Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) M3oH válasza ToBeY (#2950) üzenetére


M3oH
addikt

Egy részben még szerepelni fog tutira

(#2952) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egész jó volt ez a valentin napi rész is.

(#2953) rétisün válasza ToBeY (#2952) üzenetére


rétisün
veterán

:K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2954) lorcsi


lorcsi
veterán

Penny 19 évesen :)

[ Szerkesztve ]

(#2955) oriic válasza lorcsi (#2954) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint a lopott biciklit...

Live-Die-Respawn

(#2956) kovsol válasza lorcsi (#2954) üzenetére


kovsol
titán

A bűbájos boszikban mikor játszott nekem már akkor nagyon megtetszett.

May the Force be with you!

(#2957) leslieke válasza kovsol (#2956) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azelőtt meg a Pimaszok (8 simple rules) sorozatban is játszott..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2958) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na ma sikeresen eljutottam én is az új részig. Shamy :DDD :R . Nagyot alakítottak, de a többiek most kicsit eltörpültek. A nagy "bejelentéstől" kicsit leesett az álam :Y :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2959) rétisün


rétisün
veterán

az új rész (sztem) talán az évad leggyengébb része....és howardék gyerekével még inkább távolodik a sorozat az eredeti iránytól.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2960) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem volt rossz ez a rész,akadt benne 1-2 mókás jelent ami tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#2961) Ventur@ válasza rétisün (#2959) üzenetére


Ventur@
senior tag

+1. Nem volt egy erős rész, sőt...de nekem ennek ellenére tetszett. Inkább volt aranyos, mint poénos :) . Mondjuk a karaokés rész az jó volt. Ennyi fahangút egy rakásra :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2962) ToBeY válasza Ventur@ (#2961) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A karaoke rész nekem is tetszett.Amúgy a tárasság nagy részének igazából jó hangja van,szóval ez is poén volt. (Amyt alakító színésznek pedig rohadt jó)

(#2963) Petya25


Petya25
addikt

[link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2964) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S09E14-15 sikerült e két részt megnéznem, jó volt mindkettő, de voltak már jobbak is ebben az évadban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2965) rétisün válasza leslieke (#2964) üzenetére


rétisün
veterán

a 16-os (szerintem) gyengébb ezeknél, viszont a 09x17. (az eheti) a 200. epizód :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2966) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez az új rész (ep17) szerintem nem volt olyan erős,többet vártam 200. rész Sheldon szülinap téma miatt.

(#2967) rétisün válasza ToBeY (#2966) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek.... :O

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2968) Ventur@ válasza ToBeY (#2966) üzenetére


Ventur@
senior tag

+1. Aranyos rész volt, de azért kicsit többet vártam a 200. résztől én is.

Mondjuk Penny dekoltázsa eléggé toppos volt :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2969) M3oH válasza ToBeY (#2966) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, Peggy azért erős volt :) Meg sose rosszabb részt.

(#2970) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Penny haja gyorsan nő: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2971) Ventur@ válasza leslieke (#2970) üzenetére


Ventur@
senior tag

:C nem mondanék neki nemet....najó, talán nagy duzzogva...talán :DDD .

Amúgy éppen azt néztem, hogy már csak 2 rész van az évadból...és azon agyaltam tegnap este, hogy a sorozat kb. sehova se tart :D . Raj tartja még a függetlenségét (na jó, meg még Stuart, de ő nem főszereplő :D ), aztán ennyi. Könnyed szórakozásnak jó, mint a Jóbarátok volt anno :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2972) ToBeY válasza Ventur@ (#2971) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Miért csak 19 rész van ebben az évadban, nem 24 kéne lennie? :U
Ha ennyire nem megy, nem kéne erőltetni csupán a pénz miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2973) Ventur@ válasza ToBeY (#2972) üzenetére


Ventur@
senior tag

Volt már olyan évad, ami csak 22 vagy 20 részes volt (első évad pl, csak 17 részes volt). Főleg még az elején :) . Amúgy nem 100%, hogy csak 19 lesz. imdb-én ennyi van kitéve. Ma lesz az S09E18 és utána már csak a 19-es van a listán.

Amúgy nekem meg mindegy, mivel csak szórakozásból nézem, meg már megszokásból :) (The 100, Agent of S.H.I.E.L.D., The Flash mellé kell valami :D . Ash vs. Evil Dead, Man in the high castle, Sense8 van még listán, hogy jó lenne, ha végre kezdődne az új évad :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2974) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Azt nem tudjátok, hogy miért nincs még a 9. évad első fele szinkronosan (comedy-n, kölcsönzőben)?
Mielőtt még valaki leszólna, én angolul nézem, általában angol felirattal, mert nem tudok várni, viszont anyám nem tud angolul és ő is nézné az új részeket.

(#2975) ToBeY válasza geckowize (#2974) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én szerintem a Comedy még nem kezdte el adni 9.évadot.(legalábbis én még nem láttam)
Azt tudom tanácsolni,hogy anyukád kezdje el nézni feliratosan,így a poénok amúgy is jobban "ülnek" Raj akcentusa pedig visszavonhatatlanan magyarul :) Vagy várjon előbb-utóbb úgy is leadják magyar szinkronnal.

btw.9x18 magyar felírat még nincs? :U

[ Szerkesztve ]

(#2976) geckowize válasza ToBeY (#2975) üzenetére


geckowize
őstag

Hidd el, aki abszolút nem tud angolul, annak ugye mindig olvasni kell, lemarad sokszor az arckifejezésekről, aztán néha igen gyors is, és nincs idő felfogni az utalásokat, szóval jobb a szinkronos.

Amúgy én mikor már néztem egy ideje angolul és először találkoztam a szinkronnal, azt hittem leokádom a tévét. Raj és Sheldon hangja zavart a legjobban. Raj-t miért nem lehetett indiai akcentussal megcsinálni? Így tök gáz, amikor Howard utánozza, közben egyáltalán nem akcentussal beszél...
Aztán észrevettem, hogy anyám sokkal jobban tud rá figyelni (főleg pl evés közben) és sokkal jobban átmennek a poénok, úgyhogy megszoktam.

Válaszolva a kérdésedre:
9x18 magyar felirat: Userguide-ot kövesd fb-n, én ott láttam, hogy a hosszú hétvégére azt írta sok a dolga, úgyhogy késni fog a felirat.

(#2977) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végre kijött az új részhez userguid-is felirat.

(#2978) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S09E16-17 átlagos részek voltak, ebben az évadban volt már jobb is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2979) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nekem tetszett ez a mostani rész. Volt kellő kockaság, Sheldon hülyeségei, meghatódás és poén. Raj akcentusát meg imádom :C .

Jót beszélgettünk! :DDD

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2980) rétisün


rétisün
veterán

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2981) leslieke válasza rétisün (#2980) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2982) ToBeY válasza rétisün (#2980) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szülinapi tortája elég jó lett.[link]

(#2983) Ventur@ válasza ToBeY (#2982) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagyon baba lett :DDD :C !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2984) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 100 legjobb nő a tévéből: Kaley Cuoco

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2985) Enzolord válasza geckowize (#2976) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos, hogy felirattal eredeti nyelven klasszisokkal jobb...
Mostanság a jóbarátokat kezdtem el angolul, az is király úgy.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#2986) pilóta válasza Enzolord (#2985) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem meg nagyon jó a szinkron, egyedül Raj-é nem, nem adja vissza az akcentust, pedig az király :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2987) Enzolord válasza pilóta (#2986) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem azt mondtam, hogy a magyar hang nem jó, de jobb az eredeti..
Szerencsére a magyar nyelv nagyon kreatív a szóviccek terén.. :)
Kíváncsi lennék néhány sitcomra németül.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#2988) ToBeY válasza pilóta (#2986) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem Penny szinkronhangja borzalmas,köszönőviszonyban sincs az erdeti hanggal

(#2989) pilóta válasza ToBeY (#2988) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem nem attól jó egy szinkron, hogy mennyire hasonlít az eredeti hangra, hanem hogy mennyire illik a karakterhez. Penny rendben van nekem.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2990) Enzolord válasza pilóta (#2989) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt elhiszem, hogy Penny rendben van Neked, nekem is rendben van az a lány.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#2991) ToBeY válasza pilóta (#2989) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet csak azért zavar engem,mert főként angolul nézem a sorozatot és azt szoktam meg.

(#2992) Ventur@


Ventur@
senior tag

Első két évad szinkronosan, mert akkor kezdték el adni a Cool-on. Aztán ugye nagy csönd és mivel más nem volt, akkor kezdjük el magyar felirattal. Azóta csak úgy nézem.

Párszor a Comedy-n elkapom szinkronosan, de vakarni tudnám a falat egy-két szinkronhangtól. Penny, Leonard, Wolowitz és Sheldon rendben van. Stuart még az elmegy kategória. De Amy, Bernadette és Raj...kritikán aluli. Bernadette vinnyógós hangját egyáltalán nem adja át a szinkronos, de a legnagyobb szívfájdalmam az Raj. Azt a jó kis indiai-angolt a szinkron meg sem közelíti. De Kripke pöszeségét sem sikerült átadni.

Viszont már lehetne magyar felirat, mert tűkön ülök :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2993) ToBeY válasza Ventur@ (#2992) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kint van az userguidos felírat.

(#2994) ToBeY válasza ToBeY (#2993) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát ez gyenge volt szerintem,pedig lehetett volna jó a téma miatt.

(#2995) pilóta válasza ToBeY (#2994) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem ez lett a legjobb rész az évadban az tény...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2996) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nekem tetszett a legutóbbi rész. Nem azt mondom, hogy erős volt, de egy négyes alát adok rá :D .

Raj akcentusáért meg oda-vissza vagyok. Imádom :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2997) Ventur@


Ventur@
senior tag

Kicsit fáj, de annyira jó :DDD

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2998) Ventur@


Ventur@
senior tag

Mivel ma ki is került a 9x20 felirata, így meg is néztem és nekem ez is tetszett. Jó volt a 4-es jelenet sora, viszont a Wolowizték jeleneti annyira nem tetszettek.

Penny viszont ezzel a hosszú hajjal újra dögös lett :Y :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2999) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az óriás medve mindent vitt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3000) pilóta válasza bLaCkDoGoNe (#2999) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kell egy olyan! :D

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.