméket. Viszont innentől jobban odafigyelek
Az ilyesmire, lefotózom, konkrétabban egyeztetek,
Az úrnak nem nevezhető emberszabásúnak meg akkor
Mint ahogyan már az utóbbi üzenetemben kérdeztem, mostmár kívánom,
Hogy költse gyógyszerre azt az összeget amivel megrövidített! ;)

(#4885) subset


subset
senior tag

A "projektor" apróhirdetések rovatban, csupán a világ legnagyobb projektor gyártójának nevét nem találni a "A termék gyártója" legördülőben :Y
Thomson-ról Yamaha-ról Onkyo-ról stb. még nem hallottam hogy gyártana projektort, de nekik legalább jutott hely :)

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4886) kenwood


kenwood
veterán

Lehetne egy idolimit az azonos hirdetesekre leadott upokra.
eleg lenne 5-10 perc is (vagyakar 1).
Ezzel ki lehetne szurni a duplaklikkel,frissitessel elpazarolt upokat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4887) majnz


majnz
tag

Üdv!

Belépésnél mindig kipipálom a lehetőségeket, sajnos mindig kiléptet a rendszer rövid ídőn belül. Függetlenül hogy egy vagy több eszközről vagyok bejelentkezve

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#4888) babosl5


babosl5
újonc

Sziasztok!
Új vagyok az oldalon és szeretnék picit tájékozódni, de a GYIK-ben elég kevés info van. Én javaslom, hogy picit bővitsétek, nekem konkrétan a jegelés és az UPolás nincs meg egyáltalán; jó lenne ide egy kereső. Szerintem nem csak engem érint, csak jót tennének vele, ha picit jobban elgügyögnétek a magamfajta értetlen zöldfülűeknek :D
Előre is köszi!
babosl5

[ Szerkesztve ]

(#4889) Jamy01 válasza kenwood (#4886) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Támogatom!!! :DD :C

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4890) #94529552


#94529552
törölt tag

Üdv!
Erre szeretnék megoldást:
Amikor üzenetet módosítanánk, akkor előfordul, hogy tovább tart mint a megszabott időkeret. Ilyenkor jön az üzenet: Sajnos lejárt az időkorlát (15 perc), a hozzászólás már nem módosítható!, és ekkor végleg elveszik a létrehozott anyag(amit módosításnak írtunk volna). Jó lenne, ha ez megmaradna egy visszalépéssel például.

(#4891) subset válasza subset (#4885) üzenetére


subset
senior tag

Yamaha projektor mégiscsak létezik :Y

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4892) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hol tudom kikapcsolni az ilyen lejáratos értesítőket?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4893) kenwood


kenwood
veterán

[link]
A kotelezo DVB-T infot nem jo otlet alkalmazni.
Ez a "keszulek" akkor sem alkalmas a Dvbt vetelre,ha csatlakoztatunk hozza egy dekodert,mivel nincs kijelzoje.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4894) Bazsee71 válasza kenwood (#4893) üzenetére


Bazsee71
őstag

Üdvözletem!

A kategóriák átrendezésére tennék javaslatot. Szerintem a fejhallgatók inkább a Házimozi, hifi rovatba passzolnak, mint a Hardverbe. Én legalábbis pár perc turkálás után kénytelen voltam ráguglizni, mert sehol nem találtam.

Balázs

(#4895) Bjørgersson válasza Bazsee71 (#4894) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg jobb helye van a multimédia kategóriában, nem hinném, hogy olyan sokan tévéznek vagy hallgatnak hi-fit fejhallgatóval. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4896) kenwood válasza Bazsee71 (#4894) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem is ra kellett keresnem egy konkret fejhallgato tipusra,mert a hifi reszen,ahol a helye van, abszolut nem talaltam.
Gondolom,azert ott van,mert elobb volt hardver,mint a tobbi rovat,es amikor bejott a hifi,nem akartak atfedest.

Ha megszokasbol meg is marad a hardver reszen,minium az kene, hogy legyen a hifi reszen is,keresheto,illetve lehessen onnan is feladni.

Esetleg annyit lehet trukkozni,hogy ugyanoda mutat mindketto vegul.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4897) Bazsee71 válasza Bjørgersson (#4895) üzenetére


Bazsee71
őstag

A fejhallgató alapvetően Hifi eszköz. Vagy mire célzol, hogy nem hallgatnak rajta zenét? :U

(#4898) Bjørgersson válasza Bazsee71 (#4897) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg velem van a baj, de a hifiről nekem egy ilyen összeállítás jut eszembe, nem pedig valami fejhallgatóval kapcsolatos dolog. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4899) kenwood válasza Bjørgersson (#4898) üzenetére


kenwood
veterán

Ha edigitalnal szeretnel fulest vasarolni,hol kezdened a keresest a ketto kozul ? :
- Notebook & szamitastechnika
- Tv ,audio & szorakozas

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4900) Bjørgersson válasza kenwood (#4899) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kettő közül az utóbbi.

- Hardver \ Multimédia
- Házimozi, HiFi

És te innen? Jó, ez mondjuk hülye hasonlat.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.