Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Bjørgersson válasza Spancho (#4798) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez ugye csak valami vicc lenne?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4802) Spancho


Spancho
őstag

Tudom ,hogy annyièrt adja amennyièrt akarja.
De nem 1 forintról indult ,vagy nem mondta ,hogy az viszi aki többet ajánl.
Ha felrakok egy monitort 30 èrt ,ès jön egy èrdeklődő ,akkor biztos nem kamuznám azt ,hogy 35 èrt több èrdeklődő is van rá... de azèrt ha te is adsz ennyit akkor neked adom el.
Vègül is mindegy. Komolytalan az egèsz 0 èrtèkelèses eladó ,ès mèg választ se ír.
Vevőcsalogatásnak szánta gondolom.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4803) Jamy01 válasza Spancho (#4802) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Az ilyet hagyni kell és kész. Vagy: ha mégis megér Neked annyit, akkor meg egy próbát megér, bár egy 0-ás hirdetőnél, lehet, hogy még az utat is kár megtenni....

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4804) marosgabor2


marosgabor2
csendes tag

Nem tudom hová forduljak ilyen kérdéssel, de valaki találkozott már a claudejunior5050-os gmail cimmel? Mert engem másodszor is megtalált két különböző termékemmel kapcsolatban, légyszi figylejetek rá. Korábban emailban irt hogy nincs reg.-je az oldalra de látta a hirdetést (angolul ir) most pedig egy 0napos reg juniorjunior felhasználó nagyon hasonló szöveggel(de másik hirdetésre).

[ Szerkesztve ]

marosgabor2@gmail.com +36706162845

(#4805) Bjørgersson válasza marosgabor2 (#4804) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írj ide, majd egy modi / apród kitiltja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4806) marosgabor2 válasza Bjørgersson (#4805) üzenetére


marosgabor2
csendes tag

Köszi, reggelre láttam már kitiltva, lehet más is találkozott vele :-)

marosgabor2@gmail.com +36706162845

(#4807) popacsek


popacsek
csendes tag

Sziasztok!

A Hardverapró-n a keresést hogy lehet "finomhangolni"? Pl. ha valaki teleszemeteli a hirdetéseket, hogy lehet az illetőt kiszűrni? Lehet-e olyat megadni, a felhasználó megadásánál, hogy "not X.Y"?

(#4808) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Egyetlen kérdésem lenne.Kerestem,de nem találtam választ.

Hirdetek vmit amiből egynél több darabom van,egy darabot megvettek,én nem jegeltem,a kedves vevő értékelt engem viszont én nem tudom őt,ill. nem kaptam a rendszertől üzenetet.
Hogyan tudnám viszont értékelni?

(#4809) Bjørgersson válasza Elims (#4808) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugreport topik téma összefoglalóját olvasd el. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4810) faham


faham
aktív tag

Sziasztok, olyan esetben kinek lehet írni vagy mit lehet csinálni ha az értékelőm véletlen negatívat adott és ezt javítani kellene? Ezt az értékelőmmel már megbeszéltem szóval tudjuk igazolni hogy tényleg figyelmetlenség volt csak.

(#4811) Elims válasza Bjørgersson (#4809) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!

(#4812) Lauda válasza faham (#4810) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Tegyetek aktivva a hirdetest (ha mar archiv lenne) es a hirdetes jelentese mezobe irjatok be amit szeretnetek. Ezt latni fogja valamelyik hardveraprod es intezkedik az ugyetekben. Legyen bent mindket fel akirol szo van.

[ Szerkesztve ]

(#4813) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést, ha rossz helyre írok, de ha eladok egy terméket, akkor hány napig vagyok "köteles" várni a vevő értékelésére, mielőtt archiválnám a hirdetésem? 1 nap próbagaranciában egyeztem meg a vevővel, de már vagy 5 napja nem kapok értékelést, holott ígérete szerint még aznapra értékelést kívánt adni...

Mercury

(#4814) kenwood válasza Mr.Mercury (#4813) üzenetére


kenwood
veterán

Barmikor archivalhatod.
Max. szol neked,vagy a modiknak, hogy szeretne ertekelni,ha nagyon akarja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4815) Bjørgersson válasza Mr.Mercury (#4813) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha tényleg megkezdte még akkor az értékelést, akkor olvassátok el mindketten a bugreport topik összefoglalóját, majd az ott leírtak szerint járjatok el.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4816) Mr.Mercury válasza Bjørgersson (#4815) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! :R Azt nem tudom, hogy megkezdte el egyáltalán az értékelést, mert azóta nem beszéltünk, én csak vártam idáig, hogy értékel, de hogy hiba miatt nem látom e, vagy ténylegesen nem is értékelt, azt nem tudom. Max. tényleg szól, ha értékleni szeretne, nekem nem gond, tiszta a lelkiismeretem az eladott termékem miatt.

Mercury

(#4817) kenwood válasza Mr.Mercury (#4816) üzenetére


kenwood
veterán

Azert egy uzit dobhatsz neki,mert gyakran az egyik fel csak emailt kap az ertekelesi kerelemrol,privatot nem.
Ha szeretne ertekelni,csak nem tud,akkor erdemes lezongorazni,mert a kesobbi eladasoknal mindkettotoknek jol fog jonni aza par plusz pont.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4818) faham válasza Lauda (#4812) üzenetére


faham
aktív tag

Megoldódott köszi a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#4819) Lauda válasza faham (#4818) üzenetére


Lauda
félisten

Orulok neki. :)

(#4820) olbaidhun válasza kenwood (#4797) üzenetére


olbaidhun
őstag

Javítsd ki ha tévedek, de ezt a topikot kerestem meg, amikor a privát küldési BUG-ra akartam felhívni a figyelmet:

"HARDVERAPRÓ általános észrevételek, javaslatok"

Párszor már beírtam a hibajelenséget, ami elég bosszantó:
- Megírsz egy üzenetet HA-n és nem történik semmi, jobb esetben egy hiba üzenet..
KÉP: [link1], [link2]
Telefonon(android 4, 5), notin, pc-n(win10, 8, 7) és playstation böngészőben is jön a hiba (Süti ürítést próbáltam) és a szívatás, hogy nem megy át az üzenet, cserébe írhatod újra..
- Az értékelésekben nincs linkelve a termék?! (csupán egy címsor.. tartalom nélkül)
- 165 x 125 pixel méretű fotó a HA-n a hirdetés címe mellé zsúfolva? (kezdettől nevetség tárgya)
- Ahogy a képfeltöltés sem érdemel egy jó szót sem (igaz ez mindig ilyen gagyi volt)

Végülis tökmindegy, mert érdemi előrelépés nincs, bárhogy fogalmazom meg a dolgot.

"A csalok elleni fellepest jol csinaljak szerintem."
Ja igen, szerinted! Több százezres, gyakran milliós (nyilván több csalássorozattal) lehúzások mennek hetente, következmények nélkül. Ezzel szemben még a rendőrség is tehetetlen, nemhogy a HA vezetők.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4821) kenwood válasza olbaidhun (#4820) üzenetére


kenwood
veterán

Az ilyen hangnemben megfogalmazott javaslatok inkabb hatraltatjak,mint gyorsitjak a folyamatot.
Legalabbis ha valaki az en oldalamon ilyen stilusban fogalmazna meg a kritikat,akkor vagy kivagnam,vagy mar csak azert is mas teruletek fejlesztesevel foglalkoznek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4822) Lauda válasza olbaidhun (#4820) üzenetére


Lauda
félisten

A csalok elleni fellepest jol csinaljak szerintem."
Ja igen, szerinted!

Ez visszafele is igaz. Szerinted rossz, mas szerint meg jo.

Ez képkezelés ph-n egy vicc kategória.
Valamint a csalók elleni fellépés is..

Több százezres, gyakran milliós (nyilván több csalássorozattal) lehúzások mennek hetente, következmények nélkül. Ezzel szemben még a rendőrség is tehetetlen, nemhogy a HA vezetők.

Javaslom gondolkodj el kicsit mit muvelsz. Leszolod amit csinalnak, majd elismered, hogy ezekkel meg a rendorseg se tudna mit kezdeni. Megteszik amit lehet, ami toluk telik. Nem tudnak a csalok es a vasarlok fejevel gondolkodni, ahogy a hulyekkel es felelotlen emberekkel sem lehet mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#4823) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Megkérdezhetem hogy miért engeditek az 1ft-os hirdetéseket?

(#4824) Lauda válasza kukinyo (#4823) üzenetére


Lauda
félisten

Csak tipp, szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha szolnak neki, beirja, hogy 100 ft. Senki sem tudja meg, hogy mennyiert kelt el a termek (egyebkent is csak a vevore es az eladora tartozik), igy az sem ellenorizheto, hogy a meghirdetett aron, az alatt vagy felett kelt el.

[ Szerkesztve ]

(#4825) kukinyo válasza Lauda (#4824) üzenetére


kukinyo
addikt

Értem én hogy nem tartozik másra de ha keresek valamit, mindegyik 1ft-os hirdetőnek írjak privátot?
Nem tudom ennek mi értelme van.
Ha aukciózni akarja a terméket, az nem ez az oldal.
Keresésnél is bajok vannak ezzel. Ha valaki nem tudja mit ér a portékája, ott vannak a beárazós topikok.
Na mind egy, én hanyagolom ezeket a hirdetéseket.

(#4826) Lauda válasza kukinyo (#4825) üzenetére


Lauda
félisten

Megertem mi a problemad vele, en csak arra gondoltam, hogy ezzel a jelenseggel velemenyem szerint a prohardver nem tud mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#4827) atus72


atus72
senior tag

Érdekes, mintha régebben a telefonszám elérhető lett volna. Így nem értem hogyha valaki a keresőben (pl google) megtalálja a hirdetést akkor hogy tudja elérni az embert, regisztrálnia kell? na ne!

(#4828) Bjørgersson válasza atus72 (#4827) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Borzasztó, inkább minthogy kötelező legyen megadni a telefonszámot. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4829) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Az hogy ki mennyire tehetetlen a nincstelen (vagy épp tűzhöz közel ülő) tolvajokkal szemben sajnos mo-n lerágott csont.. idő előtt lezárják az ügyet, max pár évre wcre ültetik a nehezen kötélnek álló versenyzőt.. mindez szerintem a jéghegy csúcsa.

Nyilván nem lesznek soha elég hatékonyak az 50e ft alatti, akár sorozatos csalókkal szemben. Viszont meg lehetne nehezíteni a dolgukat. 2015 van emberek! Sőt reagálva az előttem szólóhoz, anyagi ráfordítások nélkül is jobbá lehet tenni a HA- t! Releváns témákról kellene fórumozni, lehetőleg olyanokkal akik átlátják a HA mindennapjait.

Innentől minden más töltelék, fanboykodás (akár személyeskedés) felesleges!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4830) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: A legutóbbi üzletem során célba ért a termék. A vevő elégedett, értékelést kezdeményezett. Erről privátot/e-mail értesítőt is kaptam. Engedélyeztem az értékelést én azonban kitöröltem az értesítő emailt. Milyen lehetőség van, hogy én is értékeljem a vevőmet?

szerk: ahogy az előzményeket visszanézem, a megerősítést követően is kellene privátot kapnom, hogy már értékelhetem a vevőmet. :F

Köszi a helpet!

üdv: mad

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4831) Bjørgersson válasza Madn!ght (#4830) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugreport topik téma összefoglalója. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4832) Madn!ght válasza Bjørgersson (#4831) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszönöm szépen, ilyenben még nem volt részem. Legközelebb már tudni fogom. :R ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4833) LuckyL


LuckyL
őstag

Sziasztok!

Előfizettem 2900 Ft ért egy iylen bazárra
[link]

gondolkozni, már csak utána kezdtem el, hogy tulajdonképpen ennek mi is az előnye egy normál apróhirdetéshez képest? :)

jár ehhez valami kiemelés vagy ilyesmi?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#4834) animatrix11


animatrix11
őstag

Kit kell meghívni egy sörre, hogy a képfeltöltésnél ki lehessen jelölni többet is, ne egyesével kelljen feltöltögetni :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4835) Lauda válasza animatrix11 (#4834) üzenetére


Lauda
félisten

A ph-n is elkelne ilyen opcio, sajnos nincs lehetoseg egyik oldalon sem erre.

(#4836) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

#1 Hardveraprón van olyan feature (vagy érkezik?), hogy adott eladó követése? Hasznos lenne, ha mondjuk jönne egy email amikor X eladó kirak egy hirdetést.

#2 A privátokról az email értesítőben nem lehetne fixen a nevet előrerakni, hogy kitől jött? Telefonon az értesítésből már látnám, hogy olyan ami forró és instant válasz kellene, vagy azért ráér annyira, hogy akkor válaszoljak amikor legközelebb ráérek.

[ Szerkesztve ]

(#4837) nincsjelszó


nincsjelszó
újonc

A mai nap 12 ó környékén regisztráltam egy mailbox.hu emali címróll, jelszót nem kaptam többszöri próbálkozásra sem,pedig állítólag elküldték. így van egy használhatatlan regisztrációm. :( amit persze szeretnék használni. Reg. közben nem jelezte, hogy ez az email cím problémás lehet. Kapcsolat nincs, hogy jelezni tudtam volna a problémámat, így küldtem egy emailt a rios cimre, az impressumon egyre, cserébe Mailer-Demon válaszolt..
Hogy tudnám használni az első mailbox.hu regisztrációmat, mi a megoldás????

(#4838) Bjørgersson válasza nincsjelszó (#4837) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írj Kalandornak egy privátot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4839) nincsjelszó válasza Bjørgersson (#4838) üzenetére


nincsjelszó
újonc

Köszi írok.

(#4840) danilla


danilla
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van e arra mód, hogy változtassak egy értékelésem. Vásároltam valamit, ahol az egyik értékelésnél a "nem"-re kattintottam. Viszont én ezen szeretnék uótlag módosítani. Van erre mód? Ha van akkor mi a menete?

Előre is köszönöm szépen a választ :R

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4841) Bjørgersson válasza danilla (#4840) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelentsd a hirdetést / eladót, majd írd le mit szeretnél. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4842) danilla válasza Bjørgersson (#4841) üzenetére


danilla
őstag

Köszönöm :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4843) Tormento


Tormento
csendes tag

Sziasztok!
Eladtam (köszönöm) itt az oldalon a hirdetett telefonom, a partner állítólag
értékelte is, de sajnos nekem nem jött semmi, pedig már archiválni szeretném a hirdetést.
Köszönöm előre is!

(#4844) Bjørgersson válasza Tormento (#4843) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugreport topik téma összefoglaló.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4845) Tormento válasza Bjørgersson (#4844) üzenetére


Tormento
csendes tag

Köszönöm szépen! :R

(#4846) Bjørgersson válasza Tormento (#4845) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Siker?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4847) animatrix11


animatrix11
őstag

Biztos volt már: esetleg lehetne hogy a hirdetők a saját hirdetésük hozzászólásait tudják törölni ha úgy van és ezzel sok-sok munkától kímélnék meg a modikat

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4848) Jamy01 válasza animatrix11 (#4847) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Én is felvettem már, ha jól emlékszem, de jobban belegondolva, lehet hogy nem olyan jó ötlet.... (Negatív kritikák, warnok a hirdetővel kapcsolatban, stb.)
Ha valami barom mégis "teletrollkodja" a faladat, szólni kell egy modinak..... E' van...

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4849) animatrix11 válasza Jamy01 (#4848) üzenetére


animatrix11
őstag

Igaz, bár az általam "nagyon közkedvelt" legnagyobb aukciós oldalon is meg lehet csinálni, volt hogy éltem is már vele, mert pár féreg nem bírt magával, és ha letiltottam még hozzá sem tudott szólni utána.

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4850) Tormento válasza Bjørgersson (#4846) üzenetére


Tormento
csendes tag

Remélem igen. Még nincs eredmény, de úton van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.