Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) jookomak válasza Bjørgersson (#1600) üzenetére


jookomak
őstag

Én arra tippeltem, hogy majd valami nagy átváltozás lesz nála, de aztán megnéztem imdb-n, és rájöttem, hogy tuti nem. ;]

(#1602) Bjørgersson válasza jookomak (#1601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez legyen a legnagyobb baj, így legalább még inkább passzol a szerepéhez. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1603) bLaCkDoGoNe válasza Jim-Y (#1585) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Rettenetes off, de a Jóbarátok szinkronja annyira szar, hogy az valami hihetetlen, a saját karjával kellene agyonverni azt, aki elkövette. Persze az illetők (mert hogy többen voltak) már több fórumon illetve interjúkban is felbukkantak, védve a mundér becsületét, de az "OK, that's my bad - OK, az az én ágyam" szintű félrefordításokat nem lehet szótagszámmal, szájra igazítással meg egyéb unalomig ismert marhaságokkal magyarázni.
Ennek a sorozatnak az élvezeti értékét legalább 50%-kal rontja a szinkron, nagyon sok az elrontott poén, a félreértelmezett szöveg, ami teljesen tönkreteszi a legtöbbször zseniálisan megírt poénokat, párbeszédeket.

Bocs az offért.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1604) koxx válasza bLaCkDoGoNe (#1603) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fordításilag lehet, hogy rossz, de a szinkronhagokat sztem nagyon jól eltalálták. Én képtelen voltam angolul nézni.

(#1605) bullseye válasza bLaCkDoGoNe (#1603) üzenetére


bullseye
addikt

Jó az elején is van pár csúnya elhallás (bár nem tudom hogyan sikerült), de ott legalább igyekezett a leányzó. szerintem. És őt még nem is hallottam visszaanyázni. Ellenben Abel Hadi-val, aki beanyázott minket, amiért szidtuk az Index fórumon. (ő már néha az egyes-többesszámokkal és az igeidőkkel is bajban volt) De legalább megajándékozott minket a fénymásolókezelő helyettes segéd kifejezéssel.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1606) Bjørgersson válasza bLaCkDoGoNe (#1603) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez minden sorozatnál így van. Annál nincsen szebb, amikor a magyar fordításból rájövök az eredeti, angol poénra és azon kezdek röhögni. Aztán elkezdek sírni a fordításon.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1607) leslieke


leslieke
Jómunkásember

No, akkor én most megnézek néhány Jóbarátok részt. Szinkronnal. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1608) bLaCkDoGoNe válasza leslieke (#1607) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is ezzel szórakoztatom most magamat. Feltett szándékom, hogy kigyűjtöm az összes marhaságot, amit 10 évadba sikerült bepasszírozni.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1609) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A következő rész tartalma:

Sheldon feels lost after one of his favorite TV shows gets canceled too soon and Amy tries to help him get over his compulsive need for closure. Meanwhile, Raj discovers a secret about his new love interest, Lucy.

(#1608) bLaCkDoGoNe sok sikert hozzá, bár értelmét nem igazán látom.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1610) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Holnap végre itt a következő rész! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1611) M3oH válasza leslieke (#1610) üzenetére


M3oH
addikt

Eleg hosszu szunet volt :)

(#1612) Viszlát


Viszlát
addikt

Allat resz volt, Shamy vitte a primet, de a tobbiek is kitettek magukert. A sorozatos utalasok is nagyon ultek. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1613) kovsol válasza Viszlát (#1612) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem ez a rész főleg Shamy ről szólt.
Pár jeleneten jót nevettem azért, bár nem fog felkerülni a kedvenc részeim listájára.

May the Force be with you!

(#1614) Viszlát válasza kovsol (#1613) üzenetére


Viszlát
addikt

Azert sok mas is tortent, csak azok most nem a humorrol szoltak (bar Howard tanacsai es beszolasai nekem utottek rendesen). :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1615) Ventur@


Ventur@
senior tag

Saját vélemény:

Érdemes volt ennyit várni, mert részemről odab*szós rész volt. Rég vigyorogtam ennyit :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1616) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jópofa volt az új rész. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1617) rétisün


rétisün
veterán

szerintem is jó rész volt, remélem az évadból még hátralévők se lesznek rosszabbak....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1618) Jim-Y


Jim-Y
veterán

nekem is tetszett a rész, de túl sokszor volt megvágva, engem az idegesített, hogy túl sok részből (felvonásból) állt össze. 1-2 perces jelenet, majd vágás, újabb 1-2 perc stb... :/

(#1619) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nem volt ez olyan rossz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1620) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A következő részről:

'The Proton Resurgence' - Season 6, Episode 22
Airs Thursday, May 2 at 8/7c on CBS.

Sheldon and Leonard hire Professor Proton, the host of their favorite childhood TV show, to perform. Also, Howard and Bernadette run into trouble babysitting Raj's dog.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1621) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kaley Cuoco on Jimmy Kimmel Live PART 1

Kaley Cuoco on Jimmy Kimmel Live PART 2

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1622) kovsol válasza leslieke (#1621) üzenetére


kovsol
titán

most már legalább tudom miért viselte azt a ronda frizurát :DDD
Part 2 vel még nem volt vége amúgy :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1623) leslieke válasza kovsol (#1622) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tessék:

Kaley Cuoco on Jimmy Kimmel Live PART 3

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1624) kovsol válasza leslieke (#1623) üzenetére


kovsol
titán

magamtól is sikerült rányomnom a videó végén, csak megjegyeztem :D

May the Force be with you!

(#1625) rétisün válasza kovsol (#1624) üzenetére


rétisün
veterán

felirat :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1626) concret_hp válasza rétisün (#1625) üzenetére


concret_hp
addikt

á ez a rész ez nagyon kész volt :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1627) rétisün válasza concret_hp (#1626) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek :C :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1628) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ez rohadt nagy volt, Sheldon te állat :D de az öreg is nagyot alakított.

(#1629) Giot


Giot
addikt

Remek rész volt. :)
Bár a Prof karakterében volt egyfajta keserűség, szomorúság. Így az egész kicsit keserédes volt. Szokatlan de jó rész.

(#1630) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nagyon jó rész volt! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1631) concret_hp válasza Giot (#1629) üzenetére


concret_hp
addikt

viszont mégis teljes mértékben megtartották a kocka vonalat.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1632) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A következő rész:

'The Love Spell Potential' - Season 6, Episode 23
Airs Thursday, May 9 at 8/7c on CBS.

When the girls' trip to Vegas falls through, the guys invite them to play Dungeons & Dragons, causing Sheldon and Amy's relationship to take an unexpected turn. Meanwhile, Koothrappali and Lucy go on a very awkward date.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1633) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, ez végre egy értelmes rész volt, talán az első ebben az évadban.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1634) Viszlát


Viszlát
addikt

Geek szex rlz. :D

Egyébként hihetetlen, hogy 6 évad kellett, hogy kitalálják Helbergnek a szituációt amiben igazán meg tudja mutatni a parodikus képességeit.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1635) rétisün válasza Viszlát (#1634) üzenetére


rétisün
veterán

hát mer' eddig leonard volt a mesélő a d&d-ben :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1636) kovsol


kovsol
titán

Szerintem az évad egyik legjobb része volt! És sikerült összehozniuk egy olyan részt ahol az összes karakter feltűnt és hozzá is tett valamit.
Nem egy jelenet volt ahol felnevettem.

May the Force be with you!

(#1637) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a rész nagyon ott volt! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1638) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az utolsó rész tartalma:

'The Bon Voyage Reaction' - Season 6, Episode 24
Airs Thursday, May 16 at 8/7c on CBS.

A new success for Leonard makes Sheldon very jealous and throws Penny for a loop. Meanwhile, Koothrappali pushes Lucy too far in their relationship, on the sixth season finale of The Big Bang Theory

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1639) Bjørgersson válasza leslieke (#1637) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem nem tetszett. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1640) greenity válasza Bjørgersson (#1639) üzenetére


greenity
aktív tag

Nekem elment, de lehetett volna jobb :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1641) rétisün


rétisün
veterán

:)) :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1642) leslieke válasza rétisün (#1641) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C Tipikus Sheldon!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1643) Bjørgersson válasza leslieke (#1642) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bár a szóhasználat nem épp rá vall. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1644) varsam válasza Viszlát (#1634) üzenetére


varsam
őstag

hát a Nicolas Cage-es részen megfeküdtem, az valami hihetetlen jó volt :C na meg amikor Raj-t utánozza, brutál :DD

(#1645) varsam válasza varsam (#1644) üzenetére


varsam
őstag

(#1646) Ventur@ válasza varsam (#1644) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jaja, nagyon nagy részek voltak, mikor utánozta őket, bár nálam Raj utánzása vitte a prímet. Mikor Fahéj eltünt és a kocsiból ordibáltak ki neki, na ott is feküdtem :DDD .

Így a finálé előtt azt kell mondjam, hogy nálam az S06E22 kb. 10/6.5 (túl melankólikus volt számomra), míg az E23 már 10/8 (számomra). Várom a befejezést, de az új évadot mégjobban :) .

Végére mindenki becsajozott :DDD !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1647) concret_hp válasza Ventur@ (#1646) üzenetére


concret_hp
addikt

és ráadásul nem is stuard lett az egyik csaj ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1648) csabám válasza concret_hp (#1647) üzenetére


csabám
addikt

LOL

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1649) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bazinga jelvény elvakult rajongóknak. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1650) Ventur@ válasza concret_hp (#1647) üzenetére


Ventur@
senior tag

:DDD , Igen, csak ezt a témát nem akartam feszegetni :D .

leslieke: No akkor már inkább ez[Bazinga poló]. Csak ne kerülne 5900 magyar forintba :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.