Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55620) BogyóBP válasza Drenadar (#55619) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen megtapasztaltam, de javarészt én sokat játszom massziv multiplayer ekkel főleg az open world ös mmo-kat szeretem de inkább az ilyen túlélős felfedezőseket (nem a zombisakat). Igen egyedül elég macerás farmolni mint többen egyszerre bár nemtudom hirtelen melyik részére gondolsz, de pl van egy küldetés ami elég sok pénzt ad de oda kell agy 4 ember, ez egy hajó roncsbegyüjtése a biztonságiak előtt illetve ami még nagyon tetszett de nagyon nehéz és szivatós volt az a crusader ostroma, sajnos nem sikerült végigvinni mert előtte kifagytam és már nemtudtam visszalépni pedig a végén voltunk már benne voltam a túlélő csapadban akik eljutottak a comm centerig is de addig nagyon sokan meghaltak (sajnos) pedig mókás az a küldi remélem nem szedik ki addig amig nem érek vissza azt muszáj lefarmolnom mert 440 ezret ad. Most ugye mivel nem írodott jóvá nekem ez a küldi igy 600.000 ingame pénzzel ugorhatok majd neki ha újra vissza kerülök ennyit sikerült a 0 ról a free időszak alatt összeszedni de szinte éjjel nappal toltam munka mellett és most alszom ki az átjátszott éjszakákat. Amúgy vigyázni kell mert iszonyat addictiv game mint kb minden mmo rpg. Mindig van valamit csinálni olyan nincs hogy nincs. Mivel ugye nem ismertem a játékot discordra se mentem fel mert nem láttam értelmét addig bosszantani a többieket amig ki nem tapasztalom mi a bug mi pedig a bénázás eredménye. Ja és sajnos rengeteget szoktam káromkodni közbe amire nem biztos kiváncsiak lennétek.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.