Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35401) Huroq


Huroq
senior tag

Csak érdeklődöm.
Esetleg a XVII. kerület környékén másnál sincs kábelen net hajnal óta?

(#35402) Livius


Livius
őstag

Hello!
November 1-én, vagyis általában az ünnepnapokon szokott nyitva lenni T-pont?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#35403) poli27 válasza Livius (#35402) üzenetére


poli27
veterán

Nem hiszem, mivel semmi sincs nyitva....

(#35404) psg5


psg5
veterán

Álítólag a sat tv családi+hd csomaghoz novemberben annyi plussz hd csati jön hozzá, hogy egy híjján eléri a külön választható mini hd csomag tartalmát. Na most én nemrég rendeltem hűséggel mini hd csomagot a családi+hd mellé, de ezek után tulajdonképpen duplán fizetek, hisz megleasz ugyanaz a csatornáim a családiban, vagyis felesleges lenne a mini hd csomag, szerintetek lehet bármire hivatkozni, hogy így lemondjam a mini hd csomagot?

F.K.T.

(#35405) wmati válasza psg5 (#35404) üzenetére


wmati
addikt

Meg fog szűnni mini hd csomag és a szerződéseket is felmondják.
Idézet a ÁSZFböl

17. 2013. december 1-jétől megszüntetjük a Champion és HD kiegészítő minicsomagok értékesítését, 2014. január 1-
jétől pedig végleg megszüntetjük a csomagokat. A vonatkozó szerződéseket e hatállyal felmondjuk, az érintett
előfizetőket külön értesítjük.

ÁSZF

[ Szerkesztve ]

(#35406) psg5 válasza Livius (#35402) üzenetére


psg5
veterán

Te vagy anyu/apu dolgozik holnap? :-)

F.K.T.

(#35407) psg5 válasza wmati (#35405) üzenetére


psg5
veterán

Nagyon jó hír köszi. Egyébként ezért elképzelhető, hogy viszont a családi+hd csomag ára emelkedni fog? Van ehhez linked véletlenűl?
Köszi, a linket is! :R

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#35408) polonic válasza psg5 (#35406) üzenetére


polonic
félisten

Miért ne dolgozhatna valaki holnap?

(#35409) wmati válasza psg5 (#35407) üzenetére


wmati
addikt

Nem hiszem hogy emelkedni fog de linkeltem följebb a legfrissebb ÁSZF-t abban mindent megtalálsz

(#35410) psg5 válasza polonic (#35408) üzenetére


psg5
veterán

Igaz, vannak esetek amikor lehet...na de...
esetek

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#35411) psg5 válasza wmati (#35409) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#35412) polonic válasza psg5 (#35410) üzenetére


polonic
félisten

Informatikai szolgáltatást nyújtó cégeknél is kell dolgozni ünnepnapokon. Nincs olyan, hoyg nem megy a service mert ünnepnap van. Én is dolgoztam már 2 ünnepnapon az évben.
Ilyenek még: ügyfélszolgálatok, vendéglátás, tömegközlekedés...

Jó, mondjuk az üzletek tényleg nem tartoznak ebbe bele.

[ Szerkesztve ]

(#35413) psg5 válasza polonic (#35412) üzenetére


psg5
veterán

Nem is azt mondtam, hogy nem lehet és senki nem is dolgozik ünnepnapon...sőt én is dolgoztam már ünnepnapon...

F.K.T.

(#35414) psg5 válasza wmati (#35409) üzenetére


psg5
veterán

:R Itt is sorry!

Amúgy valaha eléri kistelepülésen a t-home a upc sávszélességeit , hd tv csatornák számát vagy hűségidő lejárta után váltanom kell, ha nagyobb sávszélt vagy több hd csatit szeretnék?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#35415) Gedeon31 válasza psg5 (#35410) üzenetére


Gedeon31
addikt

Itt nálunk az atomerőmüben is kell dolgozni holnap, hogy Te tud élvezni a modern kor technikai vívmányait.

(#35416) psg5 válasza Gedeon31 (#35415) üzenetére


psg5
veterán

Nem kérdőjeleztem meg, hogy dolgozhat valaki ünnepnapon...
Én is dolgoztam ünnepnapon...

F.K.T.

(#35417) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Ma bekötötték az IPTV-t, D-Link DCM-704-es kábelmodemet kaptam. Ez jófajta, kell mellé kiegészítő wifi router?

(#35418) wmati válasza Pikkolo^^ (#35417) üzenetére


wmati
addikt

Attól függ mekkora a lakás hol van hol használod stb, előbb próbáld ki.

(#35419) #78121280 válasza psg5 (#35404) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hűséggel biztos nem rendelhetted a HD minicsomagot, mert a mini csomagokra nem is lehet hűséget vállalni, kivéve HBO és FilmBox.
HD minicsomagot meg mondd le ma, hogy ne számlázódjon tovább.
Családi+HD ára nem változik.

(#35420) psg5 válasza #78121280 (#35419) üzenetére


psg5
veterán

Köszönöm!
Melyik csatorna nem lesz Családi+HD-ben ami még lesz a mini hd csomagban?

F.K.T.

(#35421) #78121280 válasza psg5 (#35420) üzenetére


#78121280
törölt tag

Viasat Nature HD - Viasat History HD erre azt írták,hogy Januárban másik helyet kap,gondolom akkor jön át a Családi+HD-ba vagy esetleg külön prémium csatiként ez utóbbi nem nagyon valószínű. :)

[ Szerkesztve ]

(#35422) szoszo75 válasza Huroq (#35401) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Itt nincs gond vele.

DIGI 500 ról 1000-re

(#35423) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

UPC dtv topicba már linkelték : Megszűnik az MTV Hungary

[ Szerkesztve ]

(#35424) wmati válasza kabelmania27 (#35423) üzenetére


wmati
addikt

Most olvastam Ászf-ben ez van remélem a MTV European hasonló színvonalat nyújt. Ilyen esetekben érdekelne a valós indok hogy miért.

(#35425) psg5 válasza #78121280 (#35421) üzenetére


psg5
veterán

:R Köszi!

F.K.T.

(#35426) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A videótákában nagyon sok film 0 Ft, köztük az ideiek is. Ez minden új előfizetőnek ajándék? Ha igen akkor mennyi ideig él?

[ Szerkesztve ]

(#35427) wmati válasza Pikkolo^^ (#35426) üzenetére


wmati
addikt

Minden új előfizető kap egy darab ajándék filmet ezek a 0 ft filmek a tékában.

(#35428) #78121280 válasza Pikkolo^^ (#35426) üzenetére


#78121280
törölt tag

30 nap ha jól emlékszem.

(#35429) Pikkolo^^ válasza wmati (#35427) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az egy darab nem valami sok, jól meg kell választani mi lesz az :)

(#35430) wmati válasza Pikkolo^^ (#35429) üzenetére


wmati
addikt

Jól válaszd meg melyiket nézed meg ;] egyszer van ilyen lehetőséged, persze vannak állandó ingyenes filmek de azok olyan színvonalúak is.

(#35431) Krystal_s


Krystal_s
addikt

A T-home miért tesz minden Router-re fogyatékosoknak való Firmware-t ??
Semmit nem tudok rendesen beállítani ezen a szaron ! Speedport W724V Hol lehet kikapcsolni azt a qva IGMP snoopinget. Hol lehet bekapcsolni a WMM és Qos dolgokat ?
Miért kell minden ügyfelet fogyatékosként kezelni ?
ZTE sem volt egy észlény, de ez basszus egy vicc. Folyamatosan bombázza a tűzfalamat az idióta IGMP kérdésekkel, ha tiltom a falban, akkor is tele van a naplóm és zavar, mert eddig nem volt ilyen. A másik gépeimnek pedig kell a WMM, hogy normálisan működjön a wifi, itt az sincs..
Fenébe már :@@@@

(#35432) poli27 válasza Krystal_s (#35431) üzenetére


poli27
veterán

Van digitális telefonod is?Ha van és nem kell(csak a szolgáltatós eszküözzel megy a voip), akkor miért nem teszel fel egy saját adsl modemet, egy routerrel?Ha nincs telefonod akkor egyszerűbb

(#35433) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Ha scart helyett hdmi-vel kötöm össze a tv-t a beltérivel akkor jobb lesz a kép vagy csak az sd adás miatt ez mindegy?

(#35434) wmati válasza Pikkolo^^ (#35433) üzenetére


wmati
addikt

Jobb lesz a kép

[ Szerkesztve ]

(#35435) psg5 válasza Pikkolo^^ (#35433) üzenetére


psg5
veterán

Sokkal jobb lesz, pláne, ha jó/nagy felbontású megjelenítőt/tv-t használsz.

F.K.T.

(#35436) funkygee


funkygee
aktív tag

Sziasztok. Cisco modem/router mögé szeretném berakni a saját jóféle routerem. Mi legjobb megoldás? A ciscon kikapcsolnám a wifit is, csak a "belső" router lenne a wifis. Van IPTV és telefon is, meg lehet csinálni bridge módban vagy csak alhálózatként? Köszi.

(#35437) wmati válasza funkygee (#35436) üzenetére


wmati
addikt

Bridge mód nem játszik már, ki használhatod a WDS menü pontot vagy össze kötheted utp kábellel úgy saját routeredben ki kapcsolod a dhcp-t

(#35438) Zoli133


Zoli133
őstag

Sziasztok!

Budapesten XI. ker-ben a szerződés megszűnése után hol lehet kell leadni a beltéri egységet? Budakalászon a Szentendrei postát mondták, de gyanítom van közelebbi.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#35439) poli27 válasza Zoli133 (#35438) üzenetére


poli27
veterán

bármelyik postán!

(#35440) wmati válasza poli27 (#35439) üzenetére


wmati
addikt

Szerintem ezzel csak megjelölt postán fogadnak.

(#35441) poli27 válasza wmati (#35440) üzenetére


poli27
veterán

Jó az kimaradt, hogy ahol csomagot fogadnak az a posta....

Magyar Telekom tulajdonú eszközöket (Set Top Box, modem stb.) a Magyar Posta valamennyi, teljes körű csomagfelvételt ellátó postahelyén tudod visszaszolgáltatni. Az általunk – jogviszony felmondáskor – kiállított vagy kiküldött és kitöltött „Szolgáltatás leszerelés megrendelőlap, lemondó nyilatkozat”-tal, vagy a lemondást visszaigazoló levéllel, illetve a leadásra kötelezett eszköz(ök)kel kell befáradni valamelyik, lakóhelyedhez közeli postára. Ott a dokumentumok felmutatásával annyi előre legyártott csomagolóanyag (doboz) átvételére vagy jogosult, amennyi eszközt le szeretnél adni. A doboz lezárását követően, a feladó helyre a saját adataidat kell kötelezően feltüntetni: (név, cím, MT ID). A csomag feladása díjmentes.
Felhívjuk figyelmed, amennyiben a határozott idejű szerződés lejárata előtt mondod fel az előfizetést, kötbért számlázunk ki. Az előfizetés megszüntetését az igény beérkezésétől számított 8 napon belül teljesítjük.

[ Szerkesztve ]

(#35442) szoszo75 válasza Huroq (#35401) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Na most már itt is probléma van. 120-ból kb. 30 jön. Hulladék Home :C

DIGI 500 ról 1000-re

(#35443) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Wmati és psg5 köszönöm a válaszokat. Akkor nézek egy HDMI közösítőt.

(#35444) Zoli133 válasza poli27 (#35441) üzenetére


Zoli133
őstag

Köszönöm a választ. :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#35445) Livius


Livius
őstag

Most ez komoly? Emelte a net árakat a Trékom 100 forinttal? :C
[link]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#35446) wmati válasza Livius (#35445) üzenetére


wmati
addikt

Igen ez az egyik Novemberi meglepetés hogy árat emelt a Telekom + felvétel opció is drágább lett .

(#35447) Krystal_s válasza poli27 (#35432) üzenetére


Krystal_s
addikt

Van digitális telefon és arra is szükség van. Azóta nem használom a saját Routert, amióta a telefont átállították digitálisra és azóta kapjuk ezeket a csodakészülékeket, amikkel állandóan gond van. Ennek ellenére a ZTE most már több, mint fél éve jól bírta. Egyik nap telefonon közölték, hogy a csomag (Net 15Mbit), amiben vagyunk, az már nem létezik és átállítanak 20Mbit/s-re, amihez szükséges a Router csere is. Akkor még kinevettem az ügyintézőt, hogy mi köze ennek a Routerhez, amikor köztudottan a környéken nem tud 14-nél nagyobbat kezelni a vonal. A 15-ös net is csak max 12-vel jött. Erre 2 nap múlva beállított egy szerelő, hogy akkor jött Routert cserélni. Mire hazaértem, már ez fogadott. Most a Net megy 21-el, de ez az új Speedport nagyon le van butítva és automatán be van kapcsolva benne az IGNP snooping, ez valami multicast, amire nekem nincs szükségem.
A tűzfalam totál meghülyült tőle, mert állandóan kapcsolódni akar ezekhez. :(

(#35448) Krystal_s válasza Krystal_s (#35447) üzenetére


Krystal_s
addikt

Még annyit megemlítenék, hátha az is számít valamit (és elolvassa egy hozzáértő személy), hogy ez a Speedport megjelent a Windows intézőben a Hálózati eszközöknél, ha rákattintok, akkor feljön egy kis ablak, hogy kapcsolódás. Persze már kapcsolódva van, így nem történik semmi. Ilyen talán 15 éve a betárcsázós netnél volt.

(#35449) tomi5244


tomi5244
őstag

Szasztok!

Az adsl modemünk tápegysége elfüstölt a minap (erős amperszag) próbáltuk másik adapterrel de már nem működik megfelelően.

Érdeklődnék, hogy ha befáradnék valamelyik T-pontba akkor van e lehetőség modemcserére? Mert a hétvege miatt gondolom még napokba telne a csere ha házhoz szállítást kérek. Általában ilyen esetekben ingyen, garanciálisan cserélik a modemet? Régi, platina ügyfelük vagyunk.

Köszi!
T

(#35450) psg5


psg5
veterán

Ha megadta magát a thome-os stb távirányítója, ingyen kijönnek cserélni? Elemcsere, takarítás megvolt, vagyis tényleg hibás.

F.K.T.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.