Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) leslieke válasza Ventur@ (#1650) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is jó: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1652) Giot válasza leslieke (#1651) üzenetére


Giot
addikt

Csak az első és az utolsó Penny után kérdőjel kellene. :)

[ Szerkesztve ]

(#1653) leslieke válasza Giot (#1652) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1654) Giot válasza leslieke (#1653) üzenetére


Giot
addikt

Mert kérdezi.

(#1655) leslieke válasza Giot (#1654) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Knock knock knock, Penny! | The Big Bang Theory

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1656) Giot válasza leslieke (#1655) üzenetére


Giot
addikt

:DDD
Megcsaltak ez emlékeim. De van amikor kérdő hangsúllyal mondja. Jó ez az összeállítás. :)

(#1657) axioma


axioma
veterán

3500Ft sokkal jobb? De felvasalhato formaban csak 570 Ft/db +1x880Ft posta pl. [link] (csak bazinga-s meg olcsobb)

(#1658) Viszlát


Viszlát
addikt

SPOILER

Ezt tették ki Facebookra a Big Bangesek az előbb:

[link]

Ezzel a szöveggel: Are you ready for the most heart-wrenching episode of the year?

Frankón elspoilerezték, teljesen egyértelmű a képből, és a szövegből, hogy mi fog történni. :(((

[ Módosította: koxx ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1659) kovsol válasza Viszlát (#1658) üzenetére


kovsol
titán

Spoiler :F nem tudom ez annak számít-e
Leánykérés ?
Hirtelen más nem jut eszembe.
Mondjuk nem tudom minek nyomnak ki ilyen képeket facebookra.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1660) varsam válasza Viszlát (#1658) üzenetére


varsam
őstag

erre te meg ide kirakod, mindenféle felszólítás nélkül... :(((

(#1661) Viszlát válasza kovsol (#1659) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, nekem is kapasbol ez ugrott be. De ugye fiukeres lesz ha lesz.

vasram: jogos, hirtelen felindulasomban lemaradt, elnezest kerek, szoltam az illetekeseknek.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1662) leslieke válasza Viszlát (#1658) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

2 nap múlva kiderül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1663) rétisün


rétisün
veterán

és ha kiírták valamelyiküket a sorozatból, és most búcsúzik a szerepe szerint? :D

amúgy meg spoiler, nem spoiler, legyenek jó poénok, az a lényeg :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1664) Viszlát válasza rétisün (#1663) üzenetére


Viszlát
addikt

Ma már ne igyál többet. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1665) rétisün válasza Viszlát (#1664) üzenetére


rétisün
veterán

:P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1666) Ventur@ válasza Viszlát (#1658) üzenetére


Ventur@
senior tag

Biztos bennem van a hiba, de mikor megláttam FB-on ezt a képet, nekem semmi spoiler-es dolog nem volt benne :) . Ez már sejthető volt/lesz, hogy valami komolyabb fog kialakulni Penny és Leonard között, hiszen ők jönnek a sorban :) . Legalábbis nekem az utóbbi részekből ez jött le.

Azért Shamy-ék is egyre szorosabban vannak, már amennyire a két karakter között lehet ezt mondani :DDD . Raj, meg még csak most fogja bedobni magát, szóval így most Penny és Leonard következik...Szerintem :) .

Csak kár, hogy ma vége az évadnak és sok sok hónapig csend lesz Kockafalván :O .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1667) Viszlát válasza Ventur@ (#1666) üzenetére


Viszlát
addikt

Sejteni sok mindent lehet. :) Az utóbbi részek róluk szóltak a legkevésbé, semennyit sem fejlődött a kapcsolatuk, persze ez leginkább Penny miatt van, kicsit komplexusos a drága. Tragédia nem történt, csak hivatalos forrásból nem igazán értem miért van szükség ilyenekre... biztos gáz a nézettség és csalogatni kell a nézőket. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1668) leslieke válasza Viszlát (#1667) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

biztos gáz a nézettség és csalogatni kell a nézőket.

20 millióról leesett 16-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1669) Ventur@ válasza Viszlát (#1667) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tudom, hogy róluk szólt legkevésbé, de na...nekem ez jött le, hogy komolyabbra fordul(hat) a kapcsolatuk :) . Amúgy írni akartam, hogy majd leslieke jön úgy is a nézettségi számokkal, erre ne, mire beírnám már itt is van :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1670) leslieke válasza Ventur@ (#1669) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1671) Viszlát válasza Ventur@ (#1669) üzenetére


Viszlát
addikt

Az egyértelmű, hogy más lehetőség nincs, legalábbis nagyon komolytalanná válna az egész ha most újra egy széthúzós időszak jönne (annakidején Rachelt és Ross-t sem lehetett komolyan venni már a végefelé, annyiszor jöttek össze és mentek szét). :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1672) leslieke válasza Viszlát (#1671) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Rachel-Ross szál az első perctől a végéig tartott, ahogy a Penny-Leonard kapcsolattal is ez a helyzet, legalábbis jelen állás szerint.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1673) Viszlát válasza leslieke (#1672) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem is írtam, hogy megszakadt volna a szál. :F Viszont amikor már harmadjára rángatták szét őket mondvacsinált, erőltetett indokokkal, akkor én már nem tudtam komolyan venni a dolgot. Csak remélni tudom, hogy Lorre nem követi el ugyanezt a hibát, hanem talál más konfliktus és poén forrást.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1674) Ventur@ válasza Viszlát (#1673) üzenetére


Ventur@
senior tag

Raj és Lucy elég lesz konfliktus/poén forrásnak :DDD *? Kiváncsi vagyok ebből majd mit hoznak ki.

*vagy, hogy Wolowitz-éknél befigyelne egy kocka gyerkőc, netán Shamy-ék is összébbjönnek :DDD . Áhh...na jó befejeztem :DD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1675) Viszlát válasza Ventur@ (#1674) üzenetére


Viszlát
addikt

Biztosan, csak az ő kapcsolatuknak semmi köze Penny és Leonard kapcsolatához, én pedig arról beszéltem, nem a sorozatról általánosságban. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1676) Ventur@ válasza Viszlát (#1675) üzenetére


Ventur@
senior tag

Most már stim akkor :R . Reméljük 7. évadban alkotnak valami jót :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1677) rétisün


rétisün
veterán

na mit mondtam, hogy utazás lesz :)) :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1678) rétisün


rétisün
veterán

már van is felirat :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1679) Bjørgersson válasza rétisün (#1677) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát. Valamivel azért ütősebb évadzáróra vártam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1680) joey04


joey04
titán

ez évadzárónak elég szerény produkció volt.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#1681) kovsol


kovsol
titán

Erős közepes volt csak. Greys Anatomy évadzáróját néztem meg előbb, gondoltam ez lesz a jobb, de tévedtem.

May the Force be with you!

(#1682) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nekem tetszett a befejező rész :) . Hullámzó volt, mint az egész évad, de azért jó volt.

Raj első poénja, meg igazi kocka duma volt. Ott kicsit könnyeztem :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1683) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Does he ever shut up? :C A hét mondata.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1684) Ventur@ válasza leslieke (#1683) üzenetére


Ventur@
senior tag

:DDD Nagyon nagy volt bár nálam ez vitte a prímet:

- Tegnap este videocseten
20 percig csak szemeztem Lucyvel.

- Romantikus lehetett.

- Az volt, amíg rá nem jöttem,
hogy lefagyott a program.
:D :D :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1685) koxx válasza Ventur@ (#1684) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jah, kb ez volt az egyetlen értékelhető poén...

(#1686) axioma


axioma
veterán

En a pókoson rohogtem leginkabb, csaladostul. Magunkra ismertem, a ferjem is mindig engem hiv :DD

[ Szerkesztve ]

(#1687) Viszlát


Viszlát
addikt

SPOILER

Ritka ótvar egy rész volt sajnos. Igazából semmi nem történt, legalábbis bennem egyáltalán nem hagyott mély nyomot és nem is érzem iszonyatos lógva hagyásnak Leonard elutazását. Azt mondjuk nem bánom/bánnám, hogy Lucy eltűnt/eltűnne a színről...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1688) rétisün


rétisün
veterán

ne feledkezzünk meg Raj 'gyógyulásáról' sem :N

de összességében elég átlagos rész volt, évadzárónak meg olyan semmilyen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1689) leslieke válasza rétisün (#1688) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincsenek a helyzet magaslatán az írók az évadtárókkal, SupNat-nál sokan ugyanezt mondják, hogy olyan semmilyen lett.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1690) kovsol válasza rétisün (#1688) üzenetére


kovsol
titán

De ez is egy rejtély, nem tudni miért történt.

May the Force be with you!

(#1691) koxx válasza Viszlát (#1687) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lucy nem passzol ebbe a sorozatba. Már tudom honnan volt ismerős a csaj, Scrubsban játszott, Ted nőjét alakította, ott is gyenge volt..

(#1692) rétisün válasza koxx (#1691) üzenetére


rétisün
veterán

én a raising hope-ban találkoztam vele, ott is egy elég fura karaktert alakított. vagy nem is játsza ezeket, tényleg ilyen lehet? :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1693) Viszlát válasza koxx (#1691) üzenetére


Viszlát
addikt

Én azon kívül a Raising Hope-ban is láttam, ott is egyébként ilyen nyomi karaktert játszik, ami egyébként nem áll rosszul neki, de a TBBT-be tényleg nem passzol, valahogy máshogy nyomi. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1694) Bjørgersson válasza koxx (#1691) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szóval Ted barátnője volt, tudtam, hogy nekem is ismerős valahonnan.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1695) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Játszott a HIMYM-ben is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1696) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nem illik tényleg annyira Lucy bele a sorozatba.

De már vár a 7. évadot :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1697) leslieke válasza Ventur@ (#1696) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1698) concret_hp válasza Viszlát (#1687) üzenetére


concret_hp
addikt

miért kéne feltétlenül olyan húde nagy dolognak történnie, főleg hogy olyan vezérfonal sincs, ami köré épülne az egész, mint pl a how i metnél

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1699) Viszlát válasza concret_hp (#1698) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kéne egyáltalán, sőt, de nekem az volt az érzésem, hogy ezt a hatást szerették volna elérni, ezért írtam, hogy szerintem nem sikerült.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1700) Giot válasza Viszlát (#1699) üzenetére


Giot
addikt

SPOILER
Szerintem az hogy Raj pia nélkül is tud kommunikálni a nőkkel, elég nagy durranás így hat év távlatából.

Egyébként nagyon hullámzó volt az évad. Voltak igazán jó részek, de sok volt az erőlködés is. Remélem nem fogynak ki a szuszból. Vagy ha igen remélem észreveszik és időben lezárják a sorozatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.