Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#1796) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyébként az egy belépési spawn-point.

Ez azt jelenti, hogy az emberek azt a köztes időt töltik ott, amikor már beléptek, de még nincsenek a "házban". Ezt akkor tudtam meg, mikor a képet próbáltam készíteni. Egyik barátom (mivel a szűrés aktív volt) belépett. A noname helyén megjelent a neve, alatta meg a rangja. Mindez kb egy mp-ig tartott, aztán "átugrott" egy házba, a pont meg eltűne a térképről (a menü alól). Következő map-nél megin ott volt.

Rejtély megoldva! :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1802) Kiskokó válasza TESCO-Zsömle (#1801) üzenetére


Kiskokó
veterán

szóvval a haverod istennn ?? :o :o :o :Y :Y :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1803) TESCO-Zsömle válasza Kiskokó (#1802) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1804) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na ez a rekordom se élt meg egy percet... :(

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1805) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

nem lesz este valami összeröffenés?

(#1806) szacsee


szacsee
nagyúr

Hát Gamespy Friend server unavaible.... :W
Nálatok is ez van?
Ha igen, akkor remélem minél előbb javítják! :U

(#1807) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

mindegy sziget nyugati sarok a tetején a parkoloban leszek egy darabig caterham-mal.a toronynál

(#1808) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

nem tudok fellépni én sem :(((

(#1809) szacsee válasza bendeguz 76 (#1808) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha sikerült írj ide...ha nekem sikerül én is jelzem.. :R

(#1810) Chapel


Chapel
addikt

Ma vettem meg a játékot 3990.- volt Média marktban,mivel régóta vártam ennyit megért nekem:D
Szépen fut 1280* full HDR-el,csak valahogy én szebb graffot vártam:(

Amúgy az miért van hogy egyszercsak kifehéredett a játék? mintha 500% Brightness lenne rajta???? :(

Leszedem a patch-ot hátha az segít :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1811) TESCO-Zsömle válasza Chapel (#1810) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szépen fut 1280* full HDR-el,csak valahogy én szebb graffot vártam

Told rá AA-t is! :DDD

Kifehéredés meg HDR örökség. Legalábbis nekem akkor jött elő, mikor benyomtam...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1812) gpower válasza Chapel (#1810) üzenetére


gpower
tag

Ha annyi most a Media Markt-ban, akkor máris rohanok megvenni :)

Én eddig 6990-ért láttam :)

(#1813) szacsee válasza bendeguz 76 (#1808) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mán megyen! :K

(#1814) Chapel


Chapel
addikt

A vicc az hogy ha 2x vagy 0 az AA akkor kifehéredik,ha 4x akkor nem.....kicsit erőszakosan akarja a game h szép legyen:D:D:D

3990.- most vettem 2 órája nem tom volt e még,sztem igen.
Hívd fel őket!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1815) szacsee válasza Chapel (#1814) üzenetére


szacsee
nagyúr

Asszem az 576 Kbyte-ban is 3995Ft, mert én meg ott vettem annyiért.
Elvileg nem akció, hanem ennyi az ára a normális helyeken....a CD Galaxisnál is! ;)

(#1816) gpower válasza szacsee (#1815) üzenetére


gpower
tag

Akkor azt hiszem, hogy holnap /vagy ha nincs nyitva, akkor hétfőn/ sürgősen kell egy túrát tennem :)

A kormány meg 22-én érkezik tök heppi vagyok most!:)

(#1817) Fel válasza Chapel (#1810) üzenetére


Fel
addikt

Szebb gafot?...akárhogy is nézem ez a legszebben kidolgozott autós száguldozós program még mindig, több mint egy évvel a megjelenése után (először boxra jelent meg, 2006 végén, majd később pcre). Pl a részletek kidolgozására sokkal többet adtak, mint a nfos por sztrítben...

A HDR fehéredést nem az AA mintavételezéstől függően csinálja, hanem random... egy Alt+Tab meggyógyítja.
Nálam 4xAA (játékban) + 16xAF (driverben)+ HDR-el is szépen fut, szintén 256-os 3850en, 1440x900 felbontáson.
ATi R600/RV670 kártyákkal nem fogadja el a driverben beállított AA minőséget, uh mindig application contolled-et kell használni... pedig szerettem volna megnézni milyen 24xAA-val :) És nem szabad használni az Adaptive AA-t sem mert hüleségeket csinál a TDU-ban (civil autókról eltünő gumik, Gps térkép hiányzik...)

(#1818) bendeguz 76 válasza Chapel (#1810) üzenetére


bendeguz 76
tag

ha rákattansz és elkezded évezni a játékot már másodlagos lesz a csillivilli grafika.bár szerintem sincs semmi gond ezzel a grafikával.per pillanat szerintem nincs szebb pc-s autos program.

(#1819) szacsee válasza bendeguz 76 (#1818) üzenetére


szacsee
nagyúr

A Dirt az szebb, de ez jobb. :K

Fel kösz a kocsikázást és az ötleteket.. :C .még bele kell jönnöm nagyon az elején járok.
Sajna szoknom kell a gépállatokat, a Skyline-t már tudom csapatni 1-2 kanyarban (nem kézifékkel) és meg is tudom fogni, de van amikor nem, a 430-at meg egyáltalán nem érzem, hogy mikor meddig lehet nyomni a gázt csúsztatás közben... :B
Amúgy ti kézivel toltátok, vagy powerslide? Esetleg mindkettő kombója? :R

(#1820) athomi válasza Fel (#1817) üzenetére


athomi
veterán

Nem látom sok értelmét 4xAA fölött. :)
Neked, hogy fut a játék az említett beállításokon? Azért kérdem, mert nekem is HD3850-em van és ugyanilyen beállításokat használok, csak 1280x1024-es felbontásban, ami majdnem majdnem megegyezik az 1440x900-as felbontással.

ProStreet-nek nem a grafikájával van a gond, hanem magával a szerencsétlen játékkal úgy ahogy van. :DDD
Amúgy jön a következő rész, már most látom hogy baromi ígéretes lesz :D : [link]

[ Szerkesztve ]

(#1821) Bronco80 válasza szacsee (#1819) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Én versenyben sose használok kéziféket, csak ha baj van (nagyon elfékeztem magam). A sima fék bőven elég; a csúsztatásra meg majd ráérzel, a TDU szerintem elég könnyen tanulható.

Fel: Jók voltak a mai versenyek, ennyi kihagyás után sokat ütköztem ;] , de így még viccesebb volt...
Ledobott, aztán már nem tudtam újracsatlakozni... meg késő is van.

[ Szerkesztve ]

(#1822) Fel válasza szacsee (#1819) üzenetére


Fel
addikt

Áá nem használok kéziféket, a Skyline nagyon jól lehet csúsztatni gázadással is.
Most fejeztük be, mert lehalt a netem... a végén, ha már háromnál többen voltunk viccelődött (de mi nem nevettünk :((( ).
Köszönöm Bronconak és Neked is a részvételt ;)

athomi:én is csak kiváncsiságból néztem volna meg a 24x-es AA-t... ha már tud ilyet a vga (anno 2900Pro-val próbáltam, gondoltam a hatalmas memsávszél valamit segíthet -512 bitesem volt).
A leírt beállításokkal használom (a procim 2,8 vagy 3GHz-en), vga 700/2000 :B , nincs gondom a framerate-el, szép folyamatos a játék (pontos értékeket nem tudok mondani, mert nem szoktam méricskélni). Ha néha akadozni kezd, akkor radial.cdb törlés és megoldódik...

Bronco: restartoltam, vártam kicsit, aztán léptem én is... Ettől a netes mizériától eltekintve jó volt :K

[ Szerkesztve ]

(#1823) Chapel


Chapel
addikt

Rákattanok ígérem:)

Most még alap Audi TT-m van de ha lesz valami bikás gépem megyek online,szal reszkessetek!!!:D

Crysis,Gears of war,Stalker,Call of juarez,minden végig nyomtam pár nap alatt mert végre van egy fullos gépem...de ez rem nem lesz pár nap:)

Ha már GTA4 nem lesz PC-re :((( :( :W

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1824) szacsee válasza Chapel (#1823) üzenetére


szacsee
nagyúr

Online kell kezdeni, mert ha offline nyomod, akkor online nem elérhető semmi (píz, ház, kocsi)...
Amúgy nem fosunk, én is így kezdtem, de levertek mint vak a poharat... :B

(#1825) Cucori


Cucori
tag

Tegnap 8 körül autókáztam kicsit, és kíváncsiságból (ahogy egyébként mindig is) meglestem, van-e éppen onlány fórumos vagy akárki más magyar emberke. Hármótokat ki is szúrtam hamar, de akárhogy szenvedtem és "teleportáltam" meg autókáztam utánatok, sosem láttam senkit :O Pedig a térkép szerint sokszor éppen köztetek voltam :DDD
Ezt utálom TDU-ban de nagyon... :(((

Common sense is not so common anymore...

(#1826) szacsee válasza Cucori (#1825) üzenetére


szacsee
nagyúr

Van amikor más layerre rak sajna, ezért kell Friend-nek jelölni, így a térképen azonnal ránktalálsz...de van, hogy így is más rétegre rak sajna...
Amúgy tegnap versenyeztünk és lehet azért nem láttál minket...ha van a közelben online Race, akkor arra kattintva meglesheted ott van-e pl Fel ( általában Ő a versenyszervező), ha igen akkor csak csatlakoznod kell.. :K

(#1827) Fel válasza Cucori (#1825) üzenetére


Fel
addikt

Ezzel sajna nem igazán lehet mit kezdeni, csak annyit, h bőszen kattingatunk (míg meg nem unja az ember...). Ha a nevek mellett, zárójelben ott van, hogy (N/A), akkor a kattingatás nem ér semmit, mert valszeg az illető vmi egyebet csinál, nem szabadon autókázik (bár az is meglehet, h mégis, de az adott layer már tele van...).

(#1828) gpower


gpower
tag

Neten milyen módban mentek? Úgy értem, hogy van a singleban normális és hardcore. Neten ilyen nics?

(#1829) Cucori válasza szacsee (#1826) üzenetére


Cucori
tag

Vágom ezt a layer-hülyeséget (bár nem értem minek sz...rontották el ilyesmivel... :F más online játéknál még nem találkoztam vele)
Friend-dolog: éppen ecélból próbáltalak levadászni titeket :P Majd ha egyszer sikerül, akkor egyikőtöket lockolom. Ha valaki véletlen lát az szintén megteheti. (Ismertetőjelek: szeretek forgalommal szemben, meg zöldekben autókázni :DDD Többek közt. Vagy éppen dekkolok egy ruhaüzletnél :D )

Fel: én meguntam :))

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#1830) m0h0senator válasza gpower (#1828) üzenetére


m0h0senator
őstag

Persze h van...Általában megbeszéljük és sima szokott lenni (no HC) a driving aid-et mindenki maga választja meg. Értelemszerűen úgy ahogy az adott gépet a legjobban tudja vezetni.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1831) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Este felé lesz valahol vmi..? Konkrétan találkozó féleségre gondoltam :B :)
Majd írjátok ide :R

Addig matekozom még picit new érettségi

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1832) #97544192


#97544192
törölt tag

Első hsz-ben kicsit gáz, hogy a nevem mellé oda van írva, hogy "én Ferinek szólítalak majd". :ADS:ASD:ASD:ADS
Sebaj. :DD

Megyek fel TDU, Pagani szalon előtt leszek.

(#1833) Fel válasza #97544192 (#1832) üzenetére


Fel
addikt

Háttigen.. ilyen ez a kopipászte... de még egy-két név is el van rontva (..Tibi :((( ) pl: Grimreaper, neve tduban nem ugyanaz ((HUN)Reaper5684), Bronco is a <CTDD>Broncot használja, és az enyém is huhogás, nem pedig sima (Fel_Hu). Ha még jön egy két név és teljesnek tekinthető a lista, majd újraszerkesztettjük.

[ Szerkesztve ]

(#1834) Cucori válasza #97544192 (#1832) üzenetére


Cucori
tag

Talán később még rátok lesek, bár több buktatója is van a dolognak...
Az egyik hamar feltűnt már most a skacoknak. Per pill egy Astonom van, mi nem hasít annyira mint a ti kocsijaitok. :B (bár az előbb csak fél kézzel tudtam játszani, itt ült az apróság az ölemben :D )
Na majd meglátjuk.

Fel: kettő nem, de egy név már van :U (Ahogy Laczfi írta még annó, Cucorborsoo néven rontom a levegőt TDU-ban)

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#1835) DigitXT válasza Fel (#1833) üzenetére


DigitXT
félisten

Btw. én pl. adamnick néven játszom, de egyáltalán nem szerepelek a listában.:D Mondjuk mostanában nem is igen indítottam el a játékot... (Pontosabban amikor utoljára beléptem, be is írtam ide, mert kiderült, hogy nem jött be a Saturnos trükk.:DDD)

(#1836) Fel válasza DigitXT (#1835) üzenetére


Fel
addikt

Egyenlőre ezek a nevek (tdus nickek) vannak meg nekem:

adamnick
Backpspac3.hu
br4dz0rk4 (hááttezkész :D)
Cucorborsoo
<CTDD>Bronco
EveRy[HUN]
Fel_Hu
formula1fanatic
(hun)Bendeguz
(HUN)Reaper5684
[HUN]Saabe
kics1
Laczfi
lohamoha
mohosenator
norbiP(HUN)
okos67
Opelos_HUN
Shep75(HUN)
Sirlaci
Sirpi77
SmisaHUN
szacseee
TESCOZsomle
Tibiajax
Tms_EZ
Treb_Hun

Ha esetleg valaki még mindig hiányzik, vagy ha hibás valakinek a neve a listában akkor jelezze.

[ Szerkesztve ]

(#1837) Chapel


Chapel
addikt

Na szóval,valami olyasmit írt nem rég egy kolléga h ne játszak offline(singeplayer) mert akkor nem lesz ház stb online-ba???

Azt hittem ugy megy hogy végig tolom hagyományos módon és ha online megyek akkor előröl kezdem....hogy is van ez? Vagy akkor az éppen aktuális kocsimmal megyek online ba??:)

Sorry ha bagatel de nem tiszta...

thx.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1838) Cucori válasza Chapel (#1837) üzenetére


Cucori
tag

A lényeg, hogy az offline az CSAK offline, semmit nem tudsz online-ba átvinni.
Online-ban viszont tolhatod az off--- versenyeket és egyebeket is.

Szal ha offline végigtoltad, akkor egészségedre, de semmit nem érsz vele ha online-ban folytatnád :)

remélem elég érthetetlen voltam

Common sense is not so common anymore...

(#1839) #97544192 válasza Fel (#1836) üzenetére


#97544192
törölt tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FEEEEEEEEEEEEEEL NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Légyszivesssssssssssss NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(#1840) Chapel válasza Cucori (#1838) üzenetére


Chapel
addikt

És hogy megyek online-ba?:D

Menüből?Hol kell reggelni?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1841) kzoltann válasza #97544192 (#1839) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Ha valaki nevére emlékezni fogok az a tied. (max nem pontosan) :DD

Fel: neked gagyenkov nincs meg? bar o sg-s arc... Ja és tduban pontosan Kics1_HUN de ez részletkérdés. És Driving Force Pro-val kapcs barmikor irj, ha vmi érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1842) Fel válasza kzoltann (#1841) üzenetére


Fel
addikt

Nem részletkérdés, uh majd javítom Kics1_HUN-ra.
Gagyenkov megvan nekem is, de már cserélt profilt Gagyi (Budapest)-re :) (vagy valami ilyesmi)
(dfp... megrendeltem, uh remélem kedd környékén már meg is érkezik)

[ Szerkesztve ]

(#1843) szacsee


szacsee
nagyúr

Látom leszünk itt DFP-sek...azért elegen. :C
Valaki tudna majd egy beállítást küldeni.. ;) .hogyan használja.. :F :R

(#1844) m0h0senator


m0h0senator
őstag

21:30 kor vw szalon aki akar jöjjön..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1845) Chapel


Chapel
addikt

Hogy megyek online?????

Mi kell hozzá???? (az észen kivül:)?)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1846) Fel válasza Chapel (#1845) üzenetére


Fel
addikt

1. Eredeti TDU
2. Új profilt kell létrehoznod, a korábbi, offline profilod nem tudod online használni.
3. Új profil létrehozásakor a "gamespyID" bejelölése, gamespy account adatainak megadása (működik az is, h egy random emailcímet adsz meg + jelszót)
4. New Game és kész

[ Szerkesztve ]

(#1847) Chapel


Chapel
addikt

Thx megyek:)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1848) kzoltann válasza szacsee (#1843) üzenetére


kzoltann
aktív tag

DFP beallitasaim:
Combined Pedals : OFF
Elforgatasi szog: 265 fok
Összes Force tulajdonsag 31%
Center Spring kikapcsolva

(#1849) Chapel


Chapel
addikt

Bereggeltem online.

Több szerver van vagy hogy van az hogy több száz---ezer játékos van minde ezen a szigeten egyszerre?

Adhatnátok tippeket pl. eleinte tunungoljam a verdát (AudiTT) vagy gyüjtsek újra,esetleg mikkel kezdejem,melyik versenyeket érdemes nyomni....stb.

Előre is köszi.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#1850) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok
Most Uninstall álni akartam a játékot és ilyen befagyás szerű volt ezért leállitottam kitörölte a mappábol de a programok telepitése törlése ott maradt meg gondolom a C n is és nem engedi letörölni se feltenni na most mit csináljak hogy töröljem ki onnan???????
Regedit vagy melyikbe kellene menni?

Crypto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.