Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem, jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2402) ToBeY válasza leslieke (#2401) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez most tényleg jó volt. :K

(#2403) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na még egy rész..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2404) leslieke válasza Bjørgersson (#2403) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerencsére ősszel és még 3 évig lesz folytatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2405) Bjørgersson válasza leslieke (#2404) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem őszre visszajön a kedvem a sorozatokhoz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2406) basaharc502 válasza Bjørgersson (#2405) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Ez az utolsó 2 rész nem nagyon jött be...annak fényében meg pláne, hogy elkezdtem nézegetni újra az első évadokat...Szerintem kár volt ennyire elvinni a csajok irányába a sorozatot...sokkal többet meg kellett volna tartani az első évadok geek faktorából.

(#2407) Bjørgersson válasza basaharc502 (#2406) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kellett volna.. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2408) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Még 2 nap és jön a 7. évad záróepizódja:

Next Episode Airs in 2 days
The Status Quo Combustion

'The Status Quo Combustion' - Season 7, Episode 24
Airs Thursday, May 15 at 8/7c on CBS.

Sheldon is forced to confront an uncertain future and considers a major move. Meanwhile, Raj and Emily take it to the next level, and Mrs. Wolowitz's injury is a major headache for Howard and Bernadette.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2409) csabám


csabám
addikt

Angol felirat az utolsó részhez :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2410) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Leonard anyját de rühellem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2411) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#2410) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, ennek is vége.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2412) csabám válasza csabám (#2409) üzenetére


csabám
addikt

És a magyar is megérkezett!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2413) csabám válasza csabám (#2412) üzenetére


csabám
addikt

Javított felirat (az előző nem volt rendesen időzítve).

Megnéztem az évadzárót és sajnos nem estem tőle hasra egyáltalán :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2414) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jobb évadzárásra számítottam én is. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2415) rétisün válasza leslieke (#2414) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek (sajnos).....

azt vettem észre magamon, hogy mostanában már valahogy nem vártam annyira az új részeket :( lehet, hogy csak az office-dara miatt, mert mindig volt mit néznem, ha hülyeségre vágytam :D vagy csak kezd tényleg laposodni a TBBT. :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2416) vvega30 válasza rétisün (#2415) üzenetére


vvega30
senior tag

...és még Peny is mintha kezdene "kikerekedni" .

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2417) Bjørgersson válasza rétisün (#2415) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkább az utóbbi a csajoknak köszönhetően.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2418) bok92


bok92
addikt

Nyugalom, nyugalom. A lényeg, hogy 3 évad még tuti lesz. Lesz ez még rosszabb is. ;]

(#2419) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Big Bang Theory: véget ért a 7. évad

Korrekt összefoglaló.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2420) Ventur@ válasza leslieke (#2419) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ott a pont. Korrekt összefoglaló.

Én sem adnék erős 6-nál többet rá, mert bár mindig vártam az új részeket - és fogom is várni - picit elment Jóbarátok irányba a sorozat. Az is tény, hogy csak geek poénokkal nem is élt volna meg 7 évadot a sorozat. Csak na, nekem picit hiányoznak a régi poénok :) . Viszont a karakterek - szerintem - még mindig hozzák azt, amit az elején tudtak, talán Penny "okosodott" egy csöppet :D . Itt az ős szereplőkre gondolok (Penny, Leonard, Shelod, Wolowitz és Raj).

Viszont a cikkel ellentétben én legtöbbször Raj hülyeségein tudtam nevetni. Egyrészt kva jó ez az indiai-angol akcentus, másrészt még talán ő nyomatta a régi geek dolgokat egyedül.

Szóval köszönöm mindenkinek a megtisztelő figyelmet és szeptemberben folytatjuk :DDD .

kovy29 & leslieke: Emily, Bernadette és Penny képeket lehet posztolni. Ne fogjátok vissza magatokat :D

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2421) leslieke válasza Ventur@ (#2420) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

picit elment Jóbarátok irányba a sorozat

Örök kedvencem a Jóbarátok. :K :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2422) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2420) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem linkelek, Alex az enyém! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2423) vvega30 válasza Ventur@ (#2420) üzenetére


vvega30
senior tag

És Amy? Mi ez a diszkrimináció?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2424) Ventur@


Ventur@
senior tag

leslieke: Én is szerettem a Jóbarátokat. Chandler és Phoebe volt a két kedvencem :) .

kovy29: Alex lehet a tiéd, ő nem érdekel már :D .

vvega30: Mert nekem a fentebb írt három grácia bejövős. Meg hát nem írhatok mindenkit. Hagyok másnak is hölgyet :D . Amy pont ilyen meghagyós :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2425) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2424) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Helyes, nagyon helyes. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2426) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

bojusz

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2427) M3oH válasza Bjørgersson (#2426) üzenetére


M3oH
addikt

Hát, magyarul nem jött át...

(#2428) Bjørgersson válasza M3oH (#2427) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon nem. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2429) kovsol


kovsol
titán

Találtam egy ilyen képet Kaley Cuocoról: [link] [link]
Gondolom valami photoshopos efekttel halványították el a ruhát, vagy nem tudom hogy működik ez, és lehet totál kamú.

May the Force be with you!

(#2430) leslieke válasza kovsol (#2429) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem kamu.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2431) ToBeY válasza leslieke (#2430) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt elég egyszerűen meg lehet csinálni PS-ben főleg fehér fölsőn működik igazán jól.Ha rávakuztak még egyszerűbb a dolog.Persze ettől még lehet kamu simán.

(#2432) Bjørgersson válasza kovsol (#2429) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2433) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kaley Cuoco még rövidebbre vágta a haját

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2434) Petya25 válasza leslieke (#2433) üzenetére


Petya25
addikt

Jól lett, de ez a kép csalóka.
Kéne egy másik szögből is látni, mert akár össze is lehet neki fogva.
Egyébként a szájtátás is jól áll neki. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2435) Bjørgersson válasza leslieke (#2433) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kevés nőnek áll jól a rövid haj, és ő szerintem pont nem tartozik közéjük.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2436) ToBeY


ToBeY
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#2437) bok92


bok92
addikt

No most néztem meg az utolsó 3 részt. Hááát... :U

(#2438) rétisün


rétisün
veterán

készült egy ilyen felirat a 3. évados extrához, én még nem láttam :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2439) bok92 válasza rétisün (#2438) üzenetére


bok92
addikt

Köszi!Délután megnézem. :)

(#2440) leslieke válasza rétisün (#2438) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A film honnan szerezhető be hozzá?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2441) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A nyári szünetre egy kis nosztalgia:

The Big Bang Theory - Penny & Sheldon doing laundry

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2442) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megvan a premier napja, dupla résszel:

The Big Bang Theory's eighth season will premiere Monday, September 22 at 8pm with two back-to-back episodes. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2443) leslieke


leslieke
Jómunkásember

07.30-án kezdődik a The Big Bang Theory új évadjának forgatása, illetve kezdődne, mert egyelőre még a színészek nagy része szerződés nélkül van, még mindig húzódnak a tárgyalások. A 7. évadban a három fő-főszereplő 350e dollárt keresett és 0,25%-ot kapott a kábeles és egyéb járulékos bevételekből. A cél nyilván 1M körül van, kérdés, hogy a 4,5M körüli részenkénti licencdíjba mi fér bele. (A másik két eredeti főszereplő 125e és 75e dollárról fog emeltetni.)
[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2444) rétisün válasza leslieke (#2443) üzenetére


rétisün
veterán

350e-ről 1M ? részenként? miközben egyre inkább alakul át a sorozat valamiféle romantikus komédiává? (tudom, ez nem a színészeken múlik, de akkor is)
ahogy egy volt munkatáram mondaná: sokallom.....(mármint ezért ennyi pénzt)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2445) leslieke válasza rétisün (#2444) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Jóbarátok színészei már kerestek ennyit az utolsó 10. évadban. Azóta eltelt pár év.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2446) rétisün válasza leslieke (#2445) üzenetére


rétisün
veterán

őszintén szólva nem tartom annyira a színészi 'munkát', hogy ekkora pénzeket kéne kapniuk érte.... :U

mod: nem személy szerint a jóbarátok vagy a TBBT színészeire gondolok, úgy általában a színészkedésre.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2447) bok92 válasza rétisün (#2446) üzenetére


bok92
addikt

Ez így van. Sajnos nem abban mérik a pénz súlyát, hogy mennyire "hasznos" munkát végez az illető. A másik meg ha színészek és sokat keresnek, akkor "érdemeljék is ki". De a sorozat szereplő közül egyik sem nyújt valami kiemelkedő teljesítményt ( összehasonlítva más sorozat szereplőivel), és akkor még a sorozat színvonaláról nem is beszéltünk... Annyi az egyedüli szerencséjük, hogy a sorozat nagy nézettséget produkál.

(#2448) Bjørgersson válasza bok92 (#2447) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Happy Endingset meg három évad után kaszálják, pedig azok még röhögni is lehet(ett). :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2449) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Így jártam orosz anyátokkal

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2450) Petya25


Petya25
addikt

Selfie

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.