Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Chapel válasza Fel (#2400) üzenetére


Chapel
addikt

MA nincsi tthon,nincs bekapcsolva a gépe sem.....te kitépem ha úgy a tuti:D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2402) Tibcee válasza Fel (#2400) üzenetére


Tibcee
tag

Ok, köszi a tájékoztatást, akkor csak a modik figyelmét kerülte el eddig. :R (Tibcee: Tibcee[HUN] )

[ Szerkesztve ]

(#2403) Tibcee válasza Bronco80 (#2397) üzenetére


Tibcee
tag

Nem egy Momo, az biztos..nekem sima non-FFB-s Wingman Formula GP-m van már jóideje, lekopogom még bírja a kiképzést.

(#2404) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Na nézzük, sorjában.

#2392 bendeguz 76 :DDD az...határozottan... :B
#2395 Tibcee Fel már válaszolt is helyettem, 1 perce hogy otthagytalak a szigeten, hát erről egy szot sem írtál, te nyavalyás. :D Mindensetre, Fel megoldja majd. ...különben is, ez mindig az alelnökök dolga.. (XD)
#2397 Bronco80 A skilledhez ez a kormány eleve vicc volt, csoda h addig bírta :DDD
#2398 Chapel Ja hogy te vagy Necropoliten....én meg azt hittem, csak egy ujabb külföldi magányos pernahajder russiaból... Sorrry, visszajelöllek majd.
Ám azért azt hadd emlitsem meg, ha már itt tartunk, és ezt persze nem kell köbevésett dolognak tekinteni, de, én mondjuk így látom, szóval ez a friends dolog, meg jelölgetés azért valamilyen szinten hadd élvezzen már nálam perszonálisan egy fajta hátteret maga mögött.. Remélem, megérted, mire gondolok.. életembe nem láttalak még, vmit mutassunk fel azért, mielött barátkozunk..:) Utánna semi akadálya. (ps. épp eléggé megbántam már, h anno még az elején visszajelöltem egyből minden jöttmentet aki bejelölt, aztán azota ott vannak a pöttyök friends-eknél, és nem is emlékszem, kik azok..)
#2400 Fel Köszi. :R

(#2405) Tibcee válasza Tibiajax (#2404) üzenetére


Tibcee
tag

Sorry,nem akartalak letámadni,de azt hittem,h te vagy az illetékes, köszi a városi menetelést! :R (gyors kanyarvételt még gyakorlom...eltartott egy darabig amire rájöttem,h mi a b, j...:)

(#2406) Bronco80


Bronco80
aktív tag

Barátaim a térképen, ahányan annyifelé: [link] (mostanában nem könnyű dönteni, szóval inkább versenyeket hosztoltam ;) )

[ Szerkesztve ]

(#2407) Chapel válasza Tibiajax (#2404) üzenetére


Chapel
addikt

Való igaz,csak legyen a mentségem annyi h ha olvastál eddig ultra szarul látom a PH-sokat és ha meglátok eggyet (3naponta kb) akkor lecsapok hogy : JJJééééé ismerem!!!!!

És felvidul a pofám mert sajna cucorin kívül egy embert sem láttam még élőben a fent említett problémák miatt.De ha legközelebb látsz (lehet soha amilyen szar a szerver felém) akkor abszolút szuverén jogod lesz bejelölni,én rád hagyom ígérem:)

Holnap megveszem a kormányt!! :DD

Üdv.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2408) bazso29


bazso29
aktív tag

(#2351) Cucori: Köszönöm szépen, végre eljött a nagy nap! :DD
(#2352) Tibiajax: Egy ilyen egész éjszakás csapatásban benne lennék, egyszer összehozhatunk egy ilyet, körbemegyünk a szigeten vagy négyszer, átszáguldunk minden autópályán...
(#2394) Chapel: A második lapon a TDU-t kell megkeresni, utána pedig már a leírás van képekkel, hogy mit hogyan kell belőni a routeren.
Na megyek csinálok valami értelmeset ha már 4 évet vártam erre a napra! :O

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2409) Laczfi válasza Tibiajax (#2404) üzenetére


Laczfi
tag

LOL, attól, hogy elfogadnád az ő barátnak jelölését, attól te még nem látnád a térképen, mert nem a te friend listádon lenne. Tudod, ahhoz neked is annak kéne jelölnöd, ami valóban ráérne akkor, amikor ő a friend listája alapján majd rádugrik és tud veled tütükézni. ;)

De ha egyáltalán semmilyen kapcsolatot nem akartál Chapel barátunkkal, és most lebuktattalak, akkor bocs. :D

u.i.: Boldog szülinapot Bazsókám, és kitartást a következőig. Tombold végig ezt a napot! :R

[ Szerkesztve ]

TDUFORUM.EXTRA.HU

(#2410) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

:W uhhh csak most esett le miről van szó,bár magamtol nem jöttem volna rá.először azt hittem lakodalmad lesz :B

(#2411) Reaper


Reaper
őstag

Hát köszöntem a tegnapi jó kis csapatást, végül sikerült egész jóra beállitani a kormányt, aztán meg Fel - el és néhány másik kollégával be is lett járatva, nem volt rossz azért, hogy végre rá tudtam tenni az ivekre a kedves kis téglámat :C az már megint más téma, hogy az elején mit megszenvedtem (na jó, lehet nem a Ford GT/Shelby Daytona/Sallen volt a leg megfelelőbb a kormány megismeréséhez :DD ), de végül meglett a "tökéletes" beállitás, bár ez most lehet, hogy csak a 300C-hez jó, de majd meglátom.

(#2412) Elpresidente


Elpresidente
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap megvettem eredetiben a játékot, nekiállok feltelepíteni, kb. 45 perc alatt fel is ment a játék. Szeretném elinditani és nem történik semmi. Miután rákattintok a parancsikonra pár másodpercig átvált a kurzor CD-re, a dvd is felpörög, de utána semmi. Nincs hibaüzenet sem. Readme alapján lekapcsolom a tűzfalat, vírusírtót, de így sem megy. Valakinek volt hasonló tapasztalata?
A konfigom: AMD X2 4400, 2 Gb RAM, 3850-es Radeon, XP SP2.

Xbox gamertag: goserHU

(#2413) Tibiajax válasza Elpresidente (#2412) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

45perc alatt ment fel... nálad vmi nagyon nincs jol belőve..vagy csak simán ütközik vmivel..Nem 2 perc a telepítés, de nálam 7-8-perc max, mindig. Szóval már a meghajtónál van vmi problem. Sata-s drive?

#2409 Laczfi ok, köszi pizzás. :R
#2408 bazso29 Á, 4-et száz h nem bírnék ki. Egy elég nekem bőven. Meg különben is, én éjjel 'máshol' szoktam lenni... ;]
Happy birthday sokáig, füled nőjön bokáig! :)

(#2414) Elpresidente válasza Tibiajax (#2413) üzenetére


Elpresidente
tag

Nem Sata-s drive. Egy LG DVD író a meghajtó. Eddig minden CD-t, DVD-t hibátlanul vitt. Ez az első DVD, ami ennyire tetű lassú. Én is furcsálottam ezt az irgalmatlan tempót, de semmilyen hibát nem jelzett telepítés közben.

Xbox gamertag: goserHU

(#2415) Tibiajax válasza Elpresidente (#2414) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Értem, tehát egyszerüen ment, csak lassan.. :F Nekem sata-s van, mondjuk, azzal hibátlan, utánna meg már csak emulálok. Nézd meg sztem az eszközkezelöben, h nincs-e tutira vmi ütközés v ismeretlen eszköz v ilyesmi. Ha nincs, és a többi lemezes program/játék jól megy, akor passz. Ha fel van a játék telepítve, próbáld meg ezt

(#2416) bendeguz 76 válasza Elpresidente (#2412) üzenetére


bendeguz 76
tag

a konfigod simán elég a game-hez,probáld meg más gépre is telepiteni ha tudod.lehet a lemezzel lesz valami.ha a másik gépen se jo vidd vissza cserére.

(#2417) Cucori válasza bendeguz 76 (#2416) üzenetére


Cucori
tag

Énis cserét javasolnék ha nem javul a helyzet. Ez elég gázul hangzik így.

(Reggel én is azon agyaltam, mekkora szívás a 4évenkénti szülinap... De legalább egyedi :DDD )

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2418) Elpresidente válasza Tibiajax (#2415) üzenetére


Elpresidente
tag

Köszi, este kipróbálom. Furcsa nekem ez az egész. Telepítés nagyon lassú, utána játék el sem indul. Semmi hibaüzenet, semmi fagyás, feladatkezelőben nyoma sincs :F
Ilyennel még nem találkoztam.

Xbox gamertag: goserHU

(#2419) Elpresidente válasza Cucori (#2417) üzenetére


Elpresidente
tag

Bendeguz 76, Cucori, köszi a tippet. Ha sehogy nem megy, akkor csere lesz.

Xbox gamertag: goserHU

(#2420) bendeguz 76 válasza Elpresidente (#2419) üzenetére


bendeguz 76
tag

legyen hozzá szerencséd :R

(#2421) Cucori


Cucori
tag

Valakinek nincs egy listája, hogy melyik kocsikat nem lehet spec.festeni? Lacz mondta h Enzo-t nem sikerült, még jó h emlékeztem és a szalonban választottam színt... de most beszoptam ezzel énis a Ferrarival... :(( (Jó, meg lehet rá seperc alatt keresni a lóvét, de csak b@ssza az ember csőrét h 1500 helyett 8500...) No mindegy, próbálok az új "családtagra" koncentrálni :C

Common sense is not so common anymore...

(#2422) Bronco80 válasza Cucori (#2421) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Ferrarik, Maseratik, Mercedes-Benz CLK DTM AMG; ezeket csak gyári színekre lehet kenni. (A Merci pld. csak ezüst színű lehet, a Ferrari 288GTO pedig csak piros és a Maserati MC12 is csak egy sémával kapható.)

[ Szerkesztve ]

(#2423) Tibiajax válasza Bronco80 (#2422) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Azok nem is nagyon voltak, más színüekben, a valós életben sem.. Figyelem, horrorfantáziálgatás köv.: a ferka 288GTO, borsó rózsaszínébe.. :DDD
brrrrrrr...

(#2424) Cucori válasza Bronco80 (#2422) üzenetére


Cucori
tag

Hát én nem értem miért nem lehet festeni pl Enzo-t... :U

Common sense is not so common anymore...

(#2425) Bronco80 válasza Tibiajax (#2423) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Igen ami egyszínű, azt csak abban gyártották (GTO-t átfesteni eretnekség is lenne).
A Ferrari és a Maserati pedig valószínűleg kikötötte a licenszeléskor, hogy csak a gyári árnyalatokra lehet mázolni az autóikat (még az 50 éves 3500GT-t is :) )

(#2426) Bronco80 válasza Cucori (#2424) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Jajj... ez fájt... ezt művelni egy olyan műremekkel mint az Enzo... :P

(#2427) Tibiajax válasza Cucori (#2424) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig rém egyszerü, ha borsó vezeti, ugyis ez lesz belőle...
:DDD

(#2428) Bronco80 válasza Tibiajax (#2427) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Na ezért nem lehet rózsaszínűre festeni... ;]

(#2429) Cucori válasza Tibiajax (#2427) üzenetére


Cucori
tag

De piszok dög vagy :O
Jóvan, megjegyeztem... amúgyis egyedül te szivatsz azért mert lány vagyok :(((

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2430) Tibiajax válasza Cucori (#2429) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

De én egyáltalán nem sz@patlak azért, mert lány vagy.... :) csak egy röpke poén volt.
Természetesen támogatom a javaslatot a tdu2-höz mellékelve, bugyirózsaszínt minden autóhoz!

(#2431) Fel válasza Cucori (#2429) üzenetére


Fel
addikt

Mocsok Macsek... nem kell vele foglalkozni (Tibi :P )
Egyébként lehet valahogy festegetni ezeket a licenszblokkolt kocsikat is, valami fájlcserélgetéssel (vmelyik külf fórumon láttam), hasonlóan a felnik cserélésehez. Viszont a kerekekhez hasonlóan csak Nálad lesz látható az eredménye, mások nem veszik észre.

Tibcee:"Ok, köszi a tájékoztatást, akkor csak a modik figyelmét kerülte el eddig. (Tibcee: Tibcee[HUN] )" ... úgy látom még mindig nem tiszta a dolog... a modik dolga nem az, hogy lessék a topikokat ilyen-olyan 1. hsz szerkesztgetés miatt. Ha szeretnél vmit változtatni, akkor a megfelelő helyen (Moderátort keresek topic) megkéred őket.

[ Szerkesztve ]

(#2432) bendeguz 76 válasza Tibiajax (#2430) üzenetére


bendeguz 76
tag

tibi van valami infod?lesz tdu2?pc-re? :F

(#2433) Tibiajax válasza bendeguz 76 (#2432) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Peeersze.... Jövö héten szerdán jön ki, 10.990.- huf fogy árral, már veszik fel az előrendeléseket. Elég durva lesz, gyakorlatilag az összes időjárás-effektus lemodellezve, hajnal/nappal/alkony/éjjel-mód aktív, rengeteg uj klubház, online kocsma, autos mozi, drag-pályák, non-stop supermarketek és aktív(!) éttermek (borsó már vedd is magad meghívva egy esti snack-ezésre..), online bankok a pénzkezelésekre és egymás közötti tranzakciókhoz, 125db 100%-os autó és motor licensz, 40 új típus, régiek frissítve, bővített festék- és tunningszolgáltatás, autós- és autóhifi-boltok, egy vadonatúj és sokkal nagyobb helyszín, klubbok közötti versenyek elindítva, 5x kapacitású, vadonatúj szerverek, teljes bugmentesítés, mindez egy teljesen megújult, non-stop online supportal és fórummal. Lesz normál és acéldobozos verzió, utóbbiban ajándék autósmozijegyek és egyszer használatos navigácios kütyü)

(wake up, wake up, wake up.....)

(#2434) bendeguz 76 válasza Tibiajax (#2433) üzenetére


bendeguz 76
tag

:)) csak felébredsz időben főni

(#2435) Backspace


Backspace
tag

Az Unlimited sokak szerint hosszú idők után az első igazán jó Test Drive rész, kisebb-nagyobb hibái ellenére hatalmas siker lett, rég óta nem szorongatták meg így a Need For Speed sorozatot. A 2 rész a pletykák szerint off-road versenyeket, dinamikus időjárást (eső, köd viharok) és 2400 kilóméter bejárható útat ígér, ebből 1500 aszfaltos lesz, a helyszínt már lehet is találgatni. De végre biztosan lesznek éjszakai és nappali versenyek is. Ahoz képest hogy nem hivatalos bejelentés elég konkrét megjelenési dátumot kapott, konkrétan 2008 március 8-át. A program ismét megjelenik mind PC-re mind Xbox360-ra, de most egy időpontban.

Gamestar

Hehhe! Kis húsvéti nyuszi! ;)

(#2436) Reaper válasza Backspace (#2435) üzenetére


Reaper
őstag

Én úgy emléxem ez már azért elég régi cikk, szerintem kizárt, hogy tavasszal itt legyen :(

(#2437) #35692544 válasza Tibiajax (#2433) üzenetére


#35692544
törölt tag

:( :W

(#2438) Backspace


Backspace
tag

YouTube Trailer

ígéretes!

(#2439) Reaper válasza Backspace (#2438) üzenetére


Reaper
őstag

Öööö ez az első rész 2006-os trailere.

(#2440) Bronco80 válasza Backspace (#2438) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Ez az 1. rész 2. trailere és annyira igéretes, hogy megjelent egy éve... :)

Egyébként a 2. rész leghamarabb jövő ilyenkor jelenik meg, de szerintem késöbb.

[ Szerkesztve ]

(#2441) Fel válasza Backspace (#2438) üzenetére


Fel
addikt

Nana.. figyeljünk a sorrendre: Test Drive Unlimited... Trailer...2, nem TDU2 Trailer... ott a dátum is 2006. 10. hó.

(#2442) Cucori válasza Backspace (#2435) üzenetére


Cucori
tag

Márc 8. amúgyis inkább nőnap... :P

#2430 "föncsi": legalább 3-4 alkalommal tettél rá utalást szóban ill. máshogy, de ezek csak a negatívak persze.

Többiek: Bocs h per pill másra nincs eszem csak belerondítani a témába...

Na húzok ruhacetlit szerezni valakitől... :DDD

Common sense is not so common anymore...

(#2443) Tibiajax válasza Cucori (#2442) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem értelek, pont tegnap este (is) írtam, játék közben, hogy jól nyomod.. és azt nem ironikusan értettem.. mindegy..a többit vedd poénnak, de mégjobb, inkább felejtsd el.
Zárjuk le a témát.

(#2444) szacsee


szacsee
nagyúr

Opelos: a TDU-ban már felköszöntöttelek, de Boldog születésnapot, még vagy 60-at..hmmm, akkor még 240 évet élsz... :DDD :F

TDU2-ről: Sztem ha lesz, akkor is leghamarább jövő ilyenkor. Sem kép, sem videó nincs róla.
Nem mutatták be a GDC-n sem és semilyen más médiaeseményen. Szal ha lesz, akkor leghamarább 2009 Q2, de inkább később.

Tibi & Fel: A hétvégén leszek, de jövő héten délutános műszak miatt kimenőt kérek...éjjfél után lehet 1-2x fent leszek + hétvége...remélem emiatt nem repülök a klubból. :B :R

Cucori: A cégnél a múltkor újságolták a fiúk, hogy Elton John haverjának (khmmmm) rózsaszín kocsit gyártottak (nem a Suzukinál dolgozom.. :B .) néztek is rendesen, hogy palinak rózsaszín kocsi, de hát aki kecsege, attól mit remél az ember.. ;]

(#2445) Tibcee válasza Fel (#2431) üzenetére


Tibcee
tag

Jó, ez rendben is én csak azt nem értem,h olyan arcok már felkerültek,akik később jelezték az igényüket,m én. Talán ők is írtak a moderátort keresek topikba?

(#2446) szacsee válasza Tibcee (#2445) üzenetére


szacsee
nagyúr

Én jeleztem a mod topikba, de ha gondolod szedd össze az ott nem szereplő neveket és küld el PÜ-ben nekem, akkor beszuratom az 1 hsz-ba. Te is jelezhetnéd, de még ki szeretném egészíteni egy-két dologgal, ezért a Pü..
Most nincs időm kibogarászni a neveket, ha megtennéd megköszönném.. :R
(a kiegészítés már félkész) ;)

(#2447) Cucori válasza szacsee (#2444) üzenetére


Cucori
tag

És ez engem hol érint? :DDD (gondolom a rószaszínkocsi részen kívül máshol nemigazán)

No, 7körül (inkább után) majd bekukkolok, mer most 2napig megint elvonás lesz :) De ne a rózsaszín lambót tessenek "várni", mer az pihen. Ma megdicsérték az új verdát, hogy az jobban áll :B
(Aztán ha nagyon lagzok, evvan, letöltök, és nem nagyon akarom megszakítani :P )

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2448) szacsee válasza Tibcee (#2445) üzenetére


szacsee
nagyúr

Én jeleztem a mod topikba, de ha gondolod szedd össze az ott nem szereplő neveket és küld el PÜ-ben nekem, akkor beszuratom az 1 hsz-ba. Te is jelezhetnéd, de még ki szeretném egészíteni egy-két dologgal, ezért a Pü..
Most nincs időm kibogarászni a neveket, ha megtennéd megköszönném.. :R
(a kiegészítés már félkész) ;)

(#2449) Tibcee válasza szacsee (#2448) üzenetére


Tibcee
tag

köszi :R , a privi megy

(#2450) Chapel


Chapel
addikt

:DD :DD :DD :C MEGVETTEM A KORMÁNYT :C :DD :DD :DD

Nem,nem a magyarország kormányát hanem a Logitech Formula Force EX-t!!!!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.