Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) rétisün válasza kovsol (#1400) üzenetére


rétisün
veterán

ha már előző részek, most vettem csak észre, hogy a 17-es rész nincs meg :F pedig biztos megvolt, meg is néztem, de sebaj, már megvan, meg is nézem megint :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1402) greenity válasza kovsol (#1400) üzenetére


greenity
aktív tag

egyet értek :) Sokkal sokkal jobb volt :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1403) Viszlát válasza kovsol (#1400) üzenetére


Viszlát
addikt

How do I get 12-year-old girls excited... Noooooooooooo. :DD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1404) Giot válasza Viszlát (#1403) üzenetére


Giot
addikt

:DDD :DDD
Ez kész volt!

(#1405) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Úúú, szerintem baromi jó rész volt, sokat nevettem :D

(#1406) Viszlát


Viszlát
addikt

Az a szomorú és egyben fájó igazság, hogy ez az évad csak addig tűnik egész jónak, amíg az ember meg nem néz néhány régebbi részt az első kettőből. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1407) koxx válasza Viszlát (#1406) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont ez jutott eszembe vmelyik nap. Csak így jobban eladható.(sajnos)
Láttad az unaired pilotot? elég furcsa visszanézni azokkal a szereplőkkel.

(#1408) Viszlát válasza koxx (#1407) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, mókás. De a végleges pilotban is elég vicces a kijelentés Sheldonról, miszerint profi a recskázásban. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1409) koxx válasza Viszlát (#1408) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen :) régebbi évadok sokkal geekebbek voltak amíg nem csajoztak be.

(#1410) kovsol


kovsol
titán

Szerintem meg kell egy sorozatban a karakter fejlődés. Ha az egész csak a kocka poénokból állna akkor hamar unalomba fulladna. Ezt nem lehet mondjuk 10 évadon át eladni.

May the Force be with you!

(#1411) greenity válasza kovsol (#1410) üzenetére


greenity
aktív tag

Persze, kell a fejlődés, de nem olyan szinten, hogy teljesen eltűnnek a geek és fizikus poénok, mert most kb. itt tartunk.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1412) Viszlát válasza kovsol (#1410) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem csak a geek poénok hiányoznak, hanem a jól kidolgozott, sírva röhögős helyzetkomikum is.

Mint amikor a második évadban Howard elviszi a Marsjáró irányítótermébe Stephanie-t (Leonard későbbi barátnőjét), valamit elront, ezért megoldásként kitalálják, hogy letörlik az adatokat és eltüntetik a nyomaikat. Később kiderül, hogy a robot élet jelét találta a Marson mielőtt a titokzatos üzemzavar beütött volna, de az adatvesztés miatt sosem fog kiderülni, hogy kinek köszönhető ez az óriási felfedezés. :) Én ezeket inkább hiányolom, mert a különleges karakterek miatt teljesen hihetőek voltak ezek az egyébként ritka elrugaszkodott helyzetek.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1413) rétisün válasza Viszlát (#1406) üzenetére


rétisün
veterán

pont a napokban néztem bele pár részbe az első 2 évadból, maximálisan egyetértek veled, van különbség....persze azért még ne temessük a TBBT-t, mert bőven jók ezek az újabb részek is, amikor már 6-an vannak.

a mélypont az volt sztem, amikor howard űrállomásos kalandjai voltak, azóta sokkal jobb részek vannak :D

és persze továbbra is kedvenc sorozat :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1414) axioma válasza rétisün (#1413) üzenetére


axioma
veterán

Szerintem mas.
Egyreszt azert a mostani sorozat is meg joval inkabb epit a karakterek - maradjunk akkor ennel, hogy "geek" - szelsosegessegere, mint barmely mas sorozat.
Masreszt meg siman tudnek nezni belole parhuzamosan egyet az egyik, masikat a masik tipusbol :) A csajok fele annyi reszben kell ott legyenek a forgatason (jo, tudom, mindjart jonnek a vezerhimek, hogy marpedig cicit a nezoknek, de gondolom megertitek, hogy ez nekem nem szempont :U ), es olyankor a veluk kapcsolatos problemak is maradjanak teman kivul.
Heti ket TBBT-t a nepnek!

(#1415) Giot válasza axioma (#1414) üzenetére


Giot
addikt

Pontosan azért kellettek a lányok(vagy új karakterek) a sorozatba, mert ha nem hoznak új karaktereket szép lassan unalomba fulladt volna. Az új karakterek új lehetőségeket, helyszíneket, poénokat hoztak, illetve új lehetőséget adtak, a sorozat íróinak. A másik ami életben tartja a sorozatot, amit említettek is előttem, az a karakterfejlődés.
Hogy pld Sheldon vagy Leonard is képesek voltak valamennyire fejlődni jellemüket tekintve, ugyanakkor nem léptek túl nagyot ahhoz hogy már hiteltelen lenne, hisz mindig visszaköszön a kocka. :)
Szerk: szerintem :)
Szerk szerk: "cicit a nezoknek" Pontosan Penny kavarja meg az állóvizet ezzel indít a sorozat, lányok nélkül nem működne.
Szerk szerk szerk: :D szerintem

[ Szerkesztve ]

(#1416) leslieke


leslieke
Jómunkásember

márpedig cicit a nézőknek! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1417) axioma válasza Giot (#1415) üzenetére


axioma
veterán

Hat, fene tudja. Nem ertek egyet, hogy ne lehetne a lanyok nelkul a korabbi szinvonalat tartani (es most itt a lanyok = baratno/feleseg), mert mindig elo lehet banyaszni valami uj tulajdonsagukat, temajukat, maniajukat, ami eddig nem derult ki. Sot, fejlodni is lehet anelkul... Meg attol me'g csajok, meg nokkel valo interakcio lehet a sorozatban, csak nem teng tul a tema. Azt jobban elhiszem, hogy novelni az erdeklodok koret csak igy lehetett.
[Valamint ez a noket a tudomanyba cucc nekem tul amerikaiasan tanitos, toljuk a diszkriminaltakat mert a vegen nem vagyunk eleg PC-k uzenetu volt - vicces, hogy pont en mondom, de az extrem magas IQ-nal ugyanugy tobb a ferfi, mint az extrem alacsonynal, az meg azert nem art egy kutatoi palyahoz.]

(#1418) csabám


csabám
addikt

Hogy mi vannak: Ilyen egy The Big Bang Theory-játék!?

Nézhető az új rész :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1419) Giot válasza axioma (#1417) üzenetére


Giot
addikt

Hm tudja a manó. Abban valóban igazad van, hogy kicsit túlteng a barátnő/feleség téma mostanában.
Most már kezdem érteni mire gondolsz! :)

(#1420) rétisün


rétisün
veterán

juhéééé, végre felirat :C :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1421) Viszlát


Viszlát
addikt

Nah, ez az a rész ami tökéletes példája volt annak, hogy milyen irányba nem szabad semmiképpen sem elvinni a sorozatot. Szörnyű volt. :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1422) leslieke válasza rétisün (#1420) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hm, csak vasárnap tudom megnézni. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1423) greenity válasza Viszlát (#1421) üzenetére


greenity
aktív tag

Egyet értek :(
Mintha nem is ugyanaz a sorozat lett volna, mint az elején, vagy akár az évad elején.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1424) axioma válasza csabám (#1418) üzenetére


axioma
veterán

Hat a ficko jol lehuzza azt a jatekot... Mondjuk hogy a Spock-jatek benne van az tetsz:) (Marmint a kiterjesztett ko-papir-ollo, nem vagyok biztos az elnevezesben.) De angolul nem biztos hogy nekiallnek jatszani, meg kerdeskartyas jatekok hamar kifulladnak, nalunk legalabbis.

En most hogy bejottem MA-ra dobbentem ra, hogy ma alapvetoen egy normal pentek van... azert mar jon lefele, ha nem is dicsertetek agyon, mindjart nezzuk.

[ Szerkesztve ]

(#1425) Giot


Giot
addikt

Kicsit ..... Jóbarátok hangulata van. No nem mintha túl sok részt láttam volna a Jóbarátokból. Tehát lehet tévedek :) . Remélem visszatér a sorozat a régi kerékvágásba.

(#1426) leslieke válasza Giot (#1425) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem nem egyforma a kettő. Legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1427) greenity válasza leslieke (#1426) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem az utolsó rész erősen hajazott, csak a saját karakterekkel.
Remélem erről leszoknak.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1428) csabám válasza greenity (#1427) üzenetére


csabám
addikt

Nekem bejött :B
De igaz, hogy fényévektől van a régi TBBT-től. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1429) Viszlát válasza Giot (#1425) üzenetére


Viszlát
addikt

Jaja, pontosan így van, ez a rész Friends hangulatú volt és baromira nem állt jól nekik. Próbáltam felfedezni valamiféle magyarázatot a stáb összeállításából, de a szokásos csapat csinálta, szóval valószínűleg próbálkozgatnak csak. Legalábbis remélem...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1430) leslieke válasza greenity (#1427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt még nem láttam, majd holnap tudom csak megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1431) greenity válasza leslieke (#1430) üzenetére


greenity
aktív tag

Akkor holnapra jó szórakozást. Nem volt rossz, sőt jó volt. Csak nem illik a sorozatba.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1432) Giot


Giot
addikt

Hónapokkal ezelőtt letöltöttem a századik részhez készült összefoglalót.
Ebben beszélgetnek, a szereplőkkel, és a készítőkkel, amolyan visszatekintő.
Ebben Chuck Lorre egyik utolsó mondata az volt, amikor arról kérdezték hogy hogyan tovább, mik a tervek, hogy:
"mi nem a Lost írói vagyunk fogalmunk sincs merre megy a sorozat"
Szerintem ennek lehetünk tanúi, jelenleg nincs igazi csapásirány, és ötletelnek. Ezzel nincs gond, amíg nem karakteridegen, vagy "sorozatidegen" (bár ilyen szó nincs :D ) részeket kapunk. De ez a jelenlegi attól függetlenül, hogy még így is sokat derültem rajta, kicsit idegen volt a sorozattól. Attól amihez hozzászoktunk.

(#1433) Viszlát válasza Giot (#1432) üzenetére


Viszlát
addikt

Tapogatózni kell, azzal nincs is baj. Személyes véleményem csupán, hogy van annyi Jóbarátok klón a piacon, hogy teljesen felesleges egy újat kreálni, ráadásul pont a TBBT-ből.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1434) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na mos már egyre kíváncsibb vagyok az új részre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1435) Jim-Y válasza leslieke (#1434) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, olyan szempontból mindenképp érdekes, hogy az embernek az egész rész alatt furcsa hiányérzete van, szerintem talán ez volt minden idők lerosszabb TBBT része, nekem.. :/

(#1436) rétisün válasza greenity (#1431) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek, nem volt rossz rész, csak éppen kicsit kilóg a sorozatból....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1437) greenity


greenity
aktív tag

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1438) Giot válasza greenity (#1437) üzenetére


Giot
addikt

:D

(#1439) leslieke


leslieke
Jómunkásember

6x19 tényleg hasonlított a Friends-re.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1440) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb rekordnézettség a The Big Bang Theory-nek

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1441) Petya25 válasza leslieke (#1440) üzenetére


Petya25
addikt

Pedig a mostani rész nem lett annyira ütős.
Attól függetlenül, hogy Penny nem veti meg az alkoholt, most mintha egy kis gyári löket is lett volna Couco kisasszonyban. Más nem érezte így?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1442) lorcsi válasza Petya25 (#1441) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem nem, tuti nem lehetne így forgatni sem
a többi csaj sem oylan a valóságban mint a szerepében, a kettőt szerintem mindenki el tudja vonatkoztatni

állati jó rész volt :)
már alig vártam :))

(#1443) leslieke válasza Petya25 (#1441) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nézettségi adatok mást mondanak.

Tény, hogy nem kell még egy Friends (annál amúgy sincs jobb), de erre vevők a nézők, így várható, hogy ebbe az irányba mennek majd el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1444) axioma válasza leslieke (#1440) üzenetére


axioma
veterán

Ez szerintem szomoru. Mert igy lehet, hogy ebbe az iranyba fog elcsuszni... pedig az eredeti koncepcio jobban tetszett.
Igazabol, me'g ha a nezettseg is a fo szempont, kene egy ellenprobat tartaniuk, mert sok mas dolog lehet egy adott napi nezettseg mogott.

(#1445) Jim-Y válasza leslieke (#1443) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én imádom a Friends-et, de szerintem a két sorozatnak nincs sok köze egymáshoz, legalábbis nekem ezen utolsó rész kapcsán sem volt Friends érzésem, pedig pont most néztem meg újra a 10 évadot..

(#1446) leslieke válasza Jim-Y (#1445) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig lehet találni (vagy belemagyarázni) elég sok párhuzamot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1447) concret_hp válasza leslieke (#1443) üzenetére


concret_hp
addikt

ha csak a nézettségi adatokat nézzük akkor győzike show jobb mint a mindentudás egyeteme? ;)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1448) leslieke válasza concret_hp (#1447) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem ismerem egyiket se, a sportcsatornákon kívül nem nézek magyar adókat. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1449) koxx válasza leslieke (#1443) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Túlságosan geek volt a sorozat így csak egy bizonyos réteg volt rá vevő, a jelenlegi állapotában sokkal több emberhez juthat el. Ami a régi fanoknak rossz hír.

(#1450) greenity válasza koxx (#1449) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem rendben van, hogy nem kell teljesen geeknek lennie. De ilyen szinten elhagyni mindent már hiba, mert pont azokat vesztik el, akik már az elején is nézték. Szerintem a kezdetben nézők is elég sokan voltak.

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.