Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) jookomak


jookomak
őstag

Tényleg jó rész volt, többször elröhögtem magam. Pennytől meg a nyálam elfolyt. Ez valami brutális.

(#1552) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kaley Cuoco's Amazing Cleavage :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1553) varsam válasza leslieke (#1552) üzenetére


varsam
őstag

Dzsííízöszkrájsz :C :Y
Tényleg jó rész volt

[ Szerkesztve ]

(#1554) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na elkezdem már ledolgozni a lemaradásomat és megnéztem a hatodik évad első részét. :DDD Az Így jártam anyátokkal után még szokatlan volt, hogy röhögnöm kellett. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1555) rétisün válasza Bjørgersson (#1554) üzenetére


rétisün
veterán

a HIMYM már csak vergődés, kár azt még egy évadig húzni :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1556) kovsol válasza rétisün (#1555) üzenetére


kovsol
titán

Régen pedig nagy kedvencem volt :( Ezt az évadot talán az első 5 részig néztem, majd megnézem egyben szerintem valamikor nyáron az uborka szezonban.

May the Force be with you!

(#1557) leslieke válasza kovsol (#1556) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak neked, de ami most megy az tényleg már csak vergődés. Néha nevetésen is azt érezni, hogy erőltetett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1558) Bjørgersson válasza rétisün (#1555) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még csak a hetedik évadot láttam belőle, de már az is felért egy szenvedéssel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1559) rétisün


rétisün
veterán

újabb "kikacsintás":

hopp, a felirat valamiért lemaradt :F

mert mit mond jake? 'bazinga' néznek rá bután, erre hozzáteszi: 'ez egy sorozatból van' :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1560) leslieke válasza rétisün (#1559) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

printsreen-nel csináld, akkor lesz felirat is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1561) leslieke


leslieke
Jómunkásember

'The Closure Alternative' - Season 6, Episode 21
Airs Thursday, April 25 at 8/7c on CBS.

Sheldon feels lost after one of his favorite TV shows gets canceled too soon and Amy tries to help him get over his compulsive need for closure. Meanwhile, Raj discovers a secret about his new love interest, Lucy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1562) joey04


joey04
titán

Nagyon régen írtam ide, de ez a sorozat még most is hatalmas. A most futó sorozatok közül magasan ez a kedvencem továbbra is. Csak ez a sok szünet ne lenne.

(#1563) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Big Bang Theory: Az előző részek tartalmából

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1564) Ventur@ válasza leslieke (#1563) üzenetére


Ventur@
senior tag

3. és a 9. kép nálam egyértelműen nyert...nem is tudom miért :C :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1565) lorcsi válasza leslieke (#1563) üzenetére


lorcsi
veterán

ez a Penny nagyon tuti választás volt :K
de sikerült úgy csinálniuk, hogy nem csak ő viszi az egész sorozatot..ill. a mellei

(#1566) Petya25


Petya25
addikt

Hogy mik vannak....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1567) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Még mindig csak 4 évad van szinkronosan?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1568) Petya25 válasza Sirandrish (#1567) üzenetére


Petya25
addikt

aha

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1569) leslieke válasza Sirandrish (#1567) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Infó sincs arról, mikor lesz folytatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1570) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ez elég szomorú mert nagyon bírom őket:)
Azért köszi az infót :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1571) csabám válasza Sirandrish (#1570) üzenetére


csabám
addikt

Én pont az ilyenek miatt nézem mindig eredeti hanggal a sorozatokat (egy-kettőt leszámítva) :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1572) Sirandrish válasza csabám (#1571) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt ugye vágod hogy a "Társalgási szintű angol nyelvtudás" az nem veleszületett képesség mindenkinél? :D

Ha már itt tartunk akkor én meg általában már csak befejezett sorozatokat nézek..
Utálom mikor várni kell a folytatásra..

Még a Hobbit könyvet is megvettem mert nem bírtam 3 évet várni a story végére..nem szeretek így belekezdeni semmibe :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1573) csabám válasza Sirandrish (#1572) üzenetére


csabám
addikt

De nem is mondtam, hogy nem rakok alá feliratot :DDD
Eleinte én is így toltam, de aztán jöttek a jobbnál-jobb sorozatok, amik felkeltették a figyelmemet és nem tudtam kivárni, hogy teljesen végük legyen :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1574) Sirandrish válasza csabám (#1573) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg amilyen mázlid van, tuti akkora kasszasiker hogy vagy 50 évados lesz mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1575) csabám válasza Sirandrish (#1574) üzenetére


csabám
addikt

:D :D :D

Mostanság nem sok olyan sorozat érdekel, aminek már vége lenne/van.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1576) Sirandrish válasza csabám (#1575) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem van 1-2 olyan sorozatom amit 1-2 évente előveszek :K

Pl a Férjek Gyöngye vagy a Jóbarátok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1577) csabám válasza Sirandrish (#1576) üzenetére


csabám
addikt

Én a TBBT-vel és az animációsokkal vagyok így.
A többit valahogy nem tudom újra megnézni.

Messze még az ápr. 26.... :O

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1578) Sirandrish válasza csabám (#1577) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi lesz 26.-án? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1579) csabám válasza Sirandrish (#1578) üzenetére


csabám
addikt

Péntek :DDD
Új rész TBBT-ból :U
De nem magyarul...

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1580) Sirandrish válasza csabám (#1579) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja értem..hát akkor én nem is várom annyira :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1581) Jim-Y válasza Sirandrish (#1580) üzenetére


Jim-Y
veterán

Felirattal sem jó? Csak mert szinkronosan szinte minden rosszabb mint eredeti hanggal...

(#1582) Sirandrish válasza Jim-Y (#1581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs különösebb gondom a felirattal, de 4 évad alatt már hozzászoktam a magyar hangjukhoz :B
Egyébként hány + évad van jelenleg felirattal?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1583) csabám válasza Sirandrish (#1582) üzenetére


csabám
addikt

Öt teljes, és nem sokára vége a hatodiknak is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1584) Sirandrish válasza csabám (#1583) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból már 4et láttam szinkronosan..
Ezt még megfontolom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1585) Jim-Y válasza Sirandrish (#1582) üzenetére


Jim-Y
veterán

én legalább 3x néztem meg a Jóbarátokat szinkronosan, ami szerintem egészjól sikerült szinkron így a mai felhozatalhoz képest, mégis újra megnéztem mind a 10 évadot eredeti hanggal, a feléig felirattal, utána technikai problémák miatt felirat nélkül. Az elején kb 1 évad volt megszokni/átszokni az eredeti hangjukra, és kb ugyanennyi idő volt megszokni, hogy nincs felirat, csak eredeti hang. Ergo az átállás viszonylag könnyen ment, és nem nézném újra szinkronnal :))

(#1586) Sirandrish válasza Jim-Y (#1585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én épp most nézem szinkronnal..
A 8. évad fog következni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1587) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Csak én vagyok rosszul Amytől? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1588) kovsol válasza Bjørgersson (#1587) üzenetére


kovsol
titán

melyik részre/jelentre gondolsz ?

May the Force be with you!

(#1589) Bjørgersson válasza kovsol (#1588) üzenetére


Bjørgersson
félisten

~ Az összesre. :B

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1590) Ventur@ válasza Bjørgersson (#1587) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jó nem egy 100-as izzó a csaj, de szerintem rendben van. Pont olyan "dinka", mint Sheldon, ezért is passzolnak ennyire :D .

Valamelyik nap néztem meg az esküvős részt és könnyesre röhögtem magam Amy szövegein, főleg a végén, mikor a beszédet mondják :D . Najó az is odavert, mikor Sheldon klingonul kezdte el, de nekem akkor is Amy szövege vitte ott a prímet :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1591) leslieke válasza Ventur@ (#1590) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1592) rétisün válasza Bjørgersson (#1587) üzenetére


rétisün
veterán

engem speciel jobban idegesít bernadett nyávogása..... :U amy egyszerűen csak annyira antiszociális, mint sheldon :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1593) Viszlát válasza Bjørgersson (#1587) üzenetére


Viszlát
addikt

Személy szerint komoly bónuszt adtam volna a casting-ért felelős csapatnak Mayim Bialik kiválasztása után. Hihetetlen jól eltalált karakter, elképzelni sem tudnék jobbat. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1594) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Akkor úgy néz ki velem van gond. :) Alexet viszont nagyon is el tudnám viselni állandó szereplőnek. :B

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1595) rétisün válasza Bjørgersson (#1594) üzenetére


rétisün
veterán

Alexet? simán, minden részben :K :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1596) Giot válasza Viszlát (#1593) üzenetére


Giot
addikt

Alapból jól összeválogatták a karaktereket.
Megnéztem anno 100. környékén készült werkfilmet, és civilben, a beszélgetés alapján, nekem Bernadette (Melissa Rauch) volt a legszimpatikusabb. Penny kicsit elszálltnak tűnt. :B

(#1597) jookomak válasza Ventur@ (#1590) üzenetére


jookomak
őstag

Legkeményebb, mikor ebben az évadban Amy lebetegszik, Sheldon pedig ápolja. A vége pedig űber.

Spoiler:

Sheldon mikor elfenekeli a végén, azon szétröhögtem magam.

(#1598) Viszlát válasza Bjørgersson (#1594) üzenetére


Viszlát
addikt

Nyomokban SPOILERT tartalmazhat!

Ha az a szempont, hogy jó nő legyen, akkor nyilván Amy kissé hátrányban van. Viszont Amy karaktere iszonyatosan jó alapanyag, rengeteg potenciál van benne humor tekintetében, ami Alexről egyáltalán nem mondható el, hiszen esélye sincs versenyezni a 6 év alatt kialakított Penny a jó csaj a bandában felállással. Maximum annyi lehetne benne mint Priya-ban volt, vagyis Leonard egyik sikertelen próbálkozásához partner, de igazából az indiai kiscsajon is inkább Raj háborgása dobott nagyot.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1599) Ventur@


Ventur@
senior tag

...és Raj nőjével már nem is foglalkozunk :Y :DDD ?

Egyébként régebben láttam egy műsort - talán - a Zone Reality-n, amiben pont az Amy-t alakító szinésznő szerepelt. Ilyen átváltoztatós műsor volt. Nos az a nő a való életben is így nézz ki (külsőleg), mint ahogy a sorozatban. Műsor elején még a Top 10000-be se tettem volna, műsor végén már esélyes volt a Top 5000-be kerülni, ami azért eléggé erős fejlődés :DDD . Bár lehet, erről már pár hónappal ezelőtt írtam...rémlik valami :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1600) Bjørgersson válasza Viszlát (#1598) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem a kinézetével van gondom, egyszerűen magától a karaktertől tudnék falnak menni. :D Persze, ha valamilyen Penny-szintű nő alakítaná, akkor valamelyest tűrhetőbb lenne számomra, de na, nem ez a lényeg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.