Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2493) Darahian


Darahian
tag

Ki_szottul fel vagyok mostan háborodva. Tegnap az egyik szerveren olyat láttam, hogy vagy megtalálom a választ rá, vagy levadászom a csíter köcsögjét, vagy letörlöm az egész játékot a retekbe.

Goldrush - az egyik első (UK) szerveren, amit a játék szerverlistája kidobott, tegnap este mocskosul megraktak (na jó, nálam ez nem művészet, kicsit ki kell még művelnem a mozgáskultúrámat, de amit műveltek a seggünkkel, az nem semmi beavatkozás volt). Már röviddel a visszaszámlálás megkezdése után a kék kezdő tele volt minden földi jóval: pyro hegyek, természetesen übercharge -s medikkel támogatva, mondom ez lesz fasza. Semmi baj, elbuktuk. Új kör. Akkor védjünk mi.

Kezdés után 3-5 másodperccel ELREPÜL (WTF???) a fejem felett egy ENGINEER, és spurizik a vörös kezdő felé. A legdurvább az, hogy kb hangsebességgel repült, és végig levegőben (értsd: vízszintesen, ~ 5 m magasan). Látszólag senki nem vette észre, én is épp csak a kék villanást láttam a szemem sarkából, mikor odanéztem, már a kanyart vette és eltűnt jobb hátul. És ami ennél is durvább volt: spurizok utána (mint pyro, igyekeznem kellett vadul, a lábam majd leszakadt), még éppen láthattam, hogy lepakolt egy teleport kijáratot és elszaladt a retekbe. Éppen szét tudtam csapkodni a teleportot, de hamar rájöttem, hogyan sikerült nekik a kezdőn sárba taposni minket... :(((

Kérdés: Létezik, hogy kezdőről egy demoman olyan kezdő lökést tud alád pakolni hogy átrepülöd a pályát, vagy csítert láttam??? :Y

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.