Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) leslieke válasza rétisün (#2600) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2602) ToBeY válasza Petya25 (#2597) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért mert menő és megteheti.De lehet csak bérlés mert múltkor még Range Rover-el furikázott.

(#2603) M3oH válasza ToBeY (#2602) üzenetére


M3oH
addikt

Évi 24m$+ ból, azért telhet neki mindkettőre :)

(#2604) Petya25 válasza bLaCkDoGoNe (#2599) üzenetére


Petya25
addikt

Nincs, csak a motivációt nem értem, már ha az övé az autó.
A megalománia, feltünési viszketekség és normális értékrend teljes hiánya jellemzi a celebeket nemtől függetlenül. Ez semmi másra nem alkalmas, mint a kocsi falra kenésére, plusz potenciális veszélyforrás magukra és a többiekre nézve. Lást CRonaldo, Paul Walker és társaik.
600 lóerővel minek utcán villogni?
Ez a szomszédunkban történt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2605) Bjørgersson válasza Petya25 (#2604) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azert mert kemenyen megdolgozik azert a reszenkenti 1m $-ert.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2606) ToBeY válasza M3oH (#2603) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van egy cooper S is neki,mondjuk az illik is hozzá.

(#2607) vvega30 válasza Petya25 (#2604) üzenetére


vvega30
senior tag

istenem mennyire fáradt vagyok így péntek délben...
nézem a videót és azon gondolkodom , hogy mivan a fotóval? ez egy videó...
oh wait... :O

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2608) kovsol válasza vvega30 (#2607) üzenetére


kovsol
titán

Mégcsak szerda van. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2609) rétisün válasza Bjørgersson (#2605) üzenetére


rétisün
veterán

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2610) Bjørgersson válasza rétisün (#2609) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyertel. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2611) Petya25 válasza kovsol (#2608) üzenetére


Petya25
addikt

Instant időutazás is van a fórumon. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2612) Petya25 válasza Bjørgersson (#2605) üzenetére


Petya25
addikt

Ja, és még ráadásul csak kínai kaját kap a forgatáson. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2613) Bjørgersson válasza Petya25 (#2612) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A vegen mwg elered, hogy megsajnaljam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2614) spammer válasza Petya25 (#2604) üzenetére


spammer
veterán

Amíg nem derül ki róla, hogy ő is olyan, mint akiket példaként felhoztál, addig szerintem felesleges ítélkezned ismeretlenül. Hollywoodban valószínűleg tucatjával járnak ilyen kaliberű autók, főleg a színészek esetében, szóval nem hiszem, hogy annyira "villogni" vette. :) Egyébként meg hadd élvezze a megkeresett pénzét, jó, hogy nem lepukkant szarral jár majd, mert hátha valahol a világon megszólják érte, hogy "nagyzol". :DDD Akikről te beszélsz, azok kb. az MTV-n mutogatott rapperek, akiknek van 15 autójuk, gyémánttal kirakott dísztárcsákkal meg aranyberakással meg apámfaxával. De ha nekik meg az jó, akkor egészségükre. Vannak még náluk is gazdagabb arab sejkek aranypalotákkal... Felesleges fennakadni, más a mérce ezeken a helyeken, nem kell a kis szar magyar valósághoz mérni. :)

Az pedig, hogy valakinek erős/gyors autója van, nem jelenti azt automatikusan, hogy mindenhol hajtani is fog, mint az őrült, és tuti balesetet csinál majd.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2615) Petya25 válasza spammer (#2614) üzenetére


Petya25
addikt

Azért az első sor végéig eljuthattál volna: "már ha az övé az autó"

Amúgy mindenki azt vesz magának amit akar, amig nem jön át szemből az én sávomba.
[link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2616) spammer válasza Petya25 (#2615) üzenetére


spammer
veterán

Nem egy sort írtál, hanem többet, ezekre reagáltam. Ha övé, ha nem, tök felesleges az eszmefuttatás, hogy celebek így meg úgy, meg falra kenés, meg biztos balesetet okoz és stb. Amúgy linkek nélkül is tudjuk, hogy sok az idióta autós, de itt, ebben a topikban ez totál mellékes, hiszen nincs is igazából "hír", nem történt semmi, csupán láttunk egy képet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2617) bLaCkDoGoNe válasza Petya25 (#2615) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért azt te is érzed, hogy a demagógiának valami teljesen új szintje az, hogy beteszel egyet a töménytelen, a volt-SZU országok útjain zajló elmebajt dokumentáló dashcam videóból "érvként". Nyilván a piros lámpánál állva arra eszmélsz majd egyszer, hogy valamelyik TBBT szereplő jön veled szembe, kilinccsel előre...

Az, hogy a közúton idiótaként viselkednek egyesek, nem autófüggő.

Fenntartom, hogy irigy proliskodás az autón való csámcsogás (mindezt úgy, hogy a saját közlekedési eszközparkom egy darab biciklire korlátozódik).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2618) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Már csak pár nap és a sorozatról is lehet majd beszélni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2619) bLaCkDoGoNe válasza leslieke (#2618) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

...és remélhetőleg nem szidni fogjuk, mint a bokrot. Ha annyira vacak lesz az új évad is mint az előző volt, akkor nem fogom végigszenvedni mint tettem a mostanival, amiből az egyetlen értékelhető rész az volt, amikor Sheldon nem tudott dönteni az Xbox One és a PS4 között.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2620) rétisün válasza bLaCkDoGoNe (#2619) üzenetére


rétisün
veterán

éppen a napokban néztem meg pár részt a 7. évadból, és ebben bizony nem értek veled egyet :N :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2621) leslieke válasza rétisün (#2620) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2622) Petya25 válasza bLaCkDoGoNe (#2617) üzenetére


Petya25
addikt

Örülök, hogy egy új szintet tudtam neked mutatni.
Befejeztem.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2623) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S08 promo:

The Big Bang Theory - Where Is Sheldon?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2624) rétisün válasza leslieke (#2623) üzenetére


rétisün
veterán

meglépett az első 1 milliós gázsijával :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2625) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Big Bang Theory - Big Bang Cast Speaks!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2626) Ventur@


Ventur@
senior tag

TBBT S08E01 magyar felirat :) :

Bazinga

Elvileg a héten jön még a 2. epizódhoz is a felirat :C .

Ja a részek már beszerezhetőek az ismert helyeken :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2627) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na túl vagyok az első részen és a véleményem az, hogy - bár nem túl erős kezdéssel - de jó lett a nyitó epizód :) . Volt - számomra - jó pár jelenet, amin jókat nevettem. Olyan Jóbarátokosan jó lett a nyitó epizód :DDD .

Várjuk a folytatást!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2628) leslieke válasza Ventur@ (#2627) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ez jó hír. Majd pénteken egyszerre nézem meg a két részt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2629) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2627) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alex nem szerepel benne = nem volt jó

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2630) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2629) üzenetére


Ventur@
senior tag

Esküszöm anyám életére, hogy pont erre gondoltam a villamoson hazafelé, hogy kovy29 tuti be fogja írni, hogy nem volt jó rész, mert nem volt benne Alex :DDD .

Kitöltök holnap egy lottót és a 29-es számot tuti megteszem :D .

Más: a hét 2. felében jön az E02-höz a magyar felirat :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2631) kovsol válasza Ventur@ (#2630) üzenetére


kovsol
titán

ilyenkor örülök, hogy én magyar felirat nélkül nézem :)

May the Force be with you!

(#2632) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2630) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig nem is láttam, csak feltételeztem. :DDD Egyébként meg remélem valami kis jutalékot kapok, ha már miattam veszel lottót. :P

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2633) spammer


spammer
veterán

Egész jó volt mindkét rész. Igaz, csak a szokásos, semmi extra.

[SPOILER]
Azt sajnálom, hogy a status quo-t nem rúgták fel egy kicsit jobban, ha nem is teljesen. De azért Penny és Sheldon új állása talán még hozhat valami kis színt a történetbe.
[/SPOILER]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2634) Ventur@


Ventur@
senior tag

TBBT S08E02 magyar felirat:

The Junior Professor Solution

(#2632) kovy29: annyiszor 1000 Ft-ot kapsz a nyereményből - ha lesz :D - ahányszor leírtad a S07-ben, hogy ez fasza rész volt :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2635) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2634) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyald meg a fulem! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2636) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nyolcadik évad első 2 része beszerezve, holnap délelőttre megvan az egyik program.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2637) M3oH


M3oH
addikt

Délelőtt lenyomtam a 2 részt. Nem voltak rosszak,ha ezt hozzák az évadban, sztem nem lesz gáz.

(#2638) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem vártam meg a holnapot.

S08E01 na, ez nyitórésznek jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2639) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S08E02 még jobb, mint az első rész volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2640) bok92


bok92
addikt

Volt 1-2 jó poén a 2 részben, de szerintem ez nagyon gyenge... Penny haja meg, áhh.

(#2641) M3oH válasza bok92 (#2640) üzenetére


M3oH
addikt

Nekem bejön Penny rövid hajjal :)

(#2642) vvega30


vvega30
senior tag

nos ez roppant halovány. konkrétan egy mosoly nélkül néztem végig az első részt :(
az haj, hát az meg .. eh...

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2643) rétisün


rétisün
veterán

nem volt olyan vészes szerintem, rosszabb epizódok ne legyenek, mint ez a 2. az első 2-3 évad hangulata már úgysem lesz meg megint, de hát már ezt is kitárgyaltuk párszor....

kovy: mit szólnál egy alexes részhez, ha alex is rövid hajjal jelenne meg? ;]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2644) Bjørgersson válasza rétisün (#2643) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alexnek több esze van, minthogy levágja a gyönyörű haját. Még a feltételezés is sértő... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2645) M3oH válasza rétisün (#2643) üzenetére


M3oH
addikt

Igy van. Aki, az első szezonok hangulatát, kockaságát keresi, az már nem fogja megkapni. Régen jobb volt, de nekem most ér annyit, hogy heti 20percet rászánjak az életemből.

kovy29: Azért biztos van az pénz :P

[ Szerkesztve ]

(#2646) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hétfői országos nézettségek
1. The Big Bang Theory (CBS, 20.30) – 18,24M (18-49: 5.4, #T1)
2. The Big Bang Theory (CBS, 20.00) – 18,03M (18-49: 5.4, #T1)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2647) Ventur@ válasza leslieke (#2646) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez most azt jelenti, hogy jól nyitott az évad? Kínai nekem ez a sok szám :U :DDD .

Egyébként kicsit fura, hogy eddig az volt a rituálém, hogy: péntek du melóból haza, TBBT aktuális rész betölt és néz, most meg mindez átmegy keddre vagy szerdára és azt hiszem, hogy már vége a hétnek :D . Az a baj, hogy ekkor jön ki a The Walking Dead S04 aktuális szinkronon része is...és hát ez így nem jó. Nagyon nem jó :DDD .

Tudom: Bzdmeg! Milyen problémáid vannak!!! kovy29 nem nyert egy huncut vasat sem tőled, mert egyszer sem írta a 7. évadban, hogy: "Ez jó rész volt!", te meg ki vagyok "akadva", hogy nem a megszokott időben van a TBBT :DDD .

Bocs kovy29, de a nyald meg a fülem miatt, ezt nem hagyhattam ki. Peace and Love :DDD !

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2648) kovsol válasza Ventur@ (#2647) üzenetére


kovsol
titán

Továbbra is nézheted pénteken. :)
Én még nem néztem meg az új részeket. Majd ma este.

May the Force be with you!

(#2649) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2647) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2650) leslieke válasza Ventur@ (#2647) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó számok ezek.

Csak október végéig lesz hétfőn, utána megy vissza csütörtökre és nézheted pénteken.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.